Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Mingi loll müüt on Valdmaa suu läbi "palgarallist" tekkinud. No ikka ei keerle küll maailm ümber valdmaa, ikka ei keerle. Pigem olid need pakkumised sellised "säästu" piiri peal - ja Rock midagi "üle" suurt ei pidand pakkuma, aga Valdmaa kukkus kohe "rallist "kisendama.Hea näide on Tanel Sokk, kes ütles , et Tartu poole ei pakutud "midagi erilist". Ralli my ass.

Teine loll müüt on "headest ja odavatest ameeriklastest" siin. Viimaseid kahtlemata oleks, kes Valdmaalegi odavad, aga...hull loterii....
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev »

sequa kirjutas:Mingi loll müüt on Valdmaa suu läbi "palgarallist" tekkinud. No ikka ei keerle küll maailm ümber valdmaa, ikka ei keerle. Pigem olid need pakkumised sellised "säästu" piiri peal - ja Rock midagi "üle" suurt ei pidand pakkuma, aga Valdmaa kukkus kohe "rallist "kisendama.Hea näide on Tanel Sokk, kes ütles , et Tartu poole ei pakutud "midagi erilist". Ralli my ass.

Teine loll müüt on "headest ja odavatest ameeriklastest" siin. Viimaseid kahtlemata oleks, kes Valdmaalegi odavad, aga...hull loterii....
Mees, ma ei saa aru enam, kas Ivar Valdmaa on sind kuidagi näpistanud või muul viisil haiget teinud, et sul koguaeg midagi kisada on siin erinevate uudiste puhul. Kui nüüd asja juba juuksejuurest ajada, siis palgaralli jutt on Sibula suust, mitte Valdmaa. Mulje jääb selline, et sa elad veel 2008 aastas, kus Rocki organiseeriv pool oli tõepoolest tugevam kui Kalevil. Nüüd on asjad pisut muutunud, ma hoiaks oma kommetaaridega veidi tagasi, kui lemmikklubi ainus lepinguline mängija on 8.daks augustiks Joosep Toome. (eriti, kui sõnavõtud on Kalevi foorumis)
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Kalev kirjutas: Mees, ma ei saa aru enam, kas Ivar Valdmaa on sind kuidagi näpistanud või muul viisil haiget teinud, et sul koguaeg midagi kisada on siin erinevate uudiste puhul. Kui nüüd asja juba juuksejuurest ajada, siis palgaralli jutt on Sibula suust, mitte Valdmaa. Mulje jääb selline, et sa elad veel 2008 aastas, kus Rocki organiseeriv pool oli tõepoolest tugevam kui Kalevil. Nüüd on asjad pisut muutunud, ma hoiaks oma kommetaaridega veidi tagasi, kui lemmikklubi ainus lepinguline mängija on 8.daks augustiks Joosep Toome. (eriti, kui sõnavõtud on Kalevi foorumis)
Isa võtab sõna :D , aga tõsisemalt rääkides kas Cramo foorumis ei tohigi Cramot kritiseerida ? Ja Rocki lepingud ? Mis loeb siia lepinguliste pallurite arv hetkel ? Mehed teevad trenni , see on tähtis , peaasi ,et lepingud oleks septembri alguseks tehtud , siis kui hakkab hooaeg. Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

RK kirjutas:
Kalev kirjutas: Mees, ma ei saa aru enam, kas Ivar Valdmaa on sind kuidagi näpistanud või muul viisil haiget teinud, et sul koguaeg midagi kisada on siin erinevate uudiste puhul. Kui nüüd asja juba juuksejuurest ajada, siis palgaralli jutt on Sibula suust, mitte Valdmaa. Mulje jääb selline, et sa elad veel 2008 aastas, kus Rocki organiseeriv pool oli tõepoolest tugevam kui Kalevil. Nüüd on asjad pisut muutunud, ma hoiaks oma kommetaaridega veidi tagasi, kui lemmikklubi ainus lepinguline mängija on 8.daks augustiks Joosep Toome. (eriti, kui sõnavõtud on Kalevi foorumis)
Isa võtab sõna :D , aga tõsisemalt rääkides kas Cramo foorumis ei tohigi Cramot kritiseerida ? Ja Rocki lepingud ? Mis loeb siia lepinguliste pallurite arv hetkel ? Mehed teevad trenni , see on tähtis , peaasi ,et lepingud oleks septembri alguseks tehtud , siis kui hakkab hooaeg. Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Kalev ei öelnud midagi valesti. See "sequa" lõputu vingumine Valdmaa kallala hakkab ära tüütama juba.
http://www.bckalev.ee/foorum/search.php ... ubmit=Otsi" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

See pole õige alamfoorum, aga ma osutan, et pole vaja kõike, mis Cramo kontorist tuleb, puhta kullana võtta. PR vingerdamine käib nii Rockis kui Cramos. Hea on, kui läbi nähakse.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev »

RK kirjutas:
Kalev kirjutas: Mees, ma ei saa aru enam, kas Ivar Valdmaa on sind kuidagi näpistanud või muul viisil haiget teinud, et sul koguaeg midagi kisada on siin erinevate uudiste puhul. Kui nüüd asja juba juuksejuurest ajada, siis palgaralli jutt on Sibula suust, mitte Valdmaa. Mulje jääb selline, et sa elad veel 2008 aastas, kus Rocki organiseeriv pool oli tõepoolest tugevam kui Kalevil. Nüüd on asjad pisut muutunud, ma hoiaks oma kommetaaridega veidi tagasi, kui lemmikklubi ainus lepinguline mängija on 8.daks augustiks Joosep Toome. (eriti, kui sõnavõtud on Kalevi foorumis)
Isa võtab sõna :D , aga tõsisemalt rääkides kas Cramo foorumis ei tohigi Cramot kritiseerida ? Ja Rocki lepingud ? Mis loeb siia lepinguliste pallurite arv hetkel ? Mehed teevad trenni , see on tähtis , peaasi ,et lepingud oleks septembri alguseks tehtud , siis kui hakkab hooaeg. Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Jutu point oli pigem see, et iga Kaleviga seotud uudise peale teha juttu, kuidas maailm ei pöörle Kalevi ümber, ei ole väga mõistlik. Arusaamatuks jääb ka kunstlikult Kalevi mustamine (hetkel pean silmas Eesti-sisest konkurentsi), kui viimaste aastate tulemused näitavad selgelt, kes kahest parem on olnud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

RK kirjutas:Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Vähemalt eelmisel hooajal ei toodud küll kedagi poole pealt juurde (kui välja arvata M.Dorbeku vahetus Kajupanga vastu).
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

ma lihtsal tahtsin tähelepanu juhtida asjale,, et see palgaralli jutt, mis Sibula suust tuleb ja mille ümber siin teooriaid ehtama hakati...Rockiga seoses ...ei pruugi olla nii "traagiline" kui näidata tahetaks (räige ülemaksmine, maakad jooksevad kiini!). Eriti kui et palgarallist mingeid tõendeid kah ei ole....(Tanel Soku näide) Kas seda nüüd lausa "Kalevi mustamiseks " saab nimetada....
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Kris kirjutas:
RK kirjutas:Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Vähemalt eelmisel hooajal ei toodud küll kedagi poole pealt juurde (kui välja arvata M.Dorbeku vahetus Kajupanga vastu).
Mcleod tuli eestisse alles 3 oktoobril ja Skelega tehti uus leping alles Novembri lõpus .
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

RK kirjutas:
Kris kirjutas:
RK kirjutas:Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Vähemalt eelmisel hooajal ei toodud küll kedagi poole pealt juurde (kui välja arvata M.Dorbeku vahetus Kajupanga vastu).
Mcleod tuli eestisse alles 3 oktoobril ja Skelega tehti uus leping alles Novembri lõpus .
Skelel oli eelmine leping olemas kaleviga, aga kuna tal tuli see haigus, tehti uus. McLeod tuli oktoobri alguses, mis ei ole ju mingi poole aasta pealt vahetamine, mängud alles hakkasid tulema siis.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Mitte midagi ütlevat teksti Tartu postimehest, arvatavasti oodatakse Taltsi, Arbeti, Dorbeku JA või EI sõna ära ja peale seda käivitatakse siis vastavalt plaan A, B või C . arvan ,et see on põhjus miks pole midagi ametliku öeldud.
http://www.tartupostimees.ee/1326512/ro ... -veel-pole" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Mida teeb Leppik sellel pildil?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

zero0 kirjutas:Mida teeb Leppik sellel pildil?
Leppik teeb trenni , arvatavasti Tarval selliseid trenne ei toimu, või lihtsalt küsis luba Tartus füüsilisega tegelda , kui koondise mängud lõppevad , hakkavad pallitrennid Rakveres, siis läheb Leppik ka Rakverre, samuti on pildil Rannula kellel ka lubati trenni koos teistega teha, ausalt öeldes on need mehed: Leppik ,Doronin, Rannula iga suvi koos trenni teinud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Meestega siis räägitakse, et jõuda "mõistlikule kokkuleppele" ja piiritagust abi hakatakse septembris vaatama - siis hinnad kukuvad. Ei paista siin "palgarallit" kusagilt.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

RK kirjutas:
Kris kirjutas:
RK kirjutas:Aga kui tulla Cramo organisatoorse poole peale siis on iga hooaeg vahetatud ja lisatud mängijaid , ma pean silmas hooaja jooksul. Ausalt öeldes on see ka edu toonud , äkki peaks hoopis Rock sellest õppima aga hetke info peal keksida kellel enne hooaja algust rohkem lepinguid on naljakas, nagu ise aru saad on siin eestis hoopis tähtsam kellega ja kuidas sa lõpetad hooaja.
Vähemalt eelmisel hooajal ei toodud küll kedagi poole pealt juurde (kui välja arvata M.Dorbeku vahetus Kajupanga vastu).
Mcleod tuli eestisse alles 3 oktoobril ja Skelega tehti uus leping alles Novembri lõpus .
:offtopic: Kisub veits offtopicuks, aga Cramo katsetas algul sellist meest nagu Derek Glasser http://basketball.eurobasket.com/player ... inn/112158" onclick="window.open(this.href);return false;
Täiesti vaba ja saadaval ka praegu, kui Rock endale mängujuhti otsib. Minu meelest ta osales vaid kontrollturniiril, aga tal oli välja ravimata vigastus ja saadeti minema. Siis saadi kuidagi McLeodile pihta, kes ei olnud kehv mängumees, aga kuidagi ei leitud üksteisemõistmist. Vahel tuleb selliseid asju ette, klubi ja mängija ei leia ühist keelt, ei saa aru mida teineteiselt oodatakse. Tema hooaeg oli üldse õnnetu, vigastus VTB otsustavate mängude ajal ja siis veel disklaff eestikate lõpus. Need jutud, et ta Kalevi mängu tahtlikult saboteeris, kuuluvad muinaśjuttude valda.
Vasta