Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

No jah kui palganõudmised kasvasid siis head teed muidugi, pigem oli nii, et hooaja esimeses pooles oli ta selgelt üle makstud ja alles lõpus hakkas enam-vähem oma palka välja teenima :)
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Minu silmade läbi: :)
Kui Arbet tuleks Cramosse oleks vaja kahte meest. Korralikku nr 1! Siis oleks tagaliin enamvähem.
Kindlasti vajaks täiendamist 3-4 koht. Puhast nr 4 vast tõesti ei ole vaja. Kuna eestikatel võib ku Raadik seda kohta täita vabalt koos Kitsinguga.
Kui eelmise aastaga võrreldes jääks kõrvale Wilkinson, McLeod, Keerles, G.Dorbek siis usun, et nende palga eest saaks 2 norm mängijat ikka ( nii Wilks kui ka Mc olid selgelt ülemakstud ja kõrgemapalgalised Cramos). Samas igalpool Euroopas palgasummad veel vähenevad isegi Türgis ja Venemaal (va Hiina). On lootus ehk mõni hea mängija saaada Sept alguses.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Ot-d natuke: Gani Lawal siis VEF-i, sportando andmetel. Siinsed kossuhuvilised vast mäletavad venda Itaalia finaalseeriast Siena vastu. Pinar Türgist pakkus mehele 350k eurosid hooaja eest. Annab siis väikese mõõdupuu ette, mis eelarvega Riia opereerib (linna tugeval toetusel).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Wilkinsoni ründearsenaliga mängijad on kindlasti väga raske leida. Mees oli siiski selg-ees mängus klass omaette ning kaugelt oli ka käsi väga hea, igas liigas põhimõtteliselt parim punktitooja. Kui me tahaks tema ründeoskustega ja veel kaitses mängivat meest, siis selle jaoks Cramol raha ei ole lihtsalt. Aga muidu olen nõus, et tuleb tuua veel üks mängujuht ja number neli, isegi siis kui Dorbek/Arbet jätkaksid. Arbet võib veel vabalt Rocki ka minna, seega ei pruugi olla Cramo tema esimene eelistus, kui välismaale ei saa.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Kui Talts saab nüüd sinna Itaalia klubisse, siis vast ei lähe Arbet ka Rocki ja Rockiga adjöö. Ma ei saa aru miks me ikka räägime välismaa mängujuhist, kui teda ei tule? Number nelja on kindlasti vaja ja minuarust peaks ta olema täpselt selline nagu Wilkinson oli, ma ei saagi aru, miks temast räägiti kui eba6nnestunud valikust. Hooaja l6pu poole hakkas ta Euroopa kaitsega ka kohanema ja oli minu meelest hea mängumees.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

tonii kirjutas:Kui Talts saab nüüd sinna Itaalia klubisse, siis vast ei lähe Arbet ka Rocki ja Rockiga adjöö. Ma ei saa aru miks me ikka räägime välismaa mängujuhist, kui teda ei tule? Number nelja on kindlasti vaja ja minuarust peaks ta olema täpselt selline nagu Wilkinson oli, ma ei saagi aru, miks temast räägiti kui eba6nnestunud valikust. Hooaja l6pu poole hakkas ta Euroopa kaitsega ka kohanema ja oli minu meelest hea mängumees.
Ega jah, finaalseerias pani juba Allingule väga ilusti keha ja seisis tublisti. Vanemeister pidi seetõttu nii mõnegi kööbaks viske lendu laskma.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Egert kirjutas:Wilkinsoni ründearsenaliga mängijad on kindlasti väga raske leida. Mees oli siiski selg-ees mängus klass omaette ning kaugelt oli ka käsi väga hea, igas liigas põhimõtteliselt parim punktitooja. Kui me tahaks tema ründeoskustega ja veel kaitses mängivat meest, siis selle jaoks Cramol raha ei ole lihtsalt. Aga muidu olen nõus, et tuleb tuua veel üks mängujuht ja number neli, isegi siis kui Dorbek/Arbet jätkaksid. Arbet võib veel vabalt Rocki ka minna, seega ei pruugi olla Cramo tema esimene eelistus, kui välismaale ei saa.

Wilkinson selg-ees mängus klass omaette? Me vist mõtleme erinevaid Wilkinsone. Mina mäletan suht nõrga kehaehitusega gingerit, kes pigem eelistas teha tagasihüppelt viskeid ja kolmeseid pilduda kui all pukis mürada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:
Egert kirjutas:Wilkinsoni ründearsenaliga mängijad on kindlasti väga raske leida. Mees oli siiski selg-ees mängus klass omaette ning kaugelt oli ka käsi väga hea, igas liigas põhimõtteliselt parim punktitooja. Kui me tahaks tema ründeoskustega ja veel kaitses mängivat meest, siis selle jaoks Cramol raha ei ole lihtsalt. Aga muidu olen nõus, et tuleb tuua veel üks mängujuht ja number neli, isegi siis kui Dorbek/Arbet jätkaksid. Arbet võib veel vabalt Rocki ka minna, seega ei pruugi olla Cramo tema esimene eelistus, kui välismaale ei saa.

Wilkinson selg-ees mängus klass omaette? Me vist mõtleme erinevaid Wilkinsone. Mina mäletan suht nõrga kehaehitusega gingerit, kes pigem eelistas teha tagasihüppelt viskeid ja kolmeseid pilduda kui all pukis mürada.
Sa vist väga saalis ei käinud?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Minul poleks Wilkinsoni tagasituleku vastu midagi, hoopis vastupidi (oli ta kaitses aeglane mis oli, aga rünnakul tegi oma ära, nii korviall kui ka eemalt, ja just sellist head viskajat läheks meil Bamba ja Elegari kõrvale tarvis). Aga ehk pigem vaataks rohkem selliseid mängijaid kes ka väikest äärt suudavad mängida. Ja ma olen väga skeptiline rahaliste võimaluste kohapealt - olen täiesti kindel et eelmine hooaeg oli ta üks kõrgepalgalisemaid mängijaid meil. Ja mis ehk kõige tähtsam - võimalik et ta üldse ei soovigi siin jätkata olgu palk mis tahes, peres ikkagi uus väike liige juures.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

no kui Wilks pani 15 punkti ,siis talle vastu pandi 30 punkti
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

http://www.bckalev.ee/bc-kalevcramo-mee ... taienduse/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uus mees siis olemas!
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas surm »

C Kalev/Cramo juhtkond sõlmis aastase lepingu Rumeenia koondise liikme Vlad Moldoveanu´ga.

Vlad on 25 aastane ääremängija, kes on sündinud Bukarestis 11. veebruaril 1988. Pikkust on mängumehele antud 209 sentimeetrit ja kaalu 101 kilogrammi. Alustas ta oma karjääri mängides kolledži korvpalli USAs erinevates meeskondades. Sellele järgnes Itaali liiga ja Benetton Treviso meeskond. Eelmisel hooajal aga mängis ta Prantsuse meistriliiga meeskonnas STB Le Havre, kus 30 mängu keskmiselt viskas ta 12,3 punkti, võttis 5,3 lauapalli ning tegi 2,8 resultatiivset söötu.

Juba lapsena käis ta kaasas oma emaga mängudel ja treeningutel, saades nii veel juurde indu ja armastust korvpalli vastu. Tegelikult võib öelda, et Vlad Moldoveanu korvpalluri tee sai alguse enne tema sündi, sest tegemist on Rumeenia korvpallis väga tuntud persoonide pojaga. Nimelt tema kasuisa, Petre Branisteanu, oli tipptasemel korvpallur ja esindas ka Rumeenia koondist Euroopa meistrivõistlustel 1987. aastal. Samuti oli tema tädi eliit korvpallur. Suurimaks mõjutajaks kindlasti oli tema ema Carmen Tocală, sündinud 1961. aastal, kes on mänginud, kui ka olnud treeneriks, nii Rumeenia koduses liigas, kui ka Rumeenia korvpalli koondises. Viimased 9 aastat on aga Carmen olnud Rumeenia korvpalliliidu presidendiks.

Viimati Eurobasketi kvalifikatsioonis mängides Rumeenia koondises sai Vlad kesmiselt 33 minutit mänguaega, viskas mängus 14,6 punkti, võttis 6,4 lauapalli ning andis 2,3 resultatiivset söötu.

Vlad on abielus võrkpalluri Krysta Cicala´ga ning nende perre sündis ka juunikuus laps.

Vlad on ise öelnud, et ta ei „mängi“ korvpalli, vaid teeb seda, mida ta kõige enam armastab ja see ongi korvpall! Uuel hooajal saab aga Vlad Moldoveanu´ga tuttavaks ka Eesti korvpallipublik, seda siis BC Kalev/Cramo meeskonnas!

See oli küll üllatus taevast!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Esimene reaktsioon - pole paha!

Statistikast loeb välja, et väga palju viskab kolmeseid, eelmisel hooajal keskmiselt üle 5 viske mängust, ja mõnes mängus isegi 10 korda. Aga vähemalt lauapallide numbrid pole ka kõige hullemad. Ja eks meil oligi tarvis just sellist, kes oleks kolmese joonetagant ohtlik, et Bambale ja Elegarile rohkem ruumi jääks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

et siis sisuliselt Burlacu uuendatud versioon?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:et siis sisuliselt Burlacu uuendatud versioon?
vaadates, et kossuharidus USAst, siis äkki parem vend. Ja Euroopa tippliigade kogemus ka all. Le Havre ei ole mitte paha meeskond.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta