Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Karl kirjutas:
zero0 kirjutas:Kui kaht noormängijat ei arvesta, siis võiks meeskond selline välja näha:

C Allingu?/Välismaalane/Raadik?
PF Toome/Talts/Eichfuss
SF Marek Doronin/Eichfuss/Arbet?
SG Kurbas/Dorbek/ Arbet?
PG Peciukevicius/Simpson

Tuleb loota Arbeti, Allingu liitumist - ei üllataks ka Raadiku taasliitumine - ja ehk saadakse korralik mees korvi alla samuti. Eelmine aasta pandi pikkade päris puusse. Kõige rohkem teeb muret positsioon number 2, kui Arbetit ei saada.
Allingu vast liitub päris kindlasti, Raadik ma arvan on selline 50-50 ja Arbeti liitumist Rockiga ma ei usu üldse.
Allingu oleks hädavajalik, Raadik oleks boonus, aga kui Arbetit ei suudeta meelitada, siis tagaliinis jääb ikka puudu mängija, kes mängiks number 2. ja vajadusel number kolme. Ka sobiks Veidemani-taoline mängija, kes suudaks 1-2. positsioonil mängida. Eestist pole vist küll kedagi võtta, vihjati, et ka tagamängijaid juurde ei tooda välismaalt. Number kaks positsioon ikka hetkel väga nõrk paberil.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Mängujuhid-Kriisa, ingram (Saage)- Out
Simpson, Pecukevicius- In

Ütleks siiski, et väike tagasiminek või siis sama seis. Ingram oli muidugi klass, Simpson nii säravat satsi ega karjääri näidata ette pole, aga noor leedukas back-upina on ikkagi parem kui seda elmisel aastal mehed suutsid pakkuda. huvitav saab olema näha, kuidas leedukas Eurochallenge sarjas hakkama saab.

Viskav tagamängija
Veideman, Saage, Leppik- OUT
Dorbek- In

Dorbek siis positsiooniliselt muidugi pigem 3. Kurbas siis jätkab, äkki Kriisa pannakse sa seda kohta mängima. Veidemanil muidugi jäi hooaeg sisuliselt vahele, aga pigem sel positsioonil tugevamaks ei ole mindud. Näis, kas sinna lisandub keegi.

Väike äär
Dorbek- In

Doronin jätkab, Eichfuss ka.

PF
DimšŚa -Out
Talts-In
Toome jätkab
Siin on Taltsil eelis Dimšaga võrreldes. Hooaja esimesel poolel Dimša oli hea, aga siis vajus ära. Palju sõltub sellest, kas Taltsil on vaja olulistes mängudes 30 min pingutada e kas ta peab ka põhitsentrit mängima. Kui jah, siis Taltsi füüsis pole päris see, kui Toome siiski suudab jalad korda saada ja tuleb korralik C, siis positsioon on hästi kaetud ja tugev edasiminek vrd eelmise aastaga.

C
?

Ja nagu oligi arvata, siis taandub paljuski eelmise aastaga võrdlus just sellele positsioonile. Kui tuleb Neljubov vol 2, siis ma ei ütleks, et Rock tegelikult paberil tugevam oleks, kui aga tuleb korralik C, siis võib kõrvaletkiibitseja panna hooaja eesmärgiks challenge sarja edasipääsi ja Balti Liiga finaali. Ja ootaks vähe põnevamat eestikate finaali ka.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Demarr »

zero0 kirjutas:Kui kaht noormängijat ei arvesta, siis võiks meeskond selline välja näha:

C Allingu?/Välismaalane/Raadik?
PF Toome/Talts/Eichfuss
SF Marek Doronin/Eichfuss/Arbet?
SG Kurbas/Dorbek/ Arbet?
PG Peciukevicius/Simpson

Tuleb loota Arbeti, Allingu liitumist - ei üllataks ka Raadiku taasliitumine - ja ehk saadakse korralik mees korvi alla samuti. Eelmine aasta pandi pikkade päris puusse. Kõige rohkem teeb muret positsioon number 2, kui Arbetit ei saada.
Kui Kurbas suudaks näidata samasugust mängu nagu Balti liiga põhihooajal (12.2 PPG, kolmesed 66.7%!), siis väga muret ei näe + ma eeldan, et mängujuhtidest vähemalt Simpsonit näeb ka number kahel mängimas. Ilmselt saab ka Dorbek veidi vabamad käed punkte teha.

Igatahes väga tore, et ka koduses tiigis tõotab tulla huvitavam hooaeg. Peciukeviciuse palkamine on väga huvitav ja meeldiv käik. Terav ja arenemisvõimeline mängija. Taltsi osas muidugi kripeldab veidi, et Itaaliasse ei jäänud, aga mis teha - ju siis mees teab, mis teeb. Kui Allingu ja ühe korvialuse jõu ka sekka saaks, siis oleks päris kena seis ja minu meelest koos tugevam kooslus kui eelmisel hooajal. Arbeti puhul arvan miskipärast, et kui oleks Tartusse mineja, siis oleks ta nimi koos Dorbeki ja Taltsiga välja hõigatud - aga see muidugi vaid minu viis senti ja võimalik, et pole kellelegi "ei" ega "jah" sõna öelnud. Rain Raadiku puhul loodan lihtsalt, et saab siiski kuskile välismaale. Talle oleks seda edasiseks individuaalseks arenguks hädasti vaja.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Demarr kirjutas:Arbeti puhul arvan miskipärast, et kui oleks Tartusse mineja, siis oleks ta nimi koos Dorbeki ja Taltsiga välja hõigatud - aga see muidugi vaid minu viis senti ja võimalik, et pole kellelegi "ei" ega "jah" sõna öelnud. Rain Raadiku puhul loodan lihtsalt, et saab siiski kuskile välismaale. Talle oleks seda edasiseks individuaalseks arenguks hädasti vaja.
Kaldun arvama, et ootab viimase hetkeni, ehk on võimalik teenida leping välismaale. Koondises päris ilusaid mänge näidanud, nüüd mängud ka jätkuvad. Cramole oleks see löök allapoole vööd, kui Arbetist ilma jäädakse, Eestist pole lihtsalt kedagi võtta. Rockile sobiks see-eest väga hästi, tagaliin oleks kenasti komplekteeritud.
Raadiku välismaale minekus kahtlen, sai selle neetud vigastuse. Pole kursis, kaua vigastus kestab, aga kardan, et vigast meest välismaalt endale palkama ei hakka.
Eks lähinädalad näitavad.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Täna Eesti koondislaste Janar Taltsi, Gert Dorbeki ja leeduka Augustas Peciukeviciusega täienenud Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe ütles, et mingit "palgarallit" Rock ei korralda.
"See "palgaralli" jutt on hästi pahatahtlik ja olen väga pettunud, et selliseid asju räägitakse. Ma ei kujuta ette, kellel on sellist kuradi jama vaja ajada," rääkis Kullamäe emotsionaalselt. Ta lisas, et see polnud torge suurkonkurendi Kalev/Cramo pihta.
"Nende budget (eelarve - toim) pole ka kummist ja kõigile ei pruugi meeskonnas kohta leiduda. Eestis on mängijatel väga kindlad turuhinnad ja sellised pakkumised oleme ka meestele teinud. Meie klubis pole ülemaksmist ja ei hakka kunagi olema!" selgitas ta.
Janar Taltsi kohta ütles Kullamäe, et ootab 30aastaselt eestlaselt universiaalsust. "Ta on viimaste Itaalias veedetud aastatega tõestanud, et suudab mängida ka keskel. Ilmselt hakkabki ta meil mängima nii tsentris kui ka äärel, täpselt nagu ka Joosep Toome."
Lisaks kinnitas Kullamäe, et lähipäevadel loodetakse sõlmida leping välismaalasega, kes on puhas keskmängija.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:Täna Eesti koondislaste Janar Taltsi, Gert Dorbeki ja leeduka Augustas Peciukeviciusega täienenud Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe ütles, et mingit "palgarallit" Rock ei korralda.
"See "palgaralli" jutt on hästi pahatahtlik ja olen väga pettunud, et selliseid asju räägitakse. Ma ei kujuta ette, kellel on sellist kuradi jama vaja ajada," rääkis Kullamäe emotsionaalselt. Ta lisas, et see polnud torge suurkonkurendi Kalev/Cramo pihta.
"Nende budget (eelarve - toim) pole ka kummist ja kõigile ei pruugi meeskonnas kohta leiduda. Eestis on mängijatel väga kindlad turuhinnad ja sellised pakkumised oleme ka meestele teinud. Meie klubis pole ülemaksmist ja ei hakka kunagi olema!" selgitas ta.
Janar Taltsi kohta ütles Kullamäe, et ootab 30aastaselt eestlaselt universiaalsust. "Ta on viimaste Itaalias veedetud aastatega tõestanud, et suudab mängida ka keskel. Ilmselt hakkabki ta meil mängima nii tsentris kui ka äärel, täpselt nagu ka Joosep Toome."
Lisaks kinnitas Kullamäe, et lähipäevadel loodetakse sõlmida leping välismaalasega, kes on puhas keskmängija.
Kellele ema, kellele tütar e turuhind vs palgaralli, sõltuvalt prillidest ja silmadest nende sees.
Nagu ma ütlesin, vaba maa ja vaba turg.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Ärge hakake keerutama, selge peaks olema see, et Sibul keeras oma avaldusega vinti üle.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:Mängujuhid-Kriisa, ingram (Saage)- Out
Simpson, Pecukevicius- In

Ütleks siiski, et väike tagasiminek või siis sama seis. Ingram oli muidugi klass, Simpson nii säravat satsi ega karjääri näidata ette pole, aga noor leedukas back-upina on ikkagi parem kui seda elmisel aastal mehed suutsid pakkuda. huvitav saab olema näha, kuidas leedukas Eurochallenge sarjas hakkama saab.

Viskav tagamängija
Veideman, Saage, Leppik- OUT
Dorbek- In

Dorbek siis positsiooniliselt muidugi pigem 3. Kurbas siis jätkab, äkki Kriisa pannakse sa seda kohta mängima. Veidemanil muidugi jäi hooaeg sisuliselt vahele, aga pigem sel positsioonil tugevamaks ei ole mindud. Näis, kas sinna lisandub keegi.
Ilmselt hakkavad Simpson ja leedukas ka palju kahekesi platsil olema.
Selge on see, et Arbet Rockiga vast enam ei liitu, kas läheb välismaale või Cramosse. Tema eelis on, et ta Kreeka liigas põhikoosseisus mängis. Talts jäi hooaja läbilõikes Vareses siiski kahvatuks. Lõpus tegi mõned head mängud, aga esimese ringi valikute sekka ta ei kuulu. Kuid ilmselt on tal klausel sees, mis lubab enne lepingu lõppu lahkuda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Nüüd hakkab Dorbek meie vastu näitlema :( :(
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tartu Rocki korvpallimeeskond sõlmis täna lepingud viimased viis aastat Kalev/Cramos klubikorvpalli mänginud Gert Dorbekuga, taalias Vareses pallinud Janar Taltsiga ning eelmisel hooajal Pärnus hea hooaja teinud leedulasest mängujuhi Augustas Peciukeviciusega.

«Otsustasin keskkonda vahetada, olen juba Cramos nii pikalt olnud, et oli aeg muutusteks,» sõnas Dorbek tehtud otsuse kohta.

Tagamängijal olid ka mõned pakkumised väljastpoolt Eestit, ent tema sõnul asjad väga konkreetseks ei läinud. «Ma ei tahtnud klubiotsingutega enam kauem venitada ja seetõttu otsustasin Tartu kasuks,» lisas tagamees.

Koos Dorbekuga hetkel Eesti koondisega EM-valiksarjas mängiv Janar Talts põhjendas otsust üsna sarnaselt. «Tartu on juba tuttav koht ja väljast tehtud pakkumised jäid venima ning konkreetseks ei mindud. Ma ei soovinud ka oktoobrini oodata,» põhjendas ta tehtud otsust kodumaal jätkata. Taltsi lepingus on ka klausel, mis lubab hea pakkumise korral poole hooaja pealt piiri taha siirduda.


Mõistlik.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

http://sport.postimees.ee/1350880/kulla ... t-hea-meel" onclick="window.open(this.href);return false;

Et siis allingu pühendub aind talutöödele...
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Esimese emotsiooni pealt ütleks, et Talts tegi rumala otsuse. Samas kui nüüd asja vaagida: Euroliiga meest temast enam ei saa. Tõenäoliselt oleks Itaaliast mõnelt keskmikult pakkumise saanud, mis aga rahaliselt ei oleks parem kui Rocki oma. Siis tekib aga küsimus milleks? Korvpallifännina olen tegelikult õnnelik, et parimad pojad kodus mängivad, siis näeb nende mänge rohkem.

Murelikuks teeb vaid asi koondise seisukohalt. Taltsi füüsis on 2 aastaga Itaalias ikka märgatavalt paranenud. Loodame, et nüüd taandarengut ei tule
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Raadik siis ikka suure tõenäosusega välismaale.
Tartu peaks siis ikka vähemalt 2 meest korvi alla juurde tooma, muidu läheb raskeks, eriti kui Allingu ka ei jätka.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

sequa kirjutas:http://sport.postimees.ee/1350880/kulla ... t-hea-meel

Et siis allingu pühendub aind talutöödele...
See oli juba mingi aeg tagasi teada, et Allingu ei jätka. Vana hakkab järgmine hooaeg Tartumaa liigat mängima.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Mnjah, nüüd läheb tõesti kaht pikka vaja.
Vasta