Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Krysver »

Peale seda kui sai läbi Pirita aeg (kui vanadest veteranidest meeskond noortele "staaridele" kavalusega ja mõnusa meeleoluga paar korda hooaja jooksul koha kätte näitasid), on tegemist olnud suhteliselt segase mõttega võistkonnaga. Poolamatöörlus, millel nagu on ambitsiooni vahel ja siis jälle ei ole.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas millionaire »

Keegi muidu teab, et kas nüüd on Kalev professionaalsema suhtumise valinud võrreldes varasemaga, igaljuhul uus tuumik tundub küll selline olevat, kes päevatööd kõrvale ei võta ning kuuldavasti olevat nende eelarve võrreldes varasemate hooaegadega oluliselt kobedam.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas barons »

Brendokas!
Võiksid rääkida, mis seal Valgas toimub? Siiani vaikus...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas kalevif2nn »

Alvar Tiisler ‏@AlvarTiisler 1h
Paistab, et Rapla teeb noore sloveeniga lepingu ära.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66605707" onclick="window.open(this.href);return false;
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Alex »

Uudiseid Pärnu kohta. Juttu uuest treenerist, kes hetkel olemas ja keda otsitakse veel: http://www.kkparnu.ee/index.php/uudised ... eningutega" onclick="window.open(this.href);return false;
YNWA
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas raplakas »

Rapla tegemistest ka. Selgunud on 11 mängijat:
1) Paasoja 2) Hendrik Ruut
3) Sven Kaldre 4) Oliver Metsalu
5) Martin Jurtom 6) Kaarel Traumann
7) Andre Pärn 8) Kristjan Voolaid
9)Laane ( Koos välismaale mineku klausliga)
10) Ziga Fifolt 11) Martin Dorbek
12) Otsitakse 4 -5 kohapeale kedagi

Ja uus füso on ka juures Elo Heinaste.

Rohkem saab kuulata https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 1k4c#t=305" onclick="window.open(this.href);return false;
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

raplakas kirjutas:Rapla tegemistest ka. Selgunud on 11 mängijat:
1) Paasoja 2) Hendrik Ruut
3) Sven Kaldre 4) Oliver Metsalu
5) Martin Jurtom 6) Kaarel Traumann
7) Andre Pärn 8) Kristjan Voolaid
9)Laane ( Koos välismaale mineku klausliga)
10) Ziga Fifolt 11) Martin Dorbek
12) Otsitakse 4 -5 kohapeale kedagi

Ja uus füso on ka juures Elo Heinaste.

Rohkem saab kuulata https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 1k4c#t=305" onclick="window.open(this.href);return false;
ei tea, milleks seda välismaa klauslit Laanele vaja oli? Mehe tase (mida näitas ka suvine EM) ei kannata praegu isegi Rocki-Kalevit välja, rääkimata siis mõnest väljamaa satsist (kui mees muidugi just Kaldre kombel Saksamaa IV liigat ei sihi)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas gasol2 »

Ära arva nii Laane vastu on huvi tundnud nii mõnigi huvitav klubi
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

gasol2 kirjutas:Ära arva nii Laane vastu on huvi tundnud nii mõnigi huvitav klubi
Huvi tundmine ju ei tähenda otseselt midagi! Või tahad sa väita, et mingi hea klubi tegi lausa pakkumise Laane eest, aga Rapla lihtsalt hoiab meest kinni või? Pole väga Rapla moodi nagu.

Mul pole Laane vastu midagi, kindlasti on tegemist huvitava ja perspektiivika mängijaga (kui näiteks õnnestub ka viskekäsi endale treenida), aga HETKEL ei ole tema tase kindlasti selline, mis lubaks olla mõne tugeva liiga meeskonna mängija. Hollandis või Soomes võib mänguaja eest võidelda küll.

Praegu oleks minuarvates Laanel kõige targem ikka Ruudu juures veel 1 hooaeg ära teha, seejärel näiteks pürgida juba Kalevi pingipeal. Sest praegu on ta ikkagi võrreldes vendade Sokkudega (ja isegi Tamme, MDorbeku) nii füüsilises kui vaimses mõttes poisike. Lisaks seab pikkus 178cm juba omad piirid päris tippu jõudmiseks... palun nüüd Boykinsi jutud siinkohal jätta
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas gasol2 »

No ega ma mingeid euroliiga tiime mõelnudki ,kuid temasugusel kutil hollandi liiga tasemel praegu mängida oleks minu silmis juba ka igati asjalik
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

gasol2 kirjutas:No ega ma mingeid euroliiga tiime mõelnudki ,kuid temasugusel kutil hollandi liiga tasemel praegu mängida oleks minu silmis juba ka igati asjalik
Karastamise mõttes kindlasti, taseme osas jään kahtlevale seisukohale. Muidugi nagu ka ST Sokk ütles, siis esimene samm tuleb teha ja siis edaspidi juba lihtsam silma jääda jne
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Oskar8 »

michaelEP kirjutas:
gasol2 kirjutas:No ega ma mingeid euroliiga tiime mõelnudki ,kuid temasugusel kutil hollandi liiga tasemel praegu mängida oleks minu silmis juba ka igati asjalik
Karastamise mõttes kindlasti, taseme osas jään kahtlevale seisukohale. Muidugi nagu ka ST Sokk ütles, siis esimene samm tuleb teha ja siis edaspidi juba lihtsam silma jääda jne
Sellega muidugi päris nõus ei ole... kus sa ikka seal gruusia liigas silma jääd... Reinar Hallikule?
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas gasol2 »

Gruusia ja holland minu silmis natuke erinevad kah.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas toivo »

Laane kasvu juures rahvusvahelisel tasemel läbilöömiseks peaks ta lisaks heale mängujuhtimisoskusele olema kas
a) kuratlikult kiire. Nagu lühemad mustad mehed enamasti (McCalebb jt). Sellist teravust on suht võimatu treenida.
b) superhea kaugviskaja. Annab treenida.

Laanel pole praegu kumbagi. Tema kolmesteprotsendid eestikatel:
10/11 - 31,1%
11/12 - 33,3%
12/13 - 31,8% (BBL 30,2%)

ehk kehva ja areng selles vallas suht 0.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Laane kindlasti mängija kelle areng pakub suurt huvi. Algav hooaeg juba selline kust ootaks järgmist sammu. Loodetavasti kannab individuaalne töö (mida ma loodan et ta oma mängu kallal teeb) vilja, et toivo poolt juba kirjeldatud puuduseid kõrvaldada (mitte ainult mänguliste elementide vaid ka füüsise kallal). Eks aeg näitab.
Vasta