Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Veel pisut OT-d, kuigi läheb kaudselt ka teemasse. Profisportlane saab stippi ja ei maksa makse. Paha paha. Firmad optimeerivad makse läbi maksuparadiiside, ettevõtjad võtavad dividende läbi skeemide, juravad erisoodustusega jne- noh, mõistame, elu raske ja värki. Veelkord- ideaalmaailmas on kõik must valgel seaduses ja seaduse mõttes kirjas, kuid hetkel tundub küll, et kui nõuda stippide asemel töötasu maksmist, tuleks ka siis tippspordi, aga ka professionaalse klubispordi rahastamine üle vaadata. Mina võtan igatahes tipptasemel klubisporti samasuguse kultuuri-meelelahutusena nagu teatrit, asjaarmastajate e alates kella viiest kolm korda nädalas töö kõrvalt toksimist ma vaadata ei taha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Veel pisut OT-d, kuigi läheb kaudselt ka teemasse. Profisportlane saab stippi ja ei maksa makse. Paha paha. Firmad optimeerivad makse läbi maksuparadiiside, ettevõtjad võtavad dividende läbi skeemide, juravad erisoodustusega jne- noh, mõistame, elu raske ja värki. Veelkord- ideaalmaailmas on kõik must valgel seaduses ja seaduse mõttes kirjas, kuid hetkel tundub küll, et kui nõuda stippide asemel töötasu maksmist, tuleks ka siis tippspordi, aga ka professionaalse klubispordi rahastamine üle vaadata. Mina võtan igatahes tipptasemel klubisporti samasuguse kultuuri-meelelahutusena nagu teatrit, asjaarmastajate e alates kella viiest kolm korda nädalas töö kõrvalt toksimist ma vaadata ei taha.
Täpselt, kui makstakse külakapellidele selle eest, et nad lihtsalt olemas on siis peaks seda tegema ka profispordi puhul.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Lisaks palun mitte panna eesti spordiseltse/klubisid ühte patta era-ettevõtetega. Minu teada ei ole ühtegi eesti spordiklubi kes teeniks puhaskasumit, seega ei saa väita nagu keegi selle nö. ülejääva raha lihtsalt tasku paneks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Selle kõige valguses mis siin nüüd on üles kerkinud tekkis mul üks kahtlus... Rakvere Tarvas. Sõber on rääkinud väga pikki aastaid kuidas meestele makstakse 500 eurot ja söök ning kodu on olemas, hea õnne korral ka mingi Opel Senaator. Sitta see Gustas, Laksa, Umbrasko või Keerles seal rakveres selliste tingimuste eest mängida viitsib. Sama kehtib ka teiste eestlaste kohta. See ei ole lihtsalt reaalne vähemalt minu mõttemaailmas. Mina isiklikult ei viitsiks küll kuskil profi tasemel jaurata kolme söögikorra, hotellitoa ning auto ja 500 euri nimel. Uskuda, et seal mängivad mehed on selliste tingimustega nõus on sama, et Skele mängib Kalev/cramos söögi, auto ja Tehnika tänaval asuva korteri eest.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Märkus foorumi adminnidele! Kas ei võiks kogu selle maksuteema "Hooaja üldarutelu" alt ümber yõsta eraldiseisvaks teemaks, sest konkreetse teema all läheb asi täielikult off-topicuks?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Akira kirjutas:Märkus foorumi adminnidele! Kas ei võiks kogu selle maksuteema "Hooaja üldarutelu" alt ümber yõsta eraldiseisvaks teemaks, sest konkreetse teema all läheb asi täielikult off-topicuks?
Jup, võiks olla küll miski teine teema- kas või EMV üldteema
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

marxx762 kirjutas:Selle kõige valguses mis siin nüüd on üles kerkinud tekkis mul üks kahtlus... Rakvere Tarvas. Sõber on rääkinud väga pikki aastaid kuidas meestele makstakse 500 eurot ja söök ning kodu on olemas, hea õnne korral ka mingi Opel Senaator. Sitta see Gustas, Laksa, Umbrasko või Keerles seal rakveres selliste tingimuste eest mängida viitsib. Sama kehtib ka teiste eestlaste kohta. See ei ole lihtsalt reaalne vähemalt minu mõttemaailmas. Mina isiklikult ei viitsiks küll kuskil profi tasemel jaurata kolme söögikorra, hotellitoa ning auto ja 500 euri nimel. Uskuda, et seal mängivad mehed on selliste tingimustega nõus on sama, et Skele mängib Kalev/cramos söögi, auto ja Tehnika tänaval asuva korteri eest.
Selle jutu peale tuleb mul kohe meelde, see Sõbra poolt pillatud lause suvest, täpselt ei mäleta aga mõte oli selles, et "Laksa ja Umbraško käisid mul siin ja kui ma neile pakkumise ära tegin , läksid nad siit päris rõõmsate nägudega" C'mon, 500 eurikut+prii ülalpidamine nüüd Laksa tasemel venda rõõmsaks teeb, pigem võtab sellise pakkumise vastu viimases hädas...

Adminnid võiks lausa eraldi teema teha...
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

marxx762 kirjutas:Selle kõige valguses mis siin nüüd on üles kerkinud tekkis mul üks kahtlus... Rakvere Tarvas. Sõber on rääkinud väga pikki aastaid kuidas meestele makstakse 500 eurot ja söök ning kodu on olemas, hea õnne korral ka mingi Opel Senaator. Sitta see Gustas, Laksa, Umbrasko või Keerles seal rakveres selliste tingimuste eest mängida viitsib. Sama kehtib ka teiste eestlaste kohta. See ei ole lihtsalt reaalne vähemalt minu mõttemaailmas. Mina isiklikult ei viitsiks küll kuskil profi tasemel jaurata kolme söögikorra, hotellitoa ning auto ja 500 euri nimel. Uskuda, et seal mängivad mehed on selliste tingimustega nõus on sama, et Skele mängib Kalev/cramos söögi, auto ja Tehnika tänaval asuva korteri eest.
Kust sa selle 500 euri jutu võtad? Mäletan, et paar aastat tagasi oli testimisel mingi kahtlase tasemega ameeriklane, kes palgaks ulmesummasid küsis, mille vastuseks tegi Sõber lepingupakkumise 300 dollarit kuus (vms).
Asjalike mängijate (kelle hulka sinu poolt nimetatud kuuluvad) palkade kohta pole küll kunagi kuulnud midagi nii väikestest summadest, pigem on läbi käinud suurusjärgud 2-3k kuus neto + elamine, auto jms. Vist see suvigi rääkis Sõber Raley-Rossi kohta, et too saab Kreekas 6k, meil üle 3k välja ei punnitaks.
Vbla ma muidugi ei mäleta õigesti, aga sa otsi link (või siis lingid kuna räägid "pikkadest aastatest"), kus Sõber selle 500 euriga praalib.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

toivo kirjutas:
marxx762 kirjutas:Selle kõige valguses mis siin nüüd on üles kerkinud tekkis mul üks kahtlus... Rakvere Tarvas. Sõber on rääkinud väga pikki aastaid kuidas meestele makstakse 500 eurot ja söök ning kodu on olemas, hea õnne korral ka mingi Opel Senaator. Sitta see Gustas, Laksa, Umbrasko või Keerles seal rakveres selliste tingimuste eest mängida viitsib. Sama kehtib ka teiste eestlaste kohta. See ei ole lihtsalt reaalne vähemalt minu mõttemaailmas. Mina isiklikult ei viitsiks küll kuskil profi tasemel jaurata kolme söögikorra, hotellitoa ning auto ja 500 euri nimel. Uskuda, et seal mängivad mehed on selliste tingimustega nõus on sama, et Skele mängib Kalev/cramos söögi, auto ja Tehnika tänaval asuva korteri eest.
Kust sa selle 500 euri jutu võtad? Mäletan, et paar aastat tagasi oli testimisel mingi kahtlase tasemega ameeriklane, kes palgaks ulmesummasid küsis, mille vastuseks tegi Sõber lepingupakkumise 300 dollarit kuus (vms).
Asjalike mängijate (kelle hulka sinu poolt nimetatud kuuluvad) palkade kohta pole küll kunagi kuulnud midagi nii väikestest summadest, pigem on läbi käinud suurusjärgud 2-3k kuus neto + elamine, auto jms. Vist see suvigi rääkis Sõber Raley-Rossi kohta, et too saab Kreekas 6k, meil üle 3k välja ei punnitaks.
Vbla ma muidugi ei mäleta õigesti, aga sa otsi link (või siis lingid kuna räägid "pikkadest aastatest"), kus Sõber selle 500 euriga praalib.
Mina mäletan nagu ka, et Sõber rääkis, et nemad peavad korvi alla ikka siukseid 2-3 K eurot kuus saavaid mehi otsima.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

http://ohtuleht.ee/546901" onclick="window.open(this.href);return false;
Valdmaa sõnul on kohtutäituril võimalik tutvuda klubi ja Škele vahel sõlmitud lepingutega. «Uue hooaja lepingut pole me veel allkirjastanud. Eelmiste kohta ma täpselt ei tea, aga minu meelest on täitur neid näinud,» lausus klubi president.
Huvitav, kas pregune olukord võib lõppeda sellega, et Škele ei saa Cramos jätkata?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:http://ohtuleht.ee/546901
Valdmaa sõnul on kohtutäituril võimalik tutvuda klubi ja Škele vahel sõlmitud lepingutega. «Uue hooaja lepingut pole me veel allkirjastanud. Eelmiste kohta ma täpselt ei tea, aga minu meelest on täitur neid näinud,» lausus klubi president.
Huvitav, kas pregune olukord võib lõppeda sellega, et Škele ei saa Cramos jätkata?
Ei tasu nüüd ka üle reageerida. Isegi hr Bluminsile vms iganes ta nimi ka ei olnud, oleks ikkagi oluline, et Škele mängiks ja (ametlikku) palka saaks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Oskar8 »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:http://ohtuleht.ee/546901
Valdmaa sõnul on kohtutäituril võimalik tutvuda klubi ja Škele vahel sõlmitud lepingutega. «Uue hooaja lepingut pole me veel allkirjastanud. Eelmiste kohta ma täpselt ei tea, aga minu meelest on täitur neid näinud,» lausus klubi president.
Huvitav, kas pregune olukord võib lõppeda sellega, et Škele ei saa Cramos jätkata?
Ei tasu nüüd ka üle reageerida. Isegi hr Bluminsile vms iganes ta nimi ka ei olnud, oleks ikkagi oluline, et Škele mängiks ja (ametlikku) palka saaks.
Ei ole siin mingit ülereageerimist. Kuna asi tuli avalikuks, siis selline mure on täiesti arusaadav. Kui Škelel kaob ära võimalus Kalevilt nö. mustalt raha saada, siis tal on targem minna ükskõik kuhu kus rohkem makstakse ja kusagil talle ka kindlasti rohkem makstakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Avalikkuse survel loobutakse mehest? Pigem selline "skandaal" ikkagi mehe väärtust potentsiaalsete kosilaste seas vähendab mitte vastupidi. Vaevalt ka nüüd see lugu ringkondades väga salajane oli, selle eest oli vast hr Mets jt juba hoolitsenud. Nüüd lihtsalt paisati täiega avalikkuse ette, et survet peale lasta.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Tegelt võib asi olla ka selles, et Valdmaaal poleks mingit küsimust see "väidetav" palganumber 7 ja 10 tonni vahel stipina välja käia,makse ju maksma ei pea. Küll aga ei meeldiks asi škelele, kuna kohtutäiturid teeks puhta töö....
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

sequa kirjutas:Tegelt võib asi olla ka selles, et Valdmaaal poleks mingit küsimust see "väidetav" palganumber 7 ja 10 tonni vahel stipina välja käia,makse ju maksma ei pea. Küll aga ei meeldiks asi škelele, kuna kohtutäiturid teeks puhta töö....
Selles ju asi ongi. Sellepärast Skele ongi ÄKKI Kalevis, et Valdmaa on nõus mustalt maksma, samal ajal kui teised klubid( kes oleksid nõus suuremat palka maksma), sellega jamada ei taha.
Vasta