Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rain vaatas täna Pärnu karikamängu
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Rio »

Kalevpoiss kirjutas:Rain vaatas täna Pärnu karikamängu
Euroliiga pole ju veel peale hakanud :D
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas sequa »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66786449" onclick="window.open(this.href);return false;

Solvunud egod?

Tuleb meelde lugu sellest, kuidas veel rohetav Kangur Endenile käsipidi kallale läks, kui viimane noormeest "eideks" nimetas (asja eest...)

Samas on ju teada, et Sõber pole mingi skeemitaja kunagi olnud, lähed ja paned peale ja asi tahe. Üldiselt sellistel pealekaebamistel vinti keeratakse üle, aga ma ei usu et Üllar Kerde tühja koha pealt ütlema läheks, viimane on kõike näinud ja hullematki....
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Sten »

Solvumiseks ei pea ego olema. Kuskil on ikka piir ka. Näiteks toodud "rapla ****" on küll päris madalalaubaline.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Olen kriitikaga üldiselt nõus. Aga ei tea ka just kas sellistest kirjadest kasu/mõtet on. Pigem just et las jääda iga mängija enda otsustada kuidas ta ise näeb, keegi ei pane sunniviisiliselt osalema Sõbra meeskondades.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Charly »

Kris kirjutas:Olen kriitikaga üldiselt nõus. Aga ei tea ka just kas sellistest kirjadest kasu/mõtet on. Pigem just et las jääda iga mängija enda otsustada kuidas ta ise näeb, keegi ei pane sunniviisiliselt osalema Sõbra meeskondades.
OK, et Rapla poisid siis oleks jätnud/jätavad tulevikus U20 koondisse minemata, mis sellest koondisest siis saab? Tulemusi tahad ju küll?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Charly kirjutas: OK, et Rapla poisid siis oleks jätnud/jätavad tulevikus U20 koondisse minemata, mis sellest koondisest siis saab? Tulemusi tahad ju küll?
Minul on noortekoondiste tulemustest ükskõik, minujaoks peamine (selles vanuses) et mängijad arenevad oma maksimumi lähedal. Koondis pole kohustuslik. Aga pigem mainisin seda kohustliku asja klubide juures - et keegi ei sunni valima klubi mille treeneri korvpallifilosoofiaga nõus pole.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

sequa kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66786449

Solvunud egod?

Tuleb meelde lugu sellest, kuidas veel rohetav Kangur Endenile käsipidi kallale läks, kui viimane noormeest "eideks" nimetas (asja eest...)

Samas on ju teada, et Sõber pole mingi skeemitaja kunagi olnud, lähed ja paned peale ja asi tahe. Üldiselt sellistel pealekaebamistel vinti keeratakse üle, aga ma ei usu et Üllar Kerde tühja koha pealt ütlema läheks, viimane on kõike näinud ja hullematki....
Noh see kaebekirjade koostamine on muutunud juba selliseks kaasaegse ühiskonna moehaiguseks, näiteks kui kellestki tahetakse lahti saada ning asi meediasse tilgutatakse, siis on raske pärast selgeks teha, kes siin kaamel on, sest rahvas nõuab kiiret ja valusat karistamist. Ma ei tea nüüd selle keissi tagamaid, aga tihtipeale asja ei üritatagi kohapeal lahendada, vaid saadetakse kiri teele. Sõbra keelekasutus on muidugi selline, kuidas see on, aga kõigepealt tuleks asjad omavahel selgeks rääkida.
Viimati muutis vaim564, 25 Sept 2013, 08:37, muudetud 1 kord kokku.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas japs »

vaim564 kirjutas:
sequa kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66786449

Solvunud egod?

Tuleb meelde lugu sellest, kuidas veel rohetav Kangur Endenile käsipidi kallale läks, kui viimane noormeest "eideks" nimetas (asja eest...)

Samas on ju teada, et Sõber pole mingi skeemitaja kunagi olnud, lähed ja paned peale ja asi tahe. Üldiselt sellistel pealekaebamistel vinti keeratakse üle, aga ma ei usu et Üllar Kerde tühja koha pealt ütlema läheks, viimane on kõike näinud ja hullematki....
Noh see kaebekirjade koostamine on muutunud juba selliseks kaasaegse ühiskonna moehaiguseks, näiteks kui kellestki tahetakse lahti seada ning asi meediasse tilgutatakse, siis on raske pärast selgeks teha, kes siin kaamel on, sest rahvas nõuab kiiret ja valusat karistamist. Ma ei tea nüüd selle keissi tagamaid, aga tihtipeale asja ei üritatagi kohapeal lahendada, vaid saadetakse kiri teele. Sõbra keelekasutus on muidugi selline, kuidas see on, aga kõigepealt tuleks asjad omavahel selgeks rääkida.
Nõus! Sammuti jääb segaseks, miks seda alles nüüd tehti?
Oluline on minujaoks see, et kes olid kirja algatajad? Kui tõesti noorkorvpallurid ise, pole kellelgi midagi kobiseda. Kui aga keegi tagatoas susija, siis on asi väheke hale.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

vaim564 kirjutas: Noh see kaebekirjade koostamine on muutunud juba selliseks kaasaegse ühiskonna moehaiguseks, näiteks kui kellestki tahetakse lahti saada ning asi meediasse tilgutatakse, siis on raske pärast selgeks teha, kes siin kaamel on, sest rahvas nõuab kiiret ja valusat karistamist. Ma ei tea nüüd selle keissi tagamaid, aga tihtipeale asja ei üritatagi kohapeal lahendada, vaid saadetakse kiri teele. Sõbra keelekasutus on muidugi selline, kuidas see on, aga kõigepealt tuleks asjad omavahel selgeks rääkida.
Sellega ka nõus. Õigem oleks iga mängija enda asi treeneriga asjad selgeks rääkida - kui midagi ei meeldi, siis öelda (ja mitte 2 kuud hiljem, vaid koheselt, usun et niiviisi tõuseb ka treeneri respekt mängijasse).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

Kui ma vaatan sündmuste arengu loogikat, kõigepealt funktsionääride kiri, millele järgneb viie noorkorvpalluri kaebus, siis järjest enam tundub, et keegi tahab hirmsasti saada u-20 peatreeneriks ja kasutab avalikkuse survet eesmärgi saavutamiseks.
Kui seal u-20s oli tõsine probleem, mis takistas mängimist, siis miks ei tuldud välja turniiri ajal või siis vahetult peale seda? Miks see avaldus tilgutati meediasse? Kas KL või keegi üritas asjaosalisi üldse ühe laua taha saada?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66786449

Solvunud egod?

Tuleb meelde lugu sellest, kuidas veel rohetav Kangur Endenile käsipidi kallale läks, kui viimane noormeest "eideks" nimetas (asja eest...)

Samas on ju teada, et Sõber pole mingi skeemitaja kunagi olnud, lähed ja paned peale ja asi tahe. Üldiselt sellistel pealekaebamistel vinti keeratakse üle, aga ma ei usu et Üllar Kerde tühja koha pealt ütlema läheks, viimane on kõike näinud ja hullematki....
Ma nüüd tahaks selle käsipidi kallale mineku kohta allikat või muud tõestust. Minu teada midagi sellist küll ei olnud, kuigi solvunud võis sportlane muidugi olla.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Krysver »

Eks Sõber vist vahel veidi ebaõiglaselt mõne noorema mehe maa alla tümitab, aga ta ju põhimõtteliselt üritab oma võimete kohaselt rakendada üsna tavalislt juhtimisvõtet, et suhtuda igasse alluvasse vastavalt tema karakterile. Mõnda tuleb rohkem poputada ja mõnda just rohkem tümitada, et tööle hakkaks. Sõber lihtsalt vahel paneb oma "inimeste tundmisega" puusse.

"Raplapeded" tundub nagu "autopeded" või "mac'ipeded", ehk siis millegi suured fännid. Ja Rapla meeskonnal nagu on tekkinud küll selline kultuse lõhn külge (nagu Rakverelgi), mida näiteks pole Pärnul või Valgal või TTÜl.

Poisid selle kirjaga muidugi saavutavad tõenäoliselt selle, et nüüd on nad kommentaariumides paar aastat "raplapeded." Umbes nagu omal ajal oli üks seltskond "beibed." Ainuke vahe on selles, et Enden "beibede" nimetuse ütles ise televisioonis välja. Nüüd poisid aga lekitasid ise hüüdnime rahva sekka, ilma selle kirjata poleks keegi eriti sellest kuulnud.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas toivo »

vaim564 kirjutas:Kui ma vaatan sündmuste arengu loogikat, kõigepealt funktsionääride kiri, millele järgneb viie noorkorvpalluri kaebus, siis järjest enam tundub, et keegi tahab hirmsasti saada u-20 peatreeneriks ja kasutab avalikkuse survet eesmärgi saavutamiseks.
Kui seal u-20s oli tõsine probleem, mis takistas mängimist, siis miks ei tuldud välja turniiri ajal või siis vahetult peale seda? Miks see avaldus tilgutati meediasse? Kas KL või keegi üritas asjaosalisi üldse ühe laua taha saada?
Sõber ju ütles peale turniiri, et paneb selle suve ja B divisjoni kukkumisega oma ameti U-20 eesotsas maha. Kui Ruut tahab, siis tõenäoliselt ta järgmiseks treeneriks ka saab. Et ei usu hästi seda vandenõuteooriat.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas japs »

Sõber Eesti Päevalehes Kerdest ja Endenist:

"Kahtlustan, et nende solvumine võis alguse saada minu ühest väljaütlemisest Rakvere hooaja esimesel treeningul. Võtsin Silver Leppiku tätoveeringud ette ja tegin nalja, et võiksin ka endale tätoveeringud teha. Ühele käsivarrele paneksin Endeni ja teisele Toomas Annuki (Rapla abitreener) pildi ning midagi võiks neil suus olla ... "
Vasta