Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

See on üldisem kui praegune Sõbra teema, kuid ma ise ei saa aru mängijatest kes lasevad end treeneri poolt sõimata. Kui mind niiviisi sõimataks, ma sõimaks vastu. Ma pole küll mängija, kuid ei ütleks et sõimamine paneks mind rohkem pingutama (armastan nii sporti teha kui vaadata). Kas tõesti aitab eksimuse järel läbisõimatud olla järgmine kord sama viga vältida? Kuna pole ligilähedalegi tippsporti teinud, siis tuleb vaid õlgu kehitada.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas zero0 »

Eks Sõber ole teistsugune, jah. Arvan, et siiski sellise olukorra puhul kehtib nulltolerants. Ilmaasjata ei küllap ei tehtud seda kaebust, oleks vaid ühe palluri poolt, siis ehk kahtleks. Loodan, et mingisuguse karistuse saab.
Need pallurid, kes teda kaitsevad, respekteerin neid igati kui korvpallureid, kuid natuke jäänud mulje, et kui jumal mõistust jagas, olid nemad trennis.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Zog »

Kalevpoiss kirjutas:Lugedes erinevate meediaväljaannete artikleid, siis ajab päris naerma - Veideman, Müürsepp, ... võiks veel tulla "Sõbra abikaasa - mind küll Andres kodus raplapedeks ei sõima!"
Kes siis veel paremini sobiks praegust olukorda kommenteerima, kui Müürsepp ja Veideman? Nemad on ju ise S6bra k2e all m2nginud, hakkama saanud, ja sealt tugevamana edasi l2inud... Ning ma paneks siia juurde veel sellise fakti, et kui Ehitust88riist esimest korda Eesti meistriks tuli, oli peatreener Allan Dorbek. Kui juba S6ber neile liiast oli, siis ma ei kujuta ette mis nende Rapla kuttidega Dorbeku k2e all juhtunud oleks.

Aga veel kord, kedagi **** s6imata pole sobilik, ning selle eest v6iks Andres vabandust paluda... isegi kui ta seda ise eriti t2pselt ei m2leta.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Sten »

Arvan paljud unustavad ära teema on ikkagi U-20. Kui ikka mängija tuleb esindama oma riiki siis peaks valitsema seal meeldiv töökeskkond mitte sealaut. Sõimatakse kui selleks on põhjust aga mitte oma lõbuks. Tarva treeningutel tehku mis tahab aga mingi koondise treeneripukki ei tohiks teda panna niipea.
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas jyrgen »

Kris kirjutas:See on üldisem kui praegune Sõbra teema, kuid ma ise ei saa aru mängijatest kes lasevad end treeneri poolt sõimata. Kui mind niiviisi sõimataks, ma sõimaks vastu. Ma pole küll mängija, kuid ei ütleks et sõimamine paneks mind rohkem pingutama (armastan nii sporti teha kui vaadata). Kas tõesti aitab eksimuse järel läbisõimatud olla järgmine kord sama viga vältida? Kuna pole ligilähedalegi tippsporti teinud, siis tuleb vaid õlgu kehitada.
Ütle seda Serbias Ivkovicile. Natuke lapsik on öelda, et kui mind sõimataks, siis sõiman vastu. Samuti ei usu et iga eksimuse puhul täis sõimati, aga eks see maitse asi ole, ise arvan et karm käsi on parem koolitusvahend, aga kuidas kellegile arvan ma. Väga palju sõltub mängijatest, balkani kool on ilmselt juba harjunud kui neid kogu aeg täis sõimatakse, aga meie poisid ilmselt mitte.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Zog »

Siin juba korra mainiti, aga mind paneb imestama ikkagi see T2helaeva teema... et nagu, kuidas siis on? See saade toimus ju ka p2rast koondisetsykli l6ppu... aga millal need intervjuud v6etud olid?
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas rapla »

Kalevpoiss kirjutas:
rapla kirjutas:Minu jaoks see sõimamine eriline probleem ei ole , küll aga teeb murelikuks see lõik :
Sõbra juhtimisel langes Eesti koondis juulis Tallinnas peetud kuni 20-aastaste EMil kõrgemast sarjast välja. Viie koondise liikme poolt allkirjastatuna jõudis teisipäeval alaliidu juhatusele kirjalik pöördumine, kus heidetakse peatreenerile ette, et ei saadud temalt enne mängu, mängu jooksul ega poolajal mingeid konkreetseid juhendeid, mida mingis mänguolukorras muuta või ette võtta.
Kas see tuli sulle uudisena??? Ülekandeid ei vaadanud?

No pakkusin , et vahelajal ja enne mängu ikka midagi peale viskame peale ja hoiame kaitses kõva ütles..
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas japs »

Ainuke mida nimet süüdistustes tõsiselt võtta saab, on see Jurtomi osa st isiklik solvamine (ja mänguaja vähene jagamine) kellegi teisega olnud vastuolude eest. Sellest tahaks täpsemalt teada.

Sõbra puhul konkreetsete juhendite puudumine ei tohiks küll kellelegi uudisena tulla, selle nüüdne etteheitmine on lollus. Kui tulemus saavutatakse, lugegu või minutiliste vaheaegade ajal krimkasi ja varasemalt olid ju Sõbral tulemused olemas. Edaspidi viib meekonna suvine tulemus küll Sõbra kui treeneri aktsiaid alla, aga see on edaspidi.

Kogu Rapla kamba "Rapla ****" nimetamine pole midagi erilist, lõõpimine on Sõbra juurde alati kuulunud, sellest solvuda võiks vaid keegi, kellel selle väljandi teise sõnaga isiklikum side on. Endale korvalluri elukutse valinud meestel on natuke lapsik on oodata, et neid pidevalt palutakse, tänatakse ja poputatakse.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Oskar8 »

Nii palju kui ma aru olen saanud, siis Jurtomit ta tümitas ikka nii kuidas suutis. Mees oli platsile minnes näost täiesti valge.
Ja öelda, et Sõber tegi seda, et mehest parim välja pigistada on lollus, sest ei ole just suurim saladus, et Jurtomi puhul on enamus peas kinni ja endast välja minemine on tema puhul kerge tulema.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas sequa »

Milleks see keerutamine ? Öeldagu otse välja, et Ruut lükkas poisid tanki, et konkurent pronksile eest ära saada...

Olgem ausad, see sõimamise jutt on väga pastakast välja imetud: pole ses enne probleemi nähtud tippspordis, ei nähta ka edaspidi.

Delfis sosistatakse, et asja taga on ühe noortekoondises mänginu....isa.
Viimati muutis sequa, 25 Sept 2013, 18:36, muudetud 2 korda kokku.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

Mulle jääb ikkagi arusaamatuks, kui kellelegi liiga tehti (ja selles selgusele jõudmine võttis ikka mitu kuud aega), kas poleks õiglasem sellele palliplatsil vastus anda kui KL aukohtus? Mängud Rakvere Tarvaga ees ootamas? Ei saa hakkama? Kes selles süüdi on? Võib-olla peaks rohkem trenni tegema? Analüüsima oma mängu Sõbra tegemiste asemel?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

jyrgen kirjutas:Ütle seda Serbias Ivkovicile. Natuke lapsik on öelda, et kui mind sõimataks, siis sõiman vastu. Samuti ei usu et iga eksimuse puhul täis sõimati, aga eks see maitse asi ole, ise arvan et karm käsi on parem koolitusvahend, aga kuidas kellegile arvan ma. Väga palju sõltub mängijatest, balkani kool on ilmselt juba harjunud kui neid kogu aeg täis sõimatakse, aga meie poisid ilmselt mitte.
Siin ma ei mõelnud just karmust/rangust, vaid just sõimamist. Sellega olen nõus et karmus ja rangus kuuluvad asja juurde (kui sellega liiale ei minda).
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas väike-tamma »

Mina ütleks selle peale, et need mängijad olgu õnnelikud, et pole Allan Dorbeku tiimis olnud. Sealt trennist ja mängust oleksid nad pisar silmis lahkunud ma arvan.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas tonii »

väike-tamma kirjutas:Mina ütleks selle peale, et need mängijad olgu õnnelikud, et pole Allan Dorbeku tiimis olnud. Sealt trennist ja mängust oleksid nad pisar silmis lahkunud ma arvan.
Tema ikka viskas poisse võtmekimbuga ka kui vaja oli :D
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas väike-tamma »

tonii kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mina ütleks selle peale, et need mängijad olgu õnnelikud, et pole Allan Dorbeku tiimis olnud. Sealt trennist ja mängust oleksid nad pisar silmis lahkunud ma arvan.
Tema ikka viskas poisse võtmekimbuga ka kui vaja oli :D
Olen kuulnud ka hullemaid asju :D
Vasta