Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Marcus kirjutas:Küsimus on, et miks ta Pärnusse tagasi saadeti? Oleks sellest ikka vähe tõsisemasse satsi võinud aastaks minna.

Mis liigasid Pärnu üldse mängib? KML oleks ta ju Kalevis saanud ka kindlasti korralikult mänguaega (uus hooaeg ei ole nagu eelmine). Kas ainult praeguste BBL satside vastu mängimine asendab seda, mida ta trennis tugevamatega treenides saaks?
Eks see praegune Pärnu ole vähe teistsugusem kui see, kus ta viimati mängis, ei ole ainult kohalikud vaid on välismaa treener ja leegionärid, kui Raadik seal suudab tegija olla siis ei tohiks väga probleemi olla Kalevisse tagasi tulla või isegi kuskile välismaa poole kiigata.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas huh im kito »

ega .keegi ei tea kas delfitv see aasta kh kml mänge näitab???
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

huh im kito kirjutas:ega .keegi ei tea kas delfitv see aasta kh kml mänge näitab???
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=66041788" onclick="window.open(this.href);return false;

Kevadel sõlmiti leping, millega näitavad Eesti Liigat ja BBL-i Delfi TV ja TV6 ka sel hooajal.
Cramo VTB mänge näeb Tallinna TV-st. Eurocupi kohta ei oska öelda, kodumänge äkki ETV-st? Eurosport 2 on samuti möödunud hooaegadel Eurocupi näidanud, ehk trehvab mõni Cramo mäng sinnagi.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas millionaire »

Veits OT, aga huvitav millal Eesti kossuliit ning Cramo Saku suurhallis korraldavate mängudega 19ndast sajandist väljuvad?

http://www.tartupostimees.ee/2083840/ro ... tisusteemi
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mihkel111 »

millionaire kirjutas:Veits OT, aga huvitav millal Eesti kossuliit ning Cramo Saku suurhallis korraldavate mängudega 19ndast sajandist väljuvad?

http://www.tartupostimees.ee/2083840/ro ... tisusteemi
Kui sa pead silmas nummerdatud kohtasid, siis nende kehtestamine selgus Kalev/Cramo fännide FB grupis juba 3 päeva enne seda artiklit.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Jah nagu aru olen saanud, siis sellest hooajast on kõik piletid nummerdatud kohtadega.

Ise oleks eelistanud vana süsteemi jätkamist, aga saan aru ka miks seda muudeti. Kahju vaid et Saku Suurhallist pole head plaani koos kõigi kohtadega.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Võiks olla sektorite, mitte üksikute kohtade järgi, kuid samas saal jääb (kahjuks) ilmselt nii või naa enamjaolt tühjaks ning suure tõenäosusega saad ka "halva piletiga" korraliku koha valida.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas millionaire »

Marcus kirjutas:Võiks olla sektorite, mitte üksikute kohtade järgi, kuid samas saal jääb (kahjuks) ilmselt nii või naa enamjaolt tühjaks ning suure tõenäosusega saad ka "halva piletiga" korraliku koha valida.
Kahtlemata on vana süsteemi eelis see, et saad varem kohale tulles endale suht suvalise koha valida, aga 99% inimestest sobib uus süsteem paremini, jäävad igasugu idiootsed hetked ära nigu Eesti koondise viimastes mängudes oli, et pidid 1,5h varem kohale ronima, saamaks enamvähem adekvaatset istekohta valida, kusjuures igasugu VIP ning muude erikutsega sektoritest polnud õrna aimugi (nüüd näed eelmüügist piletit ostes ära, mis kohad on kinni ning millised mitte)
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas mikoza »

millionaire kirjutas:
Marcus kirjutas:Võiks olla sektorite, mitte üksikute kohtade järgi, kuid samas saal jääb (kahjuks) ilmselt nii või naa enamjaolt tühjaks ning suure tõenäosusega saad ka "halva piletiga" korraliku koha valida.
Kahtlemata on vana süsteemi eelis see, et saad varem kohale tulles endale suht suvalise koha valida, aga 99% inimestest sobib uus süsteem paremini, jäävad igasugu idiootsed hetked ära nigu Eesti koondise viimastes mängudes oli, et pidid 1,5h varem kohale ronima, saamaks enamvähem adekvaatset istekohta valida, kusjuures igasugu VIP ning muude erikutsega sektoritest polnud õrna aimugi (nüüd näed eelmüügist piletit ostes ära, mis kohad on kinni ning millised mitte)
lihtsalt sportlikust huvist - mitu korda eelmise hooaja jooksul oli sul saku suurhalli vaja minna 1,5h enne mängu algust, et enam-vähem normaalse koha peale istuma saada?

tõe huvides mainin ära, et olen viimased kolm aastat käinud võimalikult paljudel kodumängudel ja seni hooajakaardiga, mille süsteem mulle sobilik ja meeldiv olnud on. uue ürituse miinused kaaluvad minu jaoks igal juhul plussid üles ning sel aastal tõenäoliselt hooajakaarti ei osta.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

mikoza kirjutas:
millionaire kirjutas:
Marcus kirjutas:Võiks olla sektorite, mitte üksikute kohtade järgi, kuid samas saal jääb (kahjuks) ilmselt nii või naa enamjaolt tühjaks ning suure tõenäosusega saad ka "halva piletiga" korraliku koha valida.
Kahtlemata on vana süsteemi eelis see, et saad varem kohale tulles endale suht suvalise koha valida, aga 99% inimestest sobib uus süsteem paremini, jäävad igasugu idiootsed hetked ära nigu Eesti koondise viimastes mängudes oli, et pidid 1,5h varem kohale ronima, saamaks enamvähem adekvaatset istekohta valida, kusjuures igasugu VIP ning muude erikutsega sektoritest polnud õrna aimugi (nüüd näed eelmüügist piletit ostes ära, mis kohad on kinni ning millised mitte)
lihtsalt sportlikust huvist - mitu korda eelmise hooaja jooksul oli sul saku suurhalli vaja minna 1,5h enne mängu algust, et enam-vähem normaalse koha peale istuma saada?

tõe huvides mainin ära, et olen viimased kolm aastat käinud võimalikult paljudel kodumängudel ja seni hooajakaardiga, mille süsteem mulle sobilik ja meeldiv olnud on. uue ürituse miinused kaaluvad minu jaoks igal juhul plussid üles ning sel aastal tõenäoliselt hooajakaarti ei osta.
Jah tuleb tunnistada , et ka mulle tundub see uus piletisüsteem veidi totter ehk rikuti normaalselt töötav süsteem ära.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

mikoza kirjutas: lihtsalt sportlikust huvist - mitu korda eelmise hooaja jooksul oli sul saku suurhalli vaja minna 1,5h enne mängu algust, et enam-vähem normaalse koha peale istuma saada?

tõe huvides mainin ära, et olen viimased kolm aastat käinud võimalikult paljudel kodumängudel ja seni hooajakaardiga, mille süsteem mulle sobilik ja meeldiv olnud on. uue ürituse miinused kaaluvad minu jaoks igal juhul plussid üles ning sel aastal tõenäoliselt hooajakaarti ei osta.
Minul just vastupidi, kuigi jah, nummerdaminsele eelistaks sektorite kaupa istumist. A pole hullu, kindel see, et ega kogu aeg täis maja ei tule ja saab kohta valida vajadusel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevcramo »

Kas saalist piletit ostes hakkab ka iga inimene omale kohta valima? jumal milline ajakulu, siis peab kogu aeg hakkama ette ostma ju....cramo mängudel oli sessuhtes hea, et tulid millal tahtsid ja pileti sai alati ja ka kohti oli alati igasuguseid
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66792017
Varrakult päris hea intekas. Ajakirjanik kahjuks jättis küsimata, et kes siis konkreetselt vigased on ja kui kauaks nad väljas on. Arbet, teada, kes veel?

Tiisler säutsus, et VTBs on eesmärk play-off e kuue hulka. Nelja meeskonda tuleks sel juhul edestada, mis saab olema ütlemata raske täita, kuid mitte päris ulme: Turow on u sama tase, mis eelmine aasta, Spartak on noored venelased + 2 ameeriklast (ei midagi erilist), Donetsk on kraadi võrra nõrgem kui eelmine aasta, aga kah korralik sats; Nižni Nov on võidetav, aga kokkuvõttes turnatabelis on nad minu meelest ikkagi tugevamad. Nymburk on selgelt tugevam kui eelmine aasta, Chester Simmons oli VTBs üks paremaid mängijaid üldse. Reaalselt ei ole Rytas kokkuvõttes võetav- juurde toodud Cook, palacios jne seltskond ning kodus mängitakse alati hästi. Teised Vene suured on igal juhul liiga kõvad pähklid.
Seega, ehkki eesmärgid tuleb alati seada pisut kõrgemad, siis tegelikult käiks heitlus 8. koha peale e auhinnaraha peale ja sellest allapoole jäämine oleks nüüd küll juba pettumus.

Eurocupis sõltub palju loosimisest, seega vara kommida, aga selge ka, et eesmärgiks ikkagi edasipääs seatakse. Eelkõige isiklikult ootaks aga häid mänge sealt ja kahte-kolme koduvõitu.

Meistrikad- ausalt, suht suva, kui vähegi õnnestuks kahes eelmises teha korralik tulemus, aga meistritiitel on muidugi igal juhul eesmärk.

Sai pandud see jutt siia alateemasse, a mis sest.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Turowiga liitus eile või täna ka mingi NBA taustaga mees.. Ma pakun , et nad tsipa tugevamad , kui eelmine hooaeg.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Soho kirjutas:Turowiga liitus eile või täna ka mingi NBA taustaga mees.. Ma pakun , et nad tsipa tugevamad , kui eelmine hooaeg.
Marcus Relphorde mõtled või? Ta neil esialgu 2 nädalasel testil ja natuke OT mainiks, et eile Turow sai -27p Saksalaste
Braunschweig' lt pasunasse. Pakuks, et Turow on meie jaoks ka tänavu mängitav sats.

E: a sorry, see pole see tüüp. NY mängiti hoopis 20.09 ja siis tegi Marcus debüüdi.
YNWA
Vasta