Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas surm »

Olgu või 1 välismaalast ja 2 eestlast kui võidud tulema hakkaksid. las treenivad noori teised meeskonnad, sest kalevil ikka eesmärk jõuda kuhugile ja saavutada midagi ja kui tõesti mõni eestlane on tasemel, siis miks mitte mängida meeskonnas ju.
Ma jätaks meeskonda Sokku ja Veidemanni ja võtaks teised väljast.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Me oleme number 3 positsioonil veidi lühemad kui teised, aga ma leian, et ei ole mõtet enam kedagi juurde tuua, vaid hoopis ülendaks duubelmeeskonnast sellise mehe nagu näiteks Raiko Orumaa, kes mängis esiliigas. Miks mitte pingiotsale võtta ja saaks esindusmeeskonna trennides kaasa lüüa. Eestikatel saaks küll ja küll teda kasutada.

Väikese ääre koha pealt olen mina näiteks veendumusel, et Abbotti füüsiline vorm on piisavalt hea selleks, et seda positsiooni mängida. Koos Kajupangaga saavad ilusti hakkama. Ja ükskord peabki Kaju hakkama pead kandma! Sellise rosteriga oleks meil rollijaotus väga hästi paigas...

Bamba, Elegar
Vlad, Kitsing
Abbott, Kajupank, Mangelsoo
Veideman, Škele, Orumaa
Sokk, Gibson
KML-EUROCUP-VTB
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

kalevif2nn kirjutas:Me oleme number 3 positsioonil veidi lühemad kui teised, aga ma leian, et ei ole mõtet enam kedagi juurde tuua, vaid hoopis ülendaks duubelmeeskonnast sellise mehe nagu näiteks Raiko Orumaa, kes mängis esiliigas. Miks mitte pingiotsale võtta ja saaks esindusmeeskonna trennides kaasa lüüa. Eestikatel saaks küll ja küll teda kasutada.

Väikese ääre koha pealt olen mina näiteks veendumusel, et Abbotti füüsiline vorm on piisavalt hea selleks, et seda positsiooni mängida. Koos Kajupangaga saavad ilusti hakkama. Ja ükskord peabki Kaju hakkama pead kandma! Sellise rosteriga oleks meil rollijaotus väga hästi paigas...

Bamba, Elegar
Vlad, Kitsing
Abbott, Kajupank, Mangelsoo
Veideman, Škele, Orumaa
Sokk, Gibson
100% poolt ja ei usu,et nüüd ainult Arbeti pärast meeskonnal eesmärgid täitmata jäävad(vtb- s play-offi ,eurocupil teise ringi)
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Metta World Peace »

Škele tegi oma eelmise hooaja muljetavaldavaima mängu (20p 9l 4vl) nr3 peal rassides Himki vastu, kui Arbet juba läinud oli ja Dorbek vigastatud oli.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mario »

japs kirjutas:Küsimus ikkagi rahvuslikus identiteedis, mis krdi pärast peaks eesti kossusõber enda samastama Eesti võsitkonnaga kus eestlasi ei mängi? Ok tegelikul on Kalevil siin Veidemani näol kõva trump (kossu tuelvikulootus ja üdini positiivne tegelane), seni kuni tema lööb läbi andestatakse palju.
Mis imeloom see eestlane on, et võistkonnale kaasa elamise suutlikkuse tingimuseks saab olla vaid 50%-line kaasmaalaste osalus? Pea kõik maad, kus hinnatakse tasemel korvpalli, aga kohalikke tegijaid napib, on seda teed läinud ja mingit publiku huvi vähesust või langust pole sellega kaasnenud. Mitte ainult Põhjamaad, Kesk-Euroopa väikeriigid ja Kasastan, vaid ka Itaalia ja Saksamaa, rääkimata kõige kõvemategi korvpallimaade tippklubidest. Eesti probleemiks on vaid harjumatus ja kahjuks ka mitmete ajakirjanike kui inimeste arvamuse kujundajate irratsionaalne vastuseis, millest aga aitakski üle paljude välismaalaste jõul saadud soliidsed tulemused rahvusvahelisel tasandil ja järjekordne 4:0 finaalseeria eestlastest pallipatsutajatele sotsiaalseid töökohti tekitava Rocki vastu.
Olukord oleks teine, kui 7 välismaalast tähendaks 7 uut võhivõõrast nägu, keda üleöö on raske omadeks pidama hakata, aga 4 neist on kossupublikule isegi tuttavamad ja armastatumad kui Keedus või Kajupank. Samas nt Varese inimestel polnud mingit probleemi näidata end jätkuvalt Itaalia ühe vingema publikuna ka siis kui 90% koosseisust vahetus ja itaallaste roll mängudes tagasihoidlik oli. Hmm, ehk oleks kompromisslahenduseks rahvuslaste ja korvpallisõprade vahel mõne sõbraliku vennasvabariigi esindaja (baltlase või soomlase) toomine? :)

PS. Hakkasin nüüd mõtlema, et tegelikult paljud fännavad igasuguste probleemideta NBA klubisid, kus pole ühtegi eestlast ja puudub igasugune seos Tallinna või Eestiga. See rahvuslik mõtlemine on mõnedel puhtalt kahe kõrva vahel kinni.
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas DJKILBA »

Delfis on pilt juba ees, nii vahemärkuseks öeldud.
#25
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Selle vähe eestlasi jutu kohta küsin mina, miks need eestlased end meeskonda ei mängi? See, et meeskonnas on 7 välismaalast on küll, kurb, aga kurb on pigem see, et nõutaval tasemel eestlasi pole kusagilt võtta, mitte et neid kuidagi diskrimineeritakse. Sellistes sarjades mängiv klubi ei saa mängijate suhtes hinnaalandusi teha.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Oskar8 »

nagu arvata võis, võimatu vaadata, ainult hakib.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stennu »

mingid ahvid on endale võtnud selle video :D
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas rapla »

Mis mõte on teha ülekannet kui seda lihtsalt ei suudeta teha -.-
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

kalevif2nn kirjutas:Me oleme number 3 positsioonil veidi lühemad kui teised, aga ma leian, et ei ole mõtet enam kedagi juurde tuua, vaid hoopis ülendaks duubelmeeskonnast sellise mehe nagu näiteks Raiko Orumaa, kes mängis esiliigas. Miks mitte pingiotsale võtta ja saaks esindusmeeskonna trennides kaasa lüüa. Eestikatel saaks küll ja küll teda kasutada.

Väikese ääre koha pealt olen mina näiteks veendumusel, et Abbotti füüsiline vorm on piisavalt hea selleks, et seda positsiooni mängida. Koos Kajupangaga saavad ilusti hakkama. Ja ükskord peabki Kaju hakkama pead kandma! Sellise rosteriga oleks meil rollijaotus väga hästi paigas...

Bamba, Elegar
Vlad, Kitsing
Abbott, Kajupank, Mangelsoo
Veideman, Škele, Orumaa
Sokk, Gibson
Abbotti mängitamine SF positsioonil on tema raiskamine, mis omakorda tõmbab alla kogu meeskonna tegelikku potentsiaali.

Esmamuljed Moldeveanust küll nüüd midagi rõõmsat pole....

Ning Delfi ei suuda endiselt ülekandeid teha. Miks ei või TV6 stabiilselt neid natukene atraktiivsemaid KML mänge üle kanda?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kõik 8 meest on visanud 4-6 punkti hetkel, tasakaalus rünnak :)
EDIT: Nüüd hakkas Elegar paugutama, d-double poolajaks :D
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Axel »

Veideman sobib Kalevisse esimese poolaja põhjal nagu rusikas silmaauku.
j2nesh
Kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 08 Okt 2012, 20:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas j2nesh »

Veideman & Elegar. Esimese poolaja põhjal on üks neist kole hea ost ja teine vend on eelmise hooajaga sammu edasi teinud. Aga näha on et asi on veel ideaalist kaugel.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Tuli veel üks mõte seoses rosteriga. Ripakil on veel eestlastest selline mees nagu Rain Raadik, miks mitte tema meeskonda võtta.
KML-EUROCUP-VTB
Vasta