Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Anonüümne
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 15 Aug 2013, 12:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Anonüümne »

Vaatasin ka siis terve mängu ja panen kirja mõned mõtted meeste kohta:

Simpson - vise täna ei läinud, kuid andis päris palju sööte. Mõned liigutused olid päris ilusad.
Lukovic - võrreldes eelmise Venspilsi mänguga nagu öö ja päev. Tegi oma ära ning on täitsa huvitav mängumees.
Peciukevicius - nagu juba Pärnus näitas, siis võib enda peale võtta küll, vaatamata oma noorusele. Kindlasti väga hea ost ja mis veel parem, kaheaastane leping. Vabaviskeid peab ainult paremini tabama.
Eichfuss - esimesed hooajaeelsed mängud on jätnud küll väga head muljed. Samas on see nii olnud varemgi niiet ei tasu veel hõiskama hakata.
Kurbas - polnud täna parim päev, aga oma panuse andis siiski. Väga pole midagi halba öelda.
Dorbek - tahtmist on kõvasti. Täna ei tulnud just kõige paremini välja, kuid teisel poolajal tegi oma ära.
Toome - no eks Toome jääb Toomeks. Punkt.
Kriisa - sai küll vähe mängida, kuid lõpus viskas tähtsad vabakad sisse.
Vene - sai üllatavalt palju mängida ning ei vedanud alt. Kaitses oli hea ja mõned punktid ka boonuseks. Üllatus.
Meister - soojendust tegi ilusti. :)

Kullamäed tuleb ka kiita Kriisa sissetoomise eest lõpus. Üldse ei jäänud väga valesid vahetusi silma.
Kokkuvõtvalt päris tore mäng siia laupäeva õhtusse ja homme veel toredam päev finaali seltsis.

Minupoolt kõik.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

njah, see Vene kes kestis päris hästi Ventspilsi vastu, sai U20 vähem mängida, kui näiteks Talumaa, Meister või Leok...
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Kullamäe võib ju öleda, et "meil oli rohkem õnne", aga arvestades Ventspilsi rahalisi võimalusi - lätakatel on kõvasti kukla kratsimist.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Ventspils on leegionäridega küll puusse pannud ning ei ole mina veel nende "imemehe" Timma erilisusest aru saanud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Vaatasin ka mängu ära ja eriliselt jälgisin just leedukat, simpsonit ja serblast. Peciukevicius on tõesti hea täiendus rockile ja väga asjaliku mehega on tegu. Simpsoni kohta ei oskagi nagu midagi öelda, ei teinud midagi erilist väljakul aga pigem on temagi plussmärgiga.
Omaette ooper on Lukovic...Minu silmis selge ämber ost. Katteid imiteerib või paneb neid ***** kuidagi poolikult. Rünnakul kohta ei otsi ja väga passiivne. Teisel poolajal mõned korrad küsis palli alla, aga siis tahtis ka ülesöötu,müstiline. Kaitses väga pehme. Tarmo Paju küll kiitis teda piisavalt, aga no ma ei tea. Mina ütleks et ta on vähemalt sama õnnetu kui oli eelmisel aastal Neljubov. Pealt oskab iga pikk loikam vajutada ja mingi haagi sisse kobistada, aga lisaks sellele võiks muudki osata. Hetkel on mul küll kuri kahtlus, et selle mehega on ikka väga raske eurochallanges midagi korda saata, taevale tänu et võistkonnas on veel talts ja toome...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:njah, see Vene kes kestis päris hästi Ventspilsi vastu, sai U20 vähem mängida, kui näiteks Talumaa, Meister või Leok...
:offtopic:
No see on ju teadagi Sõbra teene, kes korvpalli ei jaga, aga muudkui sõimab. Oleks Ruut treener, oleks Vene mänginud kõik mängud 40 min järjest ja Kerdega oleks finaalis itaallasi pekstud.
:smash:
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

vaim564 kirjutas:
nojah kirjutas:njah, see Vene kes kestis päris hästi Ventspilsi vastu, sai U20 vähem mängida, kui näiteks Talumaa, Meister või Leok...
:offtopic:
No see on ju teadagi Sõbra teene, kes korvpalli ei jaga, aga muudkui sõimab. Oleks Ruut treener, oleks Vene mänginud kõik mängud 40 min järjest ja Kerdega oleks finaalis itaallasi pekstud.
:smash:
Never go full retard. Polnud eelmises postituses sõnagi Sõbra sõimamisest, korvpalli mittejagamisest ega ka Indrek Ruudust. Ainult imestus, et Vene sai u20 turniiril vähem mängida, kui mõni teine vend. Kas nüüd on peale seda Sõbra teemat on kehtestatud mingisugune piirang, et ühtegi Sõbra otsust ei tohi näiteks 2 kuud? kritiseerida, sest muidu oled vabamüürlane, kes koos Ruudu, Kerde ja kelleiganesega veel tahab Sõbrast lahti saada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

See oli rohkem nöök kui tõsiselt mõeldud.

Kui tõsiselt rääkida, siis ntx võib-olla sobib Vene koostöö Peciukeviciusega lihtsalt paremini kui see U20-s oli, mõlemal Leedu kool seljataga. Eks Kullamäe algul ka vaatas ja proovis ning kui nägi, et meeskond toimib, miks siis mitte kasutada. Turniiri ajal sai arutatud, miks see U20 kasutab ainult paari erinevat skeemi (põhiliselt risti) ja see võis tulla lihtsalt meeskonna tasemest, et millegi enamaga nad ei saa lihtsalt hakkama.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Eks see oli tôesti veidi üllatav, et Vene U20 eest nii vähe mängida sai. Aga ootame vaatame ära... üks asi on kontrollmängus veidi aega hakkama saada, teine asi on pôhihooajal meeskonnale kasulik olemine.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas hans »

Ise mängu ei näinud, aga stati järgi vaadates Toome 0 lauapalli 21 minutiga on :clap:
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

Õnnetu on see Rock, väga õnnetu. Praegu niimoodi mängides ei tee see Talts ka midagi seal paremaks.
Siim_p
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 07 Mai 2009, 18:51

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Siim_p »

Kui viisakalt väljenduda, siis ütleks, et Lukovic paistab küll üsna ebaõnnestunud ost Rocki jaoks. Kui mitte viisakalt, siis "täitsa tont"
Alvar Tiisleri twitterist.
Õige jutt.
Aastaga pole kokkuvõttes muutunud sittagi.Tuleb sama nüri hooaeg nagu eelminegi.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Lukovic'ist rohkem valmistab mulle praegu muret üldine mängupilt... rünnakul jookstakse kõik puntrasse kokku ning yritatakse palli elu eest toppida mehele, kel on juba mitu vastast peal, kaitses minnakse kõik viiekesi sisse murdnud mängijat taga ajama, samal ajal kui Nevezisel seisavad kolm meest kolmese joone taga ihuüksi. Nagu amatöörkorvpalli vaataks. :roll:

Ma siiralt loodan, et Kullamäe on lihtsalt üritanud mängus muutusi teha, aga need muutused pole veel kõigile kohale jõudnud, kuna sellise mänguga ei ole välisliigades küll midagi peale hakata, ning kodune finaalseeria tuleb j2lle 4-0, aga Tartus mänge ei peeta.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Jah, täitsa nõus. Lukovici süüdistamine meenutab väga, kuidas Kuusmaa ebaõnnestumisi üritati kurja meeskonda lõhkuva McLeodi kaela veeretada või Cramo kaotustes oli süüdi Viljar Veski, kes mängugi ei pääsenud. Kogu Rocki mängupilt on väga-väga õnnetu. Keskmängija tegeleb siiski mänguolukordade realiseerimisega, mitte ei ehita mängu üles.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Jah, täitsa nõus. Lukovici süüdistamine meenutab väga, kuidas Kuusmaa ebaõnnestumisi üritati kurja meeskonda lõhkuva McLeodi kaela veeretada või Cramo kaotustes oli süüdi Viljar Veski, kes mängugi ei pääsenud. Kogu Rocki mängupilt on väga-väga õnnetu. Keskmängija tegeleb siiski mänguolukordade realiseerimisega, mitte ei ehita mängu üles.
Olen nõus, aga kui sa nüüd nägid neid mänge siis minuarust on täielik põhjus olla murelik Lukovici üle. Nagu ma juba eile kirjutasin, siis jälgisin spetsiaalselt välismängijaid. Kui ma viitsiks tegeleda mingi video lõikamisega vms asjaga, siis võiks tuua ridamisi näiteid sellest kui passiivse mehega on tegu. Loomulikult on see maitse küsimus, mõnele vbl meeldib see kuidas ta tegutseb, aga minu arvates on tegu suhtselt äpu mehega. Rääkides õnnetust mängupildist siis see selleks, see ei keela lukovicil rünnakul kohta otsida, panna normaalseid katteid jms asju.
Vasta