Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Noh, minu meelest maksimalistina ei tohiks küsimustki olla selles, et Gibsonist rohkem oleks meil vaja head äärt juurde... aga eks ta muidugi risky business oleks, kuna kui siis peaks nt Sokk ja Skele korraga vigastada saama... aga minu meelest kui me tahame sellisel tasemel mängida, siis me peame riskeerima, ning komplekteerima pigem õhema, aga parema meeskonna.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Eks meeskonda kammitseb ka see, et puudub kindel liider (vähemalt seniks, kuni Veidemann naaseb). Leegionäre on küll palju, kuid kõik üsna keskpärased. Hooajal 2008/2009, kui Kalevil oli kasutada suurim eelarve läbi aegade, kasutati ju 4 leegionäri, kes samas kõik olid väga kvaliteetsed ja 2 neist (Linehan ja Fox) olid ka meeskonna liidriteks.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

Leian ka, et vaja oleks 3-4 mängijat, mitte Arbeti asendajat 2-3 mängijat või mingit müstilist pikka mängujuhti, millest nagu korra juttu isegi oli.
Meil on koos Veidekaga 5 lühemat ja 3 pikka. Kui pikkadest üks viga peaks saama, siis 4 ja 5 kohale ongi 2 mängivat meest järgi...
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Mina küll ei arva, et need toonased 4 leegionäri tänastest leegionäridest tasemelt paremad olid (Linehani erandiga, aga siis ei olnud jällegi lauas nii häid tüüpe). See on pisut see rohi oli rohelisem jutt. Samuti ei usu, et Veideman liider peaks olema.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

michaelEP kirjutas:Eks meeskonda kammitseb ka see, et puudub kindel liider (vähemalt seniks, kuni Veidemann naaseb). Leegionäre on küll palju, kuid kõik üsna keskpärased. Hooajal 2008/2009, kui Kalevil oli kasutada suurim eelarve läbi aegade, kasutati ju 4 leegionäri, kes samas kõik olid väga kvaliteetsed ja 2 neist (Linehan ja Fox) olid ka meeskonna liidriteks.
Kahtlen siiralt,kas on just väga paslik Veidemani liidriks pidada.Päris seda tüüpi mängija ta minu meelest ei ole.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevcramo »

pebeetu kirjutas:
michaelEP kirjutas:Eks meeskonda kammitseb ka see, et puudub kindel liider (vähemalt seniks, kuni Veidemann naaseb). Leegionäre on küll palju, kuid kõik üsna keskpärased. Hooajal 2008/2009, kui Kalevil oli kasutada suurim eelarve läbi aegade, kasutati ju 4 leegionäri, kes samas kõik olid väga kvaliteetsed ja 2 neist (Linehan ja Fox) olid ka meeskonna liidriteks.
Kahtlen siiralt,kas on just väga paslik Veidemani liidriks pidada.Päris seda tüüpi mängija ta minu meelest ei ole.
Veidemanil on vähemalt seda positiivset mängunälga ja tahtmist (läbi murda) jne jne
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Minuarust oli tänases "Mehed ei Nuta" saates paar päris head pointi:

1. Kõigepealt ütles vist Pahv, et VTB oleks mõtekas kahel juhul: a) arendada oma poisse, seeläbi saadud kaotused ja liigas peksupoiss olemine oleks aksepteeritav

b) leegionäride toel konkurentsis püsimine

Praegusel juhul on meil aga variant c) leegionäride toel peksupoiss olemine

Siis, vist mainis Paju, et näiteks Euroliiga meeskondadel õnnestub mõlemat korraga teha, nii konkurentsis püsida kui oma noori arendada.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Tuletan meelde, kudas ma enne hooaja algust ennustasin, et Veideman vaevleb pidevalt vigastuste küüsis ja naiivoptimistid vastu vaidlesid.
Let me rephrase that: Veideman on kadumaläinud ja raisatud palgaraha, kelle asemel saanuks ilmselt Arbeti kasvõi siin hoida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Minuarust oli tänases "Mehed ei Nuta" saates paar päris head pointi:

1. Kõigepealt ütles vist Pahv, et VTB oleks mõtekas kahel juhul: a) arendada oma poisse, seeläbi saadud kaotused ja liigas peksupoiss olemine oleks aksepteeritav

b) leegionäride toel konkurentsis püsimine

Praegusel juhul on meil aga variant c) leegionäride toel peksupoiss olemine

Siis, vist mainis Paju, et näiteks Euroliiga meeskondadel õnnestub mõlemat korraga teha, nii konkurentsis püsida kui oma noori arendada.
Peksupoisid olime siiski 2009-2011. Nüüd ei saa ükski võistkond vähemalt Tallinnasse tulla ja loota, et tuleb kerge walkover.
Eriti mulle meeldivad need võrdlused- Euroliiga võistkonnad vs Cramo. F F*** sake, selleks, et Euroliigasse jõuda tuleks minimaalselt suuta 2 miljonit eurot hooajaeelarve kokku saada ja siis sellised leegionärid palgata, kelle kõrval sa saad üldse neid oma kasvandikke ilma pakita võid mängitada.
Vaatame siis seda omade poiste projekti nt Žalgirise näol...Pane skaslased või türklased keskmike leegionäridega Euroliigat mängima...

Kui see argument oli eeskujuna toodud, siis käegalakslaubapihta
“I know it when I see it” - Potter Stewart
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

noh eks selles peksupoisis asjus saame (paraku) targad olla alles hooaja lõpus. Kui suudetakse näiteks alagrupis 2-3 meeskonda edestad, oleks kõik minu meeltmööda väga hästi. Juhul kui tuleb taaskord alagrupi viimane koht, tekib küll küsimus, et äkki oleks võinud mängida rohkemate eestlastega (kasvõi Raadik ja Kitsing), kuna tulemus kehvem nagunii ei oleks saanud olla.

Ehk jõuame taaskord küsimuseni kas 6 keskpärast leegionäri või 2-3 head leegionäri...

Paraku.. nagu juba enne mainisn saab selles küsimuses tark olla alles tagantjärgi
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:noh eks selles peksupoisis asjus saame (paraku) targad olla alles hooaja lõpus. Kui suudetakse näiteks alagrupis 2-3 meeskonda edestad, oleks kõik minu meeltmööda väga hästi. Juhul kui tuleb taaskord alagrupi viimane koht, tekib küll küsimus, et äkki oleks võinud mängida rohkemate eestlastega (kasvõi Raadik ja Kitsing), kuna tulemus kehvem nagunii ei oleks saanud olla.

Ehk jõuame taaskord küsimuseni kas 6 keskpärast leegionäri või 2-3 head leegionäri...

Paraku.. nagu juba enne mainisn saab selles küsimuses tark olla alles tagantjärgi
Räägi mulle nüüd nendest Euroliiga meeskondadest, kus on 2-3 väga head leegionäri ja võitlevad grupis edasipääsu eest.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

2-3 väga head leegionärid ei tule VTB viimasesesse meeskonda "noori arendama". Head leegionärid tahavad mängida konkurentsivõimelistes klubides ja et neid meelitada juba eeldatavalt peksupoissi tuleb maksta üle turuhinna.

Oletame, et meil on 3 head leegionäri, seega oleks meil 6 meest kes võimelised VTB mängima, mis edasi? Laseme leegionäridel 35+ mintsa panna iga mäng?

Hetkel Cramo suutnud suht mõistliku meeskonna kokku panna. Arbeti lahkumisest muidugi väga kahju, aga eelmise hooaja lõpu pealt oleks oodanud edasiminekut.
Rumeenlane on ikka udu, aru ma ei saa mida Varrak ja Mürka hõiskavad. Kaitses veidi etem kui Wilks oli, aga rünnakul see-eest korviall ikka väga nõrk. Gibson seni olnud selline tore varumees keda sisse pannes kvaliteet kolksuga ei kuku. Aga hetkel tundub et oleme kokkuvõttes kvaliteedis ikka kaotanud

välja:
Dorbek
Keerles
Wilks
Mcleod

sisse:
Moldeveanu
Veidekas
Gibson
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Miks Vladi suhtes nii kriitiline oled sellest ma aru ei saa. Minu arust täitsa asjalik vend. Kaitses suudab päris hästi suruda pikkana umbes nagu Fox seda tegi. Väljast viskab hästi ja korviall ka tal omad nõksud olemas. Minul on hoopis kõige suurem mure Bamba pärast. Ta kuidagi ei sobi selle aasta tiimi mängu. Omad punktid ta veel võib ära teha ,kuid kaitses on ta ikka väga hätta jäänud va üksikud ilusad koppad mis ta pannud on. Lisaks oleks mina kindlasti poolt ,et välismaalt toodaks üks number 3. 3 kohale peaks oleme suhteliselt lihtne ka mängjat leida ,kuid muidugi kõige olulisem oleks see ,et mees oleks hea kaitse mees.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Rix kirjutas:
michaelEP kirjutas:noh eks selles peksupoisis asjus saame (paraku) targad olla alles hooaja lõpus. Kui suudetakse näiteks alagrupis 2-3 meeskonda edestad, oleks kõik minu meeltmööda väga hästi. Juhul kui tuleb taaskord alagrupi viimane koht, tekib küll küsimus, et äkki oleks võinud mängida rohkemate eestlastega (kasvõi Raadik ja Kitsing), kuna tulemus kehvem nagunii ei oleks saanud olla.

Ehk jõuame taaskord küsimuseni kas 6 keskpärast leegionäri või 2-3 head leegionäri...

Paraku.. nagu juba enne mainisn saab selles küsimuses tark olla alles tagantjärgi
Räägi mulle nüüd nendest Euroliiga meeskondadest, kus on 2-3 väga head leegionäri ja võitlevad grupis edasipääsu eest.
Kulla mees, loe nüüd tähelepanelikult kõige esimest minu postitust. Euroliiga meeskondadade analoogi tõi sisse saade Mehed ei Nuta (Tarmo Paju isikus). Võid kogu rõõmuga omapoolse vingu talle, mitte minule, edastada
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Michael, ma ei viitsi pikalt seletada, eks ma muidugi diskuteerisin enamjaolt Pajuga, aga kui sa nimetad neid headeks pointideks ning räägid, et pigem 2-3 leegionäri ja ülejäänud eestlased, siis täpselt nendele asjadele ma vastu vaidlengi. Ei ole need head poindid ja nendes liigades, kus Cramo mängib, pole hetkel 2-3 vöga hea leegionäri ja ülejäänud kasutada olevate eestlastega kahjuks midagi teha. 5-6 mehega ei mängi neid sarju aktsepteeritaval tasemel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta