NBA Live 08 Eesti meeskonna

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

tänan!

Kellelgi pilte Triobeti away särgist on? Ei leidnud nagu kuskilt(olen üsna halb otsija ka :D).
Viimati muutis Kristo, 16 Veebr 2008, 22:19, muudetud 1 kord kokku.
Risto
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Veebr 2008, 20:40

Postitus Postitas Risto »

mingitmoodi teams.dbf failiga mässates sain näiteks rocki milwaukee kohale, aga pole päris kindel, milliseid väljasid selle jaoks muuta tuleb, ja et kas seasonit või onlines mängida saab. Seasoni puhul ütleb, et konverentsid ja divisionid peavad sisaldama võrdse arvu võistkondi :P
Viimati muutis Risto, 16 Veebr 2008, 22:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Risto kirjutas:mingitmoodi teams.dbf failiga mässates sain näiteks rocki milwaukee kohale, aga pole päris kindel, milliseid väljasid selle jaoks muuta tuleb, ja et kas seasonit või onlines mängida saab. Seasoni puhul ütleb, et konverentsid ja divisionid peavad sisaldama võrdse arvu võistkondi :P
mis asju sa muutsid, et rocki bucksi asemele panid?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

oppa leidsin ühest foorumist et korralik BBL patch saab märsis valmis. Seal peaks olema kõik arenad ja kõik korralikult tehtud. Kuigi ega sellelgi patchil viga pole. igaljuhul kiitus tegijale:D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Db commmanderiga ?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

kalevcramo kirjutas:oppa leidsin ühest foorumist et korralik BBL patch saab märsis valmis. Seal peaks olema kõik arenad ja kõik korralikult tehtud. Kuigi ega sellelgi patchil viga pole. igaljuhul kiitus tegijale:D
anna seda linki palun kust lugesid seda:P
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

see nii vana teema juba juu, kahjuks uudiseid patchi arengu kohta ple, niiet ma arvan et se ei saagi kunagi valmis:S
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Karl kirjutas:see nii vana teema juba juu, kahjuks uudiseid patchi arengu kohta ple, niiet ma arvan et se ei saagi kunagi valmis:S
Seda arvan ka mina et see ei saa valmis. Kahjuks.

Triobet away:
Pilt
Mida muuta on vaja?
Viimati muutis Kristo, 16 Veebr 2008, 23:36, muudetud 1 kord kokku.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Nonii, algatuseks ütleksin, et on tehtud väga hea töö aga tekkisid ka mõned küsimused.

1) Mille järgi sa vabaviske skillid panid? Suvalt? Ma kombineeriksin BBL'i ja EKML'i vabavisete statistikast selle.
2) Kanguriga sai peaaegu igast asendist donki panna, võiks natuke väiksem olla see dongi skill.
3) Tein viskas 21 puntki poolajaga Rocki 31 punktist ning pooled Teini visatud korvidest olid pealtpanekud ühe või kahe käega, jällegi dongi skill võiks väiksem olla.
4) Mängijad olid minu arust natuke liiga kiired, võiksid aeglasemad olla.
5) Mängisin 5 min. veerandaegadega ühe poolaja ja minu arust on stamina mängijatel liiga hea.
6) See on kindlasti suur ja vaevarikas töö mis sa teinud oled, kuid mõnel mängijal on midagi võõrast. Tsindsadzel võiks habet olla veits ning Kedzo pea on kuidagi liiga tume ning Atuašvili võiksid kah tiimi teha.
7) Särkidel on numbrid natuke nihkes.

Võta mind kui nõuandjat, mitte kui vigisevat kritiseerijat. Tööd on tehtud, vaeva nähtud - jätka samas vaimus edasi!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Patrik kirjutas:Nonii, algatuseks ütleksin, et on tehtud väga hea töö aga tekkisid ka mõned küsimused.

1) Mille järgi sa vabaviske skillid panid? Suvalt? Ma kombineeriksin BBL'i ja EKML'i vabavisete statistikast selle.
2) Kanguriga sai peaaegu igast asendist donki panna, võiks natuke väiksem olla see dongi skill.
3) Tein viskas 21 puntki poolajaga Rocki 31 punktist ning pooled Teini visatud korvidest olid pealtpanekud ühe või kahe käega, jällegi dongi skill võiks väiksem olla.
4) Mängijad olid minu arust natuke liiga kiired, võiksid aeglasemad olla.
5) Mängisin 5 min. veerandaegadega ühe poolaja ja minu arust on stamina mängijatel liiga hea.
6) See on kindlasti suur ja vaevarikas töö mis sa teinud oled, kuid mõnel mängijal on midagi võõrast. Tsindsadzel võiks habet olla veits ning Kedzo pea on kuidagi liiga tume ning Atuašvili võiksid kah tiimi teha.
7) Särkidel on numbrid natuke nihkes.

Võta mind kui nõuandjat, mitte kui vigisevat kritiseerijat. Tööd on tehtud, vaeva nähtud - jätka samas vaimus edasi!
See kes, kuidas ja kui palju donkab(või viskab) on aiacti viga. ma võin donkamise 1 ka panna, mängija donkab natuke harvem ja tihti läheb mööda, aga ikkaagi donkab
4) Võid ju game speed väiksemaks teha
6)Oskaks ma headshape muuta oleksid mängijad poole reaalsemad, kahjuks ei oska.Atuasvilit ei teind ma mängu sest sell ajal kui ma rosterit tegin, polnud ta veel mänginud Kalevi eest ja mõtlesin et ei mängi ka. Kui update tuleb, siis on ta juba olemas ;)
7)numbrite positsiooni muutmisest pole aru saanud.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Kui ma olen creatinud ise mängijaid ja pannud donkamise mingi 20, siis ei ole ikka keegi donki pannud. Mõtlesin lihtsalt, et annan nõu - realistlikum mäng on siiski parem ju, või mida sina arvad?
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Patrik kirjutas:Kui ma olen creatinud ise mängijaid ja pannud donkamise mingi 20, siis ei ole ikka keegi donki pannud. Mõtlesin lihtsalt, et annan nõu - realistlikum mäng on siiski parem ju, või mida sina arvad?
Ma muudan siis donkamise ära ;)
Aga kui mängija vabaviske protsent on nt 70 siis panen ratingu ka 70 või mis moodi?
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Näiteks, kui on EMKL'is vabaviske protsent 80 ja BBL'is 70, siis liida kokku ja jaga kahega ehk leia keskmine, mis on siis antud näite põhjal 75%
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Patrik kirjutas:Näiteks, kui on EMKL'is vabaviske protsent 80 ja BBL'is 70, siis liida kokku ja jaga kahega ehk leia keskmine, mis on siis antud näite põhjal 75%
Ja kui ma teen nt Pirita, kes ei mängi BBL siis panen aint EMKL järgi?
Vasta