Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Ml tekkis hoopis küsimus et miks 18-aastane Sutt, oma vanuseklassi Eesti parim, alles peale Kriisa vigastust Rocki treeningutega ühines?
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

KalevRuus kirjutas:Ml tekkis hoopis küsimus et miks 18-aastane Sutt, oma vanuseklassi Eesti parim, alles peale Kriisa vigastust Rocki treeningutega ühines?
Eks vist olekski olnud, aga algne plaan oli minna USAsse. Keskkooli võimalus ära langes sügisel millegipärast ära (sellest oli millalgi ka lehes juttu), nüüd plaanib järgmine aasta USAsse ülikooli minna.

EDIT: http://www.ohtuleht.ee/547603" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Delfi: Rock oli suurelt üle raplast, võtan siis basket.ee statsi lahti ja ennnäe, tampiski rock rapla p'ded maaalla, lausa 11 silmaga, Rocki prospect lukovic sai kirja neli silma ja neli pallikaotus seda siis ca 12 minutiga.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas maik »

marxx762 kirjutas:Delfi: Rock oli suurelt üle raplast, võtan siis basket.ee statsi lahti ja ennnäe, tampiski rock rapla p'ded maaalla, lausa 11 silmaga, Rocki prospect lukovic sai kirja neli silma ja neli pallikaotus seda siis ca 12 minutiga.
Ise lõin basketist online lahti kui teist poolaega oli vist 2-3 minutit mängitud ja Talts oli üksinda visanud pm sama palju punkte kui Rapla meeskond(oli vist 29 raplal ja 26 Taltsil). Paar minutit hiljem oli vahe vist +25 Rockile ja panin asja kinni. Pärast olin imestunud, et vahe ainult 11 jäi.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tommm1 »

Kas Tartu Rockil on oma oorumit ja kodulehekülge ka?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mihkel111 »

Tommm1 kirjutas:Kas Tartu Rockil on oma oorumit ja kodulehekülge ka?
Siin.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tommm1 »

tänan
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Rocki korvpallisüsteemist hakkab juba asjalike noori välja tulema , Brett Nõmm viskas võidukorvi BBL mängus http://m.sport.delfi.ee/article.php?id=66996216" onclick="window.open(this.href);return false; , loodame ,et poiss saab põlved korda ja saab edaspidigi Pärnus korralikult mänguaega.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Ei hakanud BBL teema alla postitama, kuna üldisem küsimus - mis on lahti Lukoviciga? Olen ainult ühte Rocki mängu näinud see hooaeg, ja seal oli ta selline keskpärane parimal juhul. Tase ei vea välja?
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Krysver »

Kris kirjutas:Ei hakanud BBL teema alla postitama, kuna üldisem küsimus - mis on lahti Lukoviciga? Olen ainult ühte Rocki mängu näinud see hooaeg, ja seal oli ta selline keskpärane parimal juhul. Tase ei vea välja?
Hooaja alguses on ta ikka päris pehme olnud. Ei kujuta küll ette, et mis ta Eurochallenge'is tegema veel hakkab.
Rockis ongi praegu ainult Talts teistest konkreetselt kõrgemal tasemel. Leegionärid mingid erilised imemehed ükski ei ole.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Tuleb nõustuda, enne olulisi mänge on seis ikka väga rahutusttekitav. Euromängude läheduse tõttu on häid lahendusi on juba raske leida, aga midagi tuleks otsustada. Eelmisest aastast ju väga halb näide all, oodati ja loodeti Neljubovi avanemisele (ka mina tegin seda ning kaitsesin siin foorumiski meest), aga mida ei tulnud alguses ei tulnud ka lõpus.

Ning nagu ka balti liiga teema all juba välja toodi, segaseks jääb Eicfussi ja Doronini kasutamine. Eicfuss tegi peale koondisemänge ja enne Taltis taastusmist väga ilusaid mänge, nüüd aga on kukkunud vanale tasemele. Ning ka Doroninit pole Kullamäe osanud treeneriks olnud aja jooksul korralikult kasutada, pidevalt kasutatakse teda mingisuguse augutäitena ja tundub, et mees ise ka ei tea mida temalt oodatakse (Kullamäe kaitseks muidugi tuleb öelda, et kogu tema treeneriaeg on Doronin olnud vigastustega veelgi rohkem hädas kui tavaliselt).
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

japs kirjutas:Tuleb nõustuda, enne olulisi mänge on seis ikka väga rahutusttekitav. Euromängude läheduse tõttu on häid lahendusi on juba raske leida, aga midagi tuleks otsustada. Eelmisest aastast ju väga halb näide all, oodati ja loodeti Neljubovi avanemisele (ka mina tegin seda ning kaitsesin siin foorumiski meest), aga mida ei tulnud alguses ei tulnud ka lõpus.
Neljubov oli finaalides koos Veidemaniga rocki teravaim mängija :D
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

Kas ma mäletan eelmist hooaega väga valesti, kui väidan, et Neljubov ühed oma hooaja parimad esitused tegigi just eurosarjas? Ei ole mahti vana statistikat otsida hetkel.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

toivo kirjutas:Kas ma mäletan eelmist hooaega väga valesti, kui väidan, et Neljubov ühed oma hooaja parimad esitused tegigi just eurosarjas? Ei ole mahti vana statistikat otsida hetkel.
Oli jah nii. Kuid seda kindlasti mitte igas mängus, paari mängu kerge sähvatus (mingit imemängu ei teinud ta kordagi), ei vabanda kogu hooaja nõrkust.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Sel hooajal on mul igast ootused eurochallenge koha pealt kadunud. Isegi seda lootust pole, et võiks Balti liigas midagi rohkemat ära teha "kui tavaliselt".

Delfis Cramo Kangurile võlgu teema all lahatakse natike ka Rocki rahaasju.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=67033722" onclick="window.open(this.href);return false;

Laatsaretiga siis Ventspilsi vastu.
Vasta