Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Triobet/Dalkia - Alytus 92 - 94

Väga napp kaotus siis Triobetile, Alytus viskas võidukorvi 3 sekki enne lõppu ja Kurbase vise enam ei tabanud:S
Dorbek 30p
Sokk 14p
Makke 13p
Riis 12p
Viimati muutis Karl, 15 Veebr 2008, 19:46, muudetud 1 kord kokku.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Käisin mängu vaatamas... ei jäänud rahule mängu lõpuga.
1) Tulit oli kolmese taga vaba, tal muidu hea vise aga raisk ei üritanudki korvi poole vaadata.
2) Peale seda sama situatsiooni anti talle ründeviga katte eest, ei näinud küll seal viga.

Ilmselgelt vajab Triobet sinna alla kedagi juurde, viimase veerandaja viis minutit oldi ilma Makketa ning Tulit ei saa hakkama vastaste kogenud leedu kaladega.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

No nii,üks asi siis täna selge.ROCK jääb kaheksandaks ja KALEVI p/offi vastane on tõenäoliselt VENTSPILS:Täna olid nad lähedal,et ka teisele leedu tipule müts pähe tõmmata.86-88 RYTAS'le.
YNWA
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kalevil max võimlus tõusta 6. veel ma arvan, sest Ventspils pole kaugel.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

nyyd on juba suhteliselt kindel, et me lähme ventspilsiga kokku , et pääseda 5-6 mängudele... raskeks läheb
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ma olen just rahul et ventspilsiga..hetkel ikkagi tegu läti paremuselt kolmanda meeskonnaga ja igatahes parem variant kui minna kohe baronši, ask või siauliaiga vastamisi..samas kui me suudaksime ventspilsist mööda saada, kas siis saaksime rocki vastu või..?
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

no praguse tabeliseisu põhjal nagu ma aru saan siis läheks kokku vents - kalev ja barons - rock, aga sessuhtes vahet pole kumb 6ndal kohal on kalev või ventspils, mängivad nad omavahel nagunii, ainult et see vahe kumb kodumängu esimesena peab. Ventspils minu arvates parim variant vastastest... kui vents alistatud võiks kokku minna Šiauliaiga... kui üldse nii kaugele jõuab...:/
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Postitus Postitas Akira »

Praeguse seisu järgi, kus tõenäoliselt Rock võõrsil Rytase vastu kaotab ja Kalev viimastest mängudest loodetavasti vähemalt ühe mängu veel võidusadamasse tüürib (nt kodus Valmiera vastu!), läheb Kalev play-offi avaringis vastamisi Ventspilsiga ja Rock Baronsiga. Ütleksin, et see on 99% kindel, sest teoreetiliselt oleks küll võimalus, et Kalev võib ise tõusta 5. või isegi 4. kuid see tähendab, et ta peab kõik oma järele jäänud mängud võitma ja teised kaotama. Kui teiste kaotused on veel tõenäolised siis see, et Kalev suudaks kõik mängud võita on suht utoopiline teades, et viimastes mängudes tuleb veel ka Zalgirise ja Rytasega mängida. Nii et pigem tuleks püüda viimastest mängudest võtta maksimum ja saada kodumängu eelis Ventspilsiga võrreldes. Play-offi teises ringis tuleks Rockil võidu korral kokku minna 50% tõenäosusega Siauliai meeskonnaga, sest nii ASK kui Siauliai peavad veel korra Ventspilsiga mängima aga ma pigem panustaks ASK'i võitu, mis tähendab, et Rock läheks kokku Siauliai ja Kalev ASK meeskonnaga. Igal juhul on välistatud, et Kalev ja Rock play-offides kokku lähevad kui just Rock ei võida viimases mängus Rytast ja Kalev ei suuda ühtegi järele jäänud mängu võita.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kas play-off süsteem on muutunud kahe viimase aastaga võrreldes? et noh, eelmine aasta peeti 2 mä'ngu ju..ka sseekord on midagi teisiti?
tartlane

Postitus Postitas tartlane »

Akira kirjutas:Praeguse seisu järgi, kus tõenäoliselt Rock võõrsil Rytase vastu kaotab ja Kalev viimastest mängudest loodetavasti vähemalt ühe mängu veel võidusadamasse tüürib (nt kodus Valmiera vastu!), läheb Kalev play-offi avaringis vastamisi Ventspilsiga ja Rock Baronsiga. Ütleksin, et see on 99% kindel, sest teoreetiliselt oleks küll võimalus, et Kalev võib ise tõusta 5. või isegi 4. kuid see tähendab, et ta peab kõik oma järele jäänud mängud võitma ja teised kaotama. Kui teiste kaotused on veel tõenäolised siis see, et Kalev suudaks kõik mängud võita on suht utoopiline teades, et viimastes mängudes tuleb veel ka Zalgirise ja Rytasega mängida. Nii et pigem tuleks püüda viimastest mängudest võtta maksimum ja saada kodumängu eelis Ventspilsiga võrreldes. Play-offi teises ringis tuleks Rockil võidu korral kokku minna 50% tõenäosusega Siauliai meeskonnaga, sest nii ASK kui Siauliai peavad veel korra Ventspilsiga mängima aga ma pigem panustaks ASK'i võitu, mis tähendab, et Rock läheks kokku Siauliai ja Kalev ASK meeskonnaga. Igal juhul on välistatud, et Kalev ja Rock play-offides kokku lähevad kui just Rock ei võida viimases mängus Rytast ja Kalev ei suuda ühtegi järele jäänud mängu võita.
Aga tegelt on nii, et Rock läheb arvatavasti kokku Siauliaiga. Sest Barons tõuseb neljandaks. Kalev läheb kokku Venspilsiga. Vot nii. :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:ma olen just rahul et ventspilsiga..hetkel ikkagi tegu läti paremuselt kolmanda meeskonnaga ja igatahes parem variant kui minna kohe baronši, ask või siauliaiga vastamisi..samas kui me suudaksime ventspilsist mööda saada, kas siis saaksime rocki vastu või..?
ventspils siiski võtab tähtsamateks mängudeks ennast kokku, vaata kasvõi kuidas nad ulebis mängivad...

Aga ma ytlen, et pole vahet kes vastu tuleb, kõik sõltub meist ikkagi
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Võtame ikka mäng korraga.P/off'ni aega veel.Kõigepealt tuleb 22 Baronsile koht kätte näidata.Reed ajab ka dressi selga ja mine tea võibolla pääseb ka minutiks väljakule.
YNWA
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Muide ma sain teada eile, et Reedil on mustad juuksed tegelikult :D offtopic..
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

greystone kirjutas:Muide ma sain teada eile, et Reedil on mustad juuksed tegelikult :D offtopic..
Mis sa siis arvasid?blondid?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

keegi ei teadnud ju kindlalt :D Reed ajab enne igat mängu juuksed ja habeme ära :D nyyd pole kaua mänginud ja peas ''lõng'' :D
Suletud