EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rio »

Kris kirjutas:Jälle ei suudetud lõpus midagi tarka teha. Abbottil tuleb need visked sisse panna. Väga kahju et siit ära ei näpsatud.

Kui halva lõpuga lõppenud mängu juures midagi positiivset välja tuua, siis mulle väga meeldis Gibsoni mäng. Täna algviisikukoht, ja loodetavasti jätkab tõusvas joones.
Ma pigem arvan , et see tõukab niigi õrnakese Soku vaimsesse masendusse ja ta ebakindlus suureneb veelgi
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Kui me novembris rohkem välisliigades ei võida, peab Varrak minema. Ühe ja sama stsenaariumi järgi lähevad kõik mängu lõpud. Ma saan aru, et siin ühes mängus kodus toimis üleväljapress ilusti, aga minna võõrsil viigiseisul või napis kaotusseisus vastaseid suruma, jättes samal ajal vastaste kaks kõige paremat viskajat täiesti üksi, on ikka päris koomiline. Pick-n-roll kaitse on juba ma ei tea kui kaua probleem olnud, aga mitte sittagi ei ole ette võetud. Võtke üks Skopje rünnak ja üks Kalevi rünnak ning võrrelge, kui lihtsalt lähevad meil kaitses mehed vahetusse nende vastu, ise me seda ei suuda ära kasutada.
Ma nüüd ei tea, palju on neid treenereid olnud, aga sama probleem. Äkki pole siiski treeneris asi. Elu näitab, et sellistes sarjades kodumeeskond võidab, kui sa just materjalilt ei ole 20 % üle. Meie Skopjest tegelt ei ole, suht võrdsed meeskonnad ja ütleks täna küll, et asi oli siiski kinni ühes viskes, mille makedoonlane kotti pani kolmese tagant.
Samas, taktikalisi nüansse vs teatud võtmemomentide tegutsemine on üks suuremaid vaidlusi alati. Kas nt Rock kaotas eile taktika või indiv eksimuste pealt?
Kui palli korvi ei viska, siis ei võida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: EuroCup

Postitus Postitas maq »

Noh EuroCup-i hooaeg on sellega nüüd läbi. Alagruppi viimasest kohast ei päästa meid tõenäoliselt mitte miski. Tundub, et ei tule ka selel hooajal mingeid muutusi. Kamaluga ilusaid kaotusi ja sekka paar võitu ongi meie saldo rahvusvahelisel areenil. Liiga suur suutäis on ampsatud. Iseenesest pole halb mõte tugevates liigades kaasa lüüa, aga kui ikka tiivad ei kanna (taset pole) siis pole midagi teha. Kalevi tase on paraku selline BBL-is madistamiseks paras. EroChallenge sobiks ka. Lõpuks ei anna ka klubile see aastate pikkune tappa saamine mitte midagi. Väsivad sponsorid ja ka vedajad lõpuks.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: EuroCup

Postitus Postitas MEGA IRW »

Varrak paneb üks ühele sama juttu enamvähem iga kaotuse puhul. Ainus häda on selles, et jätab mulje, nagu poleks meil õnne olnud. Tegelikult on asi ikkagi skillis, mitte ebaõnnes.
Rix kirjutas:Tahad teada, miks kaotati, vaata kolmeste viskeprotsenti: Skopjel 14st 7, meil 24st 4. Muidugi, vastased mängisid ka paar korda end vabalt viskele, kuid ega meie visked ka alati mingid kangutamised polnud. Teisel poolajal vist vastased eriti müüda ei visanudki..
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

MEGA IRW kirjutas:Varrak paneb üks ühele sama juttu enamvähem iga kaotuse puhul. Ainus häda on selles, et jätab mulje, nagu poleks meil õnne olnud. Tegelikult on asi ikkagi skillis, mitte ebaõnnes.
Rix kirjutas:Tahad teada, miks kaotati, vaata kolmeste viskeprotsenti: Skopjel 14st 7, meil 24st 4. Muidugi, vastased mängisid ka paar korda end vabalt viskele, kuid ega meie visked ka alati mingid kangutamised polnud. Teisel poolajal vist vastased eriti müüda ei visanudki..
Aff, sina? Miks uus kasutaja teha, vana ei kõlvanud?
Kas need välistavad üksteist, vastane võitis, sest ta mängis paremini e oli rohkem skilli? Loogiline, eks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: EuroCup

Postitus Postitas maq »

Egert kirjutas:Kui me novembris rohkem välisliigades ei võida, peab Varrak minema. Ühe ja sama stsenaariumi järgi lähevad kõik mängu lõpud. Ma saan aru, et siin ühes mängus kodus toimis üleväljapress ilusti, aga minna võõrsil viigiseisul või napis kaotusseisus vastaseid suruma, jättes samal ajal vastaste kaks kõige paremat viskajat täiesti üksi, on ikka päris koomiline. Pick-n-roll kaitse on juba ma ei tea kui kaua probleem olnud, aga mitte sittagi ei ole ette võetud. Võtke üks Skopje rünnak ja üks Kalevi rünnak ning võrrelge, kui lihtsalt lähevad meil kaitses mehed vahetusse nende vastu, ise me seda ei suuda ära kasutada.
Selleks ajaks pole enam mõtet Varrakut lahti lasta sest rahvusvahelised liigad on juba näitamas/näidanud tagatulesid ja mingeid vähegi korralike tulemusi seal enam väga saavutada ei anna. Ok VTB-s võibolla küll, aga sealgi on natuke liiga palju võidetavaid mänge kodus ära antud. Muidugi Varraku tool peaks praeguseks ikka väga kõvasti kõikuma. Hooaeg on täiesti aia taha siiani läinud. Põhimõtteliselt kõik võidetavad mängud rahvusvahelisel areenil on tappa saadud. Ette pole mitte midagi näidata.
Viimati muutis maq, 06 Nov 2013, 21:26, muudetud 1 kord kokku.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: EuroCup

Postitus Postitas Krysver »

Novembris saab nüüd raske olema. Tänane mäng oli põhimõtteliselt kõige reaalsem võiduvariant. Edasi välisliigades ainult rasked vastased. Õnneks saab vahepeal tuju tõstmiseks Rockiga pusida...
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

marxx762 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Üks võit? Mina olen aru saanud foorumlaste jutust, et Cramo tegeleb ju tipp-tasemel meeskonna koostamisega ja tipp-tasemel mängimisega ning just seetõttu noortetöösse ei panustata ja tiee räägite siin ühest võidust....
Võta kokku ennast! Eesti mõistes ongi tegu kõrgeimal võimalikul tasemel mängimisega. Mida sa parastad? See et sinu kinnisidee jms kriteeriumid ei ühti mõningate teiste foorumi liigetega, ei anna põhjust siin tatti pritsimas käia. Kui sulle cramo ei meeldi siis koli sinna kus sul mõttekaaslasi rohkem. Ausaltöeldes, ei saa ma üldse aru, kelle poolt sa oled. Aga see polegi vist oluline. Oluline on see, et Cramo ei kasvata igal aastale endale uut müürseppa või kangurit vaid toob endale kuus välismaalast. Minuteada on K/C toimiv noortesüsteem juba aastaid alustades kõige noorematest lõpetades A klassiga. See kuidas mängitakse vastavates vanuseklassides(tulemused) on juba omaette ooper, ja alati saab paremini. Sina aga tuled siia pasundama, et cramo ajab tipp tasemel värki jms ila, no anna andeks. Kui saladus pole, siis kui palju sul vanust on? lihtsalt huvitab, et kui vanalt inimene suudab veel sellist debiilset ja provokatiivset iba suust välja ajada.

Võttis pisara silma peale järjekordset kaotust? Need pole minu sõnad, et "Cramo on valinud tipp-tasemel korvpalli ja mitte noorte arendamisega". TEGELIKKUS JA REAALSUS on see, et täpselt sama palju võite, oleks meil EuroCupil ka siis, kui meeskonnas mänginud ainult noored (ehk siis 0)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

marxx762 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Üks võit? Mina olen aru saanud foorumlaste jutust, et Cramo tegeleb ju tipp-tasemel meeskonna koostamisega ja tipp-tasemel mängimisega ning just seetõttu noortetöösse ei panustata ja tiee räägite siin ühest võidust....
Võta kokku ennast! Eesti mõistes ongi tegu kõrgeimal võimalikul tasemel mängimisega. Mida sa parastad? See et sinu kinnisidee jms kriteeriumid ei ühti mõningate teiste foorumi liigetega, ei anna põhjust siin tatti pritsimas käia. Kui sulle cramo ei meeldi siis koli sinna kus sul mõttekaaslasi rohkem. Ausaltöeldes, ei saa ma üldse aru, kelle poolt sa oled. Aga see polegi vist oluline. Oluline on see, et Cramo ei kasvata igal aastale endale uut müürseppa või kangurit vaid toob endale kuus välismaalast. Minuteada on K/C toimiv noortesüsteem juba aastaid alustades kõige noorematest lõpetades A klassiga. See kuidas mängitakse vastavates vanuseklassides(tulemused) on juba omaette ooper, ja alati saab paremini. Sina aga tuled siia pasundama, et cramo ajab tipp tasemel värki jms ila, no anna andeks. Kui saladus pole, siis kui palju sul vanust on? lihtsalt huvitab, et kui vanalt inimene suudab veel sellist debiilset ja provokatiivset iba suust välja ajada.

Võttis pisara silma peale järjekordset kaotust? Need pole minu sõnad, et "Cramo on valinud tipp-tasemel korvpalli ja mitte noorte arendamisega". TEGELIKKUS JA REAALSUS on see, et täpselt sama palju võite oleks meil EuroCupil ka siis, kui meeskonnas mänginud ainult noored (ehk siis 0)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Michael, mine ära. Tõsiselt. Hea arutelu suutsid siin foorumis sisuliselt p¤¤¤¤e keerata, nüüd vehid siin nagu oleks miski moraalse võidu saanud. Delfis on sul ruumi küll. Mingi hetk jäi siin foorumis internetiheeroseid päris äheks, nüüd on jälle klaveril näpud tääle pandud. Mage värk.

Sellega ei tahaks küll nõustuda, et nüüd on viimane koht grupis käes. Edasi ei pääse, aga Skopjet kodus võita ja nt Haifat ei ole nüüd võimatu, iseasi, kas selleks motti jagub.

Kas oli õige ikkagi kohe eurocupi minna või oleks olnud õigem challenge sarja küsida, elu näitab. mulle julgus meeldib, aga eks kukkumised on kõrgemalt valusam.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: EuroCup

Postitus Postitas pebeetu »

Krysver kirjutas:Novembris saab nüüd raske olema. Tänane mäng oli põhimõtteliselt kõige reaalsem võiduvariant. Edasi välisliigades ainult rasked vastased. Õnneks saab vahepeal tuju tõstmiseks Rockiga pusida...
Ma ei tea küll kuidas teistel,aga mind isiklikult jätab "Rockiga pusimine" ning üldse see meie "intrigeeriv" kodune liiga suht külmaks.Arvan,et sama lugu on ka meeskonnaga.No ma küll ei kujuta ette,kuidas leida motivatsiooni mänguks nt Valgaga kui Eurocup-i rong on tagatulesid näidanud?Ainuke positiivne asi selle juures on see,et saavad meie "noored" madistada ja mängupraktikat.Kahju küll,aga mängu lõppe ei oska me enda kasuks realiseerida ei kodus ega ka võõrsil mängides.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

michaelEP kirjutas:
marxx762 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Üks võit? Mina olen aru saanud foorumlaste jutust, et Cramo tegeleb ju tipp-tasemel meeskonna koostamisega ja tipp-tasemel mängimisega ning just seetõttu noortetöösse ei panustata ja tiee räägite siin ühest võidust....
Võta kokku ennast! Eesti mõistes ongi tegu kõrgeimal võimalikul tasemel mängimisega. Mida sa parastad? See et sinu kinnisidee jms kriteeriumid ei ühti mõningate teiste foorumi liigetega, ei anna põhjust siin tatti pritsimas käia. Kui sulle cramo ei meeldi siis koli sinna kus sul mõttekaaslasi rohkem. Ausaltöeldes, ei saa ma üldse aru, kelle poolt sa oled. Aga see polegi vist oluline. Oluline on see, et Cramo ei kasvata igal aastale endale uut müürseppa või kangurit vaid toob endale kuus välismaalast. Minuteada on K/C toimiv noortesüsteem juba aastaid alustades kõige noorematest lõpetades A klassiga. See kuidas mängitakse vastavates vanuseklassides(tulemused) on juba omaette ooper, ja alati saab paremini. Sina aga tuled siia pasundama, et cramo ajab tipp tasemel värki jms ila, no anna andeks. Kui saladus pole, siis kui palju sul vanust on? lihtsalt huvitab, et kui vanalt inimene suudab veel sellist debiilset ja provokatiivset iba suust välja ajada.

Võttis pisara silma peale järjekordset kaotust? Need pole minu sõnad, et "Cramo on valinud tipp-tasemel korvpalli ja mitte noorte arendamisega". TEGELIKKUS JA REAALSUS on see, et täpselt sama palju võite oleks meil EuroCupil ka siis, kui meeskonnas mänginud ainult noored (ehk siis 0)
Kui meeskonnas mängiksid ainult noored, siis me ei mängikski eurocuppi, vaid toksiksime parimal juhul rõõmsalt kuskil BBL tagaotsas või siis ainult mudaliigat a la Rapla, Valga, Pärnu jne. Mitte see, et Cramo mängib Eurocuppi pole probleem, vaid see, kuidas ta mängib.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: EuroCup

Postitus Postitas MEGA IRW »

Tahaks Varrakult "ei visand väljamängitud kohtadelt sisse" asemel vähemalt mingit taolist teksti lugeda:

"My congratulations to Fenerbahce Ulker, to coach Obradovic, the players, and the fans. The played an excellent game, they destroyed us. Obviously, I feel the most responsible for this, and the only think I can tell is I will work as hard as possible trying to fix many problems that we have. We did not play intelligent, and I am the first responsible. We showed very little character, and again I am the first responsible. I will try that this does not happen again. We are not a team yet. We are completely out of sync."
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

Meil üritatakse asju kuidagi poole vinnaga teha või luuakse kunstlikke tõkendeid a la välismaalaste arv, selle asemel, et meeskond korralikult komplekteerida. Kogemus on näidanud, et see ei tööta. Treenerite probleem on Eestis (mitte ainult Cramos) samuti tõsine, kuidagi mahajäänud on meil kogu see värk. Varrakust võib kunagi asja saada, aga see kooliraha maksmine on valus.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

Kui meeskonnas mängiksid ainult noored, siis me ei mängikski eurocuppi, vaid toksiksime parimal juhul rõõmsalt kuskil BBL tagaotsas või siis ainult mudaliigat a la Rapla, Valga, Pärnu jne. Mitte see, et Cramo mängib Eurocuppi pole probleem, vaid see, kuidas ta mängib.

Point, mida ma üritasin teha, on see, et paljud väidavad siis foorumis, et kui "Cramo panustaks rohkem noortetööle, kaotaks põhimeeskonna tase". Minu küsimus on, mida sealt enam kaotada on, kui hooaja peale kogutakse 2-3 võitu. Kas siis 3 võidu asemel 1 võidu saamine oleks tohutu tasemelangus, kui selle arvelt kasvaks Eestile uusi korvpallureid.

Teiseks, kui tahetakse mängida tipp-korvpalli, siis sellise komplekteerimis-oskuse juures on see juba eos võimatu. Tuua korvialla 2 täiesti ühte tüüpi mängijat (füüsilised ja atleetlikud kuid mängulugemiselt ja tehniliselt täiesti ebakompetentsed). Tagaliinis ka kõik suht ühte tüüpi mängijad, ühtegi shooterit pole.

Ühesõnaga ebakompetentsus ja raha mitteotstarbekas kulutamine hüppab Cramo puhul igast nurgast vastu. Seda siin foorumis aga öelda ei tohi, muidu oled kohe antikristus, julged siins klubi suhtes sõna võtta.
Vasta