Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

http://sport.err.ee/korvpall/af49e9b0-8 ... 0d8f3b751a" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ma ei taha mingeid vabandusi otsida, nooruse taha pugeda või mida iganes, aga ühel pool olid mehed ja teisel eided - sorry," jätkas Ruut.

Ega midagi, kaebekirjad korvpalliliidu poole teele :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

vaim564 kirjutas:http://sport.err.ee/korvpall/af49e9b0-8 ... 0d8f3b751a
"Ma ei taha mingeid vabandusi otsida, nooruse taha pugeda või mida iganes, aga ühel pool olid mehed ja teisel eided - sorry," jätkas Ruut.

Ega midagi, kaebekirjad korvpalliliidu poole teele :D

Sama mõte mul, kui ikka Rapla korvpallurid päriselt selle kaebekirja taga olid ja neid häiris nende mõnitamine, siis peaks ka ju praegu kaebekirja esitama. Vastasel juhul on tegu silmakijralikkusega, kus ühed on võrdsemad kui teised.

Võib olla Sõber ei eksinudki ja tegemist ongi Rapla omasooihardajatega
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Olgu või eided, aga nad tuleb mängima saada. Imelik väljaütlemine Ruudu poolt (mitte et ta eitedeks nimetas, aga selline enda võistkonna ja enda mahategemine).
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

See kaebekirjade jutt võiks ka juba lõppeda. Pole see ütlemine nii karmi midagi.

Aga just selline oma meeskonna mahategemine häirib mind. Mis sõnumi saavad mängijad kui nende kohta öeldakse et nad pole väärt seda taset mängima kus nad mängivad (lapsed meeste keskel nagu Ruut ka sõnastab)? Ja ma veel lootsin et Laanest või Dorbekust saavad väärt täiendused koondisele ja tugevamatele klubidele. Aga kui Ruut nii arvab, ju ta teab paremini, ikkagi klubi peatreener.

edit. Delfi kommentaariumis vahelduseks üks ütlemine millega ma täiesti nõus olen: "Treener peaks olema alati! oma mängijatega ühes paadis". Võidab treener koos mängijatega, ja kaotab treener koos mängijatega.
Viimati muutis Kris, 26 Okt 2013, 21:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Marcus »

Kris, kaebekirjade jutt on siin irooniliselt välja toodud, ma usun. ;)

Teoreetiliselt peaks see noormehi ikka motiveerima ennast tõestama, et nad ei ole sellised eided, nagu hetkel välja paistab. Iseasi, kas nad selleks ka suutelised on.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:Kris, kaebekirjade jutt on siin irooniliselt välja toodud, ma usun. ;)
Jep taipan. Lihtsalt kogu see "Rapla ****" jne jutt viskab juba nii üle. Ehk tuleb Delfi kommentaare vähem lugeda. :)
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Mario »

Kalevpoiss kirjutas:Nagu ikka lubati hooaja alguses põnevat, üllatusterohket ja viimase aja tasavägiseimat meistriliiga hooaega. Tegelikkus on aga küll kõike muud kui see mis prognoositi. Esimese kuuga on jõujooned selged ja ühtegi üllatust olnud pole. 99% tõenäosusega näeb tabel hooaja lõpus välja järgmine:
1-2 Cramo, Rock
3 Tarvas
4-5 TTÜ, Tallinna Kalev
6-7 Rapla, Pärnu
8 Valga
9 HITO
Tõsiselt arvad, et Cramo-Rock duelli võitjat on sama raske ette ennustada kui TTÜ-Kalev ja Rapla-Pärnu paarides? :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

Mario kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Nagu ikka lubati hooaja alguses põnevat, üllatusterohket ja viimase aja tasavägiseimat meistriliiga hooaega. Tegelikkus on aga küll kõike muud kui see mis prognoositi. Esimese kuuga on jõujooned selged ja ühtegi üllatust olnud pole. 99% tõenäosusega näeb tabel hooaja lõpus välja järgmine:
1-2 Cramo, Rock
3 Tarvas
4-5 TTÜ, Tallinna Kalev
6-7 Rapla, Pärnu
8 Valga
9 HITO
Tõsiselt arvad, et Cramo-Rock duelli võitjat on sama raske ette ennustada kui TTÜ-Kalev ja Rapla-Pärnu paarides? :)

Ma arvan, et ta pidas silmas põhihooaega. See küll eriline üllatus ei oleks, kui Rock peaks põhihooaja ära võitma. Piisab ju selleks kõigest, et näiteks Kalev saks ühe õnnetu mängu Tarva käest tappa, mis annaks tabelisse automaatselt 2 kaotust. Ja kui näiteks Rockiga on omavahelised mängud 1-1, ongi Rock esimene.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:
Mario kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Nagu ikka lubati hooaja alguses põnevat, üllatusterohket ja viimase aja tasavägiseimat meistriliiga hooaega. Tegelikkus on aga küll kõike muud kui see mis prognoositi. Esimese kuuga on jõujooned selged ja ühtegi üllatust olnud pole. 99% tõenäosusega näeb tabel hooaja lõpus välja järgmine:
1-2 Cramo, Rock
3 Tarvas
4-5 TTÜ, Tallinna Kalev
6-7 Rapla, Pärnu
8 Valga
9 HITO
Tõsiselt arvad, et Cramo-Rock duelli võitjat on sama raske ette ennustada kui TTÜ-Kalev ja Rapla-Pärnu paarides? :)

Ma arvan, et ta pidas silmas põhihooaega. See küll eriline üllatus ei oleks, kui Rock peaks põhihooaja ära võitma. Piisab ju selleks kõigest, et näiteks Kalev saks ühe õnnetu mängu Tarva käest tappa, mis annaks tabelisse automaatselt 2 kaotust. Ja kui näiteks Rockiga on omavahelised mängud 1-1, ongi Rock esimene.
Ilmselgelt oli ikka jutu hooaja põhitabelist. Kui nüüd seda Rapla füüsilise tsükli juttu uskuma jääda, siis annaksin muidugi eelise neile. Minu arust võiks olla Raplal juba ka mingi ambitsioon BBL-s, mitte rõõmsate nägudega rääkida, et eestikatel loetakse tibusid kevadel.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Mario »

Kalevpoiss kirjutas:Ilmselgelt oli ikka jutu hooaja põhitabelist. Kui nüüd seda Rapla füüsilise tsükli juttu uskuma jääda, siis annaksin muidugi eelise neile. Minu arust võiks olla Raplal juba ka mingi ambitsioon BBL-s, mitte rõõmsate nägudega rääkida, et eestikatel loetakse tibusid kevadel.
Oki, selge siis. :)
Raplast arvan, et neil ambitsioone ikka on, aga ambitsioonidele vastavat taset pole. Rahakotti ka mitte. Viimast siis selles mõttes, et välismängudele lähevad minu teada ikka nö otse bussist.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Alex »

Kuna intekal rõhk eestikatel siis copy'n siia selle: http://sport.err.ee/korvpall/f58fa499-1 ... e82c4092c3" onclick="window.open(this.href);return false; Kalle poolt saab kiita eriti Mario. Vaadates vanust siis oleks ka aeg särama hakkata: Viimastes mängudes on häid esitusi näidanud 24-aastane mängujuht Mario Paiste, kes eilses kohtumises Valmiera vastu 11 punkti ja kogus efektiivsusteguriks 15. "Mario on väga hea. Ta on leidnud oma mängu ja loodame, et ta läbib hooaja ilma traumadeta. Ta oleks juba mitu hooaega varem avanenud võib-olla, aga tal on olnud talviti traumad. Ta on palju teinud endaga tööd ja vise on ka palju paranenud," kiitis Klandorf mängumeest.

Reimo Tamme arvamust ka satsi kohta: Suvel ka välismaalt pakkumisi saanud Tamm arvab, et pole Tallinna Kalev nii nõrk võistkond midagi.

"Ma arvan, et Tallinna Kalev on sel aastal võrreldes Rakverega samal tasemel võistkond. Ma ei ütleks, et ma oleks sammu alla poole teinud. Lihtsalt sel aastal kukkus välja selliselt," rääkis varem ka Kalev/Cramos mänginud 185 cm pikkune tagamees.
"Praegu on meil kõikumisi olnud üles-alla, aga võit Valmiera üle tõstis enesekindlust. Ootan, et saaksime Balti liigas play-offi ja eesmärgiks on võistleda Eestis pronksmedalile," ütles Tamm, kes enda mänguga pole seni veel väga rahule jäänud. http://sport.err.ee/korvpall/e509f00d-c ... 69c574d253" onclick="window.open(this.href);return false;
YNWA
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mario kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Ilmselgelt oli ikka jutu hooaja põhitabelist. Kui nüüd seda Rapla füüsilise tsükli juttu uskuma jääda, siis annaksin muidugi eelise neile. Minu arust võiks olla Raplal juba ka mingi ambitsioon BBL-s, mitte rõõmsate nägudega rääkida, et eestikatel loetakse tibusid kevadel.
Oki, selge siis. :)
Raplast arvan, et neil ambitsioone ikka on, aga ambitsioonidele vastavat taset pole. Rahakotti ka mitte. Viimast siis selles mõttes, et välismängudele lähevad minu teada ikka nö otse bussist.
Rahakott rahakotiks aga taset võiks ikka natuke olla. Minu mälu järgi läheb Raplal juba 3. hooaeg BBL-s ja tegelikkuses on ju suudetud iga hooaeg tuumik säilitada ning Pärnust veel jõudu ka juurde näpistada. Pärnust ja Valgast võib aru saada, et põhimõtteliselt korjatakse iga aasta kokku mehed, keda kuskil mujal ei taheta (eelarve seab piirangud). Selles mõttes peaks Raplal nii rahakoti ku koosseisu poolest eelis olema aga ikka räägitakse sügisel ainult sellest, et valmistume kevadiseks eestikate play-offiks. Tuletame meelde, et baltikumi tipud ju enam BBL-s ei osale.
K-A-I-M-O
Kasutaja
Postitusi: 156
Liitunud: 05 Juun 2012, 09:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas K-A-I-M-O »

Veskil on nüüd hea võimalus end Valgas pildile mängida. Loodetavasti ei kustuta teisel poolajal ära ja saadakse see kaua oodatud võit.

PS: Valgal läks ikkagi teisel poolajal raskeks, aga ära kannatati.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Täna kell 17 Rock vs Kalev. Ülekanne TV6 ja DelfiTV.

Ootan suure huviga. :)
Õhtulehes kirjas, et Sokul probleeme jalaga, aga loodetavasti saab mõned minutid anda. Rockil Peciukevicius ja Kriisa väljas.
http://www.ohtuleht.ee/553005" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2013/14

Postitus Postitas Soho »

Kris kirjutas:Täna kell 17 Rock vs Kalev. Ülekanne TV6 ja DelfiTV.

Ootan suure huviga. :)
Õhtulehes kirjas, et Sokul probleeme jalaga, aga loodetavasti saab mõned minutid anda. Rockil Peciukevicius ja Kriisa väljas.
http://www.ohtuleht.ee/553005" onclick="window.open(this.href);return false;
No Sokk vaevalt , et mängib siis ja pole nagu vajadust ka..
Tagaliinis mehi rohkem , kui küll..
Ma arvan , et Kitsing ja Raadik saavad täna ka palju mänguaega ja põhimehi kasutatakse vastavalt vajadusele a´la Hito mäng
Vasta