BC Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Mina isiklikult arvan ,et Matic on hetkel suht hea variant eelmine aasta oli sama lugu aga kevadel näidati ilusat korvpalli. Pole vaja ei Kuusmaad ega Andres Sõpra las nad tegelevad noortega oma koduklubides. Kuusmaal tuleb see TTÜs suhteliselt hästi välja ma arvan.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Kristo kirjutas:Atso ei lugenud Kanguri kahte puhast koppa ka ära, vaid ütles et langev pall!
Äkki mõtleks, enne kui p*ska ajad?

Esimene pall oli selgelt enne vastu lauda läinud, alles siis lõi Kangur selle ära. Teine oli kahe vahel, aga reeglina võetakse need siiski langevateks. Toome tip-in oli ka selgelt pärast lõpusireeni.
Ma ei saagi nüüd aru, et kui olla Kalevi fänn, siis peab kriitilise mõtlemise koju padja alla jätma mängude ajaks?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Alan kirjutas:
Kristo kirjutas:Atso ei lugenud Kanguri kahte puhast koppa ka ära, vaid ütles et langev pall!
Äkki mõtleks, enne kui p*ska ajad?

Esimene pall oli selgelt enne vastu lauda läinud, alles siis lõi Kangur selle ära. Teine oli kahe vahel, aga reeglina võetakse need siiski langevateks. Toome tip-in oli ka selgelt pärast lõpusireeni.
Ma ei saagi nüüd aru, et kui olla Kalevi fänn, siis peab kriitilise mõtlemise koju padja alla jätma mängude ajaks?
ta ei mõelnudgi seda laua asja ju..............
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Minu mäletamist mööda rohkem langevaid palle küll ei olnud..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

yks ei olnud langev... aga see lauas oli kyll 100% langev :D
rasmus

Postitus Postitas rasmus »

spartaklane kirjutas:ei hakkagi midagi rohkemat rääkima ,kuid arvan ,et tulemas on järjekordne kaotus ,sest kahjuks on hetkel Rock meist lihtsalt parem igas elemendis.Kui vaadata Kalevi viimaseid mänge siis ei ole küll midagi head olnud ja egas homne päevgi erand ole ,tuleb seda kahjuks tunnistada.Arvan ,et tulemas on umbes samasugune esitus Kalevi poolt nagu me jaanuaris nägime,võibolla isegi hullem ,sest meil puuduvad ju nüüd nii Keerles kui ka Reed,Viiaskist rääkimata ja Jelic on ju ka alles oma viirushaigusest taastumas.
nüüd on siis sprtaklasel kaks mööda läinud ennustust.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Mäng oli jah super, kurat vahepeal läks mäng ikka väga hulluks,
Mul ei tekkinud peale poolaega enam tunnet kah et võiksime kaotada, rocki mehed mängisid nagu tujutult ja oli väga loiud,
Kanguri donk oli hea.
Kriisa pani kah väga hästi, üleüldiselt tegid kõik hea mängu.
Igatahes tasus tulla vaatama, :)
Aint jama oli selles et pasunat ei saand puhkuda, istusin halba kohta kus hakati virisema et ära puhu jään kurdiks :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

just nimelt aga olen ainult kahega mööda pannud.Aga ka minusugused pessimistid võivad ju ka mõnikord eksida.Olin ise ka kohal nagu ütlesin ja vaatasin mängu,imestan ainult ,et miks me koguaeg nii ei mängi nagu see eile välja tuli.Muideks kas on mõni ka lugenud uut Basketit,seal päris hea artikkel Kalevi kohta,kui on mõni lugenud,siis ootaks ka kommentaare.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ja mängu naljakam hetk oli minuarust see kui esimesel poolajal oli kalevi rünnak pall toimetati jelic-i kätte kes hakkas allingu vastu tegema ja keerutas ta aeg luubis üle , :D
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Go Kalev Go :)
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

krt kyll et seda videosse ei saadud....see oli nagu mingi eludonk....
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Oi ja see Kanguri dunk oli vst ikka väga tegija
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

spartaklane kirjutas:just nimelt aga olen ainult kahega mööda pannud.Aga ka minusugused pessimistid võivad ju ka mõnikord eksida.Olin ise ka kohal nagu ütlesin ja vaatasin mängu,imestan ainult ,et miks me koguaeg nii ei mängi nagu see eile välja tuli.Muideks kas on mõni ka lugenud uut Basketit,seal päris hea artikkel Kalevi kohta,kui on mõni lugenud,siis ootaks ka kommentaare.
demarri kaasabil, kes artikli mulle skännis sai läbi loetud..

tiislerilt üldiselt suhteliselt õige jutt, et ega see Matic pole väljamaalasi väga õigeid suutnud siia tuua, ma tooksin ainult kedžo välja, frier oleks vist ükskõik kelle abil tulnud ja scott on sihuke küsimärk hetkel..hetkel on raske öelda, aga tundub küll, et Maticit vist järgmine aasta kalevi ei jää..üldiselt olen tiisleri jutuga 100% päri.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

mesikäpp oli päris hea seekord:D sai naerda ikka:D
vend tegi moonwalki keset platsi:D
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ei.. eilne mäng oli üle prahi! ja see Kristjani donk ja kuidas ta peale seda vaata Rocki fännide poole. auch noh! :) ja Kriisa ülihea mäng.. vanameister on omal kohal. oeh.. siiani kurk valutab sellest õnnejoovastusest, mis eile oli!

ja Mesikäpp oli üleprahi eile.. Rebane tegi head tööd. :)
Suletud