Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas michaelEP »

Väga-väga sügavalt kahtlen, et selle liikumise taga on mängija soov pääseda tugevamasse liigasse või klubi soov saada parem mängija. Olgem ausad, VTB-st ja EuroCupist Türgi esiliigasse minek on samm tagasi. Ilmselgelt sai kogu see liikumine ja Skelele uue klubi otsimine alguse Pealtnägija saatest.

Mõelge nüüd ise, Eesti ja Läti on EU riigid, kes teevad tõsist koostööd nii kohtu kui maksuameti tasemel. Nüüd mängib mees aga Euroopast väljas, ei pea seal enam palkadega skeemitama. Pistab tõenäoliselt taskusse 10-12 tuhhi euri kuus, kartmata, et maksuamet või kohus selle endale võtaks
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Patrioot »

Väga kahju, minu vaieldamatult lemmik cramo mängija läbi aegade.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Väga-väga sügavalt kahtlen, et selle liikumise taga on mängija soov pääseda tugevamasse liigasse või klubi soov saada parem mängija. Olgem ausad, VTB-st ja EuroCupist Türgi esiliigasse minek on samm tagasi. Ilmselgelt sai kogu see liikumine ja Skelele uue klubi otsimine alguse Pealtnägija saatest.

Mõelge nüüd ise, Eesti ja Läti on EU riigid, kes teevad tõsist koostööd nii kohtu kui maksuameti tasemel. Nüüd mängib mees aga Euroopast väljas, ei pea seal enam palkadega skeemitama. Pistab tõenäoliselt taskusse 10-12 tuhhi euri kuus, kartmata, et maksuamet või kohus selle endale võtaks
Türgil on nii mõnedki olulised lepingud ELi riikidega, sh maksude osas.
Asi palju lihtsam, Türgi 2. liiga meeskond suudab kordades ja kordades Skelele rohkem palka (khm) maksta kui Cramo ja Skele pole enam nii noor, et peab end veel nn müüma. Ta juba tegi seda ja nyyd kasseerib tasu sisse. Nii see käib.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Zog »

Nooh, lepingud on yks asi, teine on see, kui h2sti ja t2pselt sealne byrokraatia toimib. Tyrgi enda kohta ma midagi kommenteerida ei oska, aga arvestades seda, millises maailma piirkonnas too riik asub, siis ma veidi kahtlen, et seal asjad v2ga suurep2rases korras on. See loob ka igast v6imalusi Skelele musta raha k2tte toimetada. Muidugi on see minu jutt praegu v2ga spekulatiivne, aga kui nyyd aus olla siis on raske uskuda, et tema tasemel mees kusagilt mujalt (korvpalli m6ttes) atraktiivsemat pakkumist ei saanud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

Peale selle nädala mänge võtan Škele video ette.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma olen ikka üsna kindel, et see Pealtnägija ja maksuameti värk oli põhiline põhjus. Ilmselt maksuamet hakkas peale taolist pulli (mees mängib meil küll korteri ja aoto, küll väikse taskuraha eest aga isegi seda taskuraha pole ametlikult üle kantud mitte üks sent) erilise hoolega n...ma ja Cramo ei saanud kohtu, suurte trahvide ja muu jamaga (ega võimalik läbiotsimine Valdmaa kontoris mainele ka kõige paremini mõju) riskida.
Tean, et Türgi kõrgliigas liiiguvad võimsad summad aga selle esiliigasatsi koosseisus on Škele alles kolmas võõrmängija - ei lõhna just kordades suuremate palkade järele.
Aga kuna aega on olnud otsida, siis ehk saadakse väärt mees asemele. Kahju igatahes, et Armands lahkub.
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas surm »

No ta tegi palju head, aga tegi ka palju jamasid kahjuks. Isetsemine ja mööda visatud vabakad ja palli liiga kaua hoidmine ei toonud palju kasu. Usun, et on võimalik parem mees tuua!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Ma olen ikka üsna kindel, et see Pealtnägija ja maksuameti värk oli põhiline põhjus. Ilmselt maksuamet hakkas peale taolist pulli (mees mängib meil küll korteri ja aoto, küll väikse taskuraha eest aga isegi seda taskuraha pole ametlikult üle kantud mitte üks sent) erilise hoolega n...ma ja Cramo ei saanud kohtu, suurte trahvide ja muu jamaga (ega võimalik läbiotsimine Valdmaa kontoris mainele ka kõige paremini mõju) riskida.
Tean, et Türgi kõrgliigas liiiguvad võimsad summad aga selle esiliigasatsi koosseisus on Škele alles kolmas võõrmängija - ei lõhna just kordades suuremate palkade järele.
Aga kuna aega on olnud otsida, siis ehk saadakse väärt mees asemele. Kahju igatahes, et Armands lahkub.
Loogiliselt võttes küll, sest Türgi esiliiga ei tohiks olla Läti koondise ambitsioonidega mängijale nüüd väga atraktiivne koht. Välismaalastele võib seal piirang peal olla, sest kusagil pole üle kolme. Ilmselt olid seal kindlad kaalutlused, miks just sinna. Mõned nimekad mängijad seal on nagu mullu Mariupolis mänginud Greer, aga Škele klubi on seal rohkem tagapool ja suuri ambitsioone neil ilmselt pole.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas gasol2 »

Ma usun ka ,et täiendus tuuakse NR3 kohale. Kahju ,et selline mees nagu Mindaugas Lukauskis juba Prienais on oleks väga hea oma suurepärase viskega kuigi noh vanamees vb ei jõuaks sellist kaitset mängida nagu Cramo mängib. Kuid muidu mis üldine arvamus foorumis on kas tahaksite näha pigem Ameeriklast või Euroopa mängjat( mõtlen siis mängustiili poolest ,et kas siis selline pigem 1on1 mängiv mängumees või selline spot-up shooter tüüpi mees)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

gasol2 kirjutas:Ma usun ka ,et täiendus tuuakse NR3 kohale. Kahju ,et selline mees nagu Mindaugas Lukauskis juba Prienais on oleks väga hea oma suurepärase viskega kuigi noh vanamees vb ei jõuaks sellist kaitset mängida nagu Cramo mängib. Kuid muidu mis üldine arvamus foorumis on kas tahaksite näha pigem Ameeriklast või Euroopa mängjat( mõtlen siis mängustiili poolest ,et kas siis selline pigem 1on1 mängiv mängumees või selline spot-up shooter tüüpi mees)
Spot-up on meil Kajupanga näol juba olemas, pigem Škele tüüpi vend, kes suudab ise endale viset luua.
erky
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2010, 21:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas erky »

Eks Škelel olid ka oma miinused, aga üks on kindel ,et pakkus nii mõnegi meeldejääva hetke Kalevis mängides. Võõrleegionäri kohta pidas ikka päris kaua vastu ka ning päris oma poiss nagu juba, mõnes mõttes tuleb meelde Travis Reedi minek. Ootan ka Škelest uut videot.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas michaelEP »

Egert kirjutas:
gasol2 kirjutas:Ma usun ka ,et täiendus tuuakse NR3 kohale. Kahju ,et selline mees nagu Mindaugas Lukauskis juba Prienais on oleks väga hea oma suurepärase viskega kuigi noh vanamees vb ei jõuaks sellist kaitset mängida nagu Cramo mängib. Kuid muidu mis üldine arvamus foorumis on kas tahaksite näha pigem Ameeriklast või Euroopa mängjat( mõtlen siis mängustiili poolest ,et kas siis selline pigem 1on1 mängiv mängumees või selline spot-up shooter tüüpi mees)
Spot-up on meil Kajupanga näol juba olemas, pigem Škele tüüpi vend, kes suudab ise endale viset luua.

Noh praegu peale Unicsi ja Banviti mägne emotsioon laes, aga Kajupanka spot-up shooteriks kutsuda on ikka väikene liialdus. Eestis peale Arbeti vist ühtegi shooterit ei leidugi (temalgi paremad ja halvemad päevad)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

michaelEP kirjutas:
Egert kirjutas:
gasol2 kirjutas:Ma usun ka ,et täiendus tuuakse NR3 kohale. Kahju ,et selline mees nagu Mindaugas Lukauskis juba Prienais on oleks väga hea oma suurepärase viskega kuigi noh vanamees vb ei jõuaks sellist kaitset mängida nagu Cramo mängib. Kuid muidu mis üldine arvamus foorumis on kas tahaksite näha pigem Ameeriklast või Euroopa mängjat( mõtlen siis mängustiili poolest ,et kas siis selline pigem 1on1 mängiv mängumees või selline spot-up shooter tüüpi mees)
Spot-up on meil Kajupanga näol juba olemas, pigem Škele tüüpi vend, kes suudab ise endale viset luua.
Noh praegu peale Unicsi ja Banviti mägne emotsioon laes, aga Kajupanka spot-up shooteriks kutsuda on ikka väikene liialdus. Eestis peale Arbeti vist ühtegi shooterit ei leidugi (temalgi paremad ja halvemad päevad)
Kuidas teisiti siis Kajupanka nimetada? Ise ta ju väga põrkesse ei pane palli, seega ootab oma söötu, mis teebki temast spot-up'i. Praegu ma ei räägi sellest, kui hästi või halvasti ta viskab oma kohtasid, aga sellest mis tüüpi ta on. Ükskõik, kas siis Hito või Unicsi vastu. Mõte jääb ikka samaks, et asenduseks tuleks leida vähe loovam mängija. Vabaagentide nimekiri väikse ääre kohale: http://www.eurobasket.com/freeag.asp?Posit=3" onclick="window.open(this.href);return false;
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas michaelEP »

Okei, mõistan su argumenti. Minuarust puudub aga meeskonnas ikkagi üks korralik shooter. Las see number 3 positsioon ollagi siis meil kaetud kahe spot-upiga. Sest kui mõelda, et meeskonnas on Veidekas, Sokk, Gibson, Abott - kes kõik on pigem läbiminejad, kui viskajad (Abott kehastub vahest ka heaks shooteriks), siis miks sellesse punti veel üks nimi juurde võtta?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Okei, mõistan su argumenti. Minuarust puudub aga meeskonnas ikkagi üks korralik shooter. Las see number 3 positsioon ollagi siis meil kaetud kahe spot-upiga. Sest kui mõelda, et meeskonnas on Veidekas, Sokk, Gibson, Abott - kes kõik on pigem läbiminejad, kui viskajad (Abott kehastub vahest ka heaks shooteriks), siis miks sellesse punti veel üks nimi juurde võtta?
Gibson pole kindlasti korvi alla murdja, kes vähegi mänge vaadanud on, teab seda. Abbott on kogu aeg rõhutanud, et on ülikoolist alates olnud shooter, puhas shooter. Alles siin oldud aja jooksul on püüdnud ka läbi murda, aga kvaliteetmeeskondade vastu tal see väga ei õnnestu, lihtsalt pole seda kahe käe võrdset põrgatamisoskust. Ta on selles mõttes küll parem kui Kaju, aga tegelikult on ka tema nn spot-up, ja tal on tegelikult hea käsi, kuigi sel hooajal on tema viskekäsi väga ebastabiilne (möönan). Kuid kui ta saaks palli omale kohale läbimurdjalt on ta ok shooter Cramo taset ja võimalusi arvestades. Kaitses on ta hea ja hüppeviset valdab ka.
Skele minekuga läks väga palju läbimurdevõimsust, Tanel on esiteks PG ja teiseks natuke lühike ja mitte nii hea hüppega (kompenseerib tagasihüppe viskega ja hea kehavalitsemisega), Veideman võrreldes Skelega pole läbimurdelt jälle nii hea söötja ja kah kehaliselt vähem võimas kui oli (mitte hüpe) Škele.
Seetõttu on minu kindel arvamus, et oleks vaja kindlasti läbimurdevõimelist ja sööduoskusega mängijat Škele asemele. Ja suuteline kaitset tasemel mängima. lisaks oleks hea, kui suudaks kehaga ka kaitset eemal hoida.
Raske leida, aga loodetavalt on juba mees valmis vaadatud. Peab lihtsalt Varrakut usaldama.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta