EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: EuroCup

Postitus Postitas tonii »

Universaadil sai ta mängida oma vanustega. Meeste mäng ikka natukene teine.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

tonii kirjutas:Universaadil sai ta mängida oma vanustega. Meeste mäng ikka natukene teine.
Mis omavanustega :D :?: :?: :?:
Raadik on 23, see pole mingi noorteturniir. Seal olid profiklubide mängijad.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: EuroCup

Postitus Postitas Invisibl3 »

tonii kirjutas:Universaadil sai ta mängida oma vanustega. Meeste mäng ikka natukene teine.
:D :D Ja eile tõmbas meile 20(!) aastane vend kotipähe. Kellega see Raadik mängima peaks hakkama nüüd siis?

Minuarust oleks võinudki selle tehingu ära teha, et Raadik TTÜ'sse ja Makke meile, las see Makke istub, aga Raadikul on mängida vaja, 2 hooaega juba varsti pinki nühkinud.. Väga kahju sellest vennast..
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: EuroCup

Postitus Postitas reigo94 »

Kahju küll Raadikust aga minu meelest Makke küll raadiku taset enam välja ei mängi. Väga aeglane mees ikka...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rio »

reigo94 kirjutas:Kahju küll Raadikust aga minu meelest Makke küll raadiku taset enam välja ei mängi. Väga aeglane mees ikka...
Vahet pole ju kes meil pingil istub. TTÜ s saaks Raadik vähemalt korraliku koormuse.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: EuroCup

Postitus Postitas Invisibl3 »

Rio kirjutas:
reigo94 kirjutas:Kahju küll Raadikust aga minu meelest Makke küll raadiku taset enam välja ei mängi. Väga aeglane mees ikka...
Vahet pole ju kes meil pingil istub. TTÜ s saaks Raadik vähemalt korraliku koormuse.
Jah, ma mõtlesin sama, Makke võib juba ise pingil istuda, ta nagunii Ülikoolide Ühisliigat mägnida ei saa (vist), ja Raadik ei saa meil nagunii piisavalt mängida, võiks seal lammutada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rio »

Invisibl3 kirjutas:
Rio kirjutas:
reigo94 kirjutas:Kahju küll Raadikust aga minu meelest Makke küll raadiku taset enam välja ei mängi. Väga aeglane mees ikka...
Vahet pole ju kes meil pingil istub. TTÜ s saaks Raadik vähemalt korraliku koormuse.
Jah, ma mõtlesin sama, Makke võib juba ise pingil istuda, ta nagunii Ülikoolide Ühisliigat mägnida ei saa (vist), ja Raadik ei saa meil nagunii piisavalt mängida, võiks seal lammutada.
Kus juures Lill ütles, et Makke vist saab seal osaleda.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: EuroCup

Postitus Postitas Kris »

Kaasani Unicsi peatreener aimas kaotust Kalev/Cramole ette
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=67349896" onclick="window.open(this.href);return false;
Andrea Trinchieri kirjutas:Mul on Kalevi vastu suur austus, sest nad mängivad südamega. Neil on piiratud, kuid siiski väärikas eelarve. Nad võidavad mänge ja Banviti mäng oli musternäidis sellest, kuidas nad seda teevad. Nad peavad ootama hetke, mil teised ei ole perfektselt keskendunud. Ja siis nad annavad meile jalaga *****.
:)
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: EuroCup

Postitus Postitas toivo »

Rio kirjutas: Kus juures Lill ütles, et Makke vist saab seal osaleda.
Uues Basketballis räägib Makke, et omandab hetkel TTÜ-s kõrgharidust. Seal tudengiliigas ehk mingi vanusepiirang ka? Muidu võiks vist ka Kriisale või mõnele muule vanameistrile või leegionärile matrikli pihku pista ja öelda, et anna kuuma.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

Ville Arikese kossublogist, raske mittenõustuda ning järjest enam süveneb täielik arusaamatus kuidas üldse Euroopa kossus (nii klubid kui koondised) turniire korraldatakse ja alagruppe koostatakse. Kas tõest oleks nii-nii raske koostada korralikud tugevusgrupid eelnevate aastate tulemuste põhjal jne..

"Mõni sõna ka EuroCupist. Kalev/Cramo edasipääsulootused kadusid üleeile Riias. Ning üha enam jääb mulje, et meil ongi tegemist äärmiselt kõva alagrupiga. Kui Banvit, kes Türgi meistrisarjas püsib kaotuseta ning on ära pannud Euroliigas soleerivatele Fenerbahce Ülkerile ja Galatasarayle, on saanud 7 mängust 4 kaotust, siis temast eespool olevad meeskonnad lihtsalt peavad kõvad olema!

Ja võtame nüüd H-grupi, kus Loimaa Bisons ja Klaipeda Neptunas on saanud 3 võitu ja Peterburi Spartak 2. Kui Kalev loosituks soomlaste asemel sellesse gruppi, räägiksime praegu võib-olla hoopis teist juttu! Võimalik, et meilgi oleksid olemas head edasipääsulootused. Gruppi 5 võiduga juhtiv Istanbuli Besiktas on oma kaotused saanud kodus (!) Spartakilt ja Neptunaselt. Grupi koosseis on nii ühtlane, et seni peetud 21 mängust koguni 12 on lõppenud ühe poole kuni 5-punktilise paremusega!

Tuleb tunnistada, et loosiõnnel on ikkagi oma osa. Kalevi ülesanne nüüd vähemalt makedoonlastele ära panna ja alagrupis mitte viimaseks jääda – oleks asi seegi."


http://www.ohtuleht.ee/555536" onclick="window.open(this.href);return false;
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: EuroCup

Postitus Postitas huh im kito »

täna vist ei näe livestream?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: EuroCup

Postitus Postitas Egert »

Korvi all käib võimas lammutustöö.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: EuroCup

Postitus Postitas huh im kito »

Loogiline on ,et 2 korda ikka me unicist ei suuda üllatada. Ma ei viitsi isegi livescore tööle panna.Delfist korra lugesin ,et taga,ja aitaba kah.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Korvi all käib võimas lammutustöö.
Tuleb arvestada, et erinevalt VTBst saab täna Kaasan mängida kõigi välismaalastega e Vougioukas saab kaasa mängida. Ja see mees on korvi all ikka väga hea, kõik elemendid on tal suurepärased.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: EuroCup

Postitus Postitas surm »

Sauna päev on täna kalevil!
Vasta