VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Marcus »

marxx762 kirjutas:Siis see ülevälja pressing, mida täna vägapalju ei kasutatud, selle asemel üritati kaitses vastast mõningatel hetkedel trappida. Aga mees kes tuli appi trappi tegema tuli ära esimese sööduliini pealt. No tere hommikust??? Mina kes ma pole eluski korvpalli ühegi treeneri käe all mänginud, siis tean 99% täpsusega, et lähima mehe pealt ei anta abi, ega tehta selliseid asju. Varrak ja CO arvates aga vist võib.
Tegelikult just esimese mehe pealt trappima minnaksegi, muidu oleks väga debiilne ning mõttetu seda üldse teha. Kalevi probleem on aga selles, et kõik teised mehed peaksid trappimisel roteeruma ning küljed vahel mängima, jättes ainult viimase mehe ülesööduga vabaks (mida ma vist kordagi pole sel hooajal näinud).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
spartaklane kirjutas:No täna Peterburist võidulisa kohe kindlasti tulemas pole,sellise mänguga poleks meil vist isegi Hitot võimalik võita.Kolmeste protsent peaks vist praegu olema null ja kui vaadata meie rünnakut siis kogu see ründetegevus on täiesti kaootiline pole meest ,kes võtaks ja teeks, aga samas Peterburil just on jällegi sellised mehed olemas,vaatatmata õhukesele rahakotile.
See õhuke rahakott on müüt. Tegelt on neil neli mmest värvatud, kellest pakun kõik on sellise palgaga, et oleks Cramos enimmakstud mängija.
Ja Peterburg on tegelikult kodus mänginud päris kõvasti.
Küll on aga seis selline, et võitu oleks väga vaja, kui ei, eks siis tule jälle viimase koha vältimise heitlust VTBs pidama hakata.
Spartaki eelarve on 3,5 miljonit EUR-i ja Kalevil 1 miljon. Vahe seega 3,5 kordne.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas pebeetu »

No oli taas üks tavaline Kalevile iseloomulik mäng:visked ei läinud,katte kattest mänguga jäädi hätta ning oli nägudest näha,et ega nad väga seda võitu võõral väljakul ei usu ka.Veideman oli ka nagu hunnik õnnetust ning Kaju jääb selle taseme jaoks selgelt liig lahjaks.Aga vähemalt peatreener on asjaga rahul,see on peamine.
Ma saan aru,et VTBs kõik satsid on meist suurema rahakotiga,kuid tegelikult on Spartak täiesti võidetav tiim.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

pebeetu kirjutas:No oli taas üks tavaline Kalevile iseloomulik mäng:visked ei läinud,katte kattest mänguga jäädi hätta ning oli nägudest näha,et ega nad väga seda võitu võõral väljakul ei usu ka.Veideman oli ka nagu hunnik õnnetust ning Kaju jääb selle taseme jaoks selgelt liig lahjaks.Aga vähemalt peatreener on asjaga rahul,see on peamine.
Ma saan aru,et VTBs kõik satsid on meist suurema rahakotiga,kuid tegelikult on Spartak täiesti võidetav tiim.
On võidetav, aga selleks tuleb võõrsil end ületada. Seda ei tehtud, pigem mängiti alla oma võimete, seda just visketabavuse poolest ja sealt ei saadud ka kaitset pidama. Üldiselt ma sellest Varraku bashimisest aru ei saa nende intekate põhjal. On erinevat stiile- sõimlev, kohtunikke süüdistav jne. Selge on see, et Varrak pigem ei taha neeskonna head sisemeeleolu lõhkuda kellegi personaalse ettevõtmisega.
Liiga palju pööratakse tähelepanu nendele mängujärgsetele ütlustele, probleemid on kusagil mujal- liiga õhuke koosseis on jäänud kahe sellise sarja jaoks, kus palju tuleb sõita.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

vene klubide eelarvete puhul tuleb arvestada, et neil on reisikulud üle venemaa ja kusagilt venemaa otsast tuleb sõita euroopasse tihtipeale: peetakse kuskil Tuulas vene liiga mäng võõrsil ja sealt euroopasse, eksole.Lennukiga küll, aga ikkagi. Mööda eestit sõitmine eestikate jaoks on selle kõrval naljanumber.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

sequa kirjutas:vene klubide eelarvete puhul tuleb arvestada, et neil on reisikulud üle venemaa ja kusagilt venemaa otsast tuleb sõita euroopasse tihtipeale: peetakse kuskil Tuulas vene liiga mäng võõrsil ja sealt euroopasse, eksole.Lennukiga küll, aga ikkagi. Mööda eestit sõitmine eestikate jaoks on selle kõrval naljanumber.
Ahah. Aga seda, et Venemaal enam peale VTB oma liigat enam ei mängita sa ei tea?
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

Kalevpoiss kirjutas:
sequa kirjutas:vene klubide eelarvete puhul tuleb arvestada, et neil on reisikulud üle venemaa ja kusagilt venemaa otsast tuleb sõita euroopasse tihtipeale: peetakse kuskil Tuulas vene liiga mäng võõrsil ja sealt euroopasse, eksole.Lennukiga küll, aga ikkagi. Mööda eestit sõitmine eestikate jaoks on selle kõrval naljanumber.
Ahah. Aga seda, et Venemaal enam peale VTB oma liigat enam ei mängita sa ei tea?


Mitte ei teadnud, aga polnud meeles. Pole veel harjunud...
Viimati muutis sequa, 08 Dets 2013, 21:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

sequa kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
sequa kirjutas:vene klubide eelarvete puhul tuleb arvestada, et neil on reisikulud üle venemaa ja kusagilt venemaa otsast tuleb sõita euroopasse tihtipeale: peetakse kuskil Tuulas vene liiga mäng võõrsil ja sealt euroopasse, eksole.Lennukiga küll, aga ikkagi. Mööda eestit sõitmine eestikate jaoks on selle kõrval naljanumber.
Ahah. Aga seda, et Venemaal enam peale VTB oma liigat enam ei mängita sa ei tea?


Vahet pole, ikkagi tuleb arvestada vene-siseste reisikuludega.
Ja Kalev venemaale ja türki sõites ei pea arvestama reisikuludega?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Karl kirjutas:
sequa kirjutas:
sequa kirjutas:vene klubide eelarvete puhul tuleb arvestada, et neil on reisikulud üle venemaa ja kusagilt venemaa otsast tuleb sõita euroopasse tihtipeale: peetakse kuskil Tuulas vene liiga mäng võõrsil ja sealt euroopasse, eksole.Lennukiga küll, aga ikkagi. Mööda eestit sõitmine eestikate jaoks on selle kõrval naljanumber.
Vahet pole, ikkagi tuleb arvestada vene-siseste reisikuludega.
Ja Kalev venemaale ja türki sõites ei pea arvestama reisikuludega?
Kui nüüd mõtlema hakata, siis Kalevil on reisikulud ilmselt suuremad. Eurocupi kulud mõlemil, VTB-s on Kalevil kindlasti kallim reisida, kui Peterburil mööda Venemaad sõita ning lõpuks veel eestisisesed sõidud. Seega hakata väitma, et me peaks Kalevi ja Vene klubide eelarveid võrreldes vaatama Vene klubide eelarveid mingi koefitsendiga on ikka täielik bullshit.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas japs »

michaelEP kirjutas:Tundub, et meie treenerid ei ole suutnud korvpalli viimaste trendidega kaasa minna (pean silma pick-n-rolli). Ei osata seda ise rünnakul lahendada ega kaitses selle vastu mängida. Ja ei maksa arvata, et iga kossutrennis käinud poiss peab kate-kattest mängu oskama. Tippkorvpalli tasemel on see element viimastel aastatel kõvasti arenenud. Pakun, et Olympiacostel ja CSKA-del on pick-n-rollist ca 10 erinevat varianti ja ka kaitses mitu strateegiat, kuidas selle vastu mängida.

Kuigi tundub ju tegemist lithsa elemendiga, siis tegelikult on selle kvaliteetseks läbiviimiseks vaja kõigepealt üldse korralikku katet (pole Kalevi esituses veel näinud), teiseks ei tohi siis tagamees enne omalt kohalt ärajoosta, kui kate paigas on, ehk ka ajastus on väga tähtis. Hakka või uskuma, et mida lihtsam element, seda tähtsam on iga üksiku soorituse kvaliteet - ehk ebakvaliteetsed mängumehed ei suudagi lihtsalt liikumisi läbi viia!
Igati nõus, kusjuures sa kirjeldad paigalseisust katte tegemist (ka sellega ei saada hakkama), läbimurde (teravuse) pealt kattesse kinniviimisest pole aga Kalev kuulnudki.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

japs kirjutas:
michaelEP kirjutas:Tundub, et meie treenerid ei ole suutnud korvpalli viimaste trendidega kaasa minna (pean silma pick-n-rolli). Ei osata seda ise rünnakul lahendada ega kaitses selle vastu mängida. Ja ei maksa arvata, et iga kossutrennis käinud poiss peab kate-kattest mängu oskama. Tippkorvpalli tasemel on see element viimastel aastatel kõvasti arenenud. Pakun, et Olympiacostel ja CSKA-del on pick-n-rollist ca 10 erinevat varianti ja ka kaitses mitu strateegiat, kuidas selle vastu mängida.

Kuigi tundub ju tegemist lithsa elemendiga, siis tegelikult on selle kvaliteetseks läbiviimiseks vaja kõigepealt üldse korralikku katet (pole Kalevi esituses veel näinud), teiseks ei tohi siis tagamees enne omalt kohalt ärajoosta, kui kate paigas on, ehk ka ajastus on väga tähtis. Hakka või uskuma, et mida lihtsam element, seda tähtsam on iga üksiku soorituse kvaliteet - ehk ebakvaliteetsed mängumehed ei suudagi lihtsalt liikumisi läbi viia!
Igati nõus, kusjuures sa kirjeldad paigalseisust katte tegemist (ka sellega ei saada hakkama), läbimurde (teravuse) pealt kattesse kinniviimisest pole aga Kalev kuulnudki.
Kullamäe karjääri kõvemad kogemused olid Bambergis, eksole....ja me siin Eestis vaatasime, et kõva viskaja jne...aga Kullamäe ise rääkis, et "no mis viskaja mina ka olin....seal ma nägin, kuidas ja mis viskaja tegema peab ja mida viskajale ette tehakse"... pandi trennis toolid vastavalt ette ja.... "ma pidin vanuigi õppima hakkama, kuidas katete tagant visata tuleb". Et siis kogu see kate-kattest asi on meie (noor)treeneritele - kui nii saab kuusmaa, kullamäe , ruudu jt "uue põlvkonna treenerite" kohta öelda - ikka täiesti uus asi. Vanemaid põlvkondi pole mõtet rääkidagi. Enden oma tiitlivõistluste kommentaarides on viimased aastad maininud, et kogu korvpallis on asi arenenud selles suunas, et kombineerimine algab kate-kattest, jne.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Alex »

Vilniuse Lietuvos Rytas on otsustanud vallandada klubi peatreeneri Dirk Bauermanni.
Leedu tippklubi presidendi Gedvydas Vainauskase sõnul sai Bauermann hundipassi seetõttu, kuna meeskond ei ole mänginud oodatud tasemel. "Olime kannatlikud ja andsime talle aega, kuid nüüd ei saa me - klubi juhtkond, poolehoidjad ja sponsorid - enam oodata, vajame muutusi."
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/maa ... d=67410774" onclick="window.open(this.href);return false;
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Maxi »

http://www.ohtuleht.ee/556759" onclick="window.open(this.href);return false;

vot nii, mehe mängusoleku ajal oli +3 CSKA vastu :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Täna mäng Rytasega. Loodan et toob publiku saali ka (ise olen kindlasti kohal).

Kindlasti väga raske mäng, aga hea mänguga usun kõik võimalik. Minu arvamus on, et nad päris samal tasemel nagu Kuban või Unics pole (nii rosterilt, kui seniste mängude tulemustest).

Saan ma õigesti aru, et Tepic ei mängi täna enam Rytase eest? Või on tal täna viimane mäng?
David Pick ‏@IAmDPick 12 Dec
Rytas' guard Milenko Tepic tells me this was his last Euroleague game for Vilnius, joining Partizan on Monday. "Belgrade is better for me"
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas spartaklane »

Kris kirjutas:Täna mäng Rytasega. Loodan et toob publiku saali ka (ise olen kindlasti kohal).

Kindlasti väga raske mäng, aga hea mänguga usun kõik võimalik. Minu arvamus on, et nad päris samal tasemel nagu Kuban või Unics pole (nii rosterilt, kui seniste mängude tulemustest).

Saan ma õigesti aru, et Tepic ei mängi täna enam Rytase eest? Või on tal täna viimane mäng?
David Pick ‏@IAmDPick 12 Dec
Rytas' guard Milenko Tepic tells me this was his last Euroleague game for Vilnius, joining Partizan on Monday. "Belgrade is better for me"
Ei näe vahet sellel, kas Tepic mängib või mitte ,kindel on see ,et tappa saame igaljuhul.Ma küsiks pigem nii ,kes meil täna võimelised mängima on ,kas Veidemann mängib jne.Aga saali tulen igaljuhul ,mitte omade võitu lootma vaid sellepärast ,et Rytast näha ,kuna see on mu üks lemmik Leedu klubisid.Olen Rytasele alati kaasa elanud nii VTBs kui ka Euroliigas ja nüüd siis tulevikus ka Eurocupil ja kutsuksin kõiki üles täna saali tulema ,kes tahavad näha Leedu üht võimsamat tippklubi.
Suletud