Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Egert kirjutas:Vaatasin Kings-Ventspils mängu teist poolaega. Rootslased tunduvad kodus päris enesekindlad, 83-80 võit neile.
Ei usu, et praeguse fooni pealt Rocki seltskond Rootsi kätt väristama läheb - varasemad hooajad - jah....
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP kirjutas:Södertalje siis võitis... Mis tegelikult Rocki jaoks hea. Ei näe küll, et praeguse vormi juures rootslastel varianti tekiks. On ju Rock tegelkult selles alagrupis viimastem ängude põhjal teistest ikka sammuke ees (tegleikult ju ka kodumäng Ventspilsiga seda näitas). Viimased 3 eurmägnu on kõik võidetud 20p või rohkem.

Nüüd on vähemalt alagrupi teine koht ja sellega koos ka Samaaraga, Triumfiga kokkuminek välistatud
Kui nädalaga midagi drastilist ei juhtu - a la Talts langeb vigastusega välja -, siis tõesti selle ansambliga usun kindlalt võitu rootslaste üle. See tähendaks ühlasi ka alagrupi võitu ja tõenäoliselt ei peaks venelastega madistama hakkama.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No mina enne õhtut ei hõiskaks. Ega see rootslastele võõrsil kaotamine nüüd mingi eriline üllatuspomm küll ei oleks. Kui nad suutsid Ventspilsi võita, siis pole võimatu ka Rocki alistamine.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tartust »

Ausalt ei viitsi enam. Palun osad siin, lugege sarja formaati ja saate aru, miks tegelt see Ventsi kaotus rootslastele halb oli.

http://www.fibaeurope.com/eurochallenge ... _2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;
(Y)
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Tartust kirjutas:Ausalt ei viitsi enam. Palun osad siin, lugege sarja formaati ja saate aru, miks tegelt see Ventsi kaotus rootslastele halb oli.

http://www.fibaeurope.com/eurochallenge ... _2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;
??? mida me sinu arust kõik siis vaadanud oleme?
Ventspilsi kaotus andis reaalse võimaluse alagrupp võita, samas tuli ka reaalne võimalus välja jääda!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:No mina enne õhtut ei hõiskaks. Ega see rootslastele võõrsil kaotamine nüüd mingi eriline üllatuspomm küll ei oleks. Kui nad suutsid Ventspilsi võita, siis pole võimatu ka Rocki alistamine.
Samas tuleb meenutada, et Rock suutis Ventspilsi koduplatsil võita päris suurelt, kodus lörtsiti ära. Ehk on pigem kivi lätlaste kapsaaeda kui rootslaste imemäng. Samuti lisab volüümi fakt, et Tartu võttis rootslaste vastu kodus võidu üle 30. punktiga.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:No mina enne õhtut ei hõiskaks. Ega see rootslastele võõrsil kaotamine nüüd mingi eriline üllatuspomm küll ei oleks. Kui nad suutsid Ventspilsi võita, siis pole võimatu ka Rocki alistamine.
Samas tuleb meenutada, et Rock suutis Ventspilsi koduplatsil võita päris suurelt, kodus lörtsiti ära. Ehk on pigem kivi lätlaste kapsaaeda kui rootslaste imemäng. Samuti lisab volüümi fakt, et Tartu võttis rootslaste vastu kodus võidu üle 30. punktiga.
Rootslased ei teinudki imemängu, aga nii sitasti nagu nad Tartus viskasid, nad ka ei visanud. Eesti klubide puhul ei tohi kunagi enne viimast vooru nii enesekindel olla, kuna kogemusi on igasuguseid.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tartust »

japs kirjutas:
Tartust kirjutas:Ausalt ei viitsi enam. Palun osad siin, lugege sarja formaati ja saate aru, miks tegelt see Ventsi kaotus rootslastele halb oli.

http://www.fibaeurope.com/eurochallenge ... _2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;
??? mida me sinu arust kõik siis vaadanud oleme?
Ventspilsi kaotus andis reaalse võimaluse alagrupp võita, samas tuli ka reaalne võimalus välja jääda!
Issand jumal, ausalt ei taha lambist vaidlustesse laskuda. Mingi osa räägib Play-offidest praegu, kuigi reaalselt pole neid, enne on veel vahegrupp. Kui sa natukenegi vaatad ja võrdled, siis saaksid sa umbes sellise grupid 1) Kui rock võidaks : Den Bosch, Krõlja ning Triumph või Gaz Metan. Variant 2) Rock jääks teiseks :Antwerp, Türklased (Gaziantep) ning siis jälle kas Triumph või Gaz Metan. Näed sa hetkel olulist vahet neil gruppidel? Ma tahtsin tegelikult välja tuua seda, et reaalselt kergeid vastaseid enam järel pole ning see grupi võit poleks suurt midagi andnud. Vabandust, kui liiga äkkiliselt end väljendasin.
(Y)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Tartust kirjutas:
japs kirjutas:
Tartust kirjutas:Ausalt ei viitsi enam. Palun osad siin, lugege sarja formaati ja saate aru, miks tegelt see Ventsi kaotus rootslastele halb oli.

http://www.fibaeurope.com/eurochallenge ... _2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;
??? mida me sinu arust kõik siis vaadanud oleme?
Ventspilsi kaotus andis reaalse võimaluse alagrupp võita, samas tuli ka reaalne võimalus välja jääda!
Issand jumal, ausalt ei taha lambist vaidlustesse laskuda. Mingi osa räägib Play-offidest praegu, kuigi reaalselt pole neid, enne on veel vahegrupp. Kui sa natukenegi vaatad ja võrdled, siis saaksid sa umbes sellise grupid 1) Kui rock võidaks : Den Bosch, Krõlja ning Triumph või Gaz Metan. Variant 2) Rock jääks teiseks :Antwerp, Türklased (Gaziantep) ning siis jälle kas Triumph või Gaz Metan. Näed sa hetkel olulist vahet neil gruppidel? Ma tahtsin tegelikult välja tuua seda, et reaalselt kergeid vastaseid enam järel pole ning see grupi võit poleks suurt midagi andnud. Vabandust, kui liiga äkkiliselt end väljendasin.

Tõsi, see jäi enne tähelepanuta, et Krõljal ei ole võimalust alagrupivõitjaks tõusta. Seega üks Vene klubi on eniveis vastu...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Eks nüüd ongi, kas käsi kullas või per*e mullas.
Oodanuks Kullamäelt veidi agressiivsemat suhtumist alagrupi viimasest kohtumisest kommenteerides. "Proovime mitte libastuda" pole minu jaoks küll piisavalt hea, mehe enda treenerikarjääri tähtsaim kohtumine ju, samuti fännid saavad ehk üle aastate taas rõõmu tunda järgmisesse ringi saamisest.
Kui nüüd vaadata mängijaid, usun, et psühholoogiliselt on küpsed mehed. Dorbek, Talts ja Doronin on varem mõisa peale mänginud. Samuti väga sügavalt kahtlen, kas leedukad väristama hakkavad, natukene teisest puust tehtud. Kurbas on olnud väga enesekindel, natuke küsimärk võib-olla on Eichfuss tänase mängu põhjal.
Nii et mina olen siiski optimist, kui jätkatakse samas vaimus, visked lähevad, vigastusi ei teki, rootslased kolmeste pidu püsti ei pane, on Rock edasi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

zero0 kirjutas:Eks nüüd ongi, kas käsi kullas või per*e mullas.
Oodanuks Kullamäelt veidi agressiivsemat suhtumist alagrupi viimasest kohtumisest kommenteerides. "Proovime mitte libastuda" pole minu jaoks küll piisavalt hea, mehe enda treenerikarjääri tähtsaim kohtumine ju, samuti fännid saavad ehk üle aastate taas rõõmu tunda järgmisesse ringi saamisest.
Kui nüüd vaadata mängijaid, usun, et psühholoogiliselt on küpsed mehed. Dorbek, Talts ja Doronin on varem mõisa peale mänginud. Samuti väga sügavalt kahtlen, kas leedukad väristama hakkavad, natukene teisest puust tehtud. Kurbas on olnud väga enesekindel, natuke küsimärk võib-olla on Eichfuss tänase mängu põhjal.
Nii et mina olen siiski optimist, kui jätkatakse samas vaimus, visked lähevad, vigastusi ei teki, rootslased kolmeste pidu püsti ei pane, on Rock edasi.

Kui ma siin ennist rääkisin, et Kalevil oli "küpsuseksam" mängud Spartaki ja Jenniseiga siis Rockil sama seis. Hooaja küpsuseksam ootab ees. Kui nüüd rootslastele kaotatakse on 20p võidud mõttetud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Nii on, kusjuures taganemisruumi pole, erinevalt Kalevist. Kas käsi kullas või p...e mullas. Õnneks on koosseis üsna kogenud aga ikkagi, võõrsilmäng. Näis.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tabav kommentaar:«Dilysel polnud kohanemisega probleeme, teine leedulane ootas ju ees, pealegi on kaasmaalane mängujuht. Aga ta ise oskab ka korvpalli mängida,» hindas Talts.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

huvitavad mängujärgsed kommentaarid, huvitav video, tubli töö Tartu Postimees.
http://www.tartupostimees.ee/2627356/ta ... idumangust" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Pean ütlema, et mina ei suuda seda Dilyse vaimustust jagada. OK, saab korralikult hakkama aga sellest kui Kruus ütleb, et jumal tänatud, et Lukovic minema läks, saime palju kõvema mehe asemele, ma küll aru ei saa. Näiteks eurosarjas on Lukovici stats kahe mängu kohta parem kui Dilysel ja kui arvestada, et Lukovic tegi oma statsi kaotusmängudes, kus oli puudu Peciukevicius ning Dilys saabus siis, kui mäng juba hästi jooksis, siis seda enam tuleb seda hinnata. Loomulikult ei taha ma väita, et Lukovici oleks pidanud jõuga siin hoidma ja Dilys oleks paha mängija aga nüüd rääkida sellest, milline tohutu joppamine oli Lukovici minek ja Dilyse tulek ei ole kindlasti õige. Vähemalt minul on küll veel silmade ees, kuidas Lukovic Bamba ja Elegari tuju täiesti ära võttis. Kas Dilys suudab seda? Elame näeme.
Vasta