VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

spartaklane kirjutas:Ei näe vahet sellel, kas Tepic mängib või mitte ,kindel on see ,et tappa saame igaljuhul.
Ma nii pessmimist pole. Selge et keskpärase mänguga pole meil midagi teha, kõik peab õnnestuma hästi või väga hästi. Tuleb enda mängule keskenduda, loota et paljudel on hea päev, anda endast 100% terve 40min. Kui kõik see õnnestub, ja ikka tuleb 20nene pakk, lahkuksin mina saalist püstipäi ja tõdeks et midagi polnud teha (a´la esimene kodumäng Uncisiga mis kaotati 9ga, kus ise jäin meie mänguga väga rahule). Selge, et Rytas on kindel favoriit (ja samas nagu ütlesin, ei pea neid nii tugevaks kui Kuban ja Unics).
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas jyrgen »

spartaklane kirjutas:
Kris kirjutas:Täna mäng Rytasega. Loodan et toob publiku saali ka (ise olen kindlasti kohal).

Kindlasti väga raske mäng, aga hea mänguga usun kõik võimalik. Minu arvamus on, et nad päris samal tasemel nagu Kuban või Unics pole (nii rosterilt, kui seniste mängude tulemustest).

Saan ma õigesti aru, et Tepic ei mängi täna enam Rytase eest? Või on tal täna viimane mäng?
David Pick ‏@IAmDPick 12 Dec
Rytas' guard Milenko Tepic tells me this was his last Euroleague game for Vilnius, joining Partizan on Monday. "Belgrade is better for me"
Ei näe vahet sellel, kas Tepic mängib või mitte ,kindel on see ,et tappa saame igaljuhul.Ma küsiks pigem nii ,kes meil täna võimelised mängima on ,kas Veidemann mängib jne.Aga saali tulen igaljuhul ,mitte omade võitu lootma vaid sellepärast ,et Rytast näha ,kuna see on mu üks lemmik Leedu klubisid.Olen Rytasele alati kaasa elanud nii VTBs kui ka Euroliigas ja nüüd siis tulevikus ka Eurocupil ja kutsuksin kõiki üles täna saali tulema ,kes tahavad näha Leedu üht võimsamat tippklubi.
Palun ära tule saali
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas pebeetu »

Kahtlemata saab mäng olema kääbiku võitlus tuuleveskiga,kuid siiski näen teatud võimalust ka meil.Või siis on see lihtsalt fännile omane illusiooni loomine :)
Nagu eelnevalt keegi mainis,siis tasub mänguga rahule jääda ka siis,kui kaotatakse sära silmis ja kõva võitlusega.Kahju,et ei õnnestunud uut meest selleks mänguks siia saada..Igaljuhul loodan ilusat mängu ja et keegi kalevlastest ennast ribadeks ei tõmba,laatsaret on niigi read hõredaks muutnud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Minu point see, et me pole nii nõrgad, ega Rytas nii tugev et mängu tulemus ennem otsustatud oleks. Pole need Rytase mängijad nii imemehed midagi. Ma ei lähe saali "ilusat kaotust" ootama, aga kui me hea mänguga ei suuda võita, siis tuleb lihtsalt leppida sellega et vastane oli tugevam.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

Veidekas on mängust väljas või?

Ma hooaja alguses ütlesin, et see tihe graafik võib tapma hakata, siis uristeti mu peale
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Rytas on suht kehv see hooaeg, head mehed, aga sitt koostöö. Spartak isegi küttis neil naha kuumaks.

Kalevi vastu on nad ilmselged favoriidid küll, aga midagi hiilgavat siin täna näha ei saa :)
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Njah, kaitse veidi tihedamaks Rytasel ja kergeid korve tuleb neil nagu lademes.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

MEGA IRW kirjutas:Rytas on suht kehv see hooaeg, head mehed, aga sitt koostöö. Spartak isegi küttis neil naha kuumaks.

Kalevi vastu on nad ilmselged favoriidid küll, aga midagi hiilgavat siin täna näha ei saa :)
Pooliku koosseisuga Kalev Rytase vastu muidugi ei saa. Väike koduvile ka leedukatel ja palju pole vaja, eriti kui kindlad olukorrad jäetakse realiseerimata. Aga muidu pole mängupildil viga, selline mõnus -20 ilus kaotus tuleb.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Kurat see TTV kommentaator kogu aeg hädaldab stiilis "meie omi pekstakse" kohtunike kallal, aga üldiselt on see mäng üks mõõn eemal -15 taga olemisest.

Lauas teeb Ryts, mis ise tahab.

EDIT: oh v**** Kajupank, 14 minutit mängus, kas tõesti peab?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Patrioot »

Purtsatust Kajupanga pükstest oli kosta siiapoole teleekraani kui ta üksinda korvi alla palli sai.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas GWallace »

Selgelt on näha, et rünnakul ei julgeta otsuseid vastu võtta ja väristatakse meeletult. Muidugi paar vilet jäid tõesti arusaamatuks, kuigi oli täpselt kohtuniku silme all. Kajupanka tuleks rohkem spot-up shooterina kasutada. Hetkel on ta palju pidanud läbi minema. Samas ega tänases meeskonnas meil kedagi läbiminejaks väga panna ei olegi. Gibson on väga hästi hakkama saanud, selline mängumees peakski nii tiimi kui publiku käima tõmbama. Selgelt upgrade võrreldes Sokuga hetkel. Vahepeal topitakse liiga nähtavalt alla ka seda palli.

Minu arvamus on ikkagi see, et vastastest tuleb Gecevicius kinni saada, sest sel vennal on ikka maruhea käsi. Lydekal võiks ka lasta palli saada, väga ebakindel rünnakul.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas GWallace »

Päris kiirelt see 9-0, aga kohtunikud on täna debiilsus kuubis. Mis kuradi asju nad vilistavad seal?! Nii ühele kui teisele poole valed otsused, mis muidugi hoiab asja balansis, aga ikkagi. Sellist vilet polegi ammu kohanud. Väga ebakindlad oma otsustes ja parandavad pidevalt üksteist...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas zero0 »

Ütleme nii, et võitjas ei tekkinud täna absoluutselt kahtlust.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Jah, aga lõpuks ainult -8, mis pole paha. Gibsonilt vist üldse tema selle hooaja parim mäng, kas ta varem 10 punkti üldse täis on saanudki.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas GWallace »

Mehed väsisid ära ka lõpuks. Ikka seda ühte lisameest vähemalt oleks kiiresti vaja. Sokk oli ikka päris varakult käed põlvedel. Vladist ikkagi ootasin ma kindla käega ja stabiilset mängumeest. Tal ikka vahepeal tuleb väga kehvi päevi ette ja sellest on väga kahju. Samas lauda võtab ta paremini ja kaitses on ka upgrade võrreldes Wilksiga.
Suletud