Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

michaelEP kirjutas:Poolfinaalide põhjal on vast homme favoriidiks Rock.
Arvan et tuleb võrdsete heitlus. Jah Kalevi pink on lühike, kuid täna saadi õnneks minimaalse energiakuluga edasi.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

"Sinu küsimused väsitavad rohkem" Hea vastus Kullamäelt :lol:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tänast Tartu esitust vaadates pean Rixiga mitte nõustuma - pool Tartu meeskonda ei ole Talts, korvpall on meeskonna mäng. Ma võin sellega nõustuda, et leedulased ning Talts on põhijõud meeskonnas.
Kiidan Rocki management'i, et võeti selline talent leedulase mängujuhi näol - tema on mängumootor. Mängivad samuti kenasti kokku Dilysega - korvi alla jõuavad ilusti söödud. Võrreldes veel Ingramiga eelmisest hooajast, noor leedukas tundub isegi paremini meeskonda sobivat, Ingram võttis palju enda peale, tõi palju punkte, kuid meeskond kaotas.
Eichfuss sai päris hästi hakkama täna, aga siiski tuleb tõdeda, et vastas oli Tarvas, järjekorselt mainin, et ta ei ole number neli, EC-l jääb hätta.
Kurbas võttis kenasti kaitses. Talts tegi oma töö ära. Isegi Kriisa on paranenud võrreldes eelmsie hooajaga.
Simpsonist rääkides, siis tuleb nentida, et tahtmist on palju, aga visked ei taha üldse minna.
Igal juhul Tartu on tugev ja usun, et homme saab huvitav finaal olema.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Julgeks koduväljakueelise tõttu homme Rocki kergeks favoriidiks pidada aga eks ta ettearvamatu saab olema. Näis, kuidas Kitsing ja Kajupank Cramo poolt hakkama saavad ning Rocki seisukohast on huvitav näha Dilyst esmakordselt kaksiktornidega vastamisi.
Ma ei tea, kas mul on viimase aja arvukate mängude virrvarris midagi kahe silma vahele jäänud aga mis värk R. Raadikuga on, kas mingi vigastus või on Sõber ta peale vihane? Viimases euromängus ei mänginud, täna sekkus episoodiliselt.
Võrreldes veel Ingramiga eelmisest hooajast, noor leedukas tundub isegi paremini meeskonda sobivat, Ingram võttis palju enda peale, tõi palju punkte, kuid meeskond kaotas.
Meeskonnamängijana on leedukas tõesti ehk parem, skoorijana muidugi Ingram. Nagu varem öeldud, Rock on juba koosseisult parem kui eelmisel aastal ja nüüd on võitudega kindlus ka käes.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Soho »

Ma ennustaks Cramo nappi võitu :d
Kuna mäng on Tartus ja üldjuhul Rock võidab Cramot Saku hallis ja kaotab koduhallis.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:Julgeks koduväljakueelise tõttu homme Rocki kergeks favoriidiks pidada aga eks ta ettearvamatu saab olema. Näis, kuidas Kitsing ja Kajupank Cramo poolt hakkama saavad ning Rocki seisukohast on huvitav näha Dilyst esmakordselt kaksiktornidega vastamisi.
Ma ei tea, kas mul on viimase aja arvukate mängude virrvarris midagi kahe silma vahele jäänud aga mis värk R. Raadikuga on, kas mingi vigastus või on Sõber ta peale vihane? Viimases euromängus ei mänginud, täna sekkus episoodiliselt.
Võrreldes veel Ingramiga eelmisest hooajast, noor leedukas tundub isegi paremini meeskonda sobivat, Ingram võttis palju enda peale, tõi palju punkte, kuid meeskond kaotas.
Meeskonnamängijana on leedukas tõesti ehk parem, skoorijana muidugi Ingram. Nagu varem öeldud, Rock on juba koosseisult parem kui eelmisel aastal ja nüüd on võitudega kindlus ka käes.
Ingram oli skoorijana tõesti parem, ei kujutaks ette, kui leedukas ja Ingram oleks ühes meeskonnas. Usun siiski, et praegune põhimängujuht on siiski tiba etem - Ingram võttis palju enda peale ja eksis päris mitu korda ning valusalt.
Kindlus on käes, aga võti selleks on meeskonna ladus toimimine - kõik täidavad oma rolli ära. Samuti Kullamäe on arenenud kui treenerina ja ehk on õpetanud kolmeseid laduma meestele :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

No eile oli ju ka näha, et kui leedukat platsil polnud kippusid asjad lappama minema. Aga mees eeskujuks kõigile noorkorvpalluritele, kuidas enda kallal peab vaeva nägema.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP kirjutas:No eile oli ju ka näha, et kui leedukat platsil polnud kippusid asjad lappama minema. Aga mees eeskujuks kõigile noorkorvpalluritele, kuidas enda kallal peab vaeva nägema.
Vot kahjuks Simpsonil ei ole sellist kindlust käes nagu Peciukeviciusel, äkki avaneb hooaja teisel poolel. Tema puhul on probleemiks, et visked ei kuku sisse. Ehk põeb seda sama haigust, mida Dorbek hooaja alguses. Kriisa on Kriisa, eile vähemalt visked läksid.

Igal juhul täna tõotab tulla väga põnev mäng, kindlasti huvitavam, kui seda eelmises kohtumises - Tartul siiski uued näod, nüüd on suudetud kokkumäng toimima saada ning leitud on sobiv C.
Muret tekitab veidi korvialune jõud, kuidas tornidega hakkama saadakse. Täna oleks suht veidi selliseid kogukamaid pallureid vaja, Toome puudumine võib saada määravaks, kuid eks kõik oleneb, kas kuidas Bambal ja Elegaril mäng jookseb. Usun, et Talts ja Dilys peavad täna palju mängima, kahjuks ei usu, et Eichfuss nendega hakkama saab. Samuti kui Talts või Dilys vigadega peaks välja langema, läheb eriti keeruliseks.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:
michaelEP kirjutas:No eile oli ju ka näha, et kui leedukat platsil polnud kippusid asjad lappama minema. Aga mees eeskujuks kõigile noorkorvpalluritele, kuidas enda kallal peab vaeva nägema.
Vot kahjuks Simpsonil ei ole sellist kindlust käes nagu Peciukeviciusel, äkki avaneb hooaja teisel poolel. Tema puhul on probleemiks, et visked ei kuku sisse. Ehk põeb seda sama haigust, mida Dorbek hooaja alguses. Kriisa on Kriisa, eile vähemalt visked läksid.

Igal juhul täna tõotab tulla väga põnev mäng, kindlasti huvitavam, kui seda eelmises kohtumises - Tartul siiski uued näod, nüüd on suudetud kokkumäng toimima saada ning leitud on sobiv C.
Muret tekitab veidi korvialune jõud, kuidas tornidega hakkama saadakse. Täna oleks suht veidi selliseid kogukamaid pallureid vaja, Toome puudumine võib saada määravaks, kuid eks kõik oleneb, kas kuidas Bambal ja Elegaril mäng jookseb. Usun, et Talts ja Dilys peavad täna palju mängima, kahjuks ei usu, et Eichfuss nendega hakkama saab. Samuti kui Talts või Dilys vigadega peaks välja langema, läheb eriti keeruliseks.
Kalev peaks seda kindlasti ära kasutama, et Dilys jube eile Tarva nö. pikkade vastu vigadega kimpu jäi. Palli tuleks kõvasti alla suruda sest ega ka Talts just väga suure võhmaga ei ole.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Mulle jääb segaseks jutt, et Eicfuss ei ole neli? Mis koht ta siis on? Kolme jaoks jääb puudu tehnikast, viskest ja kiirusest. Koondisest sai ta kaasa väga hea füüsilise vormi ning jõu poolest ei pea ta küll korviall kartma. 4 kohta jääb tall pikkusest puudu, aga eks see on nii väga paljude eesti pikkadega, tuleb lihtsalt teistmoodi korvata.

Ma saan muidugi aru, et ideaalis võiks ta olla selline Kanguri tüüpi 3 (tugev, hea kaugvise, lauas hea, aga 3 kohta viletsa tehnikaga ja väheke aeglane), aga selgelt jääb praegu puudu just stabiilsest viskest (Kanguri taseme jaoks loomulikult ka mujalt, aga mõtlesin tüüpi). Ning palju mängib Kangur 3?

Ning eks häda ka selles, et liigades, kus Rock osaleb, mängitakse pigem lühemate meeskondadega. Eicfussi mängitamisel 3 kohal jääks meeskond liialt aeglaseks. Ja kui 3 kohal on Kurbas ja Doronin ees ei leiaks talle ka minuteid.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

japs kirjutas:Mulle jääb segaseks jutt, et Eicfuss ei ole neli? Mis koht ta siis on? Kolme jaoks jääb puudu tehnikast, viskest ja kiirusest. Koondisest sai ta kaasa väga hea füüsilise vormi ning jõu poolest ei pea ta küll korviall kartma. 4 kohta jääb tall pikkusest puudu, aga eks see on nii väga paljude eesti pikkadega, tuleb lihtsalt teistmoodi korvata.

Ma saan muidugi aru, et ideaalis võiks ta olla selline Kanguri tüüpi 3 (tugev, hea kaugvise, lauas hea aga 3 kohta viletsa tehnikaga), aga selgelt jääb praegu puudu just stabiilsest viskest (Kanguri taseme jaoks loomulikult ka mujalt, aga mõtlesin tüüpi). Ning palju mängib Kangur 3?

Ning eks häda ka selles, et liigades, kus Rock osaleb, mängitakse pigem lühemate meeskondadega. Eicfussi mängitamisel 3 kohal jääks meeskond liialt aeglaseks. Ja kui 3 kohal on Kurbas ja Doronin ees ei leiaks talle ka minuteid.
Tarva vastu võib Muhu rakett tõesti olla number neli, BBL-is samuti, näitas ka EC-l saab kuidagi hakkama, kuid jäi siiski suuremate meeste vastu hätta. Eurosarjas, kui tulevad vähe teisest puust meeskonnad vastu, ei ole Eichfussist number nelja peal eriti kasu - jääb hätta. Samuti võrrelda, kes Tartul on number nelja koha peal - Talts ja Tooome - ei kannata pikkus ega mass võrdlust. Samuti kahjuks ei ole Eichfuss Dennis Rodman, kes suudaks igal positsioonil mängiva vastase oma kaitsemänguga välja lülitada.
Minu arvates on siiski Eichfuss number kolm, kes hädapärast saab ka number nelja koha peal mängida. Minu arvates heas vormis Doronin praeguses olukorras, kus Toomet ei ole võtta, saaks kaitses paremini hakkama, kuid kahjuks Doronin hakkab vormi jõudma kevadeks.
Eks me täna näe, kuidas Eichfuss suudab tornide ning Moldoveanuga hakkama saada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Siin foorumis on ka T Raadikut surutud nr 3 peale, hea küll ta võikski seal olla aga asja paneb ikka paika kiirus ja tehnika.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Ma ka ei ole selle Eichfusii küsimuses päris päri. Kolme jaoks on ta vast jah liiga puine. Pikkust jällegi liiga vähe, et tasemel 4 olla AGA samas on ta ikka üllatavalt tugev seal korviall. Paar korda ju eilses mängus surus Jenkinsi korviall ära, samal ajal kui Talts üritas ka Jenkinsit ette võtta, aga põrkas nagu vastu seina.

Kuid tõsi, kaitses jääb ikka pikkusest vajaka, et eurotasemel "neljasid" kaitsta
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP kirjutas:Ma ka ei ole selle Eichfusii küsimuses päris päri. Kolme jaoks on ta vast jah liiga puine. Pikkust jällegi liiga vähe, et tasemel 4 olla AGA samas on ta ikka üllatavalt tugev seal korviall. Paar korda ju eilses mängus surus Jenkinsi korviall ära, samal ajal kui Talts üritas ka Jenkinsit ette võtta, aga põrkas nagu vastu seina.

Kuid tõsi, kaitses jääb ikka pikkusest vajaka, et eurotasemel "neljasid" kaitsta
Olgem ausad, meeskonnad sel hooajal pole kõige tugevamad olnud, kelle vastu mängitud. Suuremate neljade vastu on siiski kaitses hätta jäänud. Lisaks pikkuse puudumisel on kaalu samuti vähe. Oleks 5-6 sentimeetrit pikem, lihasmassi juurde, oleks päris korralik kiire number neli. Rünnakust rääkides siis minu arvates kõige suuremaks probleemiks on see, et selg ees ei suuda mängida.
Eks me täna näeme, Cramol on kõige arvestatavam korvialune jõud, nende meeskondadega, kellega sel hooajal Rock mänginud on. Eks see annab selge pildi, kui vajalik on Toome terveks saamine EC mängude eel, sest seal ootavad päris tugevad klubid ees.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Marcus »

Dilys ju täitsa vahva sitahäda. :)
Vasta