Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas maik »

Rix kirjutas:
maik kirjutas:
KalevRuus kirjutas:No paariks päevaks pole minu arust väga pointi USA-sse sõita ja uusaastaööni poleks neid saanud nagunii sinna jätta.
Sinu jaoks pole muidugi pointi aga mehe jaoks kes on oma perekonnast pool aastat eemal olnud on ka need paar päeva kulla hinnaga ja oleks kindlasti positiivselt mõjunud. Peamine, et see Elegarile nüüd kehvasti ei mõju.
Sa vist pole Eestist Ameerikasse lennanud või mis?
Jah, ei ole tõesti Eestist Ameerikasse lennanud, aga kas see oli antud hetkel oluline? Kui Elegar küsis klubilt varianti kojulendamiseks siis ju tundis ta selleks vajadust! See, et Teie arvate, et kaheks päevaks pole mõtet sõita, on pelgalt Teie arvamus.
Rahulikke jõule :) :koss:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

maik kirjutas: Jah, ei ole tõesti Eestist Ameerikasse lennanud, aga kas see oli antud hetkel oluline? Kui Elegar küsis klubilt varianti kojulendamiseks siis ju tundis ta selleks vajadust! See, et Teie arvate, et kaheks päevaks pole mõtet sõita, on pelgalt Teie arvamus.
Rahulikke jõule :) :koss:
Oli küll oluline. Käi kahe päevaga Ameerikas ära ja siis tule otse treeninglaagrisse, vaatame, mis nägu teed.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:
maik kirjutas: Jah, ei ole tõesti Eestist Ameerikasse lennanud, aga kas see oli antud hetkel oluline? Kui Elegar küsis klubilt varianti kojulendamiseks siis ju tundis ta selleks vajadust! See, et Teie arvate, et kaheks päevaks pole mõtet sõita, on pelgalt Teie arvamus.
Rahulikke jõule :) :koss:
Oli küll oluline. Käi kahe päevaga Ameerikas ära ja siis tule otse treeninglaagrisse, vaatame, mis nägu teed.
Just. Lend ise peaks olema sisuliselt paar päeva e pere näed lennujaamas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

Lend ei ole paar päeva, aga see ajavahes käimine lööb ikka füüsiliselt sassi küll. Ja lend muidugi on ka koormav sellel hetkel kui treeningprotsessi on planeeritud puhkus, et siis peale paaripäevast puhkust korralik tsükkel teha. Kui nüüd see puhkus vahele jätta, siis ka see järgmine nädal ei pruugi sugugi samasugust kasu anda nagu plaanitud.
Ja teine väga tähtis asi on see, et ei saa ju ühele vennale erandit teha. Sellisel juhul oleks kõik leegionärid pidanud koju laskma. Isegi kui sellest suurt numbrit keegi ei teeks, siis jääks ikka kõigile meelde, et ühel tüübil on eelised teiste ees ja see pikemas plaanis just väga palju kasu ei too meeskonnavaimule.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Invisibl3 »

Ei tea kas Millage jõuab kohale täna?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Invisibl3 kirjutas:Ei tea kas Millage jõuab kohale täna?
Peaks tulema küll.
Alvar Tiisler kirjutas:Kalev/Cramo uus äss Curtis Millage jõuab homme kohale ja on õhtul juba trennis.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

ja selles peitub ka põhjus, miks ei lastud mehi koju vahepealseks ajaks, vaja koos uue mehega trenni teha.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Alvar Tiisler kirjutas:Täna on selline päev, kus tuleb suisa kaks korda käia Cramo trennis.
Alvar Tiisler kirjutas:Käisin hommikul @BC_Kalev trennis salvestamas materjale aastalõpusaatesse Frank Elegari (@Frank_Wriz15)ja Alar Varrakuga. Mõned tsitaadid:
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15 about Estonia: I was very nervous at first because lot of people said that you're not gonna like it but it's not bad here!
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15: I tried blood sausage and it's pretty good!
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15 wish for New Year: Become Estonian Champions and get to VTB play-off's.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: Tavaliselt kulub mul päevas korvpalli peale 5-6 tundi pluss veel trennide ettevalmistamine.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: Minu töö on nagu töö ikka, 12-tunniseid vahetusi ju pole.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: minu vanus mind ei häiri. Antud võistkonnas pole see kordagi mingi teema olnud.
Alvar Tiisler kirjutas:Varraku soov uueks aastaks: tahaks, et meestel eriti just mentaalset jaksu jätkuks.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: ma olen üpris kindel, et VTB-s saame mõne võidu juurde.
Ilmselt õhtupoole saab Millage kohta ka midagi teada :)
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

Egert kirjutas:
Alvar Tiisler kirjutas:Täna on selline päev, kus tuleb suisa kaks korda käia Cramo trennis.
Alvar Tiisler kirjutas:Käisin hommikul @BC_Kalev trennis salvestamas materjale aastalõpusaatesse Frank Elegari (@Frank_Wriz15)ja Alar Varrakuga. Mõned tsitaadid:
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15 about Estonia: I was very nervous at first because lot of people said that you're not gonna like it but it's not bad here!
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15: I tried blood sausage and it's pretty good!
Alvar Tiisler kirjutas:@Frank_Wriz15 wish for New Year: Become Estonian Champions and get to VTB play-off's.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: Tavaliselt kulub mul päevas korvpalli peale 5-6 tundi pluss veel trennide ettevalmistamine.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: Minu töö on nagu töö ikka, 12-tunniseid vahetusi ju pole.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: minu vanus mind ei häiri. Antud võistkonnas pole see kordagi mingi teema olnud.
Alvar Tiisler kirjutas:Varraku soov uueks aastaks: tahaks, et meestel eriti just mentaalset jaksu jätkuks.
Alvar Tiisler kirjutas:Varrak: ma olen üpris kindel, et VTB-s saame mõne võidu juurde.
Ilmselt õhtupoole saab Millage kohta ka midagi teada :)
Millage hängib juba Kalev/Cramo kontoris, niiet vähemalt kohale ta jõudis.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Egert, kuskohast see foto pärit on?

Hea vähemalt et mängija kohal :)
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

Kris kirjutas:Egert, kuskohast see foto pärit on?

Hea vähemalt et mängija kohal :)
Kalev/Cramo FB konto kaudu visati see üles
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Ei oska seda muu teema alla postitada, kuid on pikalt keerelnud peas mõte, et kas Kalev/Cramo management'il endal ei oleks huvi meie mängijate-treeneritega selliseid intervjuusid teha, nagu Tarval nt oli Andres Sõbraga. Fännidel oleks kahtlemata väga huvitav neid lugeda-vaadata! Kalevil peaks olema minu teada vist pressiesindaja(?).. et kas tema võimuses ei võiks olla sellise asja tegemine?

Muidugi see on minu nägemus asjast ja võib-olla kõik ei olegi huvitatud sellest...
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Kogu Kalevi sisene meedia on kahjuks väga nõrgal tasemel. Mingi kahtlase väärtusega Facebooki leht on olemas, tänapäeval populaarsem ning mugavam (vähemalt spordis) Twitter puudub, kodulehel ei ilmu kaugeltki professionaalsed artiklid jne.

Ainus positiivne asi on Youtube kanal, mis on aga tegelikult vist ühe fänni (Egerti) enda ettevõtmine üldse ning ei puutu otseselt klubissegi?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Marcus kirjutas:Kogu Kalevi sisene meedia on kahjuks väga nõrgal tasemel. Mingi kahtlase väärtusega Facebooki leht on olemas, tänapäeval populaarsem ning mugavam (vähemalt spordis) Twitter puudub, kodulehel ei ilmu kaugeltki professionaalsed artiklid jne.

Ainus positiivne asi on Youtube kanal, mis on aga tegelikult vist ühe fänni (Egerti) enda ettevõtmine üldse ning ei puutu otseselt klubissegi?
Fännklubi twitter ju olemas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta