VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Millage puhul tuleb lihtsalt oodata, kuni ta vormi kogub. Maha ma teda kohe ei kannaks.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

michaelEP kirjutas:Elegar oli ründes tavapäraselt hea, kaitses üsna kehv
Kaitses ta lihtsalt jõuga lükatakse ära suuremate poolt. Aga vähemalt teeb ründes tasa.
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas surm »

Millage ei ole syydi kyll. toogu visnapuu opetama ja asi laheks paremaks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas spartaklane »

maq kirjutas:Kalev maksab see hooaeg Varraku kooliraha ja mitte vähe. Midagi pole teha Varrak pole lihtsalt valmis sel tasemel peatreener olema. Kõvasti on õppida tal vaja. Kas peab see koht Kalev just olema kus ta õpib. Igatahes hoaeg sinna Varraku õppimise nahka läheb. VTB viimane koht on käeulatuses meil. Oleme õppinud järjest ilusamaid kaotusi saama ei rohkemat.
Aga mida sa siis lahenduseks välja pakuksid,peatreeneri vahetust,sellega oleme juba lootusetult hiljaks jäänud ,aga mis siin enam heietada ,pole muud loota ,kui järgmist pakki nädala pärast Nisni Novgorodist .
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Varrakut ei maksa ka maha kanda, aga selge on see, et praegu ma jääme ka treeneripingil vastastest maha, mis me mängijatest räägime. Vaadake, kes teistel treenerina ametis on. Praegu hakkan ma varsti juba Maticit taga nutma :D
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

eks ilmselt nii mõnigi tahab vastu vaielda, aga minu arust probleemid kaitsest algavad sellest, et nüüd me ei anna enam mitte ainult nr 3 positsioonil väga palju pikkuselt ja füüsiliselt ära vaid ka nr 2 positsioonil. Ja sellest tulenevalt peavad pikemad järjest rohkem aitama ja lappima kaitses ja laua blokeerimine jääb unarusse. Eriti arvestades, et ühel pikal on täielik alavorm jätkuvalt ning teine pole kaitses ja lauas mingi eriti särav pliiats. Kuid ilmselt sellele ei vaidle keegi vastu, et kui lased vastasel panna pea sada punkti ei võida Cramo täna mitte kusagil mitte kedagi.

Ma ei taha midagi öelda Millage isiku vastu, küllap ta vormi kogub ka jne, aga ma tõesti ei saa kohe mitte üldse aru, miks oli vaja meeskonda tuua olukorras, kus selgelt kaitses juba rebenes nr 3 koha pealt (meeskonna ainus nr 3 on selline 10-15 min mees) veel üks lühike "p..sehari" juurde, milleks kolm mängujuhti, kui selgelt jääme pikkuselt ja füüsiliselt niigi alla positsioonides 2 ja 3. Sokk peab nüüd 2 peal tippklubide 2m pikkuseid atleetlikke viskavaid tagamängijaid taga ajama - andke andeks. Jah Skele ei olnud ka eriline kaitsemees aga kehalt on ta ikka midagi muud kui Sokk. Ja sellest tasakaalust ära koosseisust peabki treener otsima hakkama kaitses mingeid ebastandardseid lahendusi, tegema järeleandmisi mingite kohtade pealt ja selline 100 punkti lasta panna liiga ühelt tagumiselt ongi selle tagajärg mu arust.

Hooaja alguses oli meeskonnal hädasti vaja nr 3 positsioonile mängijat, siis peale Skele lahkumist jäi ka nr 2 tagasihoidlikuks ja asemele toodi hoopis mängujuht, ehk täideti positsiooni kus juba 2 meest olid olemas. Sokk ei ole mingi nr 2 andke andeks. No milleks, Alar, milleks? Miks sa mees teed seda?
Viimati muutis nojah, 05 Jaan 2014, 19:55, muudetud 1 kord kokku.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Varrak on Varrak, ja tema mängujoonis on tema mängujoonis. Tuleb tema kaitseliikumistega leppida. Hooaja keskel küll peatreenerit ei tasuks vahetada, ja järgmise hooaja mõtted las jääda suveks.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Kuula vahel Varraku kommentaare ka ! Millage toodi, et oleks Skele taoline vend kes võtaks enda peale ja looks ka teistele võimalusi. Kui nüüd positsioonidest rääkida siis oleks meile 5 uut meest vaja
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas surm »

meil pole raha et tuua siia korralik 3 kahjuks. ja viletsat ei tooda ja koik.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

nojah kirjutas:aga minu arust probleemid kaitsest algavad sellest, et nüüd me ei anna enam mitte ainult nr 3 positsioonil väga palju pikkuselt ja füüsiliselt ära vaid ka nr 2 positsioonil. Ja sellest tulenevalt peavad pikemad järjest rohkem aitama ja lappima kaitses ja laua blokeerimine jääb unarusse. Eriti arvestades, et ühel pikal on täielik alavorm jätkuvalt ning teine pole kaitses ja lauas mingi eriti särav pliiats.
Täiesti nõus.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Plusspoolele saab kanda Veidemanni ja Elegari. Üsna kindel, et Veidemannist kasvab järgmise aasta-kahega kalev/Cramo rünnakuteliider. Elegar oli ründes tavapäraselt hea, kaitses üsna kehv
Elegar oli rünnakul hea, kaitses oli sama auklik nagu kogu Cramo. Veidemani osas ma ka ühe mängu põhjal väga ei hõiskaks, esimesel poolakal oli ikka üsna ebakindel (arusaadav, vigastus ka) aga joppas kõvasti (nt see lauapõrke kolmene) ja teisel poolajal mängis tõesti tublisti.
Tegelikult kogu meeskond püsiski mängus tänu sellele, et tabati, ka rünnaku lõpusekundeil, raskeid viskeid. Muidu võinuks juba mängu keskel vahe rebeneda 20-25 punktini. Vastastel oli selgelt duhhi rohkem, ma ei imestaks kui 2+1 olukordades VTB rekord tehti. Pallikaotustest rääkimata. Ma olen aru saanud, et just tänase mängu tõttu võõrmängijaid pühade ajal koju ei lubatud - tegelikult peale Elegari oli ülejäänud kamp just sellise olemisega, nagu saabunuks peale uusaastajoomat ja väsitavat reisi otse lennukist.
Millage oli muidugi pettumus aga ühe mängu põhjal ei saa järeldusi ka teha.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Kolmest mängujuhist mitte keegi ei saanud 34-aastase Ilievskiga hakkama, mis vahet sel on.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

Kus need teravused täna jäid siis? Oleks ta tõesti saanud taskukohase hinnaga sellise mehe kes nüüd ja kohe oleks tegija, siis olgu ükskõik mis positsioonil. Aga ei ole ju. Mehe vormi ajamiseks läheb praegu ca kuu aega vähemalt, kui mitte rohkem. Ja VTB rong on selleks ajaks juba läinud. Ainult eestikate finaaliks Rocki vastu Millage tuua - ei ole eriti tark tegu. Ja see raha jutt, ma ei tea, ma ei usu, et nüüd Millage raha eest mitte ühtegi nr 3 ei ole võimalik saada. Kindlasti ei ole korralikud mängujuhid turul odavamad, kui nr 3-d.

Ei ma saan aru, et paljud vaidlevad mulle vastu aga minu arust on kolmas nr 1 tuua väga rumal otsus. Eriti, kui ta pole veel nüüd ja täna vormis. Ükskõik mis muule positsioonile oleks mängijat isegi rohkem vaja olnud...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Kus need teravused täna jäid siis? Oleks ta tõesti saanud taskukohase hinnaga sellise mehe kes nüüd ja kohe oleks tegija, siis olgu ükskõik mis positsioonil. Aga ei ole ju. Mehe vormi ajamiseks läheb praegu ca kuu aega vähemalt, kui mitte rohkem. Ja VTB rong on selleks ajaks juba läinud. Ainult eestikate finaaliks Rocki vastu Millage tuua - ei ole eriti tark tegu. Ja see raha jutt, ma ei tea, ma ei usu, et nüüd Millage raha eest mitte ühtegi nr 3 ei ole võimalik saada. Kindlasti ei ole korralikud mängujuhid turul odavamad, kui nr 3-d.

Ei ma saan aru, et paljud vaidlevad mulle vastu aga minu arust on kolmas nr 1 tuua väga rumal otsus. Eriti, kui ta pole veel nüüd ja täna vormis. Ükskõik mis muule positsioonile oleks mängijat isegi rohkem vaja olnud...
Ma olen nõus, aga nende loogika oli umbes selline - kuna siin mitmed diilid ei õnnestunud, siis võtame Millage, teda me teame, hea turvaline valik. Küll ta hooaja jooksul ennast vormi ajab. Mis sest, et pole päris see positsioon, mida vajaksime, aga kuidagi saame hakkama. Paneme Taneli kahe ja Ty kolme peale, nad seal ennegi mänginud. Mõne tundmatu muutujaga võime näppu lõigata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Veidemanil joppas täna see, et tal oli pikk mängupaus, vaimselt välja puhanud ja kui minema hakkas, siis tekkis ka enesekindlus. Ma siiski ei usu hästi, et see niiviisi jätkuma hakkab.
Suletud