VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Juku »

Mis riigi võistkond see Kalev on? Eestlased kamba peale kolme veerandajaga NULL punkti :/
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Kas on mõtet igal aastal proovida üle enda varju hüpata? Tõsiselt, sellel ei ole mõtet. Ma saan aru et ilma nende liigadeta ei tuleks siia elegarid jt mehed, aga see ei ole ka mõttekas käitumine, et proovime need ja need mehed saada ja siis vtb-sse pakke saama. Need 2-3 võitu hooaja jooksul ei too meestele ei enesekindlust, usku ega ka rahvast saali. See paari punktiste kaotuste üle rõõmustamine on sama kui 5. aastane laps mängib isaga korvpalli, et vaata kui tore sa said mulle täna väga hästi vastu...
Ei olnud enne neid kahte viimast mängu asi eriti hull. Kui aga üldse, siis tuleks pigem restart teha, kud see vist tähendaks ka tippklubikossu kadumist Tallinnas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Juku kirjutas:Mis riigi võistkond see Kalev on? Eestlased kamba peale kolme veerandajaga NULL punkti :/
Tuleb õnnelik olla, et sellise mängujoonise juures üldse mõne punkti saanud oleme. Igas teises klubis oleks peatreeneri pink tuline. Asi ei ole kaotustes, vaid selles, mis väljakul toimub.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4298
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kas on mõtet igal aastal proovida üle enda varju hüpata? Tõsiselt, sellel ei ole mõtet. Ma saan aru et ilma nende liigadeta ei tuleks siia elegarid jt mehed, aga see ei ole ka mõttekas käitumine, et proovime need ja need mehed saada ja siis vtb-sse pakke saama. Need 2-3 võitu hooaja jooksul ei too meestele ei enesekindlust, usku ega ka rahvast saali. See paari punktiste kaotuste üle rõõmustamine on sama kui 5. aastane laps mängib isaga korvpalli, et vaata kui tore sa said mulle täna väga hästi vastu...
Ei olnud enne neid kahte viimast mängu asi eriti hull. Kui aga üldse, siis tuleks pigem restart teha, kud see vist tähendaks ka tippklubikossu kadumist Tallinnas.
seda restarti näen mina juba tuleva hooaja lõppedes. EI usu eluski et siia jääb ükski tänastest leegionäridest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

GWallace kirjutas:Ma isegi olen mõelnud, et kuna tõesti Bamba ei ole see, kes ta eelnevad hooajad olnud on, siis uue keskmängija poole võiksime täitsa vaadata. Tekib aga küsimus, kas võtta samasuguse stiiliga liikuv pikk või hoopis selline atleetlik ja suurema massiga tsenter?

Kuigi siin foorumis on eelnevalt alati see Varbanovi tüüpi tsenter maha laidetud, siis mina isiklikult isegi näen asja teisiti. Seda just siis kui Varrak on peatreener. Tema joonisesse sobib just pigem selline suurem tsenter, kes tahab post move isuga teha. Elegarile sobib niikuinii lauavõitlus palju rohkem ja sealt annaks palju punkte juurde võidelda. Hetkel on meie pikad liialt ühte tüüpi. Pole sellest Bamba liikuvusest seal 3-4m posti tehes eriti kasu. Oleks vaja jõuga ära pressida sealt. Kate-kattest ei mängi ka me eriti palju.
Samas liikuv ja atleetlik ei tähenda, et ei saa olla ka suurema massiga. Muidugi see luksus maksab (eriti iga lisa cm´ga).

Ise pooldaks sellist Nixi tüüpi mängijat, või nagu Cain. Parem kaotada natuke pikkust (kahjuks ka kaitset), kellel on keha ja oskusi korviall liikumisi teha kuid samas ka piisavalt atleetlik. Ideaalne oleks muidugi selline Dunigani taoline, aga vaevalt sellise jackpoti uuesti saame.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Võõrsil pole mitte kuskil see hooaeg mängu näidatud, kui see ebaoluline Haifa võit välja arvata.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas millionaire »

Mulle pole midagi Millage vastu, aga need kaks mängu on näidanud, kui idootlik oli tuua siia kolmas PG, kui meil on suur ja selge auk nr.3 kohal.
Ja Sokk nr.2 peal - venelastele meedib :)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas tonii »

Masendav
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4298
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

MEGA IRW kirjutas:Võõrsil pole mitte kuskil see hooaeg mängu näidatud, kui see ebaoluline Haifa võit välja arvata.
see ongi kõige hullem, me pole isegi vist lähedal olnud ühelegi võidule(VÄLJAS). ja kui nüüd kiirelt mõelda graafikule, siis on tõeliselt kohutav.

Kui juba 43. silmaga taga ollakse siis on vist mõistlik telekas kinni panna, ja kurat kui varrak ei vabanda tänase eest siis on asi ikka väga mäda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

millionaire kirjutas:Mulle pole midagi Millage vastu, aga need kaks mängu on näidanud, kui idootlik oli tuua siia kolmas PG, kui meil on suur ja selge auk nr.3 kohal.
Ja Sokk nr.2 peal - venelastele meedib :)
Mulle tundub, et see oli Varraku isiklik otsus. Ka meeskonna juhtkond ju Millage tulekul suures osas distantseeris sellest otsusest ennast öeldes, et "oli ka teisi variante ja Millage oli peatreeneri eelistus". Eks näis kas selle otsusega kaasneb ka mingi vastutus.

PS! Kuigi hetkel pole näha, mida Millage on meeskonnale juurde toonud, siis isiklikult tema vastu mul pole midagi. Küsimus on puhtalt selles, kas meeskonnale on vaja kolmandat "prseharjast" mängujuhti või korralikku nr 3.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Loodetavasti Sibul hoiab mängijateturul silma peal - Millagel veel katseaega järel. Korralikult mõelda ja võimalusi kaaluda (see ei tähenda, et Millagest loobuda, vaid et mõelda korralikult läbi mis parim käik oleks).
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4298
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

millionaire kirjutas:Mulle pole midagi Millage vastu, aga need kaks mängu on näidanud, kui idootlik oli tuua siia kolmas PG, kui meil on suur ja selge auk nr.3 kohal.
Ja Sokk nr.2 peal - venelastele meedib :)
haamriga saab ka maja otsast lõpuni valmis ehitada, aga väga ja väga raske on seda teha. Minu jaoks on ikka väga küsitav see kolmanda PG toomine soos bamba hetke seis... päris jube.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Olen muidu Abbotti suur fänn - aga tal viimased mängud pole üldse sujunud (va Raplaga). Ta jääb 2m äärtega suurde hätta.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas maq »

marxx762 kirjutas:Kas on mõtet igal aastal proovida üle enda varju hüpata? Tõsiselt, sellel ei ole mõtet. Ma saan aru et ilma nende liigadeta ei tuleks siia elegarid jt mehed, aga see ei ole ka mõttekas käitumine, et proovime need ja need mehed saada ja siis vtb-sse pakke saama. Need 2-3 võitu hooaja jooksul ei too meestele ei enesekindlust, usku ega ka rahvast saali. See paari punktiste kaotuste üle rõõmustamine on sama kui 5. aastane laps mängib isaga korvpalli, et vaata kui tore sa said mulle täna väga hästi vastu...
Seesama mida minagi olen siin korduvalt öelnud, et pole mõtet sinna VTB-sse ronida. See liiga on lihtsalt liiga tugev meile. Samamoodi on mõtetu tuua siia 6 legionääri, kui sellest midagi ei muutu. See oleks õigustatud, kui me seetõttu mängiks kaasa kõrgemas mängus, aga seda pole juhtunud. VTB-st loobudes ei näe me võibolla Tallinnas enam nii kõva taemega klubisid, aga mis sellest nägemisest üksi kasu on, kui vastu neile nagunii ei saa. Kalevi VTB-s olemine oleks õigustatud, kui läbi nende aastate oleks toimunud MINGIGI areng, aga seda pole olnud. Enamustes klubides oleks peatreener juba ammu lahti lastud, aga Kalevis ei paista tulemused kedagi huvitavat.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Ilus kaotus, poisid.
Suletud