VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

michaelEP kirjutas:Minu jaoks on tänane seis asjade loomulik kulg. Millisel meeskonnal ei tekiks motivatsiooni kriisi, kui nädalast-nädalasse kaotatakse? Suur rumalus on mängida korraga kahte endale üle jõu käivat liigat, nii ununeb võitmine üldse ära ja koos sellega kaob ka enesekindlus. Tekib nõiaring.

Meie rahaliste võimaluste ja taseme juures on enam kui mõistlik mängida ikka ühe põhisarjane BBL-i ja selle kõrvale VTB või EuroCup, või mängida näiteks VTB ja kõrvale EuroChallengit.

Jäägem realistideks, meie eelarve juures (kusjuures, ei ole vahet, kas see on mõnel aastal 1miljon, mõnel 0,8 või mõnel 1,5miljonit eurot) ei ole võimalik konkureerida VTB-s ja EuroCupil kõrgete kohtade eest. Meie pärusmaaks jääb mõnel hoojala jackpot koosseis tõmmata ja selle arvel siis miks-mitte kunagi ka VTB-s play-offi jõuda. Kindlasti ei hakka see juhtuma igal aastal ja regulaarselt. Selleks, et püsivalt olla VTB-s edasipääsu nõudleja, peaks eelarve olema 2-3 miljonit. Seda raha, ei hakka me Eesti klubikorvpallis kunagi nägema.

Ma ise väga loodan, et hooaja lõppedes lastakse kõikidel leegionäridel minna (Elegari vast kinni ei hoia). Treenerite pingile ootaks kogemuste lisandumist kas abitreeneri või peatreeneri näol. Varrakust võib saada hea treener, hetkel on mees lihtsalt kogenematu

Loodan, et meeskonda õnnestub juurde tuua 2-3 eestlast - miks mitte Arbet, Hallik ja jumala eest kasvõi Joonas Järvelainen. Võtta juurde 4 leegionäri, kellest suurima palgaga peaks olema mängujuht, seejärel keskmängija (kes sobiks peatreeneri mänguplaani). Ülejäänud mehed võiksid olla 2-3 pos mängijad, kes eelkõige kaitses kõvasti seisavad

Liigadest meedliks mulle enim variant VTB+Eurochallenge (poleks midagi ka BBL ja EuroCup vastu, kuid see ebatõenäoline)
Mõnes mõttes meeldiks mullegi kui kahe ülitugeva välissarja asemel oleks üks tugev ja üks selline, kus oleks võimalik ka tulemust teha. Teisalt, nagu olen varemgi arvanud, vabatahtlik taandumine oleks allaandmine. Kui järgmisel aastal saadaks läbi ussi m...i edasi, siis oleks see ikka väga kõva asi ja me kidaksime kõik selle otsuse heaks.
Ma ei nõustuks, et kõikidel leegionäridel peaks minema laskma. Elegar Elegariks aga Abbottile pole samuti põhjust suuri etteheiteid teha? Gibsonile samuti mitte aga siin jõuame komplekteerituse teemani, omaette küsimus on bamba vormis.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Miks allaandmine? Lihtsalt 80 kilosed poisid ei saa maadelda 120 kilostega.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

michaelEP kirjutas:Miks allaandmine? Lihtsalt 80 kilosed poisid ei saa maadelda 120 kilostega.
No aga kahes mängus on 80-kilosed poisid ära pannud ju. Küll aga mõnes varasemas kohtumises lasti raskekaalu meestel end lõpuheitluses pikali panna, muidu oleks seis päris hea?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4298
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:
michaelEP kirjutas:Miks allaandmine? Lihtsalt 80 kilosed poisid ei saa maadelda 120 kilostega.
No aga kahes mängus on 80-kilosed poisid ära pannud ju. Küll aga mõnes varasemas kohtumises lasti raskekaalu meestel end lõpuheitluses pikali panna, muidu oleks seis päris hea?
kas sulle pakub rahuldust see et kahes mängus 80 kilosed mehed võitsid 120seid? lisame siia juurde et seis on umbes 20st/2. mulle mitte, väheks jääb.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

marxx762 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
michaelEP kirjutas:Miks allaandmine? Lihtsalt 80 kilosed poisid ei saa maadelda 120 kilostega.
No aga kahes mängus on 80-kilosed poisid ära pannud ju. Küll aga mõnes varasemas kohtumises lasti raskekaalu meestel end lõpuheitluses pikali panna, muidu oleks seis päris hea?
kas sulle pakub rahuldust see et kahes mängus 80 kilosed mehed võitsid 120seid? lisame siia juurde et seis on umbes 20st/2. mulle mitte, väheks jääb.
Muidugi ei paku rahuldust. Jutt oli aga sellest, kas vabatahtlikult taanduda madalamale või mitte. Nagu isegi, ütlesin, võib-olla ühest liigast peaks (eurocupist eurochallengeni), rõhutades võib-olla. Ma ise kaldun arvama, et mitte. Aga olgem järjekindlad ja nõudkem jõukohaseid sarju ka siis kui Banvititele või Uniksitele heal päeval ära tehakse.
Või mõelgem Cramo seisule täpselt aasta tagasi. Ka eurochallenge tundunuks siis paljudele üle jõu käiva asjana. Mida sa ikka seal mängid, kui oled kaks korda järjst Tarvalt julmalt tappa saanud, eks ole?
Minu jaoks on murettekitavam pigem see, et kui mingil hetkel hiljuti tundus, et asjad lähevad ülesmäge, siis viimased kaks mängu VTB-s on näidanud vastupidist. Ma ei tea, kas duhh on kuskile kadunud või milles asi aga nüüd võib vist pisut üldistada, et on madalseis.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Ma küll loodan, et see pole nii. Aga tavaliselt näitavad sellised tujutud kaotused, et meeskonna sees käärib.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas kalevcramo »

michaelEP kirjutas:Ma küll loodan, et see pole nii. Aga tavaliselt näitavad sellised tujutud kaotused, et meeskonna sees käärib.
Samas uues Basketballi numbris rääkis Moldoveanu, kuidas riietusruumis on neil kõik vägagi korras. Võidakse küll teineteise kallal vahel pisut võtta, aga lõppkokkuvõttes pidi väga töökas ja sõbralik õhkkond olema. Ning lisas veel, et uus mees/mehed peavad kindlasti suutma meeskonda sulanduda.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Spekuleerin, aga Millage lisandumine ei tundu küll olevat midagi lisanud...just tiimitöö tundub kärisevat...kui hooaja keskel tuuakse mees, kes nagu PEAKS liidriks olema...
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Täna kell 16 vastas Donetsk. Oktoobri lõpus oli kodus napp allajäämine (edit. parandus - napp võit siiski), võõrsil muidugi praeguses olukorras palju raskem, aga mitte lootusetu. Vastane on võistkond kelle põhiraskus kandub algviisikule, vahetusmehi väga ei kasutata.

Kõige tähtsam muidugi kuidas ise mängime. Kui nii nagu eelmised nädalad, siis võib samasugne pakk tulla nagu Venemaal, kui aga meestes on nälga ja sära ja on eelmistest mängudest järeldused tehtud, siis ei näe põhjust miks võidu peale ei peaks mängima. Ise hindan Donetskit natuke nõrgemaks kui eelmiste nädalate vastaseid. Ehk kokkuvõttes - loodame parimat, kardame halvimat.

edit. Parandan ära oma vea - kodumäng Saku Suurhallis võideti, mitte ei kaotatud.
Viimati muutis Kris, 19 Jaan 2014, 15:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Peaasi, et Turow kodus Nymburki ei võidaks. Päris üksi ei tahaks ka viimasel kohal olla :(
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4506
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Kris kirjutas:Täna kell 16 vastas Donetsk. Oktoobri lõpus oli kodus napp allajäämine, võõrsil muidugi praeguses olukorras palju raskem, aga mitte lootusetu. Vastane on võistkond kelle põhiraskus kandub algviisikule, vahetusmehi väga ei kasutata.
Kuidas palun? Donetskit on juba kaks aastat järjest kodus võidetud, üks väheseid selliseid. Vöörsil tuleb muidugi hirmus pakk, aga see on meil sel hooajal üsna tavapärane. Nõrgem ei ole Donetsk kindlasti mitte, Ukraina liigas teised ja VTBs päris hea seis, lihtsalt nende motiveeritus on võõrsil olnud väiksem.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

vaim564 kirjutas:Kuidas palun? Donetskit on juba kaks aastat järjest kodus võidetud, üks väheseid selliseid. Vöörsil tuleb muidugi hirmus pakk, aga see on meil sel hooajal üsna tavapärane. Nõrgem ei ole Donetsk kindlasti mitte, Ukraina liigas teised ja VTBs päris hea seis, lihtsalt nende motiveeritus on võõrsil olnud väiksem.
Minu viga. Tõesti võideti kodus.

Siiski jään selle juurde, et pean neid eelmistest vastastest nõrgemaks. Tabeliseis tabeliseisuks, kuid rosterilt, ja juba sellest et kodus saadi nende vastu võit kätte.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Ma väga loodan meie pikkadele, eriti Bambale. Vastas on suht päkapikud täna
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Cramo rünnak : tehakse paar söötu 3 se taga ja siis antakse korvi alla pikkadele kes 1 1 le ära punnitavad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Komöödia vile. Meie meestele vilistatakse pallikandmised ära, aga Kingil pall koguaeg peopesa peal. Haigelt pehmed viled.
Suletud