Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Millage üritas liider olla, aga kukkus kolinal läbi. Seega mingit värki selt mehes VTBs oodata ei maksa.
Ja jah. Kaks mängu ja teeme järeldusi. Üldiselt vaataks pigem hetkel ikkagi Veidemani ja Soku otsa. Minu meelest seal on suuremad probleemid.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Juku »

Rix kirjutas:
sequa kirjutas:Millage üritas liider olla, aga kukkus kolinal läbi. Seega mingit värki selt mehes VTBs oodata ei maksa.
Ja jah. Kaks mängu ja teeme järeldusi. Üldiselt vaataks pigem hetkel ikkagi Veidemani ja Soku otsa. Minu meelest seal on suuremad probleemid.
Kas mitte Millage pole juba rohkem kui kuu aega meeskonnas olnud? EMV finaalis Rocki vastu punnimiseks küll suurt mõtet ei näe.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:Siiski samuti väidan, et kindlasti saab VTB-s toredaid kogemusi, oli Gert Dorbeku mängust täna näha. Samas kogemusest ei piisa, et jõuda kaugemale, kui kandideerida viimasele kohale oma alagrupis.
Küll sulle jääb see VTB ette. Saa üle. Oleks võinud ka Rock viimaseid hooaegu vaadates öelda, et mis seal sarjas muud teha kui kandideerida viimasele kohale alagrupis.
Olen täiesti üle. Ma pole väitnudki kordagi, et Rock oleks mingisugune ulmeline korvpalliklubi Maarjamaal. Seda väidavad pigem siinolevad foorumlased. Tean isegi, et oled väitnud, et Cramo-Rock vastasseis on alati ette arvamatu. Lihtsalt ei meeldi see arrogantsus.
mis need VTB kaotused siis ette jäävad? Eelmine aasta tunnistasid Rocki mängijad ise (kui ei usu, siis vaata ajalehest järgi), et on suur vahe, kas mängid VTBd või Balti liigat. Isegi kui võite väga ei tule. Rockil on üle tüki aja ka võimalus mängida korralikku liigat ja tänu teatud õnnele on sujunud lõppeks ka komplekteerimine. Kaks väga korraliku kgemusega meest on juures. Ja ongi võrdsed võistkonnad, kus ühel sujub hetkel selgelt paremini.
Imelik on muidugi ka see, et Kullamäe on nüüd muidugi supertreener ja Varrak mudaliiga tase. Kole kiirelt muutuvad need oskused.
Minu meelest on kogu Cramo suur probleem olnud see, et koosseis on pidevas muutuses ja sealt tulnud kaotused on meeskonna rütmi täiesti sassi ajanud. Rockil on täpselt kõik vastupidi ja sealt ka võit.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

Egert 100% nõus.

Rix ma hakkan kahtlustama juba, et sa oled Varrak ise. No sellised vabandusi, et "vastane pani ära, meie mitte" saab tuua vaid lasteaia tasemel. Ometi olen sellist väljendit kuulnud Varraku suust (ja foorumis sinu nime läbi) septembrist alates. No krt ma saan aru, et üks mäng läheb nii. Aga kui probleem on juba krooniline, et iga mäng "vastane paneb ära, meie mitte" on viga juba süsteemne.

Meeskonnas puudub igasugune mõttestatud tegevus. Ei ole mõtet seda Varrakut nagu s***a pilpa peal hoida. On ju näha, et mees ei saa hakkama.

EDIT: lisaks see jutt, et "kevadel vaatame kumb on kõvem" ajab südame pahaks. Tulemusi tuleb näidata rahvusvahelistes sarjades, mitte eestikate finaalis
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Egert 100% nõus.

Rix ma hakkan kahtlustama juba, et sa oled Varrak ise. No sellised vabandusi, et "vastane pani ära, meie mitte" saab tuua vaid lasteaia tasemel. Ometi olen sellist väljendit kuulnud Varraku suust (ja foorumis sinu nime läbi) septembrist alates. No krt ma saan aru, et üks mäng läheb nii. Aga kui probleem on juba krooniline, et iga mäng "vastane paneb ära, meie mitte" on viga juba süsteemne.

Meeskonnas puudub igasugune mõttestatud tegevus. Ei ole mõtet seda Varrakut nagu s***a pilpa peal hoida. On ju näha, et mees ei saa hakkama.

EDIT: lisaks see jutt, et "kevadel vaatame kumb on kõvem" ajab südame pahaks. Tulemusi tuleb näidata rahvusvahelistes sarjades, mitte eestikate finaalis
Sa järelikult ei loe, mida kirjutatakse. Asi pole mitte äre panemises ja mööda viskamises, vaid nendel asjadel on põhjused.
Minu meelest on meeskonna probleemid pigem koosseisu vaheldumises. Aga äkki ka Varrak lihtsalt kaotas oskused ja Kuld need leidis. Võib olla. Edaspidi ignore listi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

Ausalt ei saa aru, millega Varrak sinu sellise piirideta armastuse on ära teeninud. Meeskondlikku mängu on näidatud vaid üksikutel hetkedel. Ka võidud Unicsi, Haifa, Banviti ja Donetski üle on tulnud individuaalsetest supersooritustest kui mõttestatud kaitse- ja ründetegevusest.

2 korda järjest jääda Rocki vastu alla 70p... nocomments
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Heas hoos Rock oli täna parem.

Samas kui visked oleks paremini läinud, eriti just Millage ja Abbott (kes minumeelest tegi head kaitsetööd noore leeduka vastu) vabadelt kohtadelt, oleks resultaat võinud teine olla.

Millagelt ootaks rohkem agressiivsust ja vokaalsust. Selline tunne, et ta püüab ikka oma kohta leida - küll ühtpidi küll teistpidi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
michaelEP kirjutas:Egert 100% nõus.

Rix ma hakkan kahtlustama juba, et sa oled Varrak ise. No sellised vabandusi, et "vastane pani ära, meie mitte" saab tuua vaid lasteaia tasemel. Ometi olen sellist väljendit kuulnud Varraku suust (ja foorumis sinu nime läbi) septembrist alates. No krt ma saan aru, et üks mäng läheb nii. Aga kui probleem on juba krooniline, et iga mäng "vastane paneb ära, meie mitte" on viga juba süsteemne.

Meeskonnas puudub igasugune mõttestatud tegevus. Ei ole mõtet seda Varrakut nagu s***a pilpa peal hoida. On ju näha, et mees ei saa hakkama.

EDIT: lisaks see jutt, et "kevadel vaatame kumb on kõvem" ajab südame pahaks. Tulemusi tuleb näidata rahvusvahelistes sarjades, mitte eestikate finaalis
Sa järelikult ei loe, mida kirjutatakse. Asi pole mitte äre panemises ja mööda viskamises, vaid nendel asjadel on põhjused.
Minu meelest on meeskonna probleemid pigem koosseisu vaheldumises. Aga äkki ka Varrak lihtsalt kaotas oskused ja Kuld need leidis. Võib olla. Edaspidi ignore listi.
Asi ei ole oskuste leidmises või kaotamises. Kullamäe on oma vigadest õppinud ning pannud meeskonna kaitset mängima. Mida on muutunud Kalevi katte-kattest kaitses võrreldes eelmise hooajaga? Mehed on samad, aga muutunud ei ole sittagi. See, mis täna väljakul toimus, oli lausa kohutav. Kas Varrak käskiski neljandal veerandajal kõigil üle joosta ja lihtsalt üle käe peale loopida? Mitte ükski liikumine ei toimunud ja see ei olnud sellepärast, et Rock imemängu tegi. Ütlen veelkord ja loodan, et Gibson jääb meeskonda... täna oleks võinud teda vabalt kaitses kasutada, aga eks üks mees teab paremini. Peciukevicius ja isegi Kriisa jooksid Sokust ja Millagest lihtsalt mööda.
Viimati muutis Egert, 31 Jaan 2014, 22:27, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Ausalt ei saa aru, millega Varrak sinu sellise piirideta armastuse on ära teeninud. Meeskondlikku mängu on näidatud vaid üksikutel hetkedel. Ka võidud Unicsi, Haifa, Banviti ja Donetski üle on tulnud individuaalsetest supersooritustest kui mõttestatud kaitse- ja ründetegevusest.

2 korda järjest jääda Rocki vastu alla 70p... nocomments
Sa neid mänge ikka vaatasid ka? Vaata siis protokolle, kui sa arvad, et keegi need individuaalselt ära tõi.
Piirideta armastus? Mõttetu retooriline liialdus.
Ütlen ausalt- ei ole see minu arvates nii, et treener paneb ja teeb. Sedasama näitlikustab ka Tartu Rock, Rytase hooaeg, Zalgirise hooaeg ja Fenerbache hooaeg. Treener on üks pusletükk, suurem võib olla kui teised. Aga mitte ainuke.
Räägi mulle siis hooaja alguse Rocki näitel kui super treener Kullamäe on. Võidud ju muudkui tulid või mis.
Edit: eelmine aasta siin keegi rääkis ka, et Valga lätlasest peatreener on supertreener. Obradovicil on rasked hetked.
Ma ei näe ka väga, et Rock oleks midagi väga fundamentaalset muutnud peale võib olla selle vahetuste ruleti eelmisel aastal. Mängujoonis on sama, aga mehed on palju kvaliteetsemad, osalt tänu sellele, et oldi õigel hetkel õiges kohas ja tehti õigeid otsuseid. Cramo siiski vist mitte. Ja seda võib muidugi ka Varrakule ette heita ja õigustatult. Kas selle eest peaks pead lendama- seda otsustab omanik, minu meelest paanikanuppu vajutada ei ole vaja.
Ja on tore, et on ka teisi arvamusi, selleks foorum ongi.
Viimati muutis Rix, 31 Jaan 2014, 22:33, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:Siiski samuti väidan, et kindlasti saab VTB-s toredaid kogemusi, oli Gert Dorbeku mängust täna näha. Samas kogemusest ei piisa, et jõuda kaugemale, kui kandideerida viimasele kohale oma alagrupis.
Küll sulle jääb see VTB ette. Saa üle. Oleks võinud ka Rock viimaseid hooaegu vaadates öelda, et mis seal sarjas muud teha kui kandideerida viimasele kohale alagrupis.
Olen täiesti üle. Ma pole väitnudki kordagi, et Rock oleks mingisugune ulmeline korvpalliklubi Maarjamaal. Seda väidavad pigem siinolevad foorumlased. Tean isegi, et oled väitnud, et Cramo-Rock vastasseis on alati ette arvamatu. Lihtsalt ei meeldi see arrogantsus.[/quote]
mis need VTB kaotused siis ette jäävad? Eelmine aasta tunnistasid Rocki mängijad ise (kui ei usu, siis vaata ajalehest järgi), et on suur vahe, kas mängid VTBd või Balti liigat. Isegi kui võite väga ei tule. Rockil on üle tüki aja ka võimalus mängida korralikku liigat ja tänu teatud õnnele on sujunud lõppeks ka komplekteerimine. Kaks väga korraliku kgemusega meest on juures. Ja ongi võrdsed võistkonnad, kus ühel sujub hetkel selgelt paremini.
Imelik on muidugi ka see, et Kullamäe on nüüd muidugi supertreener ja Varrak mudaliiga tase. Kole kiirelt muutuvad need oskused.
Minu meelest on kogu Cramo suur probleem olnud see, et koosseis on pidevas muutuses ja sealt tulnud kaotused on meeskonna rütmi täiesti sassi ajanud. Rockil on täpselt kõik vastupidi ja sealt ka võit.[/quote]


Ma räägin lihtsalt, et Rocki tambiti maa alla siin foorumis, tegelikkus on see, et saab VTB Cramo võistkonnale vastu küll, samamoodi Samaarale. Kas tuleb teine või nende vastu? Seda näeme.
Leian, et selline ülemäärane leegionäride tase ei ole end ära õigustanud Cramos, eks viga ka selles, et ei suudeta tasemel eesti mängjaid meeskonda saada.
Rock oli parem täna, face it.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

No aga siin ju ongi, Rix, vaks vahet sees. Kullamäe alustas kehvasti, kuid nüüd mängib Rock väga hästi. Ehk mees viis oma sõnumi tiimini ja ka tulemustes tuli areng. Kaleviga on ju vastupidi. Hooaja algul näidati veel ilusat mängu, sekka ka mõned head tulemused. Nüüd on kadunud ka hea mäng - ehk on olnud taandareng! Või kas sa tõesti näed, et Varrak suudab veel sel hooajal meeskonna mängima pannaj a VTB-s 2-3 võitu saada? Lepime juba varakult kokku, et KML meistritiitel pole mingi edukuse näitaja.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas KalevRuus »

Ja ongi võrdsed võistkonnad, kus ühel sujub hetkel selgelt paremini.
Jah, tõepoolest sujub paremini. Küsimus ongi, et mis hooajal lõpuks ka Cramol sujuma hakkab? Igal aastal on olnud justkui mõned paarinädalased tõusud, kui just tundub, et hakkab looma (eelmisel aastal vist jaanuaris, nüüd hilissügisel), siis vajub asi jälle ära. Kuigi räägitakse, et meeskonna vail on ülikõva ja kõik hirmsad trennimehed.
Tänase mängu põhjal ma ei näegi probleemi kaotuses vaid selles, kuidas kaotati. Ja ammugi ei saa aru jutust, et Rock mängibki meeskondlikumalt kui Kalev - no kui loota ainult individuaalsete ponnistuste peale (millest väga paljud olid sellised, kus mängija tuli üle ja lajatas peale, ilma, et teised palli puudutagi oleks saanud) siis ei saagi ka VTB-s võite loota sest seal on vastas individuaalselt veel võimsamad vennad.
Kui eraldi vaadata, siis:
Millage - 0 res söötu, hulk kiirustatud viskeid, tema tausta arvestades selge pettumus
Veideman - tabas kõik 3 kolmest aga läbiminenekuid null
Sokk - pikka aega null, lõpupoole oli mõne minuti jooksul parimate päevade Sokk, kuni vigastada sai
Abbott - püüdis ja võitles, siiski liiga individuaalselt ja polnud parim päev ka
Elegar - parim näide Kalevi teoreetiliselt suuremast võimsusest. I veerandil ei saaanud aga palligi
Bamba - endiselt madalseisus, ei hirmuta enam ka kaitses
Moldoveanu - tegi oma töö ära koos Elegariga
Kajupank - rünnakul olematu, minu arust polnud ka kaitses parim päev
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas millionaire »

Kalev on hetkel lühidalt iseloomustades hot mess. Asi pole ainult Varrakus, aga selge on see, et autoriteeti tal mingil põhjusel pole ning teatud üsnagi lihtsaid nüansse ta meeskonnas tööle ei saa. Täna paistis see kõik muidugi ülijube välja, olematu rünnakujoonis ning samad arusaamatused kaitses nagu sel hooajal tavaks saanud, mille pealt Rock lihtsaid korve sai.
Ja Rock ei mänginud sugugi head mängu ning ei visanud suurepäraselt....
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Delfis päris huvitav videointervjuu Varrakuga, lahkab natuke asju.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Metta World Peace »

Tundus 7 minutit poliitiku tasemel sõnavahtu, mida huvitavat täpselt sealt leidsid?
Vasta