Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Alois
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juun 2012, 10:38

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alois »

Rio kirjutas:Kas Tanel Sokuga tehti mitme aastane leping ? keegi mäletab ?
3-aastane leping
http://sport.postimees.ee/1322024/tanel ... -kalevisse
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas väike-tamma »

Bamba ja Elegar mängivad Kerli Kõivu turvamehi EMA gaalal.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Krt oleks sama kooseis nagu praegu saanud mängida hooaja algusest....teab mis oleks juhtunud. Ma väga loodan, et väldime VTB s viimast kohta ja meeskond säilitab elu ka järgmiseks aastaks( aastateks).
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas põrsas123 »

väike-tamma kirjutas:Bamba ja Elegar mängivad Kerli Kõivu turvamehi EMA gaalal.
Nad sobisid sinna hästi kes ei näinud siis http://www.tv3play.ee/play/353067?autostart=true" onclick="window.open(this.href);return false; siit alates 51:00
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Mul tekkis küsimus, et kas Kalevil veel miskitsorti fännklubi ka alles on? Telerist vaadates pole absoluutselt fänne enam kuulda. Mõned üksikud mängud, kus midagi kuulda on olnud siis on see ka nii olnud, et samahästi võiks olemata olla. Huvitav milles asi? Kas selles, et meeskond mängib selliseid sarju, kus ainult tala saadakse ja see on võtnud inimestelt huvi ära või on põhjus milleski muus? Kurb, kui Eesti esiklubil sisuliselt fännklubigi ei ole, kuigi korvpall Eestis ikka tõsiselt populaarne ala.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

KalevForever kirjutas:Mul tekkis küsimus, et kas Kalevil veel miskitsorti fännklubi ka alles on? Telerist vaadates pole absoluutselt fänne enam kuulda. Mõned üksikud mängud, kus midagi kuulda on olnud siis on see ka nii olnud, et samahästi võiks olemata olla. Huvitav milles asi? Kas selles, et meeskond mängib selliseid sarju, kus ainult tala saadakse ja see on võtnud inimestelt huvi ära või on põhjus milleski muus? Kurb, kui Eesti esiklubil sisuliselt fännklubigi ei ole, kuigi korvpall Eestis ikka tõsiselt populaarne ala.
Hindad telepildi või delfi järgi?
Saalis olles on kuulda küll ja fännid on iga mäng kohal. Ma neid küll nüüd ei süüdistaks, võib olla pole küll nii suurt trummiparki, aga nad on täitsa olemas omasid toetamas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Rix kirjutas:
KalevForever kirjutas:Mul tekkis küsimus, et kas Kalevil veel miskitsorti fännklubi ka alles on? Telerist vaadates pole absoluutselt fänne enam kuulda. Mõned üksikud mängud, kus midagi kuulda on olnud siis on see ka nii olnud, et samahästi võiks olemata olla. Huvitav milles asi? Kas selles, et meeskond mängib selliseid sarju, kus ainult tala saadakse ja see on võtnud inimestelt huvi ära või on põhjus milleski muus? Kurb, kui Eesti esiklubil sisuliselt fännklubigi ei ole, kuigi korvpall Eestis ikka tõsiselt populaarne ala.
Hindad telepildi või delfi järgi?
Saalis olles on kuulda küll ja fännid on iga mäng kohal. Ma neid küll nüüd ei süüdistaks, võib olla pole küll nii suurt trummiparki, aga nad on täitsa olemas omasid toetamas.
Hindan terve selle hooaja telepildi ja delfi järgi kuna saali pole kahjuks jõudnud. Üldiselt kuidagi jube vaikseks on jäänud ja kui VTB mängudel ka fännisektorit näidatud on, siis seal enamasti 10-15 kalevi särkidega venda paistavad olevat ja kuskil 4-5 neist teeb ka häält. Eile näiteks oli vähemalt delfist kuulda sisuliselt ainult Rocki fännide häält. Ei heida üldse ette, lihtsalt natuke kurb on kuna sai ise ka aastaid tagasi Kalevi fännklubis olla ja tulevad meelde need ajad kui sai Rocki fännidega ikka kõvasti võidu karjutud. Praegu on teoorias meeskond sisuliselt tugevam kui kunagi varem ja ka mängitavad sarjad kõvasti tugevamad, aga vähe sellest, et üldiselt saalist tohutult palju rahvast just ei käi, siis ka fännklubi paistab olevat ära vajunud. Aga vb tõesti mulle ka ainult tundub see nii.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Rixiga nõus.

See hooaeg olen enamus kodumänge käinud vaatamas (Saku Suurhalli mängudest vist ainult Banviti mäng jäi vahele), ja fännide kaasaelamise kohta küll midagi nuriseda ei saa. Nende sektor teeb häält küll, ja neid on kuulda. Ise nende hulka ei kuulu, vaid olen päris passiivne vaataja (samas kui keegi kõrvalt häälekamalt kaasa elab, siis püüan ise ka).
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Kris kirjutas:Rixiga nõus.

See hooaeg olen enamus kodumänge käinud vaatamas (Saku Suurhalli mängudest vist ainult Banviti mäng jäi vahele), ja fännide kaasaelamise kohta küll midagi nuriseda ei saa. Nende sektor teeb häält küll, ja neid on kuulda. Ise nende hulka ei kuulu, vaid olen päris passiivne vaataja (samas kui keegi kõrvalt häälekamalt kaasa elab, siis püüan ise ka).
Okei selge siis. Ma ise pole saali jõudnud ja see mulje oli tekkinud puhtalt telekast vaadatuna.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

KalevForever kirjutas: Okei selge siis. Ma ise pole saali jõudnud ja see mulje oli tekkinud puhtalt telekast vaadatuna.
Kui kaasaelamise poolt veel sõna võtta, siis pigem küsimus see kuidas ülejäänud saali kaasa elama saada (mind sealhulgas, eks tuleb ise ka püüda häälekam olla).
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Kris kirjutas:
KalevForever kirjutas: Okei selge siis. Ma ise pole saali jõudnud ja see mulje oli tekkinud puhtalt telekast vaadatuna.
Kui kaasaelamise poolt veel sõna võtta, siis pigem küsimus see kuidas ülejäänud saali kaasa elama saada (mind sealhulgas, eks tuleb ise ka püüda häälekam olla).
Tallinnlastega on see alati vähe keerulisem olnud kui Lõuna-eestlastega, aga Tartu puhul on ehe näide olemas. Mänge tuleb võita. Kui Kalev mängib VTB sarjas või Eurocup sarjas ja võitude-kaotuste seist on 1-7 siis olgu kui põnev mäng tahes on kindlasti keerulisem inimesi kaasa elama saada kui siis, kui sul nt Eurochallenge sarjas on 6 mänguline võitude seeria ja publik ootab ja loodab midagi suurt.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Teada värk. Parim näide on koondis. Bulgaaria mänguks oli hullumaja, aga Portugali mängul oli vaikus saalis, kuigi rahvast jätkus. Eestlane tahab võite ja kaotuste järel on kägeläämine väga kerge tulema. Sama võib täheldada siin foorumiski.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

KalevForever kirjutas:Mul tekkis küsimus, et kas Kalevil veel miskitsorti fännklubi ka alles on? Telerist vaadates pole absoluutselt fänne enam kuulda. Mõned üksikud mängud, kus midagi kuulda on olnud siis on see ka nii olnud, et samahästi võiks olemata olla. Huvitav milles asi? Kas selles, et meeskond mängib selliseid sarju, kus ainult tala saadakse ja see on võtnud inimestelt huvi ära või on põhjus milleski muus? Kurb, kui Eesti esiklubil sisuliselt fännklubigi ei ole, kuigi korvpall Eestis ikka tõsiselt populaarne ala.
Jah ka kohal olles tundus ,et Rocki fännid tegid rohkem häält ja trumme oli neil kaasas max 3 tk .
Ja üks asi veel , mis tõsiselt häiris, nii meeskonna tutvustamisel ja ka peale tantsutüdrukute esinemist lasti kõlaritest lindistatud aplausi :smash: , ma ei tea pole sellist asja kuskil eestis ega mujal eestis väljas näinud, kurat kui sul tuleb saali 4000 pealtvaatajat siis peavad nad ka häält tegema aga kui lased maki pealt aplausi siis ei hakkagi keegi korralikult kaasa elama ja väga võlts ja kunstlik tundus see kohapeal olles.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

RK kirjutas:
KalevForever kirjutas:Mul tekkis küsimus, et kas Kalevil veel miskitsorti fännklubi ka alles on? Telerist vaadates pole absoluutselt fänne enam kuulda. Mõned üksikud mängud, kus midagi kuulda on olnud siis on see ka nii olnud, et samahästi võiks olemata olla. Huvitav milles asi? Kas selles, et meeskond mängib selliseid sarju, kus ainult tala saadakse ja see on võtnud inimestelt huvi ära või on põhjus milleski muus? Kurb, kui Eesti esiklubil sisuliselt fännklubigi ei ole, kuigi korvpall Eestis ikka tõsiselt populaarne ala.
Jah ka kohal olles tundus ,et Rocki fännid tegid rohkem häält ja trumme oli neil kaasas max 3 tk .
Ja üks asi veel , mis tõsiselt häiris, nii meeskonna tutvustamisel ja ka peale tantsutüdrukute esinemist lasti kõlaritest lindistatud aplausi :smash: , ma ei tea pole sellist asja kuskil eestis ega mujal eestis väljas näinud, kurat kui sul tuleb saali 4000 pealtvaatajat siis peavad nad ka häält tegema aga kui lased maki pealt aplausi siis ei hakkagi keegi korralikult kaasa elama ja väga võlts ja kunstlik tundus see kohapeal olles.
Eestlane on nii tuim inimene, et see ei suuda ju kaasa elada , nagu tuimad kanad vaatavad saalis kossu, plaksutavad siis üks käsi vaevalt puudutab teist kätt.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Vaadates, kuidas hetkel mehed mängivad, on mul ikka väga kahju, et Varrak ei taha Kitsingut kasutada. Saan aru, et Elegar on tõesti võimas ja ainuke, kes väärib algviisiklase kohta, aga samas Moldoveanu ei ole nüüd nii hea ja stabiilne ka, et Kitsing ei võiks teda vahetada. 10-15 minutit tahaks temast iga mäng saada, sest minu arvates on tal võimed ja natuur päris hea, et korralikuks nr4 saada. Nagu varemgi öeldud, et meenutab Kangurit, aga temal on veel pikkust ca 4cm lisaks. Elegar võikski ainult tsentris möllata ja Bamba talle 10-15 minutit vahetust anda ning Moldoveanul Kitsing 10-15 minutit. Arvan, et 10 mehega on paras tugevaid mänge mängida. 8-st võib ehk väheks jääda.

Millage 20min, Sokk 20min
Abbott 20min, Veideman 20min
Arbet 25min, Kajupank 15min
Moldoveanu 25min, Kitsing 15min
Elegar 25min, Bamba 15min

Millage on hetkel tõesti kehv, aga samas tundub, et ta ei saa ise ka hästi aru, mida temalt väljakul oodatakse. Vahel on näha, kui kiire tal see first step on. Eile ka mängu alguses tegi sellega päris kiiresti 2 punkti ära. Kui ta seda elementi rohkem kasutaks, siis võiks temast kasu olla. Toonitaks jätkuvalt, et mehed on ikkagi meil täitsa arvestataval tasemel, aga tuleb nende oskused ära kasutada. Võimalik, et peatreeneri vahetus muudaks asja, aga samas võib-olla ei muuda ka ja hooaja sellises faasis pigem ei ole mõtet hakata treenerit vahetama.
Vasta