Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Alex »

Eks ta jama oli jah. Selle Veideka ämbri ajal (oli vist 22min mängitud) ja Ttü' l olid skoorinud ainult 3 mängijat (+ Puidet 1p) ja vahe oli +11 või 12. Suht totter ju seda enam, et kaitses seisti terve mäng enam vähem aga muud jutud on metsa ..
Põidlaid pole kellelegi näidata, oleks Kitsingi enda monstri sisse lajatanud siis patsutaks talle ehk õla peale. Tudengitel Joones ok
YNWA
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas GWallace »

Kurat küll. Saadaks kuradile selle Varraku. Mis asja pärast need nimed sõimu said? Ma tõsiselt tahaks teada, mida Gibson või Kitsing väljakul valesti tegid. Oma mänguaja kasutasid küll statistika põhjal väga hästi ära. Selle asemel võiks Moldoveanu pihtide vahele võtta ja näidata talle kuidas Kitsing sama ajaga pahandust TTÜ-le tegi. Loogiline, et vastane pole mingi eurotasemel sats, aga selline käitumine on igati ebaadekvaatne.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas spartaklane »

GWallace kirjutas:Kurat küll. Saadaks kuradile selle Varraku. Mis asja pärast need nimed sõimu said? Ma tõsiselt tahaks teada, mida Gibson või Kitsing väljakul valesti tegid. Oma mänguaja kasutasid küll statistika põhjal väga hästi ära. Selle asemel võiks Moldoveanu pihtide vahele võtta ja näidata talle kuidas Kitsing sama ajaga pahandust TTÜ-le tegi. Loogiline, et vastane pole mingi eurotasemel sats, aga selline käitumine on igati ebaadekvaatne.
See näitab väga ilmekalt lihtsalt seda ,kelle peale võib peatreener karjuda ja keda kritiseerida ja keda mitte,olenemata sellest ,kas nad mängivad hästi või mitte.Siit saabki alguse see meeskonna ühtne meeleleolu ,ühtedele võib lubada rohkem aga teistele vähem ,kuigi tuleks kõiki kohelda ühtemoodi ole sa siis milline staar tahes.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas nojah »

Kõige rohkem sai seekord võtta hoopis Abbott ühe mõtlematu läbimurdeürituse eest, pärast oli jube solvunud :)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rio »

Keegi mängul käis ? Kas Bamba sai oma kulbi-kaane lahti lõpuks ? :D Vaatan ,et 4 tükki kirjas.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Alex »

Teisel veerandil 2 tk panni jutti aga mist tast ikka rääkida. Õnnetu olemisega ta meil jätkuvalt, kahju kohe.
YNWA
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas GWallace »

Kuuldes kuidas Bambat tümitatakse, siis ei imesta ka, et ta augus on. Ta on mängija, kes vajab kiitmist. Võib ju öelda, et professionaalne korvpallur ei tohi nö pehme mõistuselt olla, aga tegelikkuses ikkagi isiksused on erinevad. Temaga võiks kaaluda teistsugust lähenemist. Näiteks võiks tal lasta TTÜ vastu 30 minutit rahulikult mürada ja proovida leida tal enesekindlust ja tema mängu. Kui ta nii vähe mängida saab ja iga eksimuse eest pingil maandub, siis andke andeks, aga nii ei olegi võimalik teda effektiivselt ära kasutada.

See oleks minu nägemus kui ma oleks Kalevi peatreener. Eks arvamusi on erinevaid, aga siin ma jah kasutaks seda nn Sõbra meetodit.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Metta World Peace »

nojah kirjutas:Kõige rohkem sai seekord võtta hoopis Abbott ühe mõtlematu läbimurdeürituse eest, pärast oli jube solvunud :)
Abbott ei viitsind siis kaitsesse tagasi joosta ja mängu enam ei saanudki. Elegariga oli vist suht sama lugu.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas pebeetu »

Metta World Peace kirjutas:
nojah kirjutas:Kõige rohkem sai seekord võtta hoopis Abbott ühe mõtlematu läbimurdeürituse eest, pärast oli jube solvunud :)
Abbott ei viitsind siis kaitsesse tagasi joosta ja mängu enam ei saanudki. Elegariga oli vist suht sama lugu.
Ma arvan,et Elegari polnud enam mõtet lõhkuda sest mängu ära andmist väga karta ei olnud.Abbott aga oli üldse kuidagi tujutu,käsi oli ka teibitud ning võibolla see morjendas ta mängu.Kuidagi tusaselt ja passiivselt ta platsil ringi loivas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

Delfi pilt hakib kõigil?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Egert »

Gibsoni juhtimisel toimib mäng ikka paremini ja seda mitte ainult selle mängu põhjal. Kajupank võiks vabalt Arbeti asemel mängida.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:Gibsoni juhtimisel toimib mäng ikka paremini ja seda mitte ainult selle mängu põhjal.
Üks vähemalt mulle selge - tema kaitsemäng on palju parem kui Millagel.

Delfi pildist - mul oli algus HQ, siis natuke hakkis; kui panin LQ, siis praegu enam pole hakkinud.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas pebeetu »

Gibson ja Elegar on head,ülejäänud punt,eesotsas Abbotti ja Veidemaniga magavad mõnusat talveund.Kole kui öö on see Cramo mäng.Statistikat küll pole vaadanud,kuid pallikaotuseid on vist miljon juba.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Egert »

Gustas 6 resultatiivset söötu, Cramo 2. Normaalne. Ma loodan, et Tarvas võidab.
Viimati muutis Egert, 07 Veebr 2014, 19:49, muudetud 1 kord kokku.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas KalevRuus »

Poolaeg siis kahe punktiga Tarvale.

Aga isegi Kalev oma vahepealset 4-5 punktilist edu säilitanuks, on mängupilt ikka nukker mis nukker. Peamiselt Elegari arvelt kaotusseis vahepeal tasa tehti ja ette mindi.
Vasta