Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

Küsimus ei ole praegu isegi enam Varraku oskustes, vaid meeskond vajab uut hingamist ning seda praegune treeneripink ei suuda. Muidugi võib ju hooaja lõpuni kannatada, aga mis mõte sel on. Uus treener peaks tulema kindlasti väljastpoolt, veel parem kui väljastpoolt Eestit.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

vaim564 kirjutas:Küsimus ei ole praegu isegi enam Varraku oskustes, vaid meeskond vajab uut hingamist ning seda praegune treeneripink ei suuda. Muidugi võib ju hooaja lõpuni kannatada, aga mis mõte sel on. Uus treener peaks tulema kindlasti väljastpoolt, veel parem kui väljastpoolt Eestit.
Aamen!

Olen siin ise eelnevalt ironiseerinud, et kevadine finaalimäng ei näita midagi. Praeguses seisus aga, kui suudetakse meeskonda positiivne muutus tuua selliselt, et näiteks VTB suudetakse 1-2 võitu juurde saad ja kevadel Rockile ikkagi finaalis ära panna, oleks uut hooaega palju mõnusam alustada.
Pauk
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Sept 2010, 23:32

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Pauk »

Pole siia ammu kirjutanud, aga see mis täna väljakul toimus oli ikka...???? Mitu katet tehti kolmesejoone taga? Mis oli Varraku joonis ? Ei näinud ühtgi liikumist!!! Miks selline vend nägu Millige mängib selles meeskonnas? Veideman on täieliku taandarengu teinud Cramos.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas michaelEP »

Dario kirjutas:Täitsa **** mull 4õlli sees ja vist 5 viski koksi kõris,**** ma hakkan närvi minema.Kari 25aastasi tatte mängib kalevis kuradi nolgid ja närvihaiged.Pohhui see Varrak ise tuleb MEES olla.
Äge raisk! Nüüd linnapeale autoga kihutama!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas vaim564 »

michaelEP kirjutas:
Dario kirjutas:Täitsa **** mull 4õlli sees ja vist 5 viski koksi kõris,**** ma hakkan närvi minema.Kari 25aastasi tatte mängib kalevis kuradi nolgid ja närvihaiged.Pohhui see Varrak ise tuleb MEES olla.
Äge raisk! Nüüd linnapeale autoga kihutama!
:irw
+1
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Bawse »

michaelEP kirjutas:
Dario kirjutas:Täitsa **** mull 4õlli sees ja vist 5 viski koksi kõris,**** ma hakkan närvi minema.Kari 25aastasi tatte mängib kalevis kuradi nolgid ja närvihaiged.Pohhui see Varrak ise tuleb MEES olla.
Äge raisk! Nüüd linnapeale autoga kihutama!
Petsil on BMW, taeva abiga, viib meid jälle Pühajärvele... See on see, mis suvest teeb, aja parima... See on see, mis paneb elama
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas KalevRuus »

Bawse kirjutas:
michaelEP kirjutas:
Dario kirjutas:Täitsa **** mull 4õlli sees ja vist 5 viski koksi kõris,**** ma hakkan närvi minema.Kari 25aastasi tatte mängib kalevis kuradi nolgid ja närvihaiged.Pohhui see Varrak ise tuleb MEES olla.
Äge raisk! Nüüd linnapeale autoga kihutama!
Petsil on BMW, taeva abiga, viib meid jälle Pühajärvele... See on see, mis suvest teeb, aja parima... See on see, mis paneb elama
Pigem on sel juhul teemasse vana hea Skriimsilm.

See on hea, sest mul BMW ja vinge tsikk
Ma vajan megalt jooki, et mitte olla tropp
Ka triipu läheb mul päevas vähemalt üks gramm
Või isegi kaks!
Oooo mul on BMW
Oooo tümps on sees
Suitseb kets, kindel mats on see
Oooo kolmelidrane

http://www.youtube.com/watch?v=RO-S7z4 ... urn false;
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas marxx762 »

Kuuldes mõne olulise mehe välja ütlemisi, siis... mõni mees on väsinud sellest kaotamisest ja selle kohta aru andmisest. Samuti on frankil kodus(usas) teatud isiklikud probleemid, mis on jätnud tema mängule teatud jälje.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Kuuldes mõne olulise mehe välja ütlemisi, siis... mõni mees on väsinud sellest kaotamisest ja selle kohta aru andmisest. Samuti on frankil kodus(usas) teatud isiklikud probleemid, mis on jätnud tema mängule teatud jälje.
Frank on küll viimane, kelle mängu pealt käriseb. Küll aga huvitaks, mis sa esimese poolega mõtled. Äkki täpsustad?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Soho »

marxx762 kirjutas:Kuuldes mõne olulise mehe välja ütlemisi, siis... mõni mees on väsinud sellest kaotamisest ja selle kohta aru andmisest. Samuti on frankil kodus(usas) teatud isiklikud probleemid, mis on jätnud tema mängule teatud jälje.
No Elegar on ainuke mees , kes on pea iga mäng oma ära teinud.. Teised on põhjas ja pärast Millage tulekut on totaalselt teised mängust ära kadunud..
Kõige targem olekski Millage minema saata ja viia mängujoonis tagasi sügisesse, kus tehti terve mäng ülevälja pressi ja ründes mängiti kiiremini viskele.
See , mis praegu toimub on pikad ära nullinud kuna meie pikad ei suuda positsiooni rünnakus 1v1 mängida , vaid nad pigem kiiretelt ja ülevalt alla mehed.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Rix kirjutas:Küll aga huvitaks, mis sa esimese poolega mõtled. Äkki täpsustad?
Ma pole marxx, aga äkki mõtles ta Vladi facebooki postitust.
https://www.facebook.com/vladmoldoveanu9" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kuuldes mõne olulise mehe välja ütlemisi, siis... mõni mees on väsinud sellest kaotamisest ja selle kohta aru andmisest. Samuti on frankil kodus(usas) teatud isiklikud probleemid, mis on jätnud tema mängule teatud jälje.
Frank on küll viimane, kelle mängu pealt käriseb. Küll aga huvitaks, mis sa esimese poolega mõtled. Äkki täpsustad?
Tegelikult kuulub see kõik Frankile. Just tema poolt välja öeldu et ta on väsinud.... tekitab muret
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas sequa »

Sõbra sõnul on Kalev/Cramo treenerid Alar Varrak ja Martin Müürsepp teinud meeskonnaga kõvat tööd, kuid rasked sõidud ja mängud kõrgetasemelistes sarjades avaldavad tahes tahtmata oma mõju. «Olen selle kõige omal nahal läbi teinud ja mõistan seetõttu nende olukorda,» märkis ta.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Travis Reed »

Mis see Saage vahepeal seal tegi? Peale Abbottiga kokkupõrget?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kalevi mängud Meistriliigas 2013/14

Postitus Postitas Kris »

Veider et tänasel mängul Valgaga pole Arbetit üles antud. Loodetavasti lihtsalt puhkepäev (kuigi oleks arvata, et talle tuleks koostöölihvimine just kasuks).
Vasta