VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Veelkord ja kui just selle hooaja järel ei ole kavas klubi laiali saata, siis oleks praegu just õige aeg treenerivahetuseks, sest kaotada pole enam midagi ning ongi õige aeg riske võtta. Ma pean silmas mõne välistreeneri toomist. Sest mingisugust murrangut on vaja ning samade hobustega jätkamine seda ilmselt ei too.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Veelkord ja kui just selle hooaja järel ei ole kavas klubi laiali saata, siis oleks praegu just õige aeg treenerivahetuseks, sest kaotada pole enam midagi ning ongi õige aeg riske võtta. Ma pean silmas mõne välistreeneri toomist. Sest mingisugust murrangut on vaja ning samade hobustega jätkamine seda ilmselt ei too.
olen täielikult poolt. Mul ei ole absoluutselt varraku vastu midagi, aga kahjuks, ta ei saa tänasel päeval enam selle juhendamisega hakkama, või õigemini jääb tal oskustest tiba puudu.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Marcus »

Ma ei usu, et väga mööda panen, kui arvan, et välistreeneri palkamiseks tuleks vähemalt 1-2 välismängijat koju saata.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Jep välistreeneri toomise poolt ma isegi oleks. Jah, oleks suur risk. Sama hästi võib ka asi hullemaks minna, kuid see võib olla ka just see mida meeskond vajab. Uut hingamist.

Kui meil üldse rahalisi võimalusi on sellise lükke tegemiseks. Olen täiesti kindel, et välistreener pole odav lõbu (eriti kui veel mõelda kuidas hooaja sellisel hetkel juhedaja leida). Millegipärast arvan, et asi jääb just raha taha.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Juba tunnustatud treeneri palkamine läheb kalliks. Treeneri osas riski võtmine tähendabki mõnda sellist varianti, kellel suuri saavutusi veel ette näidata ei ole, kuid on piisavalt ambitsiooni. Isegi kui ta peaks ebaõnnestuma, siis ei juhtu ka suurt midagi, sest peale Eesti meistritiitli pole võita enam suurt midagi.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

Eesti MV finaaliks pole vaja välistreenerit tuua ja VTB rong on läinud . meestel pole emotsiooni , motivatsiooni , kui 1 l ja kahel on , siis 5 - 7 l ei ole .
Kui EMTA tõmbab Cramo korvpallile koti pähe siis tõenäoliselt ei ole Iffil ja Tomil ka enam jaksu hetkel .
Ma olen muutuste poolt , sest see ,mis toimub on masendav kuubis , aga ei usu ,et me suudame palgata head välistreenerit ning kas hea vana siia tulebki . Tõenäoliselt saaks siia tuua mingi jugo , kes on noor ja kellel on karjäär siiani noortega tegemisel , seega riskibisness , aga äkki enamus nõustub ,et jugod oskavad meeskonnamänge mängida , aga põhiline , et tuleks muuta Teami emotsiooni ja selleks on vaja etteotsa peatreeneriks mitte flegmat , vaid ala A . Sõpra . Ta ei pea olema A . Sõber , aga hetkel ei turgata kedagi teist , kes oleks selline positiivsusepomm .
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Hea meelega näeks Stelmahersit Cramos :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Soho »

pebeetu kirjutas:Arvestades Kalevi olematut kaitset päris sitamaiku sellest mängust suhu ei jäänud.Rünnak nagu isegi toimis,kuigi jah kui Abbottil ei oleks sellist viskepäeva olnud siis oleks ka numbrid tablool teised.Pallikaotuseid kogunes häbematult palju.
Mis toimus Elegariga?Mees oli ikka väga tujutu platsil.Veidekas on kakahäda ruudus,mees toodi teravusi looma kuid kui ma ei eksi,siis max kaks korda ta purjetas korvi alla ning need pani ka mööda.
Tal oli/ on ka mingi haigus kallal .. vist .. ka twitteri posti järgi ütlen kuna seal ostis omale mingit staffi ja lootis , et teeb paremaks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Nagu SirCharles ütles, on VTB-s rong läinud ja eestikate jaoks oleks lausa koomiline hakata hooaja lõpu eel mingit välismaalast otsima. Välja arvatud ehk tõesti juhul kui mingite ülisoodate asjaolude kokkusattumisel mõni nimekas mees vaba on ning soovib võileivahinna eest kolmeks kuuks siia tulla.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas mikoza »

pigem peaks välistreeneri siia toomise idee (mõistagi kui see käiku peaks minema) olema ikkagi vähemasti järgmise kui mitte mitme järgmise aasta perspektiiviga. käimasoleva hooaja lõpus saaks mees tutvuda klubistruktuuri, mängijate ja kõige ümbritsevaga, et uueks aastaks siis võistkond oma käe ja näo järgi üles ehitada. kolmeks kuuks kedagi siia tarida oleks muidugi paras komöödia.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

Peatreener Varrak tunnistas täna AK spordiuudistes ,et ta pingutas perioodil jõul /2013 //jaanuar / 2014 raskete treeningutega üle , tahtis vist kopeerida Soku suvelaagreid . Inimlikult on see tore ,et treener tunnistab vigu , nagu Kerde võttis alati süü enda peale , samas see ei ole tugeva egoga hea treeneri tunnus .Kas Te olete kunagi näinud Salumetsa vigu tunnistamas ??
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

No aga mingit muutust on ju vaja. See kõik jätab jälje ka tulevasele hooajale. Praegu on Kalev sellises seisus kus enam huloemaks minna ei saa. Seega miks mitte proovida mõne lükkega positiivsus meeskonda tagasi tuua. Võita on praeguses olukorras igatahes rohkem kui kaotada
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

mikoza kirjutas:pigem peaks välistreeneri siia toomise idee (mõistagi kui see käiku peaks minema) olema ikkagi vähemasti järgmise kui mitte mitme järgmise aasta perspektiiviga. käimasoleva hooaja lõpus saaks mees tutvuda klubistruktuuri, mängijate ja kõige ümbritsevaga, et uueks aastaks siis võistkond oma käe ja näo järgi üles ehitada. kolmeks kuuks kedagi siia tarida oleks muidugi paras komöödia.
Kas järgmine aasta seda klubi enam on see on ?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Marcus »

SirCharles kirjutas:Peatreener Varrak tunnistas täna AK spordiuudistes ,et ta pingutas perioodil jõul /2013 //jaanuar / 2014 raskete treeningutega üle , tahtis vist kopeerida Soku suvelaagreid . Inimlikult on see tore ,et treener tunnistab vigu , nagu Kerde võttis alati süü enda peale , samas see ei ole tugeva egoga hea treeneri tunnus .Kas Te olete kunagi näinud Salumetsa vigu tunnistamas ??
Oi kui palju postitusi siit samast foorumist saaks kokku kühveldada, kus inimesed on maruvihased selle peale, et Varrak endas süüd ei näe.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

mikoza kirjutas:pigem peaks välistreeneri siia toomise idee (mõistagi kui see käiku peaks minema) olema ikkagi vähemasti järgmise kui mitte mitme järgmise aasta perspektiiviga. käimasoleva hooaja lõpus saaks mees tutvuda klubistruktuuri, mängijate ja kõige ümbritsevaga, et uueks aastaks siis võistkond oma käe ja näo järgi üles ehitada. kolmeks kuuks kedagi siia tarida oleks muidugi paras komöödia.
Mnjah, ühes teemas räägime, et kas ja mis tasemel klubi üldse jätkab, teises kutsume juba uut treenerit oludega tutvuma.
Aga ma arvan, et ka nii või teisiti see teoretiseerimine väga ei maksa. Treener kas paneb meeskonna mängima või ei pane, Varrakul näiteks pole jaanuari algusest mingit abi sellest, et on nii klubistruktuuri kui mängijatega ülihästi tuttav:D
Suletud