Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Kes on nii tark, et teeb mulle selgeks: Kuidas on võimalik, et ca 30% vastaste rünnakutel jääb Sokk, Veidemann või Arbet Kuligi vastu kaitses????
Minu arust on see % tunduvalt suurem.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kui nüüd selgub, et Gibson oli täiesti mänguvalmis ja Varrak lihtsalt teda üldse ei proovinud, siis ühinen esimest korda nende leeriga, kes tema mõistuses sügavalt kahtlevad.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Kui rääkida Millagest, ja jätame tema tänase kehva esituse välja, siis kas tõesti me selle raha eest paremat mängijat poleks saanud? Tõesti? Just see on minujaoks kõige suurem küsimus.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Minu arvates võiks lihtsalt Millage minema saata ja olen täiesti kindel, et meeskondlik mäng paraneb.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas:Kes on nii tark, et teeb mulle selgeks: Kuidas on võimalik, et ca 30% vastaste rünnakutel jääb Sokk, Veidemann või Arbet Kuligi vastu kaitses????
Minu arust on see % tunduvalt suurem.

Võib olla tõesti, ma olin tagasihoidlik

Ja selle tõestuseks: peale time-outi jääb Kuligi peale kõigepealt Millage ja siis Veidemann :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Õnneks sai Millage neljanda vea, üks veel.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Kulig on ikka supermees. Äkki tänane Turowi võit kikib Varraku tagumikku lõpuks.
Hetkel on tõesti tunne, et mida halvem seda parem...
Elegar ja Sokk nüüd mõneks ajaks rivist väljas ka, pole mõtet enam üheski liigas midagi oodata anyway.

EDIT: Lisaajal on Turow ilmselgelt näljasem ja värskem tiim, 19aastane leedukas teeb ka supermängu, Millage ei jaksa isegi hüpata palli järgi enam.
Viimati muutis MEGA IRW, 28 Veebr 2014, 21:00, muudetud 2 korda kokku.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ei juhtu selle Varrakuga midagi. Lihtsalt kahju, et Turow peaaegu pakkus meile seda võitu, aga Kalev ei tahtnud.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Nägime ilusat kaotust ja ilusat euroopa tippkorvpalli, mõnda üksikut ilusat inimest nägime saalis ka.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Loodan samuti, et Soku ja Elegari vigastused tõsised pole.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Alarpoiss Sinu kaotus , isegi Maksim sai aru ,et 76 :71 seisult oleks tulnud võtta minut , mitte hiljem .
Poisid Tublid , väga ilus 3 veerandaeg , esimese veerandaja kohta sõnu tagasi ei võta , aga kolmandal veerandajal näidati ilusat korvpalli . Veelkord meeskonna mäng algab kaitsest , kui kaitses mängitakse aktiivselt ja rünnakul pall liigub , siis tekib ka viskekohti ja küll poisid need ära viskavad .

Arusaamatu oli kuidas alati jäi meie lühike Koljati Kuligi vastu alla ja Fall või keegi teine pikk jäi 0 peale väikse vastu . Siinkohal oleks hea kuulda jälle Varraku sport.err.ee le antud intekat ,et ega meile eriti katte kattest punkte ei tehta :D :D :D

Millage sai vist teise palga poolakatelt , kui Pohlak oleks Korvpalliliidu President , siis paneks kalli Euroopast ostetud aparaadi tööle ja mina arvan ,et siis näitaks küll kihlveopettust ja siis tuleks C.M l aru anda suurele onule .

Kahjuks on aga Korvpalliliidu President väike onu .
Lõppkokkuvõttes poistelt Tubli esitus , olenemata esimesest poolajast mängiti lõpuni ja võit jäi mõne nüansi taha .
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kaks murdemomenti oli selles mängus:
Esimene siis, kui Zigeranovic tegi lolli tehnilise vea ja Kalev sai kohe +4. Selle järel poolakad murdusid. Teine murdemoment oli seisul 76:66, kui Sokk asendati Varraku suure lemmiku Millagega (ma loodan, et ta sebib ka Varrakule Islandi teise liigasse mõne abitreeneri koha), mäng suri välja ja varsti oli -1. Lõpus, kui oli 10 sekki mängida peale Kuligi valesöötu, ei jõutud normaalse lahenduseni ...
Lisaajal tulid lisaks veel vigastused mängu ja sinna see läks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Mis roll on selles meeskonnas Varrakul ja Millagel? Kas Millage peale viigistava viske üldse midagi väljakul tegi? Jäi meelde see, et peale Soku pingile minekut mängiti 10-punktiline edu maha ja rünnak seisis. Mängupilt on vaatamata enam-vähem võrdsele mängule täiesti kohutav, väga palju tuli individuaalse pealt täna. Mis teema sellega on, et vastaste rünnaku viiendal sekundil on Bamba vastaste kõige kiirema mängija peal ja meie väike korvi alla surutud? Ei ole mõtet seda sita vormi juttu tulla ajama, kui mängujoonis puudub... Gibsonist on kahju.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Ühinen leeriga kes ei mõista,miks meie austatud peatreener Gibsonit ei kasutanud.Mees on kaitses kõva ja vise ka korralik.Ning taas ei näinud mu silmad,et Millage oleks oma sagedaste prohmakate pärast Varrakult sugeda saanud,seevastu Bamba ja Kaju said nii mis tolmas.Minu respecti krediit peatreeneri vastu on igatahes kadunud.Kiiret paranemist Elegarile ning Sokule.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Endal õnnestus vaadata vaid mängu lõppu, sellest momendist kui Kalev kümnega ette läks ja tõepoolest, vähemalt sealt edasi mäng seisis. Ei paistnud mingit ideed olevat, kust võiks korvid tulla ning eks nad tulidki vastaste lollide (eriti see Arbetile kolmesel tehtud) vigadest saadud vabakatest ja mõnest ind. sooritusest.
Kaitses torkas tõesti silma see, kuidas lühike jäi pidevalt seda suurt kolli katma.
Kahju on muidugi, et normaja lõpus Moldoveanule tehtud viga ära ei vilistatud.
Soku vigastuse ajal olin juba arvuti ees aga kas keegi ütleks,mis Elegariga juhtus? Kole küll kui mõlemad koos Abbottiga mõneks ajaks eemal on.
Vasta