VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

Tubli esitus üle pika aja. Kiidan Bambat, Kitsingut ja Kaju. Kaju oleks võinud veel rohkem mängida saada. Kui Arbetile lubatakse niivõrd palju, siis võiks ka kajule sama võimaldada või isegi rohkem eriti seda täna, kui oli selgelt näha et üks õnnestus ja teine mitte. Tahtsin ka esimese poolaja põhjal millaget kiita, mees liigutas palli kenasti, eriti just esimesel veerandil, otsis kaaslasi ja ei teinud mingeid müstilisi sooritusi, kahjuks neljandal veerandajal sõitis tal vist vähe ära ja oleks tahtnud endiselt näha Gibsonit williamsit hakkimas.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Marcus »

Gibsoni 0 minuti kohta viimastes mängudes sooviks küll ühte kuradi head põhjendust Varrakult. Eriti arvestades, mida Millage meeskonnale pakub (õigemini, ei paku)...
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

pingevaba mäng, võitja oli II veerandajal selge juba, Kuban löntsis väljakul, mängitas 10 meest, chill treening oli.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas pebeetu »

Kui oleks minu võimuses,siis kupataks Varraku,Veidemani ja Millage kuhugile suhteliselt kaugele meie kaunist pealinnast.Ok...mis puutub mängu,siis Kaju,Kitsing ja Bamba olid tõesti tublid.Ja aru ma ei saa jätkuvalt,mis värk selle Gibsoniga on?Minu mäletamist mööda peaks ta olema tunduvalt parem kui Millage.Mingi eriline Varraku lemmiklaps.Ja siis Sokk rühmab oma vigase õlaga....absurd.Ostetakse sisse leegionär pinki soojendama?
Muidu aga,võttes arvesse kõiki asjaolusid,tegime siiski suht ok mängu.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Kajupangalt ja Kitsingult tubli mäng. Loodetavasti ei jää see nüüd erandiks ja saavad ka järgmistes mängudes oma võimaluse. Vähemalt midagigi head.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

pebeetu kirjutas:Kui oleks minu võimuses,siis kupataks Varraku,Veidemani ja Millage kuhugile suhteliselt kaugele meie kaunist pealinnast.Ok...mis puutub mängu,siis Kaju,Kitsing ja Bamba olid tõesti tublid.Ja aru ma ei saa jätkuvalt,mis värk selle Gibsoniga on?Minu mäletamist mööda peaks ta olema tunduvalt parem kui Millage.Mingi eriline Varraku lemmiklaps.Ja siis Sokk rühmab oma vigase õlaga....absurd.Ostetakse sisse leegionär pinki soojendama?
Muidu aga,võttes arvesse kõiki asjaolusid,tegime siiski suht ok mängu.

Ma arvan, et Varrakul on Millage-ga see teema, et võistkonda on toodud, leping on sõlmitud - ju siis tahab endale ja tesitele tõestada, et ta tegelt on hea mees. Ei julge kehva ostu tunnistada
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Gibsoni mittemängitamine jah väga imelik. On mingi vigastus? Meedia ka täiesti vaikib sellel teemal, samuti pole Varrakult midagi tulnud.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas japs »

Kitsing oli mulle väga tore üllatus! Loodetavasti saab Varrak ka Elegari tagasi tulles aru, et iga mäng 3 pikaga mängides kukub füüsis 4 veerandil ära.
Gibsoni küsimus on natuke keerulisem - meeskonnas on 3 meest, kelle parimad omadused tulevad välja pg mängides. Aga Gibson võiks 10-15 minutit sg kohal vastaseid hakkida küll. Kaks pg korraga väljakul pole ka vastasele liialt mugav (eriti kui Veidaman telliseid loobib).
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Gibsonist on kahju. Arbet võib teha, mis tahab. Millage on kasutu. Varrak on saamatu. Tore mäng Kitsingu, Bamba ja Kajupanga poolt :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Tundub, et Bamba on suht nõrga närvikavaga mees. Ehk kui tema mänguaeg sõltub sooritusest, siis ei pea pingele vastu. Täna oli teada, et saab kõvad minutid ja mängis pingevabalt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:Gibsonist on kahju. Arbet võib teha, mis tahab. Millage on kasutu. Varrak on saamatu. Tore mäng Kitsingu, Bamba ja Kajupanga poolt :)
Arbet võiks vähem kolme loopida ja rohkem selliseid kiireid läbimurdeid teha nagu viimases kahes mängus.
On nende pealt paar ilusat söötu andud sealt ja ka ise ära lahendanud, sellega muudaks ta oma elu 3-se taga ka lihtsamaks..
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

michaelEP kirjutas:Tundub, et Bamba on suht nõrga närvikavaga mees. Ehk kui tema mänguaeg sõltub sooritusest, siis ei pea pingele vastu. Täna oli teada, et saab kõvad minutid ja mängis pingevabalt
Vb oleks vaja pingile meest kes suudakas teda piisavalt motiveerida. Mis Varrakusse puutub - siis Kuusmaa meeldis mulle selle poolest, et ta ei jaganud kuntslikult mänguminuteid. Kui ikka hakkama ei saa, saab noor võimaluse end platsil tõestada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Nojaa, tulemus pole näiliselt kõige hullem, aga see oli pingevaba mäng ja kaitses tehti endiselt prohmakaid. Vastased võtsid üsna pingevabalt. Kajupangalt, Kitsingult, Bambalt individuaalselt hea sooritus, aga seda tasakaalustab Millage, Veidemani, Arbeti ja Moldoveanu ebaõnnestumine. Ma ei mäleta, kas Millage mõnda rahuldavat esitust üldse on teinud. Gibsoni pingilhoidmine on kummaline, arvestades vigastusi ja muud jama. Varrakult keegi küsida ka ei julge. Kuna Millage peale PG ühtegi teist positsiooni ei mängi, siis on Škele asemele eriti kummaline valik, arvestades et ega Sokk ja Gibson ka mingid erilised shooterid pole.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas millionaire »

Keegi teab ehk mingit siseinfot, mis Veidemaniga lahti on? Peale aasta alguse mängu Nymburkiga, kus ta tegi hooaja parima esituse, on ta täielik null. Kolmese tagant pole ta terve hooaeg korvile pihta saanud, aga nüüd ei suuda isegi korvi alt sisse panna.
VTB näitajad peale seda hiilgemängu 5,4 punkti keskmiselt mängus (2pt 28/6; 3 pt 12/3) üle 2 pallikaotuse mängus ning eriti kohutav kaitsemäng.
Koos Milagega mehed, kelle pealt jubedalt käriseb ning seda enam on imelik, et Varrak teda jätkuvalt kõvasti usaldab ning mängitab.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

millionaire kirjutas:Keegi teab ehk mingit siseinfot, mis Veidemaniga lahti on? Peale aasta alguse mängu Nymburkiga, kus ta tegi hooaja parima esituse, on ta täielik null. Kolmese tagant pole ta terve hooaeg korvile pihta saanud, aga nüüd ei suuda isegi korvi alt sisse panna.
VTB näitajad peale seda hiilgemängu 5,4 punkti keskmiselt mängus (2pt 28/6; 3 pt 12/3) üle 2 pallikaotuse mängus ning eriti kohutav kaitsemäng.
Koos Milagega mehed, kelle pealt jubedalt käriseb ning seda enam on imelik, et Varrak teda jätkuvalt kõvasti usaldab ning mängitab.
Oleme ju kõik nõus, et mehe võimed lubavad enamat (tõestanud seda ka koondises). Eks see üleüldine negatiivsus, kaotused ja ebakindlus kandub ka temale üle, mis muud.
Suletud