Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kujutate te keegi ette kui Rytase fännid käiksid Zalgirise foorumis ohkimas ja ähkimas nagu Rocki madalalaubalise austajad siin foorumis või Olympiakose fännid Panathinaikose foorumis jne.? Kurat tehke ükskord oma foorum ja ärge tõmmelge siin!!!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Kuna pole eriti Rocki kodukat külastanud siis kas tõesti Rockil pole enda foorumit ? Tarvasel oli ka vist midagi ?
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kui nüüd lapsikused kõrvale jätta, siis äkki räägiks asjast?
Eelistaksin ka ise, et Vene ja Meister saaks rohkem mänguaega, aga saan aru ka Kullamäe otsusest hoida mehi heas mõttes rutiinis (ta on seda ka ise öelnud). Rocki treeneripingil on praegu keeruline ülesanne, kuidas head minekut säilitada. Ma arvan, et kõik saavad aru, et see on paras nööril kõndimine, Kullamäe on valinud tee, kus põhimeestele põhjuseta puhkepäevi ei anta, samas aga hoitakse mänguminuteid kontrolli all.
Pärnu vastu mängis üle 25 min vaid Kriisa (28min) ning teisena Toome sai kätte napilt 24min, mõlemal mehel on Rockis küllalt spetsiifiline roll ning nende pikem mängitamine (mängukindluse tekitamine) on vähemalt mulle mõistetav. Esimese ešeloni meestest mängis rohkem Peciukevicius 23 min, tema mänguaeg oleks võinud küll väiksem olla, aga noort meest ongi vormisolemiseks vaja rohkem mängus hoida. Ning Kriisat kasutab Kullamäe raskemate vastaste vastu pigem nr 2 positsioonil. Rohkem mängis ka Dorbek (23 min), aga ka tema mängitamine on peale vigastust arusaadav.
Kordan veel, et ka mina arvan, et 10-15 min oleks võinud kahele noorele leida, aga kui 2 järgmist mängu võidetakse (Pienot ka piisava vahega) pole Kullamäe otsuse kohta midagi öelda. Eesmärgiks on siiski võidud, mitte noortele mänguaja leidmine.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

japs kirjutas:Kui nüüd lapsikused kõrvale jätta, siis äkki räägiks asjast?
Eelistaksin ka ise, et Vene ja Meister saaks rohkem mänguaega, aga saan aru ka Kullamäe otsusest hoida mehi heas mõttes rutiinis (ta on seda ka ise öelnud). Rocki treeneripingil on praegu keeruline ülesanne, kuidas head minekut säilitada. Ma arvan, et kõik saavad aru, et see on paras nööril kõndimine, Kullamäe on valinud tee, kus põhimeestele põhjuseta puhkepäevi ei anta, samas aga hoitakse mänguminuteid kontrolli all.
Pärnu vastu mängis üle 25 min vaid Kriisa (28min) ning teisena Toome sai kätte napilt 24min, mõlemal mehel on Rockis küllalt spetsiifiline roll ning nende pikem mängitamine (mängukindluse tekitamine) on vähemalt mulle mõistetav. Esimese ešeloni meestest mängis rohkem Peciukevicius 23 min, tema mänguaeg oleks võinud küll väiksem olla, aga noort meest ongi vormisolemiseks vaja rohkem mängus hoida. Ning Kriisat kasutab Kullamäe raskemate vastaste vastu pigem nr 2 positsioonil. Rohkem mängis ka Dorbek (23 min), aga ka tema mängitamine on peale vigastust arusaadav.
Kordan veel, et ka mina arvan, et 10-15 min oleks võinud kahele noorele leida, aga kui 2 järgmist mängu võidetakse (Pienot ka piisava vahega) pole Kullamäe otsuse kohta midagi öelda. Eesmärgiks on siiski võidud, mitte noortele mänguaja leidmine.
Minagi olen nõus, et võiks rääkida asjast aga olukord on selline, et kui sa Kalev/Cramo foorumis julged olla Rocki suhtes kriitiline, siis tullakse ja sõimatakse sind kibestunud Cramo fänniks ning trolliks jne. WTF nagu? Lõppkokkuvõttes saad veel moderaatoritelt hoiatuse ka, et julged siin Rocki kohta liiga teravalt sõna võtta. Kui nii edasi, siis võiks varsti selle foorumi ümber nimetada Rocki foorumiks. Mina olen selle poolt, et kuni finaalseeriani võiks Rocki teemas olla Rocki jutud ja Cramo teemas Cramo jutud, küll jõuab kevadel neid meeskondi võrrelda omavahel. Paraku ilmub välja ikka mõni Rocki troll, kes hakkab siin lambist Cramo kehva mängu välja tooma ja ülbitsema.
Kui nüüd teemast rääkida, siis lihtsalt oli naljakas neid arenguid siin jälgida:
1. Kõigepealt oli jutt, et esimeses Jeksbpilsi mängus jäid noored pingile seetõttu, et tuli võimalikult suur vahe sisse teha ja küll teises mängus oma võimaluse saavad.
2. Teises mängus oli jutt, et täitsa õige otsus noored pingile jätta, järgmine päev ju mäng Pärnuga, küll seal möllavad.
3. Mäng Pärnuga - väga hea, et noored pingile jäid, meeskond peab rutiinis olema
Toome sai plaju mänguaega seetõttu, et Dilys oli väljakul nagu hunnik paska. Viskas paar viset mööda, tegi paar lolli viga ja siis sõimas oma sita mängu pärast kohtunikul näo täis ja sai tehnilise otsa. Tore rutiin küll. Samamoodi Kriisa - kas ta peab tõesti mängima teist päeva järjest ja Pärnu vastu üle 20 minuti, et olla rutiinis??? Või võiks sealt minutitest näpistada ka natuke Meistri jaoks? Pärnul ei mänginud kõige pikkadest meestest serblane, kes muidu kõige teravam. Seega oleks saanud kindlasti ka Venet kasutada, kasvõi nr 4 peale. Küsimus ei ole selles, kas see nüüd mõjutab reedest mängu, küsimus on ikkagi noortes. Mehed ei nuta saates arutati ka selle üle, et miks võrkpallis tuleb iga aasta noori vihaseid mehi peale aga korvpallis mitte. Nii ei saagi tulla kui madalamets meeskondades võid saada mänguaega, kuid ei saa kvaliteetseid treeninguid, samas kõrgemates meeskonades istud isegi Pärnu vastu pingil, kuna vanakesed peavad rutiinis olema. See muidugi ei käi nüüd ainult Rocki pihta. Seda olen ka teistes klubide mängudes tähele pannud, et minnakse põhimeestega peale ideega kindel vahe sisse teha ja siis noortele võimalus anda aga paraku ei leia põhimehed endas motivatsiooni ja tahtmist seda vahet sisse teha ning nii need nooredmad seal pingil siis kopitavad.
Viimati muutis Kalevpoiss, 05 Mär 2014, 10:41, muudetud 1 kord kokku.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Esimest lõiku ei hakka kommenteerimagi, mind see ei puuduta kuidagi.

Oma kolmes punktis oled sa arvatavasti pannud kokku vähemalt kolme erineva inimese arvamused. Raske on konstruktiivselt vaielda, kui niimoodi lahmid. Kolmandas Pärnu punktis, mida mina kommenteerisin, pole sa ka mind õiglaselt tõlgendanud. Minu mõtte polnud kindlasti mitte selline! Ma püüdsin Kullamäe otsustest aru saada, samal ajal sellega siiski mitte lõpuni nõustudes.

Viimane osa sinu kommentaarist on küll vihane, aga igati asjalik :) Ka mina tahaks näha, et Meister rohkem mänguaega saaks, aga ma püüan ka mõista miks ta seda ei saanud. Kogu Rocki teine poolaasta on sisuliselt üks playoff. Pidevalt on üks ellujäämismäng teise otsa ning toimub ettevalmistus järgmiseks. Kui eeldada, et treener ei taha enne olulisi mänge pinget alla lasta (see on tema otsus, mille eest ta ka tulemustega vastutab), siis peab ta ka kasutama põhimehi. Veelkord, meeskonna eesmärgiks on siiski võit ja kui treeneri kontseptsiooni järgi saab sealjuures kasutada võimalikult palju noori on hea, kui mitte siis... Hinnang antakse kevadel meeskonnale siiski põhiliselt tulemuste, mitte noorte arengu järgi (kuigi ka noorte areng moodustab hinnangus teatud osa).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

japs kirjutas:Esimest lõiku ei hakka kommenteerimagi, mind see ei puuduta kuidagi.

Oma kolmes punktis oled sa arvatavasti pannud kokku vähemalt kolme erineva inimese arvamused. Raske on konstruktiivselt vaielda, kui niimoodi lahmid. Kolmandas Pärnu punktis, mida mina kommenteerisin, pole sa ka mind õiglaselt tõlgendanud. Minu mõtte polnud kindlasti mitte selline! Ma püüdsin Kullamäe otsustest aru saada, samal ajal sellega siiski mitte lõpuni nõustudes.

Viimane osa sinu kommentaarist on küll vihane, aga igati asjalik :) Ka mina tahaks näha, et Meister rohkem mänguaega saaks, aga ma püüan ka mõista miks ta seda ei saanud. Kogu Rocki teine poolaasta on sisuliselt üks playoff. Pidevalt on üks ellujäämismäng teise otsa ning toimub ettevalmistus järgmiseks. Kui eeldada, et treener ei taha enne olulisi mänge pinget alla lasta (see on tema otsus, mille eest ta ka tulemustega vastutab), siis peab ta ka kasutama põhimehi. Veelkord, meeskonna eesmärgiks on siiski võit ja kui treeneri kontseptsiooni järgi saab sealjuures kasutada võimalikult palju noori on hea, kui mitte siis... Hinnang antakse kevadel meeskonnale siiski põhiliselt tulemuste, mitte noorte arengu järgi (kuigi ka noorte areng moodustab hinnangus teatud osa).
Ma kommeneerisingi foorumi mitte konkreetse kasutaja postitusi peale igat mängu. Ma ei ole kordagi öelnud, et tegemist on sama inimese postitustega. Lihtsalt peale iga mängu tuleb keegi, kes leiab mingi õigustuse ja uue teooria, miks siis seekord noori mängu ei lastud. Ja olegm ausad, järjest kummalisemaks need muutuvad.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:
japs kirjutas:Esimest lõiku ei hakka kommenteerimagi, mind see ei puuduta kuidagi.

Oma kolmes punktis oled sa arvatavasti pannud kokku vähemalt kolme erineva inimese arvamused. Raske on konstruktiivselt vaielda, kui niimoodi lahmid. Kolmandas Pärnu punktis, mida mina kommenteerisin, pole sa ka mind õiglaselt tõlgendanud. Minu mõtte polnud kindlasti mitte selline! Ma püüdsin Kullamäe otsustest aru saada, samal ajal sellega siiski mitte lõpuni nõustudes.

Viimane osa sinu kommentaarist on küll vihane, aga igati asjalik :) Ka mina tahaks näha, et Meister rohkem mänguaega saaks, aga ma püüan ka mõista miks ta seda ei saanud. Kogu Rocki teine poolaasta on sisuliselt üks playoff. Pidevalt on üks ellujäämismäng teise otsa ning toimub ettevalmistus järgmiseks. Kui eeldada, et treener ei taha enne olulisi mänge pinget alla lasta (see on tema otsus, mille eest ta ka tulemustega vastutab), siis peab ta ka kasutama põhimehi. Veelkord, meeskonna eesmärgiks on siiski võit ja kui treeneri kontseptsiooni järgi saab sealjuures kasutada võimalikult palju noori on hea, kui mitte siis... Hinnang antakse kevadel meeskonnale siiski põhiliselt tulemuste, mitte noorte arengu järgi (kuigi ka noorte areng moodustab hinnangus teatud osa).
Ma kommeneerisingi foorumi mitte konkreetse kasutaja postitusi peale igat mängu. Ma ei ole kordagi öelnud, et tegemist on sama inimese postitustega. Lihtsalt peale iga mängu tuleb keegi, kes leiab mingi õigustuse ja uue teooria, miks siis seekord noori mängu ei lastud. Ja olegm ausad, järjest kummalisemaks need muutuvad.
Sa võid iga teema all noppida kokku erinevad arvamused (ja neid veel omatahtsi muuta) ja kokku tuleb midagi kummalist.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Ma ei tea kui vana sa Kalevpoiss oled, aga ilmselgelt on sul elus prioriteedid paigast ära. Muretse Ukraina kriisi või Eestibtervishoiu pärast. Sinu jaoks on hetkel aga suurim tragöödia see, et Kalevi foorumis postitavad tartlased.

Kui sa nüüd oma mullist välja tuled ja inimestega (korvpallifännidega) päris elus (mitte foorumis) suhtled, siis mõistad, et enamik korvpallifänne ongi konkreetselt kossu fännid, mitte aga üksiku klubi. Ausalt öeldes on minu tutvusringkonnas ainult üks inimene, kes on rangelt ainult Rocki fänn.

Teiseks, sinu soov, et meil võiks olla nii nagu on Olympiacos vs Pananthinaikos on ikka väga lapsik ja ebaküps soov. Tegelikult ei usu et ka sina sooviks, et tartlased vihkaks tallinnlasi ja et mängudega kaaseksid massikaklused, kividega loopimised ja vahel ka tapmised. Või oleks see sinuarust äge?

Seega ole nüüd mõistlik ja saa aru, et on võimalik toetada mõlemat Eesti tippklubi. Ja kui Kalev teeb praegu kõike valesti ja Rock kõik õigesti, siis on ju selge, et üks saab kiita ja teine laita.

Neljandaks oled sa oma Rocki noorte kasutamise teooria pannud kokku kolme erineva inimese arvamusest, mis kokku andi sellise sünteesi, mis ei kuulu kellelegi ja mida keegi väitnud ei ole.

Viimaseks, siis katsu mingit taset ikka hoida. Labaselt ja teenageri sõnavara kasutades sõimata, ei suuda keegi sind tõsiselt võtta. Põhjus, miks mina sind ignoor listi ei ole pannud on see, et kohati on sul ka väga asjalikud postitused - siis jälle sõidab sul aga katus minema.

Lõpetuseks, kui sina oled enda jaoks otsustanud, et ei salli Rocki silmaotsastki, siis miks käid sa enda piinamiseks Rocki alateemat lugemas? Kui sind häirib isegi alafoorumi olemasolu siis kirjuta moderaatorile või algata petitsioon alateema eemaldamiseks. Seega kui midagi ei meeldi, siis tegutse, kuid ära vingu.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Ma ei tea kui vana sa Kalevpoiss oled, aga ilmselgelt on sul elus prioriteedid paigast ära. Muretse Ukraina kriisi või Eestibtervishoiu pärast. Sinu jaoks on hetkel aga suurim tragöödia see, et Kalevi foorumis postitavad tartlased.

Kui sa nüüd oma mullist välja tuled ja inimestega (korvpallifännidega) päris elus (mitte foorumis) suhtled, siis mõistad, et enamik korvpallifänne ongi konkreetselt kossu fännid, mitte aga üksiku klubi. Ausalt öeldes on minu tutvusringkonnas ainult üks inimene, kes on rangelt ainult Rocki fänn.

Teiseks, sinu soov, et meil võiks olla nii nagu on Olympiacos vs Pananthinaikos on ikka väga lapsik ja ebaküps soov. Tegelikult ei usu et ka sina sooviks, et tartlased vihkaks tallinnlasi ja et mängudega kaaseksid massikaklused, kividega loopimised ja vahel ka tapmised. Või oleks see sinuarust äge?

Seega ole nüüd mõistlik ja saa aru, et on võimalik toetada mõlemat Eesti tippklubi. Ja kui Kalev teeb praegu kõike valesti ja Rock kõik õigesti, siis on ju selge, et üks saab kiita ja teine laita.

Neljandaks oled sa oma Rocki noorte kasutamise teooria pannud kokku kolme erineva inimese arvamusest, mis kokku andi sellise sünteesi, mis ei kuulu kellelegi ja mida keegi väitnud ei ole.

Viimaseks, siis katsu mingit taset ikka hoida. Labaselt ja teenageri sõnavara kasutades sõimata, ei suuda keegi sind tõsiselt võtta. Põhjus, miks mina sind ignoor listi ei ole pannud on see, et kohati on sul ka väga asjalikud postitused - siis jälle sõidab sul aga katus minema.

Lõpetuseks, kui sina oled enda jaoks otsustanud, et ei salli Rocki silmaotsastki, siis miks käid sa enda piinamiseks Rocki alateemat lugemas? Kui sind häirib isegi alafoorumi olemasolu siis kirjuta moderaatorile või algata petitsioon alateema eemaldamiseks. Seega kui midagi ei meeldi, siis tegutse, kuid ära vingu.
Ja miks sina ei muretse Ukraina pärast vaid hoopis minu pärast??? Pigem muretseda ühe korvpalliklubi tegutsemise pärast kui ühe alaarenenud foorumis kasutaja pärast või mis? Saad isegi ju aru, et eriti loll on pikalt-laialt arutada ühe suvalise foorumi kasutaja käitumist ja heita talle see juures ette vingumist ja mitte mueretsemist Ukaraina pärast? Ega sa vist tegelikult ei saa.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui nüüd teemast rääkida, siis lihtsalt oli naljakas neid arenguid siin jälgida:
1. Kõigepealt oli jutt, et esimeses Jeksbpilsi mängus jäid noored pingile seetõttu, et tuli võimalikult suur vahe sisse teha ja küll teises mängus oma võimaluse saavad.
2. Teises mängus oli jutt, et täitsa õige otsus noored pingile jätta, järgmine päev ju mäng Pärnuga, küll seal möllavad.
3. Mäng Pärnuga - väga hea, et noored pingile jäid, meeskond peab rutiinis olema
Saan põhjendada enda seisukohalt.
Tõepoolest olin mina ja mitte vist ainult mina, esimese Jekabpilsi mängu ajal seisukohal, et Kullamäe üritab vahe võimalikult suureks teha ja teises mängus (või ka Pärnu vastu) Venet ja Meistrit algusest peale kasutada. Nagu rumeenlaste vastu oli. Tunnistan, et eksisin. Vabanduseks oskan tuua vaid asjaolu, et siis ei teadnud Pieno mängu toimumisaega.
Arvan ka praegu, et noored võinuks saada rohkem mänguaega ja Pec või Kriisa saanuks vajaliku mängutunnetuse 5 minutit vähema ajaga aga teisalt, Kullamäe on tulemustega näidanud, et tal asjad toimivad ja pole põhjust võitjate üle kohut mõista.
Aga nagu öeldud, eksisin.

Mis aga sellesse erinevate satside fännnide jutusse puutub, siis selles mõttes on asjad ju viimasel ajal üsna korras, sisutut plõksimist a la te olete maakad-teil mängivad ainult kari neegreid, on viimasel ajal üsna väheks jäänud? Asjaajajagi pole ammu kirjutanud ning ka markerimehed on täiskasvanuikka jõudnud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Siin haugujatele kindlasti mõru pill alla neelata. Tänase päeva valguses Kullamäe õigustas oma taktikat, näeme, kuidas järgnevates mängudes läheb.
Oleks oodanud ligi +20 vahet, kuid tehti igati sümpaatne partii!
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

+13 on natike pettumus, aga loodetavasti peaks piisama, see viimane dorbeku möödavise korvi alt oli ikka kurjast. Eks ta ise kirub ka end, aga missa enam teed.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Nagu ka Kullamäe ütles, lõpp oli valus aga mis teha, juhtub.
Leedukatelt muidugi taas kõva mäng, eriti Pecilt oma läbiminekutega.
Samas on muidugi kõva sõna, et võideti 13-ga vaatamata väga kehvale kolmeste tabavusele, vist 24-st 4 või mis see oligi.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas:Nagu ka Kullamäe ütles, lõpp oli valus aga mis teha, juhtub.
Leedukatelt muidugi taas kõva mäng, eriti Pecilt oma läbiminekutega.
Samas on muidugi kõva sõna, et võideti 13-ga vaatamata väga kehvale kolmeste tabavusele, vist 24-st 4 või mis see oligi.
Selles valguses ongi tegelikult kahju, et Eesti kolme esimese klubi käekäik sõltub 90% sellest, kuidas leegionäridega täkkesse pannakse. Kui järgmine hooaeg leedukad kaabut kergitavad pole kellegi aimu, kui hästi Rock mängima hakkab. Paraku pole ühelgi eesti klubil ka piisavalt finantse, et väga hästi mängivaid leegionäre kinni hoida. Kalev küll see hooaeg üritas aga lõpptulemus polnud ikka see, mida sooviti. Pole meil ka ju väga selle taha pugeda, et kõik paremad pojad väljas mängivad. Need on ikka üksikud. Eichfuss, Kitsing, Kurbas, kajupank jne. on ju tublid olnud aga olgem ausad, et keegi neist pole selline, kellest suuremal määral terve meeskonna edu sõltuks.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:Siin haugujatele kindlasti mõru pill alla neelata. Tänase päeva valguses Kullamäe õigustas oma taktikat, näeme, kuidas järgnevates mängudes läheb.
Oleks oodanud ligi +20 vahet, kuid tehti igati sümpaatne partii!
Aga kust sa võtad, et teistsuguse taktikaga poleks tulnud +20 või +30? Kuigi mina olen rääkinud seda noorte kasutamise juttu pigem ikka noorte pärast, mitte selle mõttega, et kui põhimehed teisipäeval Pärnu vastu mängivad, siis reedel raudselt leedukatele kaotatakse - see on siinsete rocklaste üsna vägivaldne tõlgendus.
Vasta