VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Tuleb täna mis tuleb. Loodetavasti näidatakse head mängu, ja eks näis mis see tulemuseks annab.

Täna ise ka saali, eelmised mängud on erinevatel põhjustel vahele jäänud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Kitsingu käiku ei osanud Vetra ette näha, järjest sai vabalt visata :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Kõik on korras, see oli ajutine hoog, edasi jätkub juba tüüpiline Cramo mäng - kaitset pole ja rünnakul nagu peata kanad.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

vaim564 kirjutas:Kõik on korras, see oli ajutine hoog, edasi jätkub juba tüüpiline Cramo mäng - kaitset pole ja rünnakul nagu peata kanad.
Peata kanad ehk rünnak läheb 1: 1le punnitamiseks. Kus juures nii kui Elagar ja Vlad palli saavad korvi all, jääb rünnak kohe seisma.
Aga jah, aitab küll sellest hooajast !!!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Paraku käib VTB-s mängimine ikka tugevasti üle jõu ning klassivahed on selged. See on umbes samamoodi nagu Hito mängib meistriliigat - kui juhtumisi saadakse üks võit, siis on pidu taevani.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas rapla »

Pole suht tükk aega Kalevi mänge jälginud, nüüd üle tüki aja esimest poolaega vaadetes tuli küll nutt peale, teadsin, et asi on nukker, kuid see mida ma nägin oli veel õnnetum kui ma ootasin, 09/10 hooaeg tundus ka selle kõrvalt mida ma praegu nägin positiivne... Kaitses kotitakse meid jätkuvalt kate kattest mänguga, huvitav kas suurepärane härra Varrak pole jätkuvalt aru saanud sellest, meeskonna rünnakut vaadates tekib tunne nagu 5 uut mängijat kes ennast esmakordselt näevad mängivad esmest hooajaeelset mängu, ei mitte ühtegi liikumist, kate kattest katted on lihtsalt nutused, Kitsing paar kolmest kobistas ära, rohkem midagi positiivset selles mängus seni olnud ei ole.. Kurb on see seis... Kurb...
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Juku »

Irw, Maxim Tuul: "Ja Millage läheb vägistama!" :D
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas huh im kito »

See Max Tuul üldse imelik vennike, ütles D -league kohta , D liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigg
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Rünnak on nali. Kaitse on veel suurem nali. Aga kui järelejäänud fännklubi liikmed rahul on, siis midagi ei muutu...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Kaitse hakkab paremaks minema, lasti ju alla 90 p visata. Kahjuks pani vastane mõned rasked visked sisse...
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Egert kirjutas:Rünnak on nali. Kaitse on veel suurem nali. Aga kui järelejäänud fännklubi liikmed rahul on, siis midagi ei muutu...

Ma arvan, et klubijuhtkonnal on hetkel täiesti savi, mis meedia ja fännid neist arvavad - mis on muidugi täiesti häbematu suhtumine. See omakorda paneb küsima, kas klubijuhid on juba mõtetes Kalev/Cramost loobunud. Praegu tundub küll kogu see tegevus, sellise apaatse kulgemisena, kus kedagi väga klubi käekäik ei huvita.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas spartaklane »

michaelEP kirjutas:
Egert kirjutas:Rünnak on nali. Kaitse on veel suurem nali. Aga kui järelejäänud fännklubi liikmed rahul on, siis midagi ei muutu...

Ma arvan, et klubijuhtkonnal on hetkel täiesti savi, mis meedia ja fännid neist arvavad - mis on muidugi täiesti häbematu suhtumine. See omakorda paneb küsima, kas klubijuhid on juba mõtetes Kalev/Cramost loobunud. Praegu tundub küll kogu see tegevus, sellise apaatse kulgemisena, kus kedagi väga klubi käekäik ei huvita.
Huvitav on selle asja juures ka see ,et miks mitte ükski Delfi ajakirjanik ei võta siis klubi juhtidel nööbist kinni ja ei küsi ,mis toimub ja mis siis saab
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:
Egert kirjutas:Rünnak on nali. Kaitse on veel suurem nali. Aga kui järelejäänud fännklubi liikmed rahul on, siis midagi ei muutu...

Ma arvan, et klubijuhtkonnal on hetkel täiesti savi, mis meedia ja fännid neist arvavad - mis on muidugi täiesti häbematu suhtumine. See omakorda paneb küsima, kas klubijuhid on juba mõtetes Kalev/Cramost loobunud. Praegu tundub küll kogu see tegevus, sellise apaatse kulgemisena, kus kedagi väga klubi käekäik ei huvita.
Aga Mihkel, mis sa siis nagu juhtkonnalt ootad? Käid siin peale igat mängu paukumas küll aga mis oleks siis konkreetne lahendus? Saata mängijad ja treenerid laiali? Tuleb aru saada, et sellise eelarvega nagu Cramol on iga võit VTB-s üllatus. Ma usun tegelikult, et isegi sina oled võimeline sellest aru saama (või vähemalt loodan, et oled), ilmselt sul lihtsalt omad põhjused miks sa siin vingumas käid, meil pole neid teada vaja. Ma saan aru, et mängupildi kallal võib lõpmatuseni näägutada aga paraku ei ole me 4-5 miljoni eurose eelarvega Venemaa klubi, et kui midagi johtkonnale ei meeldi, siis saadame minema ning ostame uued ja paremad asemele.
Sama hästi võiks KK Pärnu juhtkonnale ette heita, et BBL-s said vaid üks võit. Miks te midagi ette ei võta, miks te fänne solvate? Saatke see Rannula minema kes 20 sekki iga rünnak palli patsutab jne. Aga mida sa kurat teed või saadad, kui eelarve on selline, et niigi pead kokku korjama need mehed, kes on nõus selle raha eest mängima.
Rock mängis 3 aastat sellist mängu , et paha oli vaadata. OK, lasid seal paar korda peatreeneri lahti ja mis sealt siis paremaks muutus? Järgmisel hooajal hakkas sama nali jälle pihta. Nüüd on komplekteerimisega jopanud ja see hooaeg on jälle kõik hästi. Ja ei ole sellepärast hästi, et juhtkond oleks tänu fännide nõudmistele nüüd midagi muutnud. Lihtsalt Eesti klubide eelarved on sellised, et kui ühel aastal jopastab komplekteerimisega kümnesse, siis võid Euroopa mudasarjas lammutada aga see on ka kõik. Mujalt mingeid suuri tulemusi oodata ei maksa.
Ma loodan, et kui nüüd peaks tõeks osutuma stsenaarium, mille kohaselt mängijate palkadeks kuluv summa kasvab ca 200 000 EUR ja kõrgematest sarjadest tuleb loobuda, siis on kõik foorumlased rahul eesotsas Mihkliga. Eks näis aastate pärast, kuidas see meie koondisele mõjub. Siis on Mihkli oinapäev käes.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Selge, Varrakule etteheiteid ühesõnaga ei ole? Ei komplekteerimise, treeningplaani ega mänguplaani osas? Kõik toimib ideaalselt, rünnak jookseb, kaitse peab? Meeskonnal on selge nägemus, kuidas peaks mängima? Elementaarsed asjad sooritatakse mängust kvaliteetselt?

Kalev on käesoleval aastal kaotanud absoluutselt kõigile arvestatavatele vastastele (kõik VTB mängud + Rock + Tarvas). Võidetud on vaid Raplat, Hitot, Kalevit, TTÜ-d, Pärnut ja Valgat ja sa tuled rääkima, et kõik on hästi ja me peaks peale igat võitu käsi kokku lööma?

Loomulikult on Kalevil üks väiksemaid eelarveid VTB-s, kuid see ei õigusta elementaarsete asjade tegemata jätmist. Kaitse on nagu läbisõidu hoov, pidevalt viskavad vastased 100p juurde. Siin ei ole küsimus enam miljonites vaid korvpalli ABC-s. Kurb on ka see, et meeskond ei ole nüüd 4-5 aasta jooksul (palju seal VTB-s osaletud on) näidanud mitte mingisugust arengut. Endiselt ollakse kindlalt alagrupi viimased, samas kui näiteks Minsk ja Klaipeda on suutunud areneda (samasuguse eelarvega võistkonnad).


Kui sa küsid mida ma tahaks, siis ma tahan, et Varrak minema löödaks. Ausaltöeldes ei näe ma, mis sellest halba juhtuda võiks. Mäng ja tulemused on ju hetkel nii põhjas kui üldse olla saab. Kasulik oleks see liigutus nii Kalevile (väike restart?) kui Varrakule (sama asi)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Point on selles ,et Varrak peab tõesti lahkuma... aga seda ei ole mõtet enne hooaja lõppu teha. Tuua praegu keegi välismaalt või Mürka pulti panna, see ei annaks meeskonnale enam mitte midagi.
Suletud