Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:Sellel poolamatöör tasemel ei olnudki me just eriti ammu.
Tuleb tõdeda, et saalid olid siis rahvast rohkem täis kui praegu, aga EMil tuli valus laks...
Siis võisid olla saalid rahvast täis- polnud ei internetti, tahvelarvuteid ning polnud ka tükk aega tipptaset nähtud. Nüüd aga, kardan, minnakse nn jalgpalliaega- ei huvita kedagi need Jõhvi Lokomotiivid omavahel madistamas, kunstmurul ja igast puutest pall küljeauti lendamas. Mõned ultrad värava taga püro tegemas ja kaljuveer 50 inimesele pilti tootmas etv-s (kuna jalkaliit maksab kinni selle pulli). Tipud on väljas ja kohale tullakse koondisemängude ajaks, kui üldse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Varrak siis hetkel Savipätsi TV - s
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Rio kirjutas:Varrak siis hetkel Savipätsi TV - s
Nagu Varraku jutust aru sai tahab siis Maksuamet teha Kalev/Cramost märtri ,et näidata avalikusele,et mis võib juhtuda ,seoses nende stipendiumite teemadele,tekib siiras küsimus ,mida riik siit nüüd siis kasu saab kui seda tehakse.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

spartaklane kirjutas:
Rio kirjutas:Varrak siis hetkel Savipätsi TV - s
Nagu Varraku jutust aru sai tahab siis Maksuamet teha Kalev/Cramost märtri ,et näidata avalikusele,et mis võib juhtuda ,seoses nende stipendiumite teemadele,tekib siiras küsimus ,mida riik siit nüüd siis kasu saab kui seda tehakse.
Minu arust puudub siin igasugune loogika:
1) Cramolt nõutakse mitme aasta eest maksmata makse = Cramo paneb pikema jututa poe kinni, riik ei saa sentigi
2) Cramolt ei nõuta tagantjärgi maksmata makse = ilmselt ei jätkata samal tasemel aga meeskond jääb suure tõenäosusega alles, seega riigilie mingit nutsu sealt ikkagi tilguks
Muidugi on iseenesest ajuvaba, et kui tahad Eestile tekitada ühe pallimänguklubi, mis lööb tugevates sarjades kaasa, siis pead sadu tuhandeid eurosid riigile maksma ja vastu ei saa mitte midagi.
Samuti tundub mulle, et arvestused on tehtud selle loogika järgi, et kõik klubid jätkavad samasuguste palganumbritega nagu praegu stipendiume makstakse. Ja kusjuures tõepoolest usutaksegi, et siuke papp hakkab riigile tulema. Tegelikkuses kaovad osad klubid ära ja need, kes alles jäävad ei jätka kindlasti samasuguste numbritega. Sellist lisaraha on väga vähesed võimelised leidma (ei räägi siin konkreetselt korvpallist vaid üldse laiemalt). Seega ka riik kaotab lõppkokkuvõttes rahaliselt. Ühesõnaga riik maksab peale, et tippklubid Eestist kaoksid. Lahe!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Ei oskagi nagu selle peale midagi enam öelda, ühe fännklubi liikme postitus Facebookist:
Ja kui kõik on halb ja arusaamatu siisei pea Cramo tegemisi jälgima ja negatiivselt kommenteerima. Alati on võimalus hakata mõne teise klubi fänniks või ise sponsorid kokku ajada ja klubi teha. Valdmaa ja co mõte on hea ja kiiduväärt ja pikemas perspektiivis kindlasti eesti korvpallile kasulik. Kahjuks aga jääb neil iga hooaeg 1-2 milj euri puudu. Usun et ca 3 milj eurise eelarvega oleks klubi küllatki konkurentsivõimeline. Nagu ütles Lennu-taadu: Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis. Edu Valdmaa ja co-le
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Päris täpselt ei saagi aru, mis selles postis väga häirib. Ükskõik, mis tulemus ka ei oleks see hooaeg ja kas jätkatakse või mitte, peab Valdmaa ja co ees mütsi maha võtma iga kossufänn. Mina küll ei kahtle, et Cramo on olnud ikkagi Eesti kossus väga oluline positiivne osake. Küll vast osatakse seda alles distantsilt ja teatud aja pärast rohkem hinnata, eriti seda, mis tegelikult kaasnes sellega, et kunagi pankroti äärest ikkagi jõuti VTBs täitsa respekteeritud tasemele ning mindi isegi Eurocupi mängima. Muidugi, hetkel on selle hooaja valguses kõik nn missed opportunity.
Kui seda interpreteerida, et juhtkond peaks Varraku maha võtma, kuid seda Valdmaa ei tee, siis... pisut peaks arvestama taustsüsteemi, mis klubi ümber valitseb ja mida väga avalikult enam ei eitatagi. Loodetavalt pingutatakse kenasti lõpuni ja kokkuvõttes võiks ühe tiitli ikkagi võtta.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:Päris täpselt ei saagi aru, mis selles postis väga häirib. Ükskõik, mis tulemus ka ei oleks see hooaeg ja kas jätkatakse või mitte, peab Valdmaa ja co ees mütsi maha võtma iga kossufänn. Mina küll ei kahtle, et Cramo on olnud ikkagi Eesti kossus väga oluline positiivne osake. Küll vast osatakse seda alles distantsilt ja teatud aja pärast rohkem hinnata, eriti seda, mis tegelikult kaasnes sellega, et kunagi pankroti äärest ikkagi jõuti VTBs täitsa respekteeritud tasemele ning mindi isegi Eurocupi mängima. Muidugi, hetkel on selle hooaja valguses kõik nn missed opportunity.
Kui seda interpreteerida, et juhtkond peaks Varraku maha võtma, kuid seda Valdmaa ei tee, siis... pisut peaks arvestama taustsüsteemi, mis klubi ümber valitseb ja mida väga avalikult enam ei eitatagi. Loodetavalt pingutatakse kenasti lõpuni ja kokkuvõttes võiks ühe tiitli ikkagi võtta.
VTB mõju üldsusele on kahe otsaga asi, las see jääb sinnapaika. Pidasin rohkem seda silmas, et nüüd hakkamegi nutma iga hooaeg neid miljoneid taga ja kui sitasti läheb, siis ära kritiseeri ja toeta kedagi teist. Eriti loll on praeguses seisus selle vabandusega esile tulla, kui järgmine hooaeg ei pruugi isegi miljonile lähedale saada ja ikka mingil kombel VTB-s jätkataks. Kui toetajate seas valitseb selline pidev rahulolu ja tulemused kedagi ei huvita, siis ma ei imesta, miks rahvas ainult kevadel Rocki vastu saali tuleb. Seegi hooaeg on hooaja tippsündmus alles ees ja küll siis hõisatakse (kui hõisatakse). 2014. aastanumbri sees on võidetud Raplat, Tallinna Kalevit, Valgat, Hitot, TTÜ-d ja Pärnut...
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

püüdke harjutada end mõttega, et järgmine hooaeg võib Cramo laeks jääda mudaliiga, muud sarjad lahtised: Varrak kinnitab maksuametiga seoses neid levivaid jutte: http://sport.postimees.ee/2732112/alar- ... uulamistel" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Kas keegi oskab seletada, miks Rockilt näiteks ei nõuta (pole kuskilt läbi käinud)?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:Kas keegi oskab seletada, miks Rockilt näiteks ei nõuta (pole kuskilt läbi käinud)?
Ei ole kuulda olnud. isegi imestan, et mille alusel need näidispoomised valiti - Reim, Cramo ja mõni klubi pidi veel olema.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:Kas keegi oskab seletada, miks Rockilt näiteks ei nõuta (pole kuskilt läbi käinud)?
Ei ole kuulda olnud. isegi imestan, et mille alusel need näidispoomised valiti - Reim, Cramo ja mõni klubi pidi veel olema.
Mis jällegi näitab asja "objektiivsust". Osadelt nõuame, teistelt ei nõua.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

Eks see rumalate inimeste arvamus, et kui keegi fänn kritiseerib klubi siis see tähendab ta ei toeta klubi ja parem hakagu mõne teise klubi fänniks siis.

Eelarve on küll viimane asi mille taha viimased aastad jäänud. Jah, liigades kus me osalenud oleme nende jaoks on tõesti vaja suuremat aga nendes osalemine on olnud meie soov. Ma tõesti loodan kui jätkame siis me VTBst me osa ei võta, sest see ei anna meile mitte midagi. Ennast proovile panna oli tore aga nüüd vaja tagasi tulla pilvedest ja aru saada hetkel meie eelarve ei luba seal mängida. Treppi tuleb käia ikka üks aste korraga. Enne tuleb tõestada klubi taset nõrgemates liigades. Ma miskipärast usun ka sponsorid pigem toetaksid võidukat kui suures liigas kolakat saavat klubi. Valdmaad võib kiita üritamise eest aga mulle on jäänud tunne ta ei viitsi klubiga seda "rasket teekonda" käia ja üritab otseteid leida.
Pilt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Sten kirjutas:Eks see rumalate inimeste arvamus, et kui keegi fänn kritiseerib klubi siis see tähendab ta ei toeta klubi ja parem hakagu mõne teise klubi fänniks siis.

Eelarve on küll viimane asi mille taha viimased aastad jäänud. Jah, liigades kus me osalenud oleme nende jaoks on tõesti vaja suuremat aga nendes osalemine on olnud meie soov. Ma tõesti loodan kui jätkame siis me VTBst me osa ei võta, sest see ei anna meile mitte midagi. Ennast proovile panna oli tore aga nüüd vaja tagasi tulla pilvedest ja aru saada hetkel meie eelarve ei luba seal mängida. Treppi tuleb käia ikka üks aste korraga. Enne tuleb tõestada klubi taset nõrgemates liigades. Ma miskipärast usun ka sponsorid pigem toetaksid võidukat kui suures liigas kolakat saavat klubi. Valdmaad võib kiita üritamise eest aga mulle on jäänud tunne ta ei viitsi klubiga seda "rasket teekonda" käia ja üritab otseteid leida.
Oot. Millest siis see Valdmaa alustas? Ehitustööriistast Unicsi võitmiseni oli see teekond. Võib-olla ei jaksa ta enam kaks korda sellist rada läbida, aga seda ma ka ette ei heida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

michaelEP kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:Kas keegi oskab seletada, miks Rockilt näiteks ei nõuta (pole kuskilt läbi käinud)?
Ei ole kuulda olnud. isegi imestan, et mille alusel need näidispoomised valiti - Reim, Cramo ja mõni klubi pidi veel olema.
Mis jällegi näitab asja "objektiivsust". Osadelt nõuame, teistelt ei nõua.
Ma pakuks välja selle hüpoteesi, et Rockis sai personal palka( seda on kinnitanud juhtkond), mängijad olid stipi peal. Nii, aga Reimi koolis ja Cramo meeskonnas olid võibolla (?) kõik stipi peal. sellest ka erinev kohtlemine ehk.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma pakuks välja selle hüpoteesi, et Rockis sai personal palka( seda on kinnitanud juhtkond), mängijad olid stipi peal. Nii, aga Reimi koolis ja Cramo meeskonnas olid võibolla (?) kõik stipi peal. sellest ka erinev kohtlemine ehk.
Ma pakun, et 1) kõiki klubisid poleks olnud võimalik inim- ja muude ressursside piiratuse tõttu nö võrdselt pigistama hakata, valiti välja paar tükki 2) Kalevi puhul mängis rolli muidugi Skele juhtum.
Vasta