Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

Rock on juba kolm väga sitta mängu järjest teinud. Ja ilmselt teeb ka edasi.
zero0 kirjutas:Tartu on täna väga sita mängu teinud, kui aus olla. Mingeid emotsioone pole pakkunud see mäng. Pole mõtet siin kaagutada, Rock ei pidanud EC alagrupistki edasi saama.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Kahju jah, seda pole mõtet enam vaadata. Ilmselt on Rock tõusust üle saanud :(
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kris kirjutas:Mina võtan seda asja nii - mida edukam Rock välissarjades on (ja nad on sellel hooajal olnud väga edukad), seda magusamad meie võidud nende üle on. :) Ja see muidugi selge et me neid võidame :koss:
Ma ei ütle sinu kohta midagi. Lihtsalt nendin fakti, et ainult debiilik oskab Cramo ja Rocki välissarju niimodi omavahel võrrelda.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

see "kõvasti arenenud" Kurbas peab veel 10 000 tundi individuaalset trenni tegema, kui ta loodab Lukauskise varbaküüne seenhaigust väärt olla.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Miks viga teha, ja jätta viimane rünnak Tonybetile? Muidu oleks ju peale seda 3-4 sekundit enda rünnakule jäänud (arvestades et vaevalt just täpselt viimasel sekundil otsustav vise/läbimurre tuleb). On teised nõus?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Aaa ei, läkski nagu arvata võis, õigesti tegin, et ei vaadanud lõpuni. Rocki vabanduseks võib muidu öelda, et oluline mäng kolmapäeval ees :P
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

Kui viiki jäänuks, siis tulnuks lisaaeg, kuigi lõpuks loeb korvide vahe? ilmselt Kullamäe sellepeale lootis, et kaitstakse viimane rünnak ära ja siis saab lisaajal natuke vahet sisse teha. aga läks sitemini.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

MEGA IRW kirjutas:Kui viiki jäänuks, siis tulnuks lisaaeg, kuigi lõpuks loeb korvide vahe? ilmselt Kullamäe sellepeale lootis, et kaitstakse viimane rünnak ära ja siis saab lisaajal natuke vahet sisse teha. aga läks sitemini.

Mm.. ma olen 90% kindel, et nö kahest mängust koosneva play-offi puhul VÕIB mäng ka viiki jääda
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Muidugi oleks võinud mäng viiki jääda..
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

MEGA IRW kirjutas:see "kõvasti arenenud" Kurbas peab veel 10 000 tundi individuaalset trenni tegema, kui ta loodab Lukauskise varbaküüne seenhaigust väärt olla.
Mis sul täna viga on? "Jobukari", "totaalne saast", "lambad esioina Kullamäe juhtimisel" jne - kas vahepealsete võitude peale kogunes tõesti selline kibestumine ja sapp, et enam ei suuda seda enda sees peita?
Ja kas Kurbas polegi kõvasti arenenud, et peab jutumärke kasutama?
Kuna ühtegi võrreldavat välisliigat ei ole, siis mis näitab paremini, kumb meeskond on parem, kui omavahel nelja võiduni mängitud seeria? Või hakatakse taaskord juba ette mingeid vabandusi otsima?

Mingis mõttes ehk näitabki aga mulle käib selliste väidete puhul pinda üks muu asi. Nimelt see, et sügisel on kõik nagu üks mees seisukohal, et savi sest mudaliigast, tähtis on VTB ja eurocup (Rocki puhul siis eurochallenge ja ehk ka BBL). Aga mida enam kevad lähemale jõuab ja mida enam muudest sarjadest välja lennatakse, seda enam samadel isikutel see jutt muutub. Ma ei mõelnud konkreetselt sind vaid laiemalt. Ja nii igal aastal.
Mina isiklikult olen arvamusel, et sportlike tulemuste tähenduses võib koduse hooaja lukku lüüa siis kui Rock peab Balti liigas oma viimase mängu sest kevadisel finaalseerial on ainult ja ainult sümboolne ning meelelahutuslik tähendus. Sõltumata sellest kes võidab ja kas taaskord 4:0 või mitte, Rockil see hooaeg õnnestus, nende kodusel peakonkurendil mitte.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Marcus »

KalevRuus kirjutas:
Kuna ühtegi võrreldavat välisliigat ei ole, siis mis näitab paremini, kumb meeskond on parem, kui omavahel nelja võiduni mängitud seeria? Või hakatakse taaskord juba ette mingeid vabandusi otsima?
Mingis mõttes ehk näitabki aga mulle käib selliste väidete puhul pinda üks muu asi. Nimelt see, et sügisel on kõik nagu üks mees seisukohal, et savi sest mudaliigast, tähtis on VTB ja eurocup (Rocki puhul siis eurochallenge ja ehk ka BBL). Aga mida enam kevad lähemale jõuab ja mida enam muudest sarjadest välja lennatakse, seda enam samadel isikutel see jutt muutub. Ma ei mõelnud konkreetselt sind vaid laiemalt. Ja nii igal aastal.
Mina isiklikult olen arvamusel, et sportlike tulemuste tähenduses võib koduse hooaja lukku lüüa siis kui Rock peab Balti liigas oma viimase mängu sest kevadisel finaalseerial on ainult ja ainult sümboolne ning meelelahutuslik tähendus. Sõltumata sellest kes võidab ja kas taaskord 4:0 või mitte, Rockil see hooaeg õnnestus, nende kodusel peakonkurendil mitte.
Ja mina omakorda ütlesingi, et see selgitab ainult kumb on neist kahest parem meeskond, mitte kummal oli õnnestunum hooaeg. Harjutagem lugemist, inimesed!
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

Nah, eriti sitta korvpalli mängis Rock täna lihtsalt. Kui ikka KOLME PÕHIMÄNGIJATA Prienaid ei suudeta kodus ka võita, ise täiskoosseisus, siis on need epiteedid täiesti sobivad.
Rockil on meeletult õnne olnud sel hooajal, napp edasipääs alagrupiturniirilt, vigastatud Samaara vastu välja imetud võõrsil võit, ise on kõik mehed pääsenud vigastustest, lotovõit vahepeal supermänge teinud Dilysega hooaja keskel, ei mingeid jamasid Maksuametiga jne jne.
Ühesõnaga hõbelusikas suus võistkond ja ikka kriitilisel hetkel, kus võidakse suuta üle oma varju hüpata, feilitakse haledalt, olgu siis Szolnoki vastu või nüüd Prienai vastu, kui just võõrsil imet ei sünni.

my point is - et Rocki superõnnestund hooaeg vs Kalevi ebaõnnestunud sõltus way rohkem õnnest,
kui mingist meeskonnavaimust supertreeneritööst vms...
KalevRuus kirjutas:Mis sul täna viga on? "Jobukari", "totaalne saast", "lambad esioina Kullamäe juhtimisel" jne - kas vahepealsete võitude peale kogunes tõesti selline kibestumine ja sapp, et enam ei suuda seda enda sees peita?
Ja kas Kurbas polegi kõvasti arenenud, et peab jutumärke kasutama?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Marcus kirjutas: Ja mina omakorda ütlesingi, et see selgitab ainult kumb on neist kahest parem meeskond, mitte kummal oli õnnestunum hooaeg. Harjutagem lugemist, inimesed!
Ma ei ole ka sellega päris nõus. Kas me siis näiteks suusatamises ütleme ka, et parim on see, kes tuleb Eesti meistriks?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Ja mina omakorda ütlesingi, et see selgitab ainult kumb on neist kahest parem meeskond, mitte kummal oli õnnestunum hooaeg. Harjutagem lugemist, inimesed!
Nagu ma ütlesin, rääkisin laiemalt kui sinu postituse põhjal.
Kui aga juuksekarva lõhki ajada, siis kas ikka selgitab? Legendaarsel Linehani ja Beardi hooajal võitis Rock Cramot BBLi veerandfinaalis, eestikate finaalis võitis jälle Cramo. Võta siis kinni, kumb kokkuvõttes parem oli.
Aga see on tõesti juba niisama vaidlemine; sõnastagem siis nii, et võitja on parem sel konkreetsel ajahetkel.
Nah, eriti sitta korvpalli mängis Rock täna lihtsalt. Kui ikka KOLME PÕHIMÄNGIJATA Prienaid ei suudeta kodus ka võita, ise täiskoosseisus, siis on need epiteedid täiesti sobivad.
Rockil on meeletult õnne olnud sel hooajal, napp edasipääs alagrupiturniirilt, vigastatud Samaara vastu välja imetud võõrsil võit, ise on kõik mehed pääsenud vigastustest, lotovõit vahepeal supermänge teinud Dilysega hooaja keskel, ei mingeid jamasid Maksuametiga jne jne.
Ühesõnaga hõbelusikas suus võistkond ja ikka kriitilisel hetkel, kus võidakse suuta üle oma varju hüpata, feilitakse haledalt, olgu siis Szolnoki vastu või nüüd Prienai vastu, kui just võõrsil imet ei sünni.

my point is - et Rocki superõnnestund hooaeg vs Kalevi ebaõnnestunud sõltus way rohkem õnnest,
kui mingist meeskonnavaimust supertreeneritööst vms...
Tänase mängu kohta ma ei ütle sõnagi sest seda ei näinud paraku.
Aga see õnne jutt... see on selline odav kaotaja vingumine. Rääkimata vastuoludest su jutus ja ekslikest faktidest. Vastuolu on näiteks see, et kriitilistel hetkedel justkui feilitakse haledalt aga samas võideti nii alagrupis otsustav mäng kui vahegrupis otsustavad mängud ära. Kas näiteks mäng Rootsi satsiga polnudki sisuliselt kriitiline hetk, täiesti võrreldav play-offiga?
Ekslik fakt või valeväide on aga see, et kõik mehed on pääsenud vigastustest. Kas Rock mitte ei kaotanud oma kaks alagrupimängu olukorras kus nii Peciukevicius kui ka Kriisa olid vigased?
See, et õnn peitus ka selles, et polnud Maksuametiga jamasid... no tule issand appi.
Aga eks see õnne küsimus on huvitav muidugi. Kui jalgpallur lööb kahe meetri pealt tühjast väravast mööda, kas see on ebaõnn või oskamatus? Minu arust pigem teine variant, eriti siis kui seda pidevalt juhtub.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Iseenesest hea, et BBL näol on olmas sari, kus saab meie superkangelasi võrrelda klubidega, kellega juba aastaid madistatud. Selgelt on Södertäljede ja Zepterite alistamise järel siin osad mehed bluffinud nad väga kõvadeks klubideks ja Rocki veel ülikõvaks. Aga bbl näitab ilusti ära, et tulevad pooliku koosseisuga leedukad ja Rocki omadel on juba kodus püksid tagant pruunid. Ja kuna näiteks Mihklile meeldib väga võrrelda võrreldamatuid asju siis - cramo kaotas võõrsil rytasele 2ga, rock kaotas kodus pooliku koosseisyga prienaile 2ga. Võta välja Miku.
Vasta