Howard Frier

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Howie on hoogu juurde saamas !:)
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Frier tahab perega USA'sse minna vist:|
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

martin kirjutas:Frier tahab perega USA'sse minna vist:|
kus seda kuulsid ?
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

frier peab küll jääma.sest viimasel ajal on see mees jälle korralikke tulemusi näidanud.tundub et mees hakkab aastate tagust hoogu tagasi saama.
elagu kalev.go,go,go kalev
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Ta on rohkem riskima hakanud ning on ka rohkem tulemust hakanud tulema, enne oli ta väga vaoshoitud.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Frier ja peaks jääma? no jätke jama....
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Oskar8 kirjutas:Frier ja peaks jääma? no jätke jama....
Sinu arust jama, mõne jaoks mitte!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:Frier ja peaks jääma? no jätke jama....
sa oled lihtsalt loll, see et sa teda vihkad, see ei tähenda et ta sitt on
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mina ei tahaks, et Frier jääks..aga ma ütlen ausalt, ta meeldib mulle väga, minu arust üks sümpaatsemaid vendi, kes üldse Eestis mängimas käinud, nagu ka Reed, kõva meeskonna hing..aga miskipärast arvan, et suuremates mängudes nagu ULEB jne ei vea ta välja ja me tahame ju Euroopas ka kaugele jõuda..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:mina ei tahaks, et Frier jääks..aga ma ütlen ausalt, ta meeldib mulle väga, minu arust üks sümpaatsemaid vendi, kes üldse Eestis mängimas käinud, nagu ka Reed, kõva meeskonna hing..aga miskipärast arvan, et suuremates mängudes nagu ULEB jne ei vea ta välja ja me tahame ju Euroopas ka kaugele jõuda..
kuidas me sellise eelarve ja sellise managmentiga peaks jõudma kaugele euroopas, järgmine hooaeg tagasi fibas ju arvatavasti
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

eelarve tõuseb aasta-aastalt...sinu mõttemaailm on siis selline, et mängime eestis võidame kõiki peale rocki ja saame balti liigas nelja hulka..tuleb vaeva näha, mänedžer välja vahetada jpm..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:eelarve tõuseb aasta-aastalt...sinu mõttemaailm on siis selline, et mängime eestis võidame kõiki peale rocki ja saame balti liigas nelja hulka..tuleb vaeva näha, mänedžer välja vahetada jpm..
sa mingi idioot w?? olen ma seda väitnud et eesmärk on rockile ära panna ja balti liiga, mai tea mine arene seljuhul....

loomulikult eesmärk ka euroopas tõusta, aga praegu see pole võimalik ju.. eriti kui tallinna linn kh veel enda toetuse ära võtab, kus see eelarve siis kasvab
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Esialgu võiks proovida Baronsi suguseid tiime võita ning siis alles vaadata kuhugi kaugemale. Ulebis ei ole mõtet saunas käia kogu aeg.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:
greystone kirjutas:eelarve tõuseb aasta-aastalt...sinu mõttemaailm on siis selline, et mängime eestis võidame kõiki peale rocki ja saame balti liigas nelja hulka..tuleb vaeva näha, mänedžer välja vahetada jpm..
sa mingi idioot w?? olen ma seda väitnud et eesmärk on rockile ära panna ja balti liiga, mai tea mine arene seljuhul....

loomulikult eesmärk ka euroopas tõusta, aga praegu see pole võimalik ju.. eriti kui tallinna linn kh veel enda toetuse ära võtab, kus see eelarve siis kasvab
tra ära hakka sõimama kohe..rahune maha

väga hästi on võimalik ja see et tallinna linn tahab võrgu selverile raha anda, see pole sugugi kindel, kuna ükski osapool midagi konkreetset selle kohta väitnud pole.

ulebis pole midagi võimautt, nagu nägime karjus pool foorumit peale asveli võitu et järgmine aasta oleme juba euroliigas jne..loomulikult on raha kõikse tähtsam asi, aga kui sa vähegi tähele paned, siis valdmaa ajal järk-järgult iga aasta eelarve suureneb, kui korralik mänedžer saada on kõik võimalik..hetke seisuga näen mina uut mänedžeri kriisas, kui ta kunagi karjääri lõpetab, kuna tema tõi meile reedi. :D aga jh
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:
jyrgen kirjutas:
greystone kirjutas:eelarve tõuseb aasta-aastalt...sinu mõttemaailm on siis selline, et mängime eestis võidame kõiki peale rocki ja saame balti liigas nelja hulka..tuleb vaeva näha, mänedžer välja vahetada jpm..
sa mingi idioot w?? olen ma seda väitnud et eesmärk on rockile ära panna ja balti liiga, mai tea mine arene seljuhul....

loomulikult eesmärk ka euroopas tõusta, aga praegu see pole võimalik ju.. eriti kui tallinna linn kh veel enda toetuse ära võtab, kus see eelarve siis kasvab
tra ära hakka sõimama kohe..rahune maha

väga hästi on võimalik ja see et tallinna linn tahab võrgu selverile raha anda, see pole sugugi kindel, kuna ükski osapool midagi konkreetset selle kohta väitnud pole.

ulebis pole midagi võimautt, nagu nägime karjus pool foorumit peale asveli võitu et järgmine aasta oleme juba euroliigas jne..loomulikult on raha kõikse tähtsam asi, aga kui sa vähegi tähele paned, siis valdmaa ajal järk-järgult iga aasta eelarve suureneb, kui korralik mänedžer saada on kõik võimalik..hetke seisuga näen mina uut mänedžeri kriisas, kui ta kunagi karjääri lõpetab, kuna tema tõi meile reedi. :D aga jh
ei ma enda meelest rahulik, aga "cut the crap"

igatahes ei usu, et see mandzeri vahetus nii lihtsalt käib... kalevi võiks keegi rikas eesti ärimees ära osta... :) kui hetkel kalevit vaadata, siis see hoopis teine kalev mis hooaja alguses ja tundub et euroliigasse me lähima 10 aasta jooksul ei jõua, kui mingit suurt muutust ei tule..
Vasta