Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Mina nii pessimistlik ei oleks, operatsioon oli edukas, võib vabalt finaalideks mängus tagasi olla. Nagu ühes postituses mainisin, Tyler Hamilton suutis TDF katkise rangluuga lõpuni sõita. Sealjuures võttis ka etapi võidu.
Tohtrid ei andnud mingit lootust, et võiks Touri lõpuni sõita. Neid kaht ala päris muidugi võrrelda ei saa, kuid annab lootust, et AP on finaalideks tagasi. Efektiivne taastusravi on ka kindlasti oluline.

Riding the Tour with a busted collarbone
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:Mina nii pessimistlik ei oleks, operatsioon oli edukas, võib vabalt finaalideks mängus tagasi olla. Nagu ühes postituses mainisin, Tyler Hamilton suutis TDF katkise rangluuga lõpuni sõita. Sealjuures võttis ka etapi võidu.
Tohtrid ei andnud mingit lootust, et võiks Touri lõpuni sõita. Neid kaht ala päris muidugi võrrelda ei saa, kuid annab lootust, et AP on finaalideks tagasi. Efektiivne taastusravi on ka kindlasti oluline.

Riding the Tour with a busted collarbone
Jalgrattasõit ja korvpall on ikka päris erinevad alad või pole?
Optimism pole muidugi kunagi halb, aga seda tuleks eristada soovmõtlemisest. Tõenäoliselt saab leedukas siis kaasa teha, kui seeria pikaks venib, palju temast reaalselt kasu on, ses mõttes oleks ka skeptiline- selline paus jätab ikka korraliku jälje.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Kindlasti on võimalik mängida finaalides juba näiteks süstide najal, aga oht, et rangluu murdub uuesti, oleks väga suur siis. Enda näitel võin seda tuua, nooremana mängisin käsipalli ning tulin ka liiga varakult mängima tagasi ning kohe esimeses mängus murdsin uuesti rangluu. Käsipall on küll ka kordades jõulisem, kuid siiski. Ma kipun arvama, et ei minda riskima ja püütakse ilma temata hakkama saada.
Pilt

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nub4you kirjutas:Kindlasti on võimalik mängida finaalides juba näiteks süstide najal, aga oht, et rangluu murdub uuesti, oleks väga suur siis. Enda näitel võin seda tuua, nooremana mängisin käsipalli ning tulin ka liiga varakult mängima tagasi ning kohe esimeses mängus murdsin uuesti rangluu. Käsipall on küll ka kordades jõulisem, kuid siiski. Ma kipun arvama, et ei minda riskima ja püütakse ilma temata hakkama saada.
Kui Kullamäe käekirja vaadata, siis riskimise taha asi kindlasti ei jää. Kui väidetavalt valuvaigistite najal mängiv Dorbek paneb Valga vastu 20 minutit, siis poolvigast leedukat finaalseerias kindlasti pingile ei jäeta. Muidugi kui ta vähegi mängukõlbulik on.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:Mina nii pessimistlik ei oleks, operatsioon oli edukas, võib vabalt finaalideks mängus tagasi olla. Nagu ühes postituses mainisin, Tyler Hamilton suutis TDF katkise rangluuga lõpuni sõita. Sealjuures võttis ka etapi võidu.
Tohtrid ei andnud mingit lootust, et võiks Touri lõpuni sõita. Neid kaht ala päris muidugi võrrelda ei saa, kuid annab lootust, et AP on finaalideks tagasi. Efektiivne taastusravi on ka kindlasti oluline.

Riding the Tour with a busted collarbone
Jalgrattasõit ja korvpall on ikka päris erinevad alad või pole?
Optimism pole muidugi kunagi halb, aga seda tuleks eristada soovmõtlemisest. Tõenäoliselt saab leedukas siis kaasa teha, kui seeria pikaks venib, palju temast reaalselt kasu on, ses mõttes oleks ka skeptiline- selline paus jätab ikka korraliku jälje.
Mainisin, et neid kaht ala ei saa võrrelda, kuid sportlikust printsiibist lähtudes, ei näe miks ei või me teda sel hooajal veel palliplatsil näha. Tõin selle näite, kuna tõenäoliselt TDF on üks raskemaid jõukatsumusi siin maamunal.
Ajakirjandus on andnud lootust, aega on finaalideni, mina olen igatahes positiivne selles osas.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

nub4you kirjutas:Kindlasti on võimalik mängida finaalides juba näiteks süstide najal, aga oht, et rangluu murdub uuesti, oleks väga suur siis. Enda näitel võin seda tuua, nooremana mängisin käsipalli ning tulin ka liiga varakult mängima tagasi ning kohe esimeses mängus murdsin uuesti rangluu. Käsipall on küll ka kordades jõulisem, kuid siiski. Ma kipun arvama, et ei minda riskima ja püütakse ilma temata hakkama saada.

AP puhul kasutati plaatfiksaatorit, mis kiirendab paranemisprotsessi
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

No kindlasti kasutatakse tippsportlaste kiiremas paranemiseks igasugu erinevaid asju, kuid ma siiski ei usu, et AP saab finaalideks täiesti terveks ja kui peaks pool vigasena mängima tulema, võivad tagajärjed veelgi hullemad olla. Aga eks siis näeb, kui finaalid käes on.
Pilt

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

nub4you kirjutas:No kindlasti kasutatakse tippsportlaste kiiremas paranemiseks igasugu erinevaid asju, kuid ma siiski ei usu, et AP saab finaalideks täiesti terveks ja kui peaks pool vigasena mängima tulema, võivad tagajärjed veelgi hullemad olla. Aga eks siis näeb, kui finaalid käes on.

Ei ma sellessuhtes sinuga nõus, et 4 nädalatr läheb ikka paranemiseks. Seejärel 2-3, et konditsiooni tagasi jõuda. Ehk siis optimistliku plaani järgi võiks ta esimesed mängud teha mai lõpus
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Stennu »

Tänast mängu kuskilt netist ka võimalus näha ?:)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevcramo »

Stennu kirjutas:Tänast mängu kuskilt netist ka võimalus näha ?:)
Delfi
E: või siiski mitte, imelik, alles eile oli nende "tele"kavas kirjas, et tänane mäng tuleb ka delfis
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tuleb loota kolmestele teisel poolajal, vastaste kehvale tabavuseele.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas maik »

zero0 kirjutas:Tuleb loota kolmestele teisel poolajal, vastaste kehvale tabavuseele.
Lisaks tuleb loota maavärinale ja elektrikatkestusele!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

korvi alt lõhutakse täiega ära, uskumatu kuidas üldse ei saada hakkama, Talts ja Dilys on ikka täiega oma eurosarja vormi minetanud
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Poolaja lõpus saadi juba kuue peale, siis visati kolmene mööda ja Vinny ei realiseerinud kahest, oleks võinud poolaja lõpuks suhteliselt viigis olla.
Muidugi jah, korvialust võitlust oli lausa jube vaadata. Puterati korralikult.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

maik kirjutas:
zero0 kirjutas:Tuleb loota kolmestele teisel poolajal, vastaste kehvale tabavuseele.
Lisaks tuleb loota maavärinale ja elektrikatkestusele!
Leedus kahjuks maavärinaid ei esine, vaadates saali, siis elektrikatkestuse üle ei imestaks. Reaalselt on võimalik aga finaali jõuda heale visketabavusele, vastaste kehvale poolajale ning nende probleem vigadega. Kahjuks BBL ei viitsi isegi live statse enam teha, ei teagi, kuidas vigadega lood on leedukatel, esimest veerandaega ei näinud
Vasta