Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas millionaire »

Käivad jutud, et Dilys olevat täis peaga sõites politseile vahele jäänud või mõnel muul (täis peaga) sarnasel moel rangelt režiimi rikkunud.
Tundub, et ära teda otsustavate mängude eel ei saadeta, aga viimasel ajal kujuh mehega seoses kõvasti erinevaid jamasid.
Iseenesest kahju, isiklikult lootsin, et mees tuuakse järgmiseks hooajak Rocki tagasi, sobib ideaalselt nende mängujoonisesse.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Käivad jutud, et Dilys olevat täis peaga sõites politseile vahele jäänud või mõnel muul (täis peaga) sarnasel moel rangelt režiimi rikkunud.
Detaile ei tea aga seda, et märksõnadeks on pudel, kork, kõrisõlm ja tähtis mäng, võis algusest peale aimata. Ega palju muid võimalusi ju sellisel juhul olla ei saagi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Ma ise eeldasin ka, et kas jättis näiteks pidutsemise tõttu trenni vahele vms.

Mees peab enda jaoks ikka asjad selgeks mõtlema. Viimasel ajal on seda negatiivset (tehnilised, sülitamised, praegune skandaal) tema ümber rohkem kui positiivset. Mängumehena on ta aga endiselt rockile suureks abiks
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Viimaste sündmuste najal oleks päris kahju, kui tegi veel ka Tsintsadzet. Lootsin samuti, et ehk sama tuumik jätkub ka järgmine hooaeg, kuid kui distsipliiniga probleeme, on vähe tõenäoline.
Loodaks ikka, et jätkab hooaja lõpuni, muidu oleks seis päris nadi.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=68439209" onclick="window.open(this.href);return false;

Politsei kinnitab, et neile kedagi Dilyse nimelist vahele pole jäänud.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

sequa kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=68439209

Politsei kinnitab, et neile kedagi Dilyse nimelist vahele pole jäänud.
No vähemalt seadusega polnud pahuksis. Aga respect Kullamäele ja klubile! Kuld on kõva mees, et Dilyse koju Tartu otsustas jätta, enamus treenereid ja klubisid oleks mehe kaasa võtnud ja hiljem "karme jutuajamisi" pidanud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Alvar Tiisleri kild FBst: Žalgiris, Rytas, Rock .. loogiliselt võttes oleks Vilmantas Dilyse järgmine samm nüüd Rakvere Tarvas :D
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

http://www.ohtuleht.ee/576016/vilmantas ... rastlounal" onclick="window.open(this.href);return false;

No mina igal juhul söön oma mütsi ära, kui Dilysega midagi trahvist hullemat tehakse. Jossu ja Taltsiga on ikkagi finaalseeriat väga raske mängida.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/576016/vilmantas ... rastlounal

No mina igal juhul söön oma mütsi ära, kui Dilysega midagi trahvist hullemat tehakse. Jossu ja Taltsiga on ikkagi finaalseeriat väga raske mängida.
Äkki sa seletad mida sa mõtled rahatrahvist hullema all?
Minu arusaamist mööda saab hullem olla vaid lepingu lõpetamine. Ma ei ole kindel, et see kõige õigem oleks, kui mees meeskonna ees vabandab, võib ka KORRALIKU rahatrahviga piirduda. Ei õigusta kuidagi tehtut, meeskonna altvedamine on ränk eksimus, aga siira vabandusega võiks edasi elada. Finaalseerial pole siin küll tähtsust, Kullamäe on näidanud, end piisavalt sirgeselgse mehena.

p.s Tuletan meelde, et nii Kalevis kui Rockis on olnud tegelasi, kes on joobes olekus ka autoroolis vahele jäänud (mis vähemalt minu jaoks on hullem patustamine) ning ka neid pole koju saadetud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/576016/vilmantas ... rastlounal

No mina igal juhul söön oma mütsi ära, kui Dilysega midagi trahvist hullemat tehakse. Jossu ja Taltsiga on ikkagi finaalseeriat väga raske mängida.
Äkki sa seletad mida sa mõtled rahatrahvist hullema all?
Minu arusaamist mööda saab hullem olla vaid lepingu lõpetamine. Ma ei ole kindel, et see kõige õigem oleks, kui mees meeskonna ees vabandab, võib ka KORRALIKU rahatrahviga piirduda.

Tuletan meelde, et nii Kalevis kui Rockis on olnud tegelasi, kes on joobes olekus ka autoroolis vahele jäänud (mis vähemalt minu jaoks on hullem patustamine) ning ka neid pole koju saadetud.
Noh, klubisisene mängukeeld on kah üks variant (nt kaks mängu), mängumehena pole kunagi hea tribüünil istuda, kui miskit viga pole.
Rahatrahv...oleneb, kui suur muidugi on.
Ära muidugi ei saadeta, siis poleks mees hommikul trenni hakanud minemagi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Rix kirjutas:
japs kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/576016/vilmantas ... rastlounal

No mina igal juhul söön oma mütsi ära, kui Dilysega midagi trahvist hullemat tehakse. Jossu ja Taltsiga on ikkagi finaalseeriat väga raske mängida.
Äkki sa seletad mida sa mõtled rahatrahvist hullema all?
Minu arusaamist mööda saab hullem olla vaid lepingu lõpetamine. Ma ei ole kindel, et see kõige õigem oleks, kui mees meeskonna ees vabandab, võib ka KORRALIKU rahatrahviga piirduda.

Tuletan meelde, et nii Kalevis kui Rockis on olnud tegelasi, kes on joobes olekus ka autoroolis vahele jäänud (mis vähemalt minu jaoks on hullem patustamine) ning ka neid pole koju saadetud.
Noh, klubisisene mängukeeld on kah üks variant (nt kaks mängu), mängumehena pole kunagi hea tribüünil istuda, kui miskit viga pole.
Rahatrahv...oleneb, kui suur muidugi on.
Ära muidugi ei saadeta, siis poleks mees hommikul trenni hakanud minemagi.
Klubisisene mängukeeld oleks karistus ka klubile endale (Talts, Toome ja vigane Doronin saaks suuri mänguminuteid). Peale ärasaatmist oleks järgmine karistusmeetod ikkagi suur rahatrahv. Kui mees sellega nõus siis tore, kui mitte astugu minema.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas BCKLV »

+ Eichfuss ja Dorbek suudavad ka korvialust lappida, pole ju vahet mis koosseisuga Valgat võidetakse. Mängumeeste distsiplineerimine tooks ikka klubile rohkem kasu.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

BCKLV kirjutas:+ Eichfuss ja Dorbek suudavad ka korvialust lappida, pole ju vahet mis koosseisuga Valgat võidetakse. Mängumeeste distsiplineerimine tooks ikka klubile rohkem kasu.
OK vb ma liiga rikutud mõtlemisega. Minujaoks on profi karistamise parimaks tööriistaks siiski raha.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ka ei arva, et sel Valga vastu pingile jätmises mingit erilist pointi oleks ja mille poolest see üldse kedagi distsiplineeriks. Nagu vanasti öeldi - rubla lööb kõige valusamalt.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:Ma ka ei arva, et sel Valga vastu pingile jätmises mingit erilist pointi oleks ja mille poolest see üldse kedagi distsiplineeriks. Nagu vanasti öeldi - rubla lööb kõige valusamalt.
Oleneb. Meeskonnast isoleerimine nt jalkas (saadetakse indiv trenni või noorte juurde + mängukeeld) võib rohkem mõjuda, kui miski trahv. Spordimehe hing on alati platsil ja meeskonna juures.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta