Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

GWallace kirjutas:Veidemanile oli väga tähtis, et ta saaks seda Euroopa tipptaset maitsta. Olen enam kui kindel, et see mees teeb suvega nii palju tööd, et järgmine aasta juba hoopis teist mängu näidata. Kui mees suudab kolmeste protsendi ca 40% peale saada, siis on ka tal palju lihtsam läbimurdeid teha. Eks aastatega tuleb seda kogemust ja mängutarkust ka juurde. Varrak igatahes ütles, et Veideman arenes just kaitse poole peal väga palju selle aastaga. Ei saa ka seda oskust alahinnata!
Jah, oli see vist alles eelmise kevade finaalseerias, kus ühes mängus Gert Dorbek mitmel korral järjest rünnakul Veidemani üks-ühele ette võttis ja iga kord punktid ära viskas.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

khm, kaua meil eestikate finaalist nüüd mõõdas on? Nt see sama Veidekas istub palmidel all samas kui nt Vlad siutsus juba ammu ammu, et nüüd hakkab uueks hooajaks valmistuma ehk jõusaal ootab .. Noh samas mis mul siin siutsude kui meie mängijad on nii talendikad, et kogu maailm ootab.
YNWA
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Vlad alles täna kirjutas seda ka, et lähevad puhkusele kaheks nädalaks Kreekasse! :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Alex kirjutas:khm, kaua meil eestikate finaalist nüüd mõõdas on? Nt see sama Veidekas istub palmidel all samas kui nt Vlad siutsus juba ammu ammu, et nüüd hakkab uueks hooajaks valmistuma ehk jõusaal ootab .. Noh samas mis mul siin siutsude kui meie mängijad on nii talendikad, et kogu maailm ootab.
Puhkus on töö osa. Kõike tuleb teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Veideman on kahjuks jah jäänud platoole pidama. Kui juba Eesti parim mängujuht väike Sokk ega ka pikkuse poolest nõutud Hallik ei saanud mujale, kui Rumeenia klubisse, siis kes peaks tahtma Veidemani-sugust kehva visketabavusega nr.2 slasherit?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

MEGA IRW kirjutas:Veideman on kahjuks jah jäänud platoole pidama. Kui juba Eesti parim mängujuht väike Sokk ega ka pikkuse poolest nõutud Hallik ei saanud mujale, kui Rumeenia klubisse, siis kes peaks tahtma Veidemani-sugust kehva visketabavusega nr.2 slasherit?
Eks see oleneb agendist, joppamisest ja tont teab millest veel. Ka jalkas oleme näinud mingid Tammeka vennad saavad Tšehhi liigasse, koondise eest korralikke mänge tegevad tüübid on aga klubita.
Huvitav, et ka säravate koondisemängude põhjal pole vist eriti keegi välisklubisse saanud. Saadakse tavaliselt kas kohe peale hooaja lõppu või keset hooaega kui lepingus vastav punkt olemas.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Veidemanil peaks olema kindlasti natuke kergem välismaale pääseda kui nt Timmul. Esiteks Veideman on juba alates 2010-ndast aastast olnud stabiilselt tipus ja teinud häid mänge, koondise eest ka alati väljas. Lisaks ta on ikka väga noor veel, areneb iga aastaga edasi. Kindlasti lisaks ka plusspoolele Saksamaa meistriliiga kogemuse ja nüüd sel aastal VTB+Eurocup kogemuse. Timmu Sokul polnud ju tegelikult midagi nii väga ette näidata enne välismaale asumist, kui siis koondise põhimängujuht. Samas Veideman on selles suhtes jälle hea mees, et vajadusel võib ka mängujuhi koha peal tegutseda ehk combo-guard. Kaitses tegi ka sel hooajal sammu edasi. Ehk olen liialt optimistlik, aga ei näe põhjust, miks ta ei võiks kuhugi välja pääseda. Mina tervitan igal juhul ka sellist lahendust, et nagu Sokk läks esimene aasta Gruusiasse, nüüd sealt edasi juba Rumeenia liiga põhimängujuht jne. Siin Eestis seisma jääda ei ole mõtet. Kahtlemata on mängijale kasulik kui saad kogemusi erinevate välistreenerite käe all ja pead oma koha eest kogu aeg võitlema.
Näitena saaks kohe Eestist tuua Tanel Kurbase. Jah, ta tegi väga hea hooaja Rocki meeskonnas ja hooaja keskel oli väga stabiilne. Lõpp vajus jah ära, aga samas play-offis kolmeste visketabavus oli ikka kokku päris hea, ligi 50%. AGA, kui ta peaks järgmise hooaja veel siin veetma, siis ei tule sealt enam nii head nahka. Nüüd just peab kindlasti järgmise sammu tegema ja välisklubi leidma. Minu poolest olgu kasvõi mõni leegionär rohkem meie liigas, aga mida rohkem Eesti poisse välismaal pallib, seda kasulikum on see koondisele!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Polekski paha lahendus, paraku ei tule otsus enne uut hooaega.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

KalevRuus kirjutas:
Polekski paha lahendus, paraku ei tule otsus enne uut hooaega.
Ja see tähendaks sisuliselt siis Kalev/Cramo lõppu ,sest lugedes värsket Basketball ajakirja siis seal ütlevad klubijuhid selgelt välja ,et mingist Eesti liiga tasandil mängivast klubist nad huvitatud ei ole ja sellisel juhul kui olukord lõppeks riigi poolt sellise stsenaariumiga siis panevad nemad pillid kotti ,mis oleks ka loogiline lahendus nende poolt ,sest nullist peale hakkamist ja kuhugi le siis jälle välja jõudmist teha poleks mõtet .Ei taipa aga meie valitsuse tegemistest ,kui sul pole ikka veel selget seisukohta ja sul pole lahendusi välja pakkuda oleks ju üpris loogiline jätkata nende stippide seisukohalt samade reeglite järgi ,mis siiani toimisid ja lükata muutuste tegemise aeg lihtsalt edasi ,samas pidades aru koos klubi juhtidega ,et sünniks seadus mis oleks sobilik kõigile Eestis tegutsevatele profiklubidele,või on siis Eesti valitsusel tõesti näpud nii põhjas ,et kistakse seda viimast piisku profiklubide käest ,kes samuti näevad ju kurja vaeva ,et ots otsaga kokku tulla.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Basketi uus number on siinsetele poolehoidjatele muidugi kohustuslik lugemine. Valdmaa ja Linamäe intekad eriti põnev lugemine. On olnud ikka päris huvitav teekond.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Mul just lõppes tellimus, äkki räägid mõned tähtsamad asjad lühidalt selgeks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Rio kirjutas:Mul just lõppes tellimus, äkki räägid mõned tähtsamad asjad lühidalt selgeks.
Pole kahjuks võimalik, sest intekas on päris pikk. Ülevaade Cramo tegemistest alates 2001. a on suht ülevaatlik, seal midagi nii väga uut pole, aga meeskonnaliikmete jutud mõningatest huvitatavamatest seikadest läbi aastate ja valdmaa ning Linamäe intekas alates meeskonna sünnist tänase hooajani väärib küll, et sa selle numbri poeletilt endale soetaksid.
Ma ei teadnudki nt, et Valdmaa oli Rafteri taga kunagi...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Rix kirjutas:
Rio kirjutas:Mul just lõppes tellimus, äkki räägid mõned tähtsamad asjad lühidalt selgeks.
Pole kahjuks võimalik, sest intekas on päris pikk. Ülevaade Cramo tegemistest alates 2001. a on suht ülevaatlik, seal midagi nii väga uut pole, aga meeskonnaliikmete jutud mõningatest huvitatavamatest seikadest läbi aastate ja valdmaa ning Linamäe intekas alates meeskonna sünnist tänase hooajani väärib küll, et sa selle numbri poeletilt endale soetaksid.
Ma ei teadnudki nt, et Valdmaa oli Rafteri taga kunagi...
Tundub, et pean ära ostma :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Rio kirjutas:
Rix kirjutas:
Rio kirjutas:Mul just lõppes tellimus, äkki räägid mõned tähtsamad asjad lühidalt selgeks.
Pole kahjuks võimalik, sest intekas on päris pikk. Ülevaade Cramo tegemistest alates 2001. a on suht ülevaatlik, seal midagi nii väga uut pole, aga meeskonnaliikmete jutud mõningatest huvitatavamatest seikadest läbi aastate ja valdmaa ning Linamäe intekas alates meeskonna sünnist tänase hooajani väärib küll, et sa selle numbri poeletilt endale soetaksid.
Ma ei teadnudki nt, et Valdmaa oli Rafteri taga kunagi...
Tundub, et pean ära ostma :D
Seda enam teeb hinge kurvaks teadmine ,et see kõik tehtu ,mis on Ehitustööristast ,kuni tänase Kalev/Cramoni välja nüüd lihtsalt vastu taevast lennutatakse ja polegi midagi teha. Muiteks kui uskuda Vene meediakanaleid siis on just 10 juuni see viimane tähtaeg ,kui sai esitada avaldusi VTBs osalemiseks järgmisel hooajal ja tundub ,et Kalev/Cramot nende hulgas enam ei ole nii ,et VTBga tuleb meil nüüd vist siis hüvasti jätta.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Järgmine tähtsam tähtaeg on 5.juuli, kui selleks ajaks on ka vaikus , siis järgmine hooaeg ei mängi ükski Eesti klubi Eurochallenge-t ka.
Vasta