Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui kõik eestlased jätkavad (ja küllap jätkavad), saaks nelja välismaalasega üsna asjaliku satsi kokku, kui nendega enam-vähem õnnestutakse. Sokk, Veideman, Arbet, suur äär, tsenter, lisaks varutsenter ja üks lühem välismaalane, pingilt veelt Kitsing...Lihtsalt tuleb tagumisse osakonda veel mõni kohalikest juurde võtta. Ma miskipärast arvan, et Raplast mõni mees kannab uuel hooajal Cramo särki, nt Laane ja Paasoja oleksid loogilised valikud.
Nüüd hakkab muidugi jutt, et nad pole VTB ju tasemel mehed aga kes siis alternatiivid oleksid?
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Ega suurt vahet pole, milliste eestlastega VTBsse 1 võitu minnakse otsima, kui ainult 4 välismaalast tuleb, needki vaevalt et Elegari/Moldoveanu levelil.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Huvitav, kas Cramo on Taltsile ka uuesti silma peale on pannud?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Kui kõik eestlased jätkavad (ja küllap jätkavad), saaks nelja välismaalasega üsna asjaliku satsi kokku, kui nendega enam-vähem õnnestutakse. Sokk, Veideman, Arbet, suur äär, tsenter, lisaks varutsenter ja üks lühem välismaalane, pingilt veelt Kitsing...Lihtsalt tuleb tagumisse osakonda veel mõni kohalikest juurde võtta. Ma miskipärast arvan, et Raplast mõni mees kannab uuel hooajal Cramo särki, nt Laane ja Paasoja oleksid loogilised valikud.
Nüüd hakkab muidugi jutt, et nad pole VTB ju tasemel mehed aga kes siis alternatiivid oleksid?
Järjekordse Eesti meistritiitli võitmiseks kindlasti, ehk ka BBL-s konkurentsis püsimiseks. Ma siiski arvan ja on kuulda olnud, et paljud vaatavad piiri taha, sh Talts, mis on muidugi õige suhtumine. Alati võib ju vastu väita, et kes neid tahab :) Aga kui siin sissetulekud vähendavad, siis see kindlasti lisab motivatsiooni mugavusklubist välja murda. VTB võiks mängust kohe välja jätta, seal mängime nagunii rohkem kohatäiteks, et Venemaa klubidel mõne kerge võiduga tuju tõsta. Kui sealt 1-2 võitu tuleb, siis võib hooaja igati õnnestunuks lugeda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:Kui kõik eestlased jätkavad (ja küllap jätkavad), saaks nelja välismaalasega üsna asjaliku satsi kokku, kui nendega enam-vähem õnnestutakse. Sokk, Veideman, Arbet, suur äär, tsenter, lisaks varutsenter ja üks lühem välismaalane, pingilt veelt Kitsing...Lihtsalt tuleb tagumisse osakonda veel mõni kohalikest juurde võtta. Ma miskipärast arvan, et Raplast mõni mees kannab uuel hooajal Cramo särki, nt Laane ja Paasoja oleksid loogilised valikud.
Nüüd hakkab muidugi jutt, et nad pole VTB ju tasemel mehed aga kes siis alternatiivid oleksid?
Mõneti nagu B-koondise eksperiment julgust annaks. Paasoja minu meelest ei vea välja, Laanele ma eelistaks ikkagi Martin Dorbekut (annab seda, mida Millage ja Sokk ei suuda) ja võtaks nt Millage (kui ei ole end käest lasknud) VTB jaoks. Korvi alla nt Kupsas ja üks korralik suur äär, kes suudaks ka C mängida ning võiks mängida küll. Juba viha pealt võtaks vast VTBs ka mõne vajaliku võidu, B liigas konkurentsis ja EMV finaalis Tartule konkurentsi pakuks iga kell. Säästuhooaeg ju missugune ning endalgi oleks huvitav seda jälgida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kris kirjutas:
spartaklane kirjutas:Err spordiportaalis oli intervjuu
Tänud. Ei pannud algselt tähele (Err spordiportaalis on raadiouudiste all kui keegi veel otsima peaks).

Väga ümmargune jutt Valdmaalt, aga ju siis hetkeolukord on selline. Vähemalt saime info et hetkevisioonis kuskil 4 välismängijat. Kiireks läheb meeskonna koostamisega, aga hetkel veel hullu pole. Pöidlad pihku et jätkatakse, ja et saadakse maksuametlilt positiivseid vastuseid.
Minu arust oli kõige parem see, kui Valdmaa ütles, et tema teada on kehtiv leping ainult Tanel Sokul. kes kurat neid asju peaks siis teadma? Huvitav, et siis T.raadikul, M. Dorbekul jne. polegi enam lepinguid?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Facebooki vahendusel liigub täna igasugu jutte, ka seda, et Varrak olevat just Elegariga rääkinud (iseasi mida) ning, et maksuametiga on kokkulepe ammu olemas, kaubeldakse veel ainult igakuise maksegraafiku summade ja muude nüansside üle.
Aga niipalju on selge, et otsus jätkamise osas on ammu langetatud ja klaar.
See on ju ammu teada, et maksuameti otsus on Cramol käes, suurusjärk 300 000 EUR on õige ja praegu kaubeldakse maksegraafiku üle. FB-s on mõned tegelased ikka uudistega pidevalt nädalate, et mitte öelda kuudega maas.
Ja siis see Elegariga rääkimise jutt. Kas keegi kuulab Varraku telefoni pealt? Vaevalt neid koos vanalinnas jalutamas nähti.
See elegari teema on minu jutt ja tean seda 100 % vaevalt et elegar mulle niisama pada ajab.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ise pole veel lugenud aga väidetavalt ütles Varrak viimases Basketballis, et ilmselt jätkab Keedus Cramos. Selles mõttes loogiline valik, et võib mängida mitmeid positsioone, kui keegi vigastada saab.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

KalevRuus kirjutas:Ise pole veel lugenud aga väidetavalt ütles Varrak viimases Basketballis, et ilmselt jätkab Keedus Cramos. Selles mõttes loogiline valik, et võib mängida mitmeid positsioone, kui keegi vigastada saab.
Kas mitte Rock teda ei tahtnud ? Tegelt isegi mäletan eelmise aasta intekat kui Varrak Keedust kiitis
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mario »

KalevRuus kirjutas:Ise pole veel lugenud aga väidetavalt ütles Varrak viimases Basketballis, et ilmselt jätkab Keedus Cramos. Selles mõttes loogiline valik, et võib mängida mitmeid positsioone, kui keegi vigastada saab.
Nii kirjutatakse seal jah, "kui kõik hästi läheb", siis on meie mees.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Valdmaa on siin läbi aastate Kurbast igatsenud.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Rio kirjutas:Valdmaa on siin läbi aastate Kurbast igatsenud.
Kurbas pidigi olema praegu kahevahel kas Rockis jätkata või Kalev/Cramosse ,sest välismaalt polevat eriti huvitavaid pakumisis talle tehtud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Kui kõik eestlased jätkavad (ja küllap jätkavad), saaks nelja välismaalasega üsna asjaliku satsi kokku, kui nendega enam-vähem õnnestutakse. Sokk, Veideman, Arbet, suur äär, tsenter, lisaks varutsenter ja üks lühem välismaalane, pingilt veelt Kitsing...Lihtsalt tuleb tagumisse osakonda veel mõni kohalikest juurde võtta. Ma miskipärast arvan, et Raplast mõni mees kannab uuel hooajal Cramo särki, nt Laane ja Paasoja oleksid loogilised valikud.
Nüüd hakkab muidugi jutt, et nad pole VTB ju tasemel mehed aga kes siis alternatiivid oleksid?
Mõneti nagu B-koondise eksperiment julgust annaks. Paasoja minu meelest ei vea välja, Laanele ma eelistaks ikkagi Martin Dorbekut (annab seda, mida Millage ja Sokk ei suuda) ja võtaks nt Millage (kui ei ole end käest lasknud) VTB jaoks. Korvi alla nt Kupsas ja üks korralik suur äär, kes suudaks ka C mängida ning võiks mängida küll. Juba viha pealt võtaks vast VTBs ka mõne vajaliku võidu, B liigas konkurentsis ja EMV finaalis Tartule konkurentsi pakuks iga kell. Säästuhooaeg ju missugune ning endalgi oleks huvitav seda jälgida.
Mängujuhina on Martin Dorbek isegi Eesti liiga jaoks keskpärane, selles mõttes on Laanele kohta küll ja selle enesekindluse pealt, mis B-koondises tuli, oleks patt teda Raplasse mädanema jätta. Dorbekut on võimalik kasutada küll, aga mitte mängujuhina. Paasoja võiks parem sinna Hispaaniasse saada, äkki saab temast veel asja. BBL jaoks on võimalik korralik koosseis kokku ajada, isegi kui peaks Arbetil või kellelgi õnnestuma välismaale pääseda. Kurbas võiks samuti variant olla, arvestades, et Kajupank on nüüd pikaks ajaks rivist väljas. Toomas Raadikust võis universiaadi järel palju loota, kuid praegu tundub, et teda ootab Viiaski ja Paade saatus. Midagi on väga valesti läinud.
Keeduse kohta ei oska öelda, võib ju prooviks pingile võtta, sest temagi on B-koondises mänguaega saanud. Ma ei näinud K-Kalevi koosseisus Lindmetsa nime. Arvestades eesliini niigi nõrka valikut, võiks olla ka variant kas siis Cramo või Rocki jaoks, kui ta just Islandile ei põruta.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

Lindmets pidavalt Parnusse suunduma.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

vaim564 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Kui kõik eestlased jätkavad (ja küllap jätkavad), saaks nelja välismaalasega üsna asjaliku satsi kokku, kui nendega enam-vähem õnnestutakse. Sokk, Veideman, Arbet, suur äär, tsenter, lisaks varutsenter ja üks lühem välismaalane, pingilt veelt Kitsing...Lihtsalt tuleb tagumisse osakonda veel mõni kohalikest juurde võtta. Ma miskipärast arvan, et Raplast mõni mees kannab uuel hooajal Cramo särki, nt Laane ja Paasoja oleksid loogilised valikud.
Nüüd hakkab muidugi jutt, et nad pole VTB ju tasemel mehed aga kes siis alternatiivid oleksid?
Järjekordse Eesti meistritiitli võitmiseks kindlasti, ehk ka BBL-s konkurentsis püsimiseks. Ma siiski arvan ja on kuulda olnud, et paljud vaatavad piiri taha, sh Talts, mis on muidugi õige suhtumine. Alati võib ju vastu väita, et kes neid tahab :) Aga kui siin sissetulekud vähendavad, siis see kindlasti lisab motivatsiooni mugavusklubist välja murda. VTB võiks mängust kohe välja jätta, seal mängime nagunii rohkem kohatäiteks, et Venemaa klubidel mõne kerge võiduga tuju tõsta. Kui sealt 1-2 võitu tuleb, siis võib hooaja igati õnnestunuks lugeda.
Praegu peakski enamus A koondise mehi Cramosse suunduma , kui välja ei saa.
Saavad vähemalt tipptsaemel mänge, et järgmine aasta oleks EM-ks hea põhi all..
Mitte madistada sõrkade meeskondadega ja siis tulevad EM-lt pakid kuna tugevaid vastaseid klubihooajal polnud...
Vasta