Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

Alvar Tiisleri mõtted tema spordijuttude Facebooki lehelt
https://www.facebook.com/tiislerispordijutud" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvitav fakt. Eesti korvpallikoondise mänge vaatab telest sisuliselt sama palju inimesi kui Premium Liiga tavalist reamängu.
Paneme jalgpallile veebivaatajad juurde ja saame ka teise hulga. Kõik kolm mängu on seni läinud väga nigelale auditooriumile, jalgpallikoondise juuni sõprusmängud olid kuskil neli korda suurema vaadatavusega, sama lugu nädalavahetusel toimunud kergejõustikuga. Paneb lihtsalt mõtlema, et millest see tulnud on?
Kindlasti ka see, aga me räägime ikkagi eeldatavalt Eesti populaarseima pallimängu rahvuskoondisest.
Küllap saab õige pildi ette Hispaanias toimuva turniiri järel.
Eks annab tunda et koosseis pole just põhikoondis. Oma osa röövis ka Delfi ülekanne (ise jälgisin ETV netistriimi), aga huvitavad faktid.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Küllap saab õige pildi ette Hispaanias toimuva turniiri järel.
Mitte ei saa aru, mida ta selle lausega mõtleb?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

Ehk lootus et Hispaania turniiri kantakse ETVs üle?? :lol:

Või lihtsalt sellele et need on kõrgema profiiliga mängud kui senised, kuhu rohkem A-koondise mehi kaasatakse, ja seega ka publiku huvi tõuseb nende mängude vastu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Kris kirjutas:Ehk lootus et Hispaania turniiri kantakse ETVs üle?? :lol:

Või lihtsalt sellele et need on kõrgema profiiliga mängud kui senised, kuhu rohkem A-koondise mehi kaasatakse, ja seega ka publiku huvi tõuseb nende mängude vastu.
Pigem see, et Delfi nendest mängudest ülekannet ei tee. ETV kavas on mängud olemas.
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas komtuur »

Kris kirjutas:Ehk lootus et Hispaania turniiri kantakse ETVs üle?? :lol:
Angola ja Senegal on kavas olemas, Egiptus pidi ka osalema, ei? või siis seda lihtsalt ei kanta üle.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kalevcramo »

Ma olin väga üllatunud kui selgus, et neid tihti kõige tobedamal ajal (nt. laupäeva lõunal) toimuvaid Eesti jalgpalliliiga mänge vaatab rohkem inimesi kui kossu... olgugi et B-koondis aga siiski...
Veits võttis kõhedaks küll, jumal teab, pärast tehakse selle "statistika" järgi otsus, et korvpall meid hetkel ei huvita ja lõpetame ülekanded ära...?!?!
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas toivo »

Vaadake mis ilmad õues on. Ise pean ennast üle keskmise kossusõbraks, aga olen sellesuvistest mängudest näinud vaid viimast ja sedagi ca 1,5 veerandaega. Ikka on midagi muud (väljas) teha olnud, selle asemel et toas teleka ees istuda.
See käib vast võrdluses juunikuiste jalka koondisemängudega. Nende hullude kohta, kes praegugi iga laupäev kodust vutiliigat jälgivad ei oska seletust anda. :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas michaelEP »

toivo kirjutas:Vaadake mis ilmad õues on. Ise pean ennast üle keskmise kossusõbraks, aga olen sellesuvistest mängudest näinud vaid viimast ja sedagi ca 1,5 veerandaega. Ikka on midagi muud (väljas) teha olnud, selle asemel et toas teleka ees istuda.
See käib vast võrdluses juunikuiste jalka koondisemängudega. Nende hullude kohta, kes praegugi iga laupäev kodust vutiliigat jälgivad ei oska seletust anda. :)

Koondiste tasemel on jalgpall kindlasti oluliselt populaarsem. Kõvemad mängud on kogunud pea 100 000 vaatajat. Kossukoondis ja klubimängud üldiselt üle 30 000 ei kogu. Samas ma arvan et praegune madal vaadatavus tuleneb suvest, sest sügisel vaatas isegi suvalisi Rapla-Tartu mänge pea 12 000 inimest.
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Metta World Peace »

Minu arvates on suhteliselt raske seda statistikat tõsiselt võtta, arvestades, et EMORil on Eesti peale mõõdikud napilt 300-400 kodus. Kui 2 spordihuvilist perekonda puhkusele sõidavad võib selle kossuülekande vaadatavus vabalt ka 0 olla.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas MEGA IRW »

Mis jõesaarel juhtus et 25 sekki mängis - sai viga?
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Metta World Peace »

Väänas vist hüppeliigest veidi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas michaelEP »

Metta World Peace kirjutas:Minu arvates on suhteliselt raske seda statistikat tõsiselt võtta, arvestades, et EMORil on Eesti peale mõõdikud napilt 300-400 kodus. Kui 2 spordihuvilist perekonda puhkusele sõidavad võib selle kossuülekande vaadatavus vabalt ka 0 olla.
Absoluutselt kõik epidemioloogilsied uuringud maailmas just nii toimuvadki. Selleks, et öelda midagi populatsiooni kohta ei ole vaja uurida igat inimest eraldi, piisav kui teha võimalikult hea valim, kes sarnaneks üldpopulatsiooniga kõigis demograafilistes punktides (vanus, sugu, elukoht jne).

Küsimus võib olla muidugi valimi suuruses, reliaabelsus tõuseks, kui see koosneks 1000-1500 inimesest. Aga point jääb samaks, selleks, et vastata küsimusele "Millest supp tehtud on" ei pea sa ära sööma tervet suppi, vaid piisab ühest lusikatäiest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:
Metta World Peace kirjutas:Minu arvates on suhteliselt raske seda statistikat tõsiselt võtta, arvestades, et EMORil on Eesti peale mõõdikud napilt 300-400 kodus. Kui 2 spordihuvilist perekonda puhkusele sõidavad võib selle kossuülekande vaadatavus vabalt ka 0 olla.
Absoluutselt kõik epidemioloogilsied uuringud maailmas just nii toimuvadki. Selleks, et öelda midagi populatsiooni kohta ei ole vaja uurida igat inimest eraldi, piisav kui teha võimalikult hea valim, kes sarnaneks üldpopulatsiooniga kõigis demograafilistes punktides (vanus, sugu, elukoht jne).

Küsimus võib olla muidugi valimi suuruses, reliaabelsus tõuseks, kui see koosneks 1000-1500 inimesest. Aga point jääb samaks, selleks, et vastata küsimusele "Millest supp tehtud on" ei pea sa ära sööma tervet suppi, vaid piisab ühest lusikatäiest.
Usaldusväärsus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas toivo »

Varraku sõnul jääb B-koondisest 4-5 meest põhisatsiga koos treenima.

Teadaolevalt läheb Kitsing silmade laserlõikusele ning Jõesaar USA-sse ülikooli juurde.
Minu pakkumine: Kurbas, Laane, R. Raadik, Eichfuss/T. Raadik. Veideman ka kindlasti, aga ta vist B alla ei läinudki.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

toivo kirjutas:Varraku sõnul jääb B-koondisest 4-5 meest põhisatsiga koos treenima.

Teadaolevalt läheb Kitsing silmade laserlõikusele ning Jõesaar USA-sse ülikooli juurde.
Minu pakkumine: Kurbas, Laane, R. Raadik, Eichfuss/T. Raadik. Veideman ka kindlasti, aga ta vist B alla ei läinudki.
Kui vaadata, kuidas Sokk neid kasutas, siis jah, ehk neli esimest + räägitud on USAst saabuvast Nurgerist. Veideman nagunii.
Vasta