Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kalevpoiss kirjutas:Hetkeseisuga on meil kindel Hallik. Tõenäolised liitujad Arbet, Veideman, Kitsing ja Keedus. Selleks, et minu hing rahul oleks peaks palkama u. 7 normaalsel tasemel leegionäri.
1,5 milj brutoga ei ole see kuidagi võimalik.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Oskar8 kirjutas:Kardan, et ka Arbet on Rocki suundumas. On juba varemgi olnud kuulda, et Rockil ja Arbetil üksteise vastu huvi on ja nüüd, sarnaselt Tanelile tundub Rock isegi loogilise, kui mitte öelda targema valikuna. Mõlema perre on lisandunud laps kellega Rocki mängugraafiku juures on selgelt rohkem aega tegelada ja kui palk on sama või isegi suurem ,siis inimlikult mõeldes täiesti loogiline valik (sõbrad ka juba ees ootamas).

Ise loodakski, et Kalev üritaks oma kooseisu värskendada ja tuua rohkelt mängijaid kes pole võibolla ennast veel tõestanud ja soovivad seda VTB's teha.
Mina näeksin ideaalis kooseisu umbes sellisena:
PG: Timmu Sokk/ Laane
SG: Veideman/korralik välistäiendus
SF: Kurbas/Kajupank/Keedus
PF: Hallik/Kitsing
C: korralik välistäiendus/ Kupsas
Ideaalis võiks 4. välismees olla selline universaalne vend kes suudab nii 3 kui 4 peal mängida. Nii oleks täiesti sümpaatne sats 3-4 välismehega.
Kui Arbet peaks kah ülikoolilinna minema, siis ainult juhul, kui Kurbas vastupidises suunas liigub. Vastasel juhul lihtsalt on tema positsioon selgelt Rocki ülerahvastatud ja ka Rock ise tasakaalust väljas (Kurbas, Dorbek, Arbet). Iseenesest ma toetaks sellist vahetust, mõnes mõttes saaks siis Cramost nn nooremate vihasemate punt ja Rockist koondise "vanadekodu".
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

Kalevpoiss kirjutas:Hetkeseisuga on meil kindel Hallik. Tõenäolised liitujad Arbet, Veideman, Kitsing ja Keedus. Selleks, et minu hing rahul oleks peaks palkama u. 7 normaalsel tasemel leegionäri.

Ei jaga üldse sinuga sama arvamust!
Selle asemel, et siia tuua 7 keskpärast välismängijat, kes sööks eesti mängijate mänguaja ära tuleks tuua 3-4 väga heal tasemel välismängijat. Eesti poiste tase on nii kõrge kül, et kõrvalt suudavad mängu kaasa teha.

Korvpall hakkab minuarust peali ikka mängujuhist! Osta sinna korvialla omale niihea mees kui tahes, kui ta palli ikka ei saa siis ta ei tee sellega ka midagi näteks Senegal!
Loodan, et Cramose suudetakse tuua korralik mängujuht väljast + Timmu kellega koos mängu joonistama hakata.
nr 5 peal on juba väljast mängija kelle tasemest me tegelt midagi veel ei jaga! Loodan, et mehel silm särab ja kasutab oma suure võimaluse 100% ära.
Kindlasti tuleks haknkida korralik mees ka 2 peale viskav tagamängija. Samuti ka nr 4-5 peale Hallikust ja Kitsingust jääb natuke väheks.
Samas nr 3 peale on meil koondises kõige suurem valik samuti ka klubis. Kui Cramoga liituks Kurbas ning paraneks head arengut näitav Kajupank+ minu leppik Arbet oleks nr 3 koht ehk täidetud!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Kalevpoiss kirjutas:Hetkeseisuga on meil kindel Hallik. Tõenäolised liitujad Arbet, Veideman, Kitsing ja Keedus. Selleks, et minu hing rahul oleks peaks palkama u. 7 normaalsel tasemel leegionäri.
Eelmine nädal käis ju kuskilt läbi jutt, et Cramol on meeskond komplekteeritud ja läbirääkimised käivad..
Lihtsalt nimesid ei jagata eriti ...
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Elums kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Hetkeseisuga on meil kindel Hallik. Tõenäolised liitujad Arbet, Veideman, Kitsing ja Keedus. Selleks, et minu hing rahul oleks peaks palkama u. 7 normaalsel tasemel leegionäri.

Ei jaga üldse sinuga sama arvamust!
Selle asemel, et siia tuua 7 keskpärast välismängijat, kes sööks eesti mängijate mänguaja ära tuleks tuua 3-4 väga heal tasemel välismängijat. Eesti poiste tase on nii kõrge kül, et kõrvalt suudavad mängu kaasa teha.
Kust sa neid "Eesti poisse" võtad ma ei saa aru??? Meil ei ole nii palju materjali, et kaks Eesti mõistes tippklubi saaks koosneda 80% ulatuses eesti mängijatest. Timmu ei pruugi Cramoga liituda. Väga väheusutav, et Kurbas ja Arbet mõlemad Cramosse tulevad. Muud vähegi mängida oskavad eestlased on juba ära jagatud, Kaldred ja Paasojad jne. Hakkame U20 ja U18 koondislastega VTB-d mängima?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Elums kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Hetkeseisuga on meil kindel Hallik. Tõenäolised liitujad Arbet, Veideman, Kitsing ja Keedus. Selleks, et minu hing rahul oleks peaks palkama u. 7 normaalsel tasemel leegionäri.

Ei jaga üldse sinuga sama arvamust!
Selle asemel, et siia tuua 7 keskpärast välismängijat, kes sööks eesti mängijate mänguaja ära tuleks tuua 3-4 väga heal tasemel välismängijat. Eesti poiste tase on nii kõrge kül, et kõrvalt suudavad mängu kaasa teha.

Korvpall hakkab minuarust peali ikka mängujuhist! Osta sinna korvialla omale niihea mees kui tahes, kui ta palli ikka ei saa siis ta ei tee sellega ka midagi näteks Senegal!
Loodan, et Cramose suudetakse tuua korralik mängujuht väljast + Timmu kellega koos mängu joonistama hakata.
nr 5 peal on juba väljast mängija kelle tasemest me tegelt midagi veel ei jaga! Loodan, et mehel silm särab ja kasutab oma suure võimaluse 100% ära.
Kindlasti tuleks haknkida korralik mees ka 2 peale viskav tagamängija. Samuti ka nr 4-5 peale Hallikust ja Kitsingust jääb natuke väheks.
Samas nr 3 peale on meil koondises kõige suurem valik samuti ka klubis. Kui Cramoga liituks Kurbas ning paraneks head arengut näitav Kajupank+ minu leppik Arbet oleks nr 3 koht ehk täidetud!
Siin on jällegi tugevad loogikavead sees.
Esiteks klubi eelarve ei võimalda neid 3-4 supermängijat tuua ning tuleb leppida odava väljamüügiga loterii-allegrii, kus võib ju mõne mängijaga jopata, aga suurem šanss on, et mitte.
Teiseks, usu mind, U16, U18 ega ka mitte U20 mängijad võivad ju olla toredad poisid ning kusagil Kapa-Kohilas päris kobedad välja näha, aga nad pole veel valmis sellel tasemel mängima - Raplad, Pärnud, audentesed ongi nende jaoks see õige koht ja sedagi parimal juhul. Kokkuvõttes - Eestist lihtsalt pole kedagi võtta ja need kes on, jagunevad põhiliselt kahe klubi vahel, kui nad just välisliigasse ei pääse. Leppikul on minu teada leping Pärnuga juba olemas.
Kolmandaks, kui kogu raha pannakse kolme supermängija peale ja nende kõrvale jäävad tasuta mängivad amatöörid, siis on tulemus samasugune, kui mitte hullemgi. Korvpall on teatavasti meeskonnamäng, kus väga oluline on meeskonna ühtlane komplekteeritus. Pealegi ei tule see supermängija siia oma karjääri rikkuma, kui teda just mitmekordselt üle ei maksta - ja siis tulevad ka vaid karjääri lõpetavad pallurid.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Tahaks juba uusi uudiseid juba saada, et kohe hakkavad trennid pihta juba!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Müürsepp tagasi Kalevi abitreeneriks.
http://sport.postimees.ee/2901071/korra ... -kalevisse" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

See lause logistilistest probleemidest on küll koomiline. Huvitav, kas Martinile tuli üllatusena, et iga päev Rakverre sõita võtab aega või?
Aga eks seal taga on mingid muud asjad, millest me teada ei saa. Olgu finantsilised või isikulised.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kris kirjutas:Müürsepp tagasi Kalevi abitreeneriks.
http://sport.postimees.ee/2901071/korra ... -kalevisse" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohhh :D Päris hea ikka. Mürka tahab ikka enne mängu videot vaadata, Andres aga kaitses kõva hoida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=69623735" onclick="window.open(this.href);return false;

Müürsepp liitub seega Alar Varraku ja Rait Käbiniga - samade treeneritega
Tahaks loota, et Müürsepa liitumine ei tähenda mitte Tarva halba tervist vaid Cramo head tervist. Käisid ju hooaja algul jutud, et eelarve olulise vähenemise tõttu jätkatakse kahe treeneriga.

BC Kalev/Cramol seisab eeloleval hooajal ees tohutu mängudehulk, sest läbi tuleb sõita kõik VTB-Ühisliigas osalevad klubid ning kaasa lüüa Balti liiga alagrupiturniiril. Mängude arvuks koos kohaliku meistriliigaga kujuneb umbkaudu 80.

Teatavasti alustab TÜ/Rock Balti liigat alles play-offist. Alagrupiturniirist lootis pääseda ka Kalev/Cramo, kuid liiga juhtkond seda ei lubanud.


Huvitav, kas Cramot nüüd karistati selle eest, et nad eelmisel hooajal BBL-s ei osalenud? Muud loogikat ma siin ei näe.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Huvitav, kas Cramot nüüd karistati selle eest, et nad eelmisel hooajal BBL-s ei osalenud? Muud loogikat ma siin ei näe.
Kas see on nali või? Karistati?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Huvitav, kas Cramot nüüd karistati selle eest, et nad eelmisel hooajal BBL-s ei osalenud? Muud loogikat ma siin ei näe.
Kas see on nali või? Karistati?
Karistamisest pole nüüd juttu. Vabastus anti eelmise tsükli kolmele paremale. Cramo pole kahjuks nii kaugele siiamaani jõudnud.
Müürsepa puhul võis see neil juba varem kokkulepitud käik olla, mine tea, või sõltus see tõepoolest mitme abitreeneriga jätkatakse.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Ma nüüd ei viitsi otsida aga mitu mängu meil vtb s tuleb ?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

30 mängu
Vasta