Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Rio kirjutas:Ma nüüd ei viitsi otsida aga mitu mängu meil vtb s tuleb ?
Peaks olema 30 mängu kokku.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Zalgiris mängis mõni aasta tagasi leedukatel 1 ringi võõrsil, va Rytasega kellega kohtuti ka kodus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Sisuliselt võib öelda, et Cramo mängib esimese 6 kuuga 60 mängu ehk 10 mängu kuus. Rock umbes poole vähem. Peab lootma, et BBL tuleb vähemalt alagrupi osas vastu ja saame paar Eesti klubi + lätlased, kellega saaks mängitud ühe tripi käigus.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kas on põhimõttelisi takistusi, et eesti klubidega balti liigas peetud mängud läheksid samaaegselt ka MV arvestusse?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:Kas on põhimõttelisi takistusi, et eesti klubidega balti liigas peetud mängud läheksid samaaegselt ka MV arvestusse?
Ei usu. Kuna mingitel hooaegadel Rocki ja Cramo omavahelised BBL-i mängud läksidki mõlemas sarjas kirja, muidu oleks lihtsalt ajuvabalt palju omavahel mängitud hooaja jooksul. See ju puhtalt meie kossuliidu teema, BBL-l peaks sellest ju jumala savi olema, kus nende mängude tulemused veel arvesse võetakse.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Tiisler:
Kalevil on üksteist meest koos, kellega hakatakse uuel hooajal möllama. Kokku ootab kuskil 80 mängu. Panen varsti mõned Varraku sõnad ka siia.
Ma rahustaks kõiki Cramo fänne sellega, et Varraku võimalused mehi palgata olid eelmise aastaga võrreldes üsna samad ja tagasi ei pidanud väga andma. Nimed on igatahes põnevad ja uuel nädalal tehakse kõik avalikuks.


Kui rääkida põnevatest nimedest, siis ikkagi on äkki Timmu?

E: 11 meest ja 80 mängu ...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

vaim564 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Huvitav, kas Cramot nüüd karistati selle eest, et nad eelmisel hooajal BBL-s ei osalenud? Muud loogikat ma siin ei näe.
Kas see on nali või? Karistati?
Karistamisest pole nüüd juttu. Vabastus anti eelmise tsükli kolmele paremale. Cramo pole kahjuks nii kaugele siiamaani jõudnud.
Müürsepa puhul võis see neil juba varem kokkulepitud käik olla, mine tea, või sõltus see tõepoolest mitme abitreeneriga jätkatakse.
Lihtsalt parandan, et Cramo oli üleelmine hooaeg kolmas, aga see ei muuda midagi, sest eelmine hooaeg ei mängitud.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Tervitus ! Ma nägin eelmisel pühapäeval Kristiine kaubanduskeskuses Armands Skelet . Fakt 100 % . Mis ta siin teeb ))))) : ?????
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

SirCharles kirjutas:Tervitus ! Ma nägin eelmisel pühapäeval Kristiine kaubanduskeskuses Armands Skelet . Fakt 100 % . Mis ta siin teeb ))))) : ?????
No olen ise ka juba salamisis arvanud ,et Skele võib tagasi tulla ,sest minuteada ta ise ütles eelmine kord ,kui Türkki läks ,et ei välista uuel hooajal Kalev/Cramosse naasmist ja nüüd kui asjad on maksuametiga selged ,võib mees ju täiesti tagasi tulla ja Skele poleks üldse mitte halb varjant.
Uue mängukoha pealt siis asi pole veel selge ,kuid arvata on ,et ilmselt mängitaks mingid mängud ka Saku Suurhallis.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=69626773" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

SirCharles kirjutas:Tervitus ! Ma nägin eelmisel pühapäeval Kristiine kaubanduskeskuses Armands Skelet . Fakt 100 % . Mis ta siin teeb ))))) : ?????
Minu teada on ta praegu ka veel Eestis. Kes teab, võibolla üks nendest "põnevatest" nimedest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Nii et 11 meest on koos ja uuel nädalal saab teada, kes need kõik on!
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas põrsas123 »

Tahaks loota et need 11 meest on ikka enam-vähem mängumehed mitte 6-7 mängumeest + Mangelsood ja Makked
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Eelarve on samasugune nagu eelmine aasta ja tase ei pidanud olema alla eelmist vähemalt!
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Alvar Tiisleri spordijutud Ma rahustaks kõiki Cramo fänne sellega, et Varraku võimalused mehi palgata olid eelmise aastaga võrreldes üsna samad ja tagasi ei pidanud väga andma. Nimed on igatahes põnevad ja uuel nädalal tehakse kõik avalikuks.
baketball
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Aug 2014, 15:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas baketball »

keegi keerlesest midagi teab v pole ta kohta midagi kuulnud sama ka tamme ja roosi kohta kas jätkvavad kalevis või välismaal
Vasta