Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:Kalev/Cramo võiks olla solidaarne ja jätta Ühisliiga
Volkovile teeks rõõmu, kui Kalev/Cramo näitaks üles solidaarsust ja loobuks nii nagu Ukraina klubidki VTB Ühisliigas osalemisest. „Ma ei taha mingit üleskutset teha, aga solidaarsust peaks ikkagi olema. Kui Eesti riik toetab konfliktis Ukrainat, aga korvpalliklubi jätkab osalemist – ütleme otsesõnu – Venemaa lahtistel meistrivõistlustel, siis… Jah, ametlikult ei ole sõda, aga me saame ju kõik aru, mis Ukrainas toimub.”
Volkov märkis, et kuigi tal on isiklikult Venemaa korvpalliföderatsiooni inimeste ja kunagiste koondisekaaslastega endiselt head suhted, on kodumaal toimuv talle üldises plaanis eemaletõukav. „Minu ema, kes elab Venemaa–Ukraina piirialal, sai hiljuti juhendi, kuidas okupatsioonitingimustes käituda. Ta on üle elanud sõja, küüditamise Siberisse. Kas kõik kordub? Ma ei oska talle toimuva kohta ühtegi mõistlikku seletust anda.”
Kipitab?
Kopeeri ka siis Bisonsi, Vefi ja Tšehhi esiklubi foorumitesse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

http://www.ohtuleht.ee/593679/varrak-nb ... es-mottes-" onclick="window.open(this.href);return false;

Pikk jutt uuest mängujuhist aga olulisem info on see, et Kitsingu ja Veidemaniga ei ole kokkuleppele jõutud ning Kajupank ei parane loodetud kiirusega.

E: Täpselt ei tea aga ilmselt on küsimus ikkagi rahaline. Veideman ei tohiks oma eelmise hooaja ja koondise mängude põhjal küll erilist välismaale pääsemise lootust hellitada. Kitsingul peaks olema võimalus Halliku kõrval ilmselt palju olulisemat rolli mängida, kui see Moldoveanu meeskonnas olemise ajal võimalik oli.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:Kalev/Cramo võiks olla solidaarne ja jätta Ühisliiga
Volkovile teeks rõõmu, kui Kalev/Cramo näitaks üles solidaarsust ja loobuks nii nagu Ukraina klubidki VTB Ühisliigas osalemisest. „Ma ei taha mingit üleskutset teha, aga solidaarsust peaks ikkagi olema. Kui Eesti riik toetab konfliktis Ukrainat, aga korvpalliklubi jätkab osalemist – ütleme otsesõnu – Venemaa lahtistel meistrivõistlustel, siis… Jah, ametlikult ei ole sõda, aga me saame ju kõik aru, mis Ukrainas toimub.”
Volkov märkis, et kuigi tal on isiklikult Venemaa korvpalliföderatsiooni inimeste ja kunagiste koondisekaaslastega endiselt head suhted, on kodumaal toimuv talle üldises plaanis eemaletõukav. „Minu ema, kes elab Venemaa–Ukraina piirialal, sai hiljuti juhendi, kuidas okupatsioonitingimustes käituda. Ta on üle elanud sõja, küüditamise Siberisse. Kas kõik kordub? Ma ei oska talle toimuva kohta ühtegi mõistlikku seletust anda.”
Kipitab?
Kopeeri ka siis Bisonsi, Vefi ja Tšehhi esiklubi foorumitesse.
Ei käi nende foorumites, tsitaadis pole nagu juttu ka neist.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kalev/Cramoga liituvad Frank Elegar ja Martin Dorbek

Valitsev Eesti meister jõudis kokkuleppeni eelmisel kahel hooajalgi Kalev/Cramo ridades pallinud Frank Elegariga. Hiljuti isaks saanud keskmängija oli eelmisel aastal VTB Ühisliiga parim lauavõitleja keskmiselt 8,44 lauapalliga mängu kohta. Blokkide kategoorias oli ameeriklane teisel kohal.
Alar Varraku sõnul sai Elegar kolmandaks hooajaks jäetud, kuna teada on tuntud mehega ning mees on väga kõva võitleja hingega. „Meie õnneks oli ta nõus samadel tingimustel jätkama,“ lisas Varrak.
Martin Dorbek on samuti ennemgi Kalev/Cramo ridades pallinud. Viimasel hooajal Raplas laenul olnud tagamängija on Kalev/Cramo noortesüsteemi kasvandik. Eelmisel hooajal olid Dorbeku näitajad koduliigas keskmiselt 8,17 punkti ja 2,53 resultatiivset söötu mängu kohta. Teada tuntud kõva kaitsemehena tuntud Dorbek oli vaheltlõigetes liiga teine, näpsates 2,23 palli mängu kohta. Peatreeneri sõnul on Martin olnud klubi vaateväljas igal aastal aga tema mänguaja huvides on ta viimastel aastatel laenule antud. Nüüd pärast Tanel Sokku lahkumist on aga Martinil suurepärane võimalus teha läbimurde aasta suures korvpallis.
BC Kalev/Cramo peab esimese kontrollmängu järgmise nädala neljapäeval, kui nelja meeskonna vahelise turniiri poolfinaalis kohtutakse Södertälje Kingsi meeskonnaga. Mäng Tondiraba jäähallis algab kell 19. Kaks tundi varem kohtuvad teises poolfinaalis Bisons Loimaa ja Riia Barons.


Tundub, et backup pg ongi siis Martin Dorbek. Ei taha ette kujutada, mis juhtub, kui uus mees peaks viga saama.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Machado, Elegar, Kupsas - jääb veel lahtiseks neljanda leegionäri nimi ja positsioon
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Ideaalne olekski Škele tüüpi mängija, ehk siis viskav tagamees või väike äär. Korvi alla oleks kedagi igaksjuhuks juurde vaja.

Machado, Dorbek, Veideman, Škele, Keedus, Arbet, Kajupank, Kitsing, Hallik, Elegar, Kupsas.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Mängujuhtide koha pealt on küll kõhe...Machado ju suht põrsas-kotis ostetud kaup ning lisaks sellele on vahetuses ainult...Dorbek? Mees kes ei saanud isegi B koondisesse hakkab nüüd VTBs läbilööki sooritama? Sellest läbilöögist on räägitud juba mitu head aastat. Sõbra käe all sai omajagu mänguaega, ei tulnud sealt suurt midagi. Ja selle valguses vaadata uudist et Laane jätkab Rapla meeskonnas....imelik.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Praeguse kooseisu juures ei näe mina mingist võimalust kuidas saadakse hakkama nelja mehega olgu siis neljas mees Skele või mitte siiski 99,9% on kindel et skele jääb kalevisse. Seda ütles ta ka ise. Vaatamata sellele on positsioon 1-2 suhteliselt tühi. Samuti teeb muret positsioon 3-4 kus on meil igal aastal olnud suhteliselt soliidse tasemega mängumees. Kupsas-Elegar on korralik paar, vähemalt eesti mõistes ja mingi taseme annavad nad välja ka VTB jaoks. Küll aga ei saa seda väita Hallik-Kitsing positsiooni kohta. Nad on head mehed aga siiski. Oletame et üks mees tollest nelikust saab viga.... Seis muutuks väga hapuks. Kokkuvõttes on kindlasti juurde vaja 4-3 pos mängijat. Ning Tanel Soku lahkumine on tekitanud augu, mida mina nii suurena ette ei kujutanud.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

randomjoe kirjutas:Mängujuhtide koha pealt on küll kõhe...Machado ju suht põrsas-kotis ostetud kaup ning lisaks sellele on vahetuses ainult...Dorbek? Mees kes ei saanud isegi B koondisesse hakkab nüüd VTBs läbilööki sooritama? Sellest läbilöögist on räägitud juba mitu head aastat. Sõbra käe all sai omajagu mänguaega, ei tulnud sealt suurt midagi. Ja selle valguses vaadata uudist et Laane jätkab Rapla meeskonnas....imelik.
Martin Dorbek loobus ise koondisest, et harjutada individuaalselt.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Minu silmis on Laane ja Dorbek siiski üsna sarnase tasemega vennad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:Praeguse kooseisu juures ei näe mina mingist võimalust kuidas saadakse hakkama nelja mehega olgu siis neljas mees Skele või mitte siiski 99,9% on kindel et skele jääb kalevisse. Seda ütles ta ka ise. Vaatamata sellele on positsioon 1-2 suhteliselt tühi. Samuti teeb muret positsioon 3-4 kus on meil igal aastal olnud suhteliselt soliidse tasemega mängumees. Kupsas-Elegar on korralik paar, vähemalt eesti mõistes ja mingi taseme annavad nad välja ka VTB jaoks. Küll aga ei saa seda väita Hallik-Kitsing positsiooni kohta. Nad on head mehed aga siiski. Oletame et üks mees tollest nelikust saab viga.... Seis muutuks väga hapuks. Kokkuvõttes on kindlasti juurde vaja 4-3 pos mängijat. Ning Tanel Soku lahkumine on tekitanud augu, mida mina nii suurena ette ei kujutanud.
Nõustun Kitsingu ja Halliku osas. Viimasel kahel hooajal on sellel positsioonil olnud Wilkinson ja Moldoveanu, kes olid ka läbi hooaja meeskonna resultatiivseimad. Dorbekust ei ole kunagi midagi arvanud ja ilmselt enne oma silmaga tegude nägemist ei hakka ka arvama...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

backup PG-na on ju võimalus ka Keedust kasutada :)

Mängujuhtidest: Machado on siiski hea valik. Villeurbannes mängis ta ainult hooaja lõpu, aga noh, maha tegema hakata pole samuti mõtet. M.Dorbekus kahtlen mina eelkõige kui mängujuhis ja Raplas nängis ta ikka rohkem 2 positsioone. Oleks võinud tuua siis Laane juba talle seltsiks. Arvatavasti tuuakse mõni leegionär peale hooaja algust lisaks, kui mingid nõrgad kohad välja löövad. Ma olen nagunii skeptiline VTB suhtes, sest ka Minsk ja Bisons on meist veidi tugevamad, hea kui 1-2 võitu üldse saadakse, aga BBL kohta peaks roster päris korralik olema.
Viimati muutis vaim564, 04 Sept 2014, 16:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:backup PG-na on ju võimalus ka Keedust kasutada :)
sain su emotsioonist aru et tegu oli irooniaga? Tõepoolest, koondise mängudes hakkas tüüp oma korvi alt selg ees palli üle tooma...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Jah, ega mul Keedusesse samuti mängujuhina usku pole - kui nüüd aus olla :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

See on päris üllatav, et Kitsinguga pole kokkuleppele saadud.

Aga ma ise ei näe väga suurt katastroofi, kui sel aastal mitte kõige parema komplekteeritusega (ja ka treenitusega) alustatakse. Varasematel aastatel oli vähe teine olukord sest eelmisel aastal osalesime eurocupil, mis toimus hilissügisel ja pealegi tundus vähe reaalsem VTB-s hea hooaeg teha. Üleeelmisel aastal oli aga veel reaalne oht, et VTB-s viimaseks jäädes, kukutakse sealt välja. Tänavu VTB-s suuri lootusi pole nagunii põhjust hellitada, BBLis lähevad õiged mängud lahti play-offides.
Vasta