Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

võib eeldada, et Machado ja Singler teavad ühtteist, kuna mängisid mõlemad D-liigas ühes meeskonnas, võibolla ka olid koos väljakul!?
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

D liiga on õnnetuseks see koht, kus kaitset ei tunta, käib üks uhamine. Cramol tulebki suurem tagasiandmine just kaitse pealt, samas ilmselt "uhatakse" rohkem.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Sai täna natuke vaadatud nii Singleri kui Machado mänge ning ausaltõeldes enne vaatamist olin isegi rohkem optimistlik kuid eks näis loodame siiski parimat.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Vaatasin ka osaliselt seda mängu kus nad mõlemad koos platsil oli. Positiivne, et kuigi viskajatüüp, Singler isetseja ei paista olevat ja murrab ka läbi.
Eelnevalt oli juttu, et Varrak näeb teda 3 ja 4 kohal. Mulle tundus siiski puhas nr 3 olevat.
Aga Singlerist palju olulisem on muidugi, et Marchado ennast õigustaks, kuna talle vähegi võrdväärset vahetusmeest ei ole.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

KalevRuus kirjutas:Vaatasin ka osaliselt seda mängu kus nad mõlemad koos platsil oli. Positiivne, et kuigi viskajatüüp, Singler isetseja ei paista olevat ja murrab ka läbi.
Eelnevalt oli juttu, et Varrak näeb teda 3 ja 4 kohal. Mulle tundus siiski puhas nr 3 olevat.
Aga Singlerist palju olulisem on muidugi, et Marchado ennast õigustaks, kuna talle vähegi võrdväärset vahetusmeest ei ole.

See oleks ikka väga veider, kui Varrak kavatsebki raskele hooajale minna ühe mängujuhiga (ära pane pahaks, M Dorbek). Eelnevatel hooaegadel on meeskonnas olnud 3 mängujuhti. Ma olen 80% kindel, et meeskonnaga liitub veel mõni mänugjuht.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Hetkel on siis meeskonnas üheksa mängijat.

PG: Machado/Dorbek
SG: Keedus/Arbet/Olmre
SF: Singler/Arbet
PF: Hallik
C: Elegar/Kupsas

Potensiaalseid liitujaid on neli: Veideman, Kajupank, Kitsing, Škele.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Eesti esiklubi rivistuses jätkab käesoleval hooajal Rain Veideman ning uueks liitujaks on Erik Keedus. Veideman kuulus Kalev/Cramo rivistusse ka eelmisel hooajal, kogudes VTB Ühisliigas 8,67 punkti ja 2,07 resultatiivset söötu mängu kohta. EuroCupis jäi tagamängija numbriteks 8,71 ja 1,4. „Mul on loomulikult hea meel, et Rain meil jätkab. Kes teda ei tahaks, hea kindel mängumees ning teeb pea alati oma ära. Plaanis teda see aasta kohati ka mängujuhi kohal kasutada ning loodetavasti saab ta ka sellele positsioonil hästi hakkama,“ ei ole kiitusega kitsi meeskonna peatreener.
Erik Keedus liitub Kalev/Cramoga TTÜ korvpalliklubist. Koduses meistriliigas jäid Keeduse numbriteks 8,03 punkti, 5,53 lauapalli, 4,26 resultatiivset söötu ja 1,88 vaheltlõiget mängu kohta. Kahe viimase näitajaga oli Keedus liiga kolmas mängija. Varraku sõnul TTÜ meeskonnas peamiselt mängujuhi rolli täitnud Keedust näeb ta Kalev/Cramos pigem viskava tagamängija või väikse ääre positsioonil. „Hea universiaalne mängija, kes suudab mängida positsioonidel 1-4, mis pole just tavapärane,“ lisab Varrak. „Loodame, et ta saab uues keskkonnas ilusti hakkama, kuna talle on need uuel tasemel mängud.“


Nüüd Kitsing ja Skele ka juurde ning mina oleks täitsa rahul.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Škele ning Kitsingu kohta tahaks ka sarnast pressiteadet peagi...
Kasutaja avatar
Machete
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Sept 2014, 11:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Machete »

Kas see tähendab, et Kajupank mujale?
Või on vigastus tõesti nii tõsine,et jätab suurema osa hooajast vahele?
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Kui ma oleksin pessimist, siis ma ütleksin, et meil on ikkagi mängijaid puudu, keda eestist pole võtta (või oleks olnud aga ei võetud).

Pos 1 - Machado, (puudu), Dorbek ... ja ei Keedus ega ka Veideman suuda mängu juhtida niisiis neid ei tasu sinna tühja auku toppida
Pos 2 - Veideman, (puudu), Olmre ... Arbet võib, kuid 3me peal on teda rohkem vaja ning Keedus ... oeh
Pos 3 - Arbet, Singler, Keedus ... vigastuse tõttu ehk liitub Kajupank poole hooaja pealt
Pos 4 - Hallik, (puudu), (puudu) ... isegi kui Kitsing liitub siis näen, et siin võib kärisema hakata
Pos 5 - Elegar, Kupšas

Tõmmake rattale või lööge ristile aga ma ennustan, et nende puuduvate kohtade mittetäitmisel hakkab meil hooaja jooksul kõvasti king pitsitama.
Viimati muutis Akira, 09 Sept 2014, 12:38, muudetud 1 kord kokku.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Machete kirjutas:Kas see tähendab, et Kajupank mujale?
Või on vigastus tõesti nii tõsine,et jätab suurema osa hooajast vahele?
Ma arvan, et Kajupanga teema võiks niikaua rahule jätta, kuni mingisugunegi selgus majas, et millal mees võiks naasta. Kui algul oli juttu mõnest kuust, siis Varrak juba ütles, et läheb loodetust kauem. Peale selle, millal ta ükskord vormi jõuab ja korralikuks abiks suudab olla. Ei imestkas kui alles kevadiseks finaaliks. Hooaeg ju ka selline, et kogu aeg on tähtsad mängud ja aega rahulikult trenni teha ja lasta Kajupangal sisse elada ei ole.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Njah sama palju võite VTBs kui eelmine aasta oleks juba saavutus.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Kitsing olemas.
Eelmiselgi hooajal BC Kalev/Cramo rivistusse kuulunud Kristjan Kitsing mängib BC Kalev/Cramos ka uuel hooajal. Lisaks 205 sentimeetri pikkusele ääremängijale kuuluvad tänase seisuga uuel hooajal klubi rivistusse: Martin Dorbek, Rain Veideman, Scott Machado, Gregor Arbet, E. J. Singler, Sten Olmre, Erik Keedus, Mindaugas Kupšas, Reinar Hallik ja Frank Elegar.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Kitsing olemas.
Eelmiselgi hooajal BC Kalev/Cramo rivistusse kuulunud Kristjan Kitsing mängib BC Kalev/Cramos ka uuel hooajal. Lisaks 205 sentimeetri pikkusele ääremängijale kuuluvad tänase seisuga uuel hooajal klubi rivistusse: Martin Dorbek, Rain Veideman, Scott Machado, Gregor Arbet, E. J. Singler, Sten Olmre, Erik Keedus, Mindaugas Kupšas, Reinar Hallik ja Frank Elegar.
10 meest on sellise mängugraafiku kohta ikkagi natuke vähe. 2 meest oleks kindlasti juurde vaja. Üks võiks olla ju Skele. Miks mitte näiteks ka Rain Raadik igaks juhuks pikkade osakonda tuua (toksiks kasvõi eestikaid ja BBL-s võiks ka ju hakkama saada) aga kui seda siiani pole tehtud, siis vaevalt, et nüüdki tehakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Ei usu, et nüüd 10 jääbki. Ju siis homme või täna õhtu tulevad ka ülejäänud mehed. Arvatavalt siiski neljapäeva kontrollturniiriks 12 meest olemas ka. Pakun nt, et Škele tuleb kah.

Tegelikult mulle selle aasta kosseis meeldib. Üsna noor meeskond viimaste aastate valguses, julgetakse ka natuke siis riskida. võib-olla ei anta seetõttu ka nii palju hagu kohe ajakirjanduses, kui VTBs kaotusi peaks tulema või nt Balti liigas reisimise pealt mõni sisse tuleb. Kokkuvõttes uueneb võistkond isegi rohkem kui Tartul, mis on ka minu meelest hea ja paljudel noorematel (eesti mõttes) on (koondisesuve valguses) kah tõestamist.

Selle valguses, mis signaale kevadel ja suve alguses kostis, igati ok. Juba jätkamine uus asi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta