Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Ma loodan, et tehakse ka Taltsiga peatselt leping ära, et lõpeb see muidu üsna kahtlane hämamine :)
Kui Taltsil oleks rahvusvahelist ambitsiooni, siis oleks ta võinud itaallaste pakkumise vastu võtta, sealt oleks olnud perspektiivi hea hooaja järel edasi liikuda, aga ma ei usu sellesse eriti. Eks ta Rocki jääb, sest nii on talle mugavam.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas:Ma loodan, et tehakse ka Taltsiga peatselt leping ära, et lõpeb see muidu üsna kahtlane hämamine :)
Kui Taltsil oleks rahvusvahelist ambitsiooni, siis oleks ta võinud itaallaste pakkumise vastu võtta, sealt oleks olnud perspektiivi hea hooaja järel edasi liikuda, aga ma ei usu sellesse eriti. Eks ta Rocki jääb, sest nii on talle mugavam.
Öelge mulle palun miks itaalia esiliiga klubi on parem kui Rock, saan aru kui oleks Itaalia meistriliiga keskmik aga esiliiga :smash:
Rahvusvahelisi mänge saab ka siin ja kui jääb silma siis jääb, seoses Ukraina korvpalli turu ärakukkumisega on paljud head mängijad töötud hetkel sest pakkumine on suurem kui nõudlus. Meil võiksid hoopis paljud noorema põlvkonna mehed hakata välismaale pürgima läbi esiliigade, nagu Kaldre , jääb silma saab parema pakkumise . Talts tänu oma Varese hooaja play offi mängudele on väga hästi seal tuntud nägu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

RK kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ma loodan, et tehakse ka Taltsiga peatselt leping ära, et lõpeb see muidu üsna kahtlane hämamine :)
Kui Taltsil oleks rahvusvahelist ambitsiooni, siis oleks ta võinud itaallaste pakkumise vastu võtta, sealt oleks olnud perspektiivi hea hooaja järel edasi liikuda, aga ma ei usu sellesse eriti. Eks ta Rocki jääb, sest nii on talle mugavam.
Öelge mulle palun miks itaalia esiliiga klubi on parem kui Rock, saan aru kui oleks Itaalia meistriliiga keskmik aga esiliiga :smash:
Rahvusvahelisi mänge saab ka siin ja kui jääb silma siis jääb, seoses Ukraina korvpalli turu ärakukkumisega on paljud head mängijad töötud hetkel sest pakkumine on suurem kui nõudlus. Meil võiksid hoopis paljud noorema põlvkonna mehed hakata välismaale pürgima läbi esiliigade, nagu Kaldre , jääb silma saab parema pakkumise . Talts tänu oma Varese hooaja play offi mängudele on väga hästi seal tuntud nägu.
Kui vaadata Forli koosseisu, siis mängib seal palju säravama karjääriga tegelasi kui Talts, kes ei ole seda klubi ja liigat millegipärast ära põlanud. Eelmisel hooajal ei põlanud nende pakkumist ära meile hästi tuntud Tyler Cain, kes nüüd teenis lepingu Prantsusmaa kõrgliigas.
Selliseid üksikuid helgeid hetki nagu Taltsil Varese eest mängides, on väga paljudel, aga hooaja läbilõikes jäi tema panus Vareses alamõõduliseks nagu enne seda Venemaal, kus ta põrus täielikult. Tippklubid lihtsalt ei taha teda :)
Muidugi me võime unistada, et milliseid kõvasid mänge Rocki eest saadakse, aga päris elu on selline, et head hooaega Itaalia esiliigas hinnatakse rohkem :)
Ma ei tea detaile, aga ma arvan, et kogu see häma tuli vast sellest, et agent leppis tingimustes kokku ja itaallased arvasid, et asi on otsustatud, mille peale Talts teatas, et tal on Tartus hea küll ja tema ei tule kuhugile :)
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas: Kui vaadata Forli koosseisu, siis mängib seal palju säravama karjääriga tegelasi kui Talts, kes ei ole seda klubi ja liigat millegipärast ära põlanud. Eelmisel hooajal ei põlanud nende pakkumist ära meile hästi tuntud Tyler Cain, kes nüüd teenis lepingu Prantsusmaa kõrgliigas.
Selliseid üksikuid helgeid hetki nagu Taltsil Varese eest mängides, on väga paljudel, aga hooaja läbilõikes jäi tema panus Vareses alamõõduliseks nagu enne seda Venemaal, kus ta põrus täielikult. Tippklubid lihtsalt ei taha teda :)
Muidugi me võime unistada, et milliseid kõvasid mänge Rocki eest saadakse, aga päris elu on selline, et head hooaega Itaalia esiliigas hinnatakse rohkem :)
Ma ei tea detaile, aga ma arvan, et kogu see häma tuli vast sellest, et agent leppis tingimustes kokku ja itaallased arvasid, et asi on otsustatud, mille peale Talts teatas, et tal on Tartus hea küll ja tema ei tule kuhugile :)
erinevalt Tiislerist ma võtsin vaevaks uurida , ok ühise tuttava vahendusel, Taltsi lepingust tema agendi käest ja Reede õhtul , peale eurobasketi ja sportando uudiseid ei teadnud tema küll nendest lepingutest midagi, seega sinu teooria laisast ja mugavast Taltsist läheb vett vedama. :D
Caine on ameeriklane ja ta on profisportlane, mängib seal kus saab palka ja kui paremat pole siis mängib itaalia esiliigat aga Taltsil on pakkumine Rockilt mis mängib , tahate tunnistada või ei taha, kõrgemat mängu kui itaalia esiliiga siis loomulikult ta mängib Rockis. Samas võiks ju Kitsing ja Veidekas mängida Itaalia esiliigas, sealt edasi minna ntx Prantsusmaa meistriliigasse ,kui tiivad kannavad. Nad ju noored ja andekad ja välismaal pole nime teinud, , muideks täitsa tõsiselt mõtlen seda. Ja veel tippklubid Taltsi ei taha, sõltub mis on tippklubi, eesti tippklubi Kalev/Cramo vägagi tahtis Taltsi ja Tiisleri juttude järgi eelmine hooaeg suisa 2 itaalia meistriliiga klubi tahtsid Taltsi, üks nendest oli Rooma Lottomacia
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Nüüd kus Rocki nimekiri paigas (kui eestlaste osas mingit üllatavat välismaale minekut ei tule), siis endiselt arvan et koosseis natuke nõrgem kui eelmine aasta. Põhimõtteliselt on vahetus

Simpson -> Sokk
Dilys -> Petrukonis

Simpson oli eelmisel hooajal Rocki üks põhitegijaid rünnakul, ja Sokul on raske teda asendada. Samuti tundub Petrukonis natukene nõrgem olevat kui Dilys. Võin ka eksida mõlema puhul, eks mängud näitavad. Aga raske saab EuroChallenge olema.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Kris kirjutas:Nüüd kus Rocki nimekiri paigas (kui eestlaste osas mingit üllatavat välismaale minekut ei tule), siis endiselt arvan et koosseis natuke nõrgem kui eelmine aasta. Põhimõtteliselt on vahetus

Simpson -> Sokk
Dilys -> Petrukonis

Simpson oli eelmisel hooajal Rocki üks põhitegijaid rünnakul, ja Sokul on raske teda asendada. Samuti tundub Petrukonis natukene nõrgem olevat kui Dilys. Võin ka eksida mõlema puhul, eks mängud näitavad. Aga raske saab EuroChallenge olema.

Vinny Simpson nüüd pole kindlasti parem mees kui Sokk. Ta võis küll vahest hullu panna, aga kui T. Sokk on terve, on ta ikka klassivõrra kõvem mees. Leedu pikkade osas olen sinuga pigem nõus
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Simpson oli Rocki jaoks päris korralik leid ja ka mängujuhina sai siis, kui Augustas vigastusega audis oli ja ta tegi 40-min mänge, päris korralikult hakkama, v-olla viimaseks viieks minutiks kukkus ära. Dilys on minu arvates klass kõrgemal kui Petrukonis, kindlasti mitmekülgsem ja omas ka väga korralikku viset.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Vilma ja uus leedukas on 2 täiesti erineva stiiliga mängijat , võta nüüd näpust kumb Rockile kasulikumaks osutub.
Kullamäe sõnul tundis ta eelmisel hooajal puudust just korvi all mõllavast mehest.
Tulemused muidugi näitasid , et Vilma asendumine Lukoviciga muutis Tartu mängu oluliselt edukamaks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Küsimus on pigem selles, et Peci ja Simpsonit sai ka koos platsil hoida. Kas ka Peci ja Sokku, on kahtlasem. Nr kahena on Simpson kindlasti parem kui Sokk.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rio kirjutas:Vilma ja uus leedukas on 2 täiesti erineva stiiliga mängijat , võta nüüd näpust kumb Rockile kasulikumaks osutub.
Kullamäe sõnul tundis ta eelmisel hooajal puudust just korvi all mõllavast mehest.
Tulemused muidugi näitasid , et Vilma asendumine Lukoviciga muutis Tartu mängu oluliselt edukamaks.
Minu arust Kullamäe joonisesse siuke suur koll korvi all ei sobi. Kuigi ega Lukovic ju tegi päris häid esitusi..
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Nõustun sellega, et mängujuhi positsioon on tugevam, parem vahetus varnast võtta, number kaks positsioon on aga jällegi nõrgem. Arvan, et viga oleks Kriisa mittepalkamine, tegi mõned päris hullud mängud, ta ei lähe katki ka!
Korvialune leedukas tundub pigem regress, eelmine aasta hakkas just mäng jooksma, kui toodi Dilys, kes veidi lühem ja eeldatavasti kiirem, tehnilisem ja parema viskega. Sobis ideaalselt mängujoonisesse, mida Kullamäe viljeleb. Ideaalis oleks võinud muidugi Lukovic möödunud hooajal meeskonda jätta, kui poleks soovinud ise lahkuda ja rahalisi võimalusi oleks olnud, sellisest mehest andis mõni mäng tunda.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Selle suure kolliga on nii, et ta peab meeskonnale kasu tooma ja mitte ainult hernehirmutiseks platsile pandud. Nt Kuusmaa ajal muretseti Varbanov, kes sai palli pmst ainult ründelauast, sest korvi alt pall üldse läbi ei käinudki, st mängujoonis oli üles ehitatud hoopis teistsugustele mängijatele. Süüdi jäi lõpuks muidugi bulgaarlane :) Sellepärast ongi komplekteerimine tegelt kogu edaspidise hooaja A ja O, et sul on just sellist tüüpi mängijad nagu sa vajad. Dilys sobis Rocki mängujoonisesse tegelt ideaalselt. Petrukonise puhul pole ma kindel.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:Selle suure kolliga on nii, et ta peab meeskonnale kasu tooma ja mitte ainult hernehirmutiseks platsile pandud. Nt Kuusmaa ajal muretseti Varbanov, kes sai palli pmst ainult ründelauast, sest korvi alt pall üldse läbi ei käinudki, st mängujoonis oli üles ehitatud hoopis teistsugustele mängijatele. Süüdi jäi lõpuks muidugi bulgaarlane :) Sellepärast ongi komplekteerimine tegelt kogu edaspidise hooaja A ja O, et sul on just sellist tüüpi mängijad nagu sa vajad. Dilys sobis Rocki mängujoonisesse tegelt ideaalselt. Petrukonise puhul pole ma kindel.
No kui vaadata juba seda, et Petrukonis näiteks BBL-s viskas kolmest peale 0 korda ja Dilys 36 korda, siis eks see ütleb ka juba midagi. Eks Cramo-Rock omavahelistes mängudes on muidugi tore vaadata, kuidas kaks Leedu kolli omavahel madistavad.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Petrukonisega väike intekas Postimehes : http://tartu.postimees.ee/2914457/rocki ... palju-head" onclick="window.open(this.href);return false;
tsitaat : Olen suur mees ja mulle meeldib mängida lauas. Ma pole väga hea kaugviskaja. Pigem lauapallide hankija ja visete blokeerija. Võin visata lähedalt. Mulle meeldib ka sööte anda. Aga rohkem meeldib mängida korvi all. Selline füüsiline mäng,» kirjeldas Petrukonis.
Päris hästi kirjeldab ennast, suht liikuv ja hästi tugev, eelmis aasta Lukoviciga pole mõtet võrrelda, to oli kehalt sült ja väga harva mängis isuga.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Kullamäe sõnul Doronin juba enne hooaega vigastatud ja kontrollturniirile ei sõida...
http://www.ohtuleht.ee/594445/ohtulehe- ... -koosseisu" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta