Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Suht iga aastane teema , et Rock võidab Cramot sügisel ja kevadel saab ikka 4-0
Viimati muutis Soho, 20 Sept 2014, 16:02, muudetud 1 kord kokku.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Keegi teab millal ja kellega järgnevad treeningmängud on?

Esimeste mängude asi. Loodetavasti järgnevad paremad.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma arvan, et polegi rohkem ja algab 4. okt liiga
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

theundertaker kirjutas:Ma arvan, et polegi rohkem ja algab 4. okt liiga
See teeks 2 täisnädalat ilma mänguta. Loodan, et ikka on, eriti arvestades tänast mängupilti.
Kosspall
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Veebr 2012, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kosspall »

Kris kirjutas:
theundertaker kirjutas:Ma arvan, et polegi rohkem ja algab 4. okt liiga
See teeks 2 täisnädalat ilma mänguta. Loodan, et ikka on, eriti arvestades tänast mängupilti.
http://bctarvas.ee/uus/calendar-2/actio ... 411758001/
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Mänguliselt ollakse toored, aga muidu on individuaalselt kvaliteeti küll ja küll. Rock on ikkagi vist juba üle kuu koos.
Pmst pole minu meelest komplekteeritus paha. viskekindlust on veel vaja ja Elegar ja singler vaja sisse sulatada ka, nii kaitses kui rünnakul.
Rock on sisuliselt ju eelmisest sügisest saati koos. Juurde on tulnud Sokk, kes ei mänginud ja Petrukonis, kes ka mängis vigade tõttu väga vähe. Eks see andis tunda küll. Olen nõus ka sellega, et ega hooaja lõpuni need mehed mööda viskama ei jää.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Machado tundub küll suht klassiga mängija, kuigi nägin mänge väga vähe. Kõik elemendid on minu meelest olemas. Kui keegi rohkem mänge vaatas võiks kommida. Škele vajab veel trenni ja eks selle Kupšasega saab Mürka päris palju järelaiatamistrenne teha, just otsustavuse koha pealt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

Singlerist ei saanud sotti...milleks teda? Arbet juba on! Positsioon number 4 on nagu on, aga ei Singler suudab seda positsiooni mängida?, ...võibolla vend;)))

Tänasest mängust...kui seal Machado ja Kupšas sõnaotseses mõttes selili murti jäi mulje, et Cramo mängib Tartu Ülikool korvpalli ja maadlusklubi Rock`iga...okey, kui Gert Dorbeku, Kurbase ja Kandimaa kehakeelt arvestada, siis lausa Ülikooli korvpalli-, maadluse- ja rahvateatri klubiga Rock! ( arvestades veel Tannu Sokk`u reservis olekut, siis kannatab nime välja küll )

Kuna mäng oli nn. hooajaeelne kontroll kohtumine, siis tundus, et enim vajasid seda need Olybet`i särgites mehed, vaene Raamat oleks Saaremaal kohalike puhujate seas nii 3 -4 vile, mis valemiga ta Cramo ja Rock`i mängu vilistada sai...?
Viimati muutis barons, 20 Sept 2014, 18:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:Machado tundub küll suht klassiga mängija, kuigi nägin mänge väga vähe. Kõik elemendid on minu meelest olemas. Kui keegi rohkem mänge vaatas võiks kommida. Škele vajab veel trenni ja eks selle Kupšasega saab Mürka päris palju järelaiatamistrenne teha, just otsustavuse koha pealt.
Ründes olen Machado osas nõus, aga kaitses lasi ta vähemalt täna küll Peciukeviciuse liiga lihtsalt läbi. Škele on seni peetud nelja mängu põhjal ilmselt kõige stabiilsem vend olnud. Kolme mängu neljast olen näinud ja igas mängus on ta oma ära teinud. Hallik oli hunnik õnnetust täna, aga noh, Rock teab täpselt tema nõrki külgi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Rix kirjutas:Machado tundub küll suht klassiga mängija, kuigi nägin mänge väga vähe. Kõik elemendid on minu meelest olemas. Kui keegi rohkem mänge vaatas võiks kommida. Škele vajab veel trenni ja eks selle Kupšasega saab Mürka päris palju järelaiatamistrenne teha, just otsustavuse koha pealt.

Machado on kindlasti klassiga mees ja tundub, et ka selline PG, keda Varrak soovis, ehk pass-first. Praegu tundub lihtsalt, et meeskonnal tervikuna ei suju kõik veel libedalt (arusaadav) ning kohati jäi rünnak väga toppama ja Machado pidi viimastel sekunditel üksi punnitama.

Kalendrisse vaadates, siis õnneks on ca 30 päeva, et mäng jooksma saada. VTB hooaeg algab võõrsil mängudega Lokomotivi ja NN vastu. Sealt võitu oleks nagunii vähe ulmeline oodata. Seejärel ootab aga kodumäng Oktyabriga, võõrsil Bisons, kodus Astana, võõrsil Zenit ja kodus Enissey.

Selline 5 mänguline seeria, kust kindlasti tuleks võtta 1 võit, hea õnnestumise korral 2, võimatu ei oleks ka 3 võitu korjata.

Minule meeldib igatahes selle aasta sats palju rohkem kui mõne eelmise hooaja oma. Individuaalselt kvaliteeti on seal kõvasti rohkem kui näiteks Rockis. Tartlastel on see-eest vähemalt hetkel meeskondlik mäng palju paremal tasemel ja rollid paremini jaotatud. Eks meeskond ole ju ka suuresti sama, kes eelmisel aastal.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:Machado tundub küll suht klassiga mängija, kuigi nägin mänge väga vähe. Kõik elemendid on minu meelest olemas. Kui keegi rohkem mänge vaatas võiks kommida. Škele vajab veel trenni ja eks selle Kupšasega saab Mürka päris palju järelaiatamistrenne teha, just otsustavuse koha pealt.
Ründes olen Machado osas nõus, aga kaitses lasi ta vähemalt täna küll Peciukeviciuse liiga lihtsalt läbi. Škele on seni peetud nelja mängu põhjal ilmselt kõige stabiilsem vend olnud. Kolme mängu neljast olen näinud ja igas mängus on ta oma ära teinud. Hallik oli hunnik õnnetust täna, aga noh, Rock teab täpselt tema nõrki külgi.
See jäi küll silma, aga eks meeskondlik kaitse lonkas ka kahte jalga ja päria palju jutustamist oli olukordadejärgselt ka. Vaevalt nüüd ka väga sele mängu eel Machadot jt briifiti, et kuidas võtta jne. Füüsise poolest suudab ta kindalsti kaitset mängida, küsimus on pigem tahtmises või siis kaitsetaktikas. Eks hooaja jooksul saab näha.
Singleri jaoks olid need mängud ilmselgelt vara, talle annaks aega. Škele lihtsalt tundus ära väsivat
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Praegu tundub, et on täiesti ok täiendused, täna lihtsalt lonkas kogu meeskonna mäng igast küljest. Singleril esimesed mängud meeskonnaga üldse, sihik oli täna väga paigast ära, kuid las ta harjub veel. Ma ei usu, et kaitse ainult mängijates kinni on. Eelmisel aastal lonkas kaitsemäng tervikuna, kas nüüd Varrak on midagi õppinud või läheb endise hooga. Hallikut kattis vahepeal üldse Peciukevicius ja täitsa edukalt, küll nad teavad, kuidas tema mängu lõhkuda. See ründeviga oli talle küll väga kergelt antud minu meelest, aga see selleks. Dorbek sai ka enam-vähem asjad tehtud.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

Aga muidugi see jutt, et Singler number nelja saab mängida kehtib võibolla ainult Eesti liiga ja BBL-i mõnede meeskondade vastu.
VTB-s seda küll ei juhtu. Juba Tartuga ei olnud varianti tegelikult teda neljana kasutada.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Kandimaa ütles intekas, et kõik meeskonnad (st osalenud turniiril ) on veel oma mängust ikka väga kaugel nii et järeldada pole mõtet
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Kris kirjutas:
Rio kirjutas:Pole tervet mängu vaadanud aga kas Kupsas on mängida saanud ?
On saanud. Kohmakas. Aga tuleb tema head küljed üles leida, siis temast kasu küll.
Härra Kupsasest saaks isegi asja,kui ta viitsiks kaitses käsi üleval hoida ning lauapallide järele minnes nati ka end maast kergitada.Kikivarvukile tõusmisest pole väga abi.Eks see Müürsepa ülesanne saa olema mehest inimene,st tsenter,voolida.
Singleri kohta ei oska midagi öelda.Ta rohkem selline jalad maas shooter,meenutab vähe Korverit.Keha ka suurt taga ei ole..aga tundub selline team player ning mitte eriline isetseja,seega ehk sulandub sisse.Ma ei saa aru,mida see Varrak teda kaitses kiidab,suht-koht pehmeke ikka.
Machado..ilmselgelt kohaneb alles Euroopa korvpalliga,peab end liidriks ning tänu sellele võtab vahel kahtlase väärtusega reide üksi korvialla ette.Paraku pikkade käte all jääb hätta.Ning kaitses võiks tiba rohkem käsi kasutada,selle koha pealt on tal isegi Gibsonilt palju õppida.Kuigi platsi tundub mees nägevat.
Elegar on ikka endine,võitleb lauapallide pärast ning tahab mängida.Sümpaatne vana.
Armands on Armands,oma teeb ikka ära ning kahtlemata oleks väga vajalik mees.Aga Dorbeku asemel võiks Millage olla,siis oleks ehk võimalik ka suurt mängu mängida.Kuigi saan väga hästi aru,et kõike head korraga ka ei saa.
Ühesõnaga,kui see kompott ükskord korralikult laagerdanud on,siis mine tea,ehk näeb isegi huvitavat korvpalli sel hooajal.Üldiselt olen optimistlik.
Vasta